PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید کتابهای منصور پاکنژاد

E.Esmaeil
Monday 16 August 2010, 04:40 PM
من دنبال سه جلد کتاب منصور پاک نژاد (آموزش سازدهنی) هستم و تا حالا نه توی اینترنت و نه توی اصفهان، نتونستم گیرشون بیارم. از بچه ها کسی هست که آدرس یه سایت اینترنتی فروش این سه جلد کتابو داشته باشه یا بدونه توی اصفهان از کجا میشه این سه جلد کتابو تهیه کرد؟

ممنون.

Siaavash
Monday 16 August 2010, 06:49 PM
سایت hxxp://rohamart.net/index.php داره...
hYYp://rohamart.net/index.php?page=shop.product_details&category_id=23&flypage=flypage.tpl&product_id=250&option=com_virtuemart&Itemid=71

hYYp://rohamart.net/index.php?page=shop.product_details&category_id=23&flypage=flypage.tpl&product_id=245&option=com_virtuemart&Itemid=71

hYYp://rohamart.net/index.php?page=shop.product_details&category_id=23&flypage=flypage.tpl&product_id=247&option=com_virtuemart&Itemid=71

پ.ن: امیدوارم گذاشتن لینک به این صورت خلاف قوانین نباشه...و تبلیغ هم محسوب نشه...

siavash_shams
Tuesday 17 August 2010, 02:37 PM
درود
دوست عزیز توی اصفهان چیزی که زیاد پیدا میشه خودآموزهای پاک نژاده

شما کافیه برین مجتمع پارک ، طبقه ی دوم ، مغازه خانم هاشمی یا همون "لوازم موسیقی نکیسا" اون جا حتما گیر میارین.

E.Esmaeil
Tuesday 17 August 2010, 04:42 PM
خیلی ممنون بابت راهنمایی تون. امروز به صورت آنلاین سفارش داده بودم و میخواستم فردا پول واریز کنم اما حالا میرم مجتمع پارک میخرم. مرسی ;)

siavash_shams
Tuesday 17 August 2010, 09:21 PM
اختیار دارین.