PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلمنتی(6 سوناتین برای پیانو)

hossein-18
Sunday 15 August 2010, 10:04 PM
سلام به همه.یه سوال داشتم.کسی تا حالا از کتاب کلمنتی استفاده کرده؟ چه نوع کتابی و در چه حدی است؟ با تشکر

soroosh_269
Sunday 15 August 2010, 10:15 PM
درود
من این کتاب رو کامل زدم.
تقریبا میشه گفت آسونه.
البته میشه گفت حالت آموزشی داره

keeps_gettin_better
Monday 16 August 2010, 01:07 PM
کلمنتی نزدیک به 100 سونات برای پیانو نوشته که اپوس 36 از همه آسون تر و کوتاه تره (برا همین هم بهش می گن سوناتین). اگه اینا براتون آسونه پیشنهاد می کنم برید سراغ سونات های سخت تر ولی بسیار زیباترش و وقتتون رو روی این سوناتین ها نذارید. اگر هم براتون آسون نیست که همینا هم برای آسنایی با کلمنتی بد نیستن.

hossein-18
Monday 16 August 2010, 11:13 PM
راستش هنوز نخریدم می خواستم نظر شماها را بپرسم.قطعات موجود در کتاب زیبا هست؟ برای سونات های سخت تر چه کتابی را پیشنهاد می کنید؟.................با تشکر

keeps_gettin_better
Tuesday 17 August 2010, 11:29 PM
قطعات موجود در کتاب سوناتین ها زیبا هستن، ولی همون در حد یه سوناتین! (به نظرم شماره 2 و 4 از بقیه بهترن). من تا حالا تو ایران ندیدم کتابی از سونات های کلمنتی چاپ شده باشه، ولی از این لینک می تونید خیلی از سوناتهاش رو رایگان دانلود کنید:

You can see links before reply

من خودم اپوس 40 شماره 2، اپوس 12 شماره 4 و اپوس 50 شماره 3 رو پیشنهاد می کنم. البته اکثر سوناتاش قشنگن، ولی برای من اینا یه ارزش دیگه ای دارن.