PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به چی میگن پیشرفت؟

sowat
Saturday 14 August 2010, 12:52 AM
به چی میگن پیشرفت؟:39:
یک سوالی که برا من پیش اومده اینکه پیشرفت هنرجو چطور باید باشه؟مثلا هنر جوی گیتار الکتریک طی 6 ماه به چه مرحله ای باید پیشرفته(بله میدونم بسته به ساعات تمرین و استعدادو ...)ولی در حالت عادی این هنرجو کجای کار باشه بهش میگن پیشرفت کردی؟کجا باشه میشه پسرفت؟
نمیدونم منظورمو درست رسوندم یا نه(فکر کنم روزی 25 ساعت میوزیک گوش دادن رو مخم تاثیر گذاشته البته الان تو ترکم زیاد نمیگوشم.)
به جیسون نیوستید گفتن چرا از متالیکا در اومدی گفت:damage I've done to myself over the years while playing the music I love
(البته علتش این نبود .)پر حرفیمم بزارین به حساب همون 25 ساعت:10:

hosein7777
Saturday 14 August 2010, 07:55 AM
خب پیششرفت بسنگی به خود نوازنده داره اگه مثلا شما تو گیتار من سیبک پاپ مثال میزنم نتونید درست اکورد سی مینور رو با دو مینور عوض کنی اما بعد 1 هفته بتونی پیشرفت حساب میشه .......اگه تو زدن ریتم مشکل درای هفته بعد بهتر بشی خب یعنی پیشرفت ولی به نظرم برای یک انسان معمولی روزانه 2تا4 ساعت برای پیشرفت تمرین لازمه.

habib_best
Wednesday 29 September 2010, 01:12 PM
به اون میگن پیشرفت که تمریناتو به موقع اجرا و خوب و درست اجراش کنی

Sina_Yanni
Wednesday 29 September 2010, 02:15 PM
sowat خان این آواتارت منو کشته .. ! هههههه

پیشرفت یعنی یه قطعه ای رو انقدر تمرین کنی ، انقدر تمرین کنی ، انقدر تکرار کنی ، انقدر تکرار کنی که چشت درآد ! جدی گفتما ! موفقیت یعنی اراده + پشتکار + بازم پشتکار !

hadi_e
Wednesday 29 September 2010, 03:09 PM
دوست عزیز فکر کنم اگه منظورت رو درست متوجه شده باشم میخوای بدونی که چقدر استعداد داری یا بهتره بگم بعد حالا چن وقت تمرین پیشرفتی کردی یا نه حالا اگه پیشرفت کرده باشی چقدر باید باشه
خب جواب همه ی این ها رو خودت میدونی این ها همه بستگی به تمرین و پشتکار خودت داره
الان باز یکی از دوستان یه تیکه هم به ما میندازه میگه آخه داداش اگه خودش میدونست پس چرا سوال کرده
بقول دوستمون یه قطعه رو انقدر بزن تا جونت در آد

DesironnA
Wednesday 29 September 2010, 04:00 PM
درود
درسته که پیشرفت لازمه ش تمرین مستمره. اما "مفید" بودن تمرین از مستمر بودنش مهم تره..
بدون برنامه ریزی صحیح و از همه مهم تر علاقه داشتن، هیچ وقت یک نوازنده خوب نخواهیم شد.
بقول استاد کابوک، همه چیز خوبه. اما به اندازه. شما آب رو هم زیاد از حد بخوری مریض میشی.
نه خوبه روزی 18 ساعت ساز بزنی نه خوبه هفته ای 1 ساعت !
به اندازه،
با نظم و زمان بندی صحیح،
با علاقه کامل.

سپاس

BaBak_ParSian
Thursday 30 September 2010, 07:09 PM
درود - راستشو بخواهید اگر بخواهم توضیحی بدم کمی تکراری می شود و برای شما هم تکراری می شود در یک کلام پیشرفت اینکه خودت بخواهی و خودتم حس کنی و باز هم بیشتر بخواهی

joojefarary
Thursday 30 September 2010, 11:30 PM
پیشرفت هر چیزی میتونه باشه در کل یعنی یک چیزی که قبلا بلد نبود حالا یاد گرفتی این میشه پیشرفت

habib_best
Wednesday 6 October 2010, 02:08 PM
وقتی خودت احساس میکنی که خوب میزنی و نسبت به قبل بهتر شدی یعنی پیشرفت کردی

akerfeldt
Wednesday 13 April 2011, 03:10 PM
درود
سوال من هم همینه
امروز رفتم ساز بخرم به پولم نخورد ولی فردا رو حتما با راهنمایی دوستان یه ساز میخرم حتی اگه شده آریا چینی
راستش من 5 سال بیشتر وقت ندارم واسه پیشرفت (یه سری دلایل خانوادگی شخصی مثل کلیف برتون !) تازه کار هم هستم و نت خوانی و هیچ چیز بلد نیستم اما زندگیم موزیک و بخصوص شرد و شرد و شرد هست
یکی مثل من که عاشق مالمستین -آنجلو و پتروچی و بکر و رومئو و این تیپ شردر هست 5 سال دیگه باید در چه سطحی باشه البته الان دقیقا شد 20 سالم !
مرسی

masram
Wednesday 13 April 2011, 05:03 PM
به نظر من آدم موقعی میتونه تو موسیقی پیشرفت کنه که وقتی آهنگی را میزنه یامیخونه با تمام وجود حسش کنه.