PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه صداي 1sal

1sal
Friday 13 August 2010, 06:55 PM
سلام..من تازه عضو شدم

ديدم اينجا خيلي فضاي هنري و دوستانه هستش منم خواستم از شما دوستاي خوب خواهش كنم اگه ميشه در مورد صدام نظر بدين

اگرچه خيلي بده ولي به بزرگي خودتون تحمل كنيد ميخوام با نظرات شما پيشرفت كنم ..
ممنون

You can see links before reply

1sal
Friday 13 August 2010, 07:12 PM
هيچ كي نميخواد نظر بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من تازه عضو شدم دلمو نشكونيد فقط مي خوام بدنم نظرتون چيه ؟

1sal
Friday 13 August 2010, 07:15 PM

RAHA3
Friday 13 August 2010, 07:16 PM
سلام
خوب بود ولي خيلي بايد بهتر از اينابشه.البته از خيلي صداهاي خواننده هاي جديد كه كم نيستن (بيشتر اونور آب)بهتر بود.
موفق باشي

kak_maki_new
Friday 13 August 2010, 07:17 PM
سلام 1sal جان گوش دادم به آهنگ ها ...

خيلي صدات شبيه جووني هاي احسان هستش به نظر من ولي پخته نشده ...اما جنس صدات خوبه ميتوني با تمرين خيلي صدات رو به احسان نزديك كني چون عمق صدات شبيه احسان هستش ..
بازم نمونه كار بزار
موفق باشي

نمونه صداي من هم تو اين تاپيك هستش

1sal
Friday 13 August 2010, 07:20 PM

makan
Friday 13 August 2010, 07:27 PM
سلام 1salجان عزیزم اولا که شما اصلا نمیتونی‌ جاهایی که اوج دار رو بخونی‌ وقتی‌ میخونی‌ کاملا خام و بدون کنترل بد من احساس می‌کنم می‌خوای صداتو شبیه احسان خواجه امیری کنی‌ یکمم تو تحریر مشکل داری که راحت میتونی‌ درستش کنی‌ امیدوارم ناراحت نشده باشی‌ موفق باشی‌

kak_maki_new
Friday 13 August 2010, 07:51 PM
سلام 1salجان عزیزم اولا که شما اصلا نمیتونی‌ جاهایی که اوج دار رو بخونی‌ وقتی‌ میخونی‌ کاملا خام و بدون کنترل بد من احساس می‌کنم می‌خوای صداتو شبیه احسان خواجه امیری کنی‌ یکمم تو تحریر مشکل داری که راحت میتونی‌ درستش کنی‌ امیدوارم ناراحت نشده باشی‌ موفق باشی‌

كاملا موفقم اما به نظر من صدات خوبه فقط چون اوج احسان رو واقعا كسي نميتونه بخونه در ضمن احسان هم توي آلبوم (من و بابا)‌صداش مثل 1sal بود و نميتونست اوج بخونه و تحرير هاش هم ساده بود

من فكر مبكنم اگه يه استاد مثل ايرج پدر احسان يا خود احسان داشته باشي حتما موفقي

makan
Friday 13 August 2010, 08:56 PM
كاملا موفقم اما به نظر من صدات خوبه فقط چون اوج احسان رو واقعا كسي نميتونه بخونه در ضمن احسان هم توي آلبوم (من و بابا)‌صداش مثل 1sal بود و نميتونست اوج بخونه و تحرير هاش هم ساده بود

من فكر مبكنم اگه يه استاد مثل ايرج پدر احسان يا خود احسان داشته باشي حتما موفقي
۱۰۰%۱۰۰ از نظر من این کم‌ترین چیزی که احسان انجامش میده چون هم از نظر ژنتیک به باباش رفته یعنی‌ صداش خوب هم استادی داره که بدونه چونو چرا با تمام وجود و کاملا رایگان :17:بهش درس میده

iranzamin
Friday 13 August 2010, 08:58 PM
قوی نبود و داری زور میزنی واسه خوندن