PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار های خودم در واقع Shayan

shanshayanshan
Monday 16 August 2010, 11:37 PM
:redguitar::redguitar::redguitar::redguitar:

shanshayanshan
Monday 16 August 2010, 11:40 PM
دوستان یکی از کارامو گذاشتم دوستانی که دوست دارن گوش کنن
نام اثر:God Father
ساز:گیتار
You can see links before reply

shanshayanshan
Tuesday 17 August 2010, 07:38 PM
خیلی ممنون از نظرات دوستان واقعا استفاده کردم!!!:106::106::106::45::45::45:

Mohammad_ngml
Tuesday 17 August 2010, 08:28 PM
صبر داشته باش داداشم.. بالاخره دوستان نظر با ارزششونو میگن... البته آهنگت 40 بار دانلود شده.. نمیدونم قضیه چیه...!

aysan.davudiyan
Tuesday 17 August 2010, 11:22 PM
کارت قشنگه البته اسم اصلی کار speak softly love از nino rota هست که میتونستی بهتر اجرا کنی چون البته دوستانه میگم اما میشه به طرز اجرای فینگر نیل یا همون اهنگی که با ناخن میزنی راحت ایراد گرفت یعنی استایلت درست نیست ترجیحا باید آرنجت پشت گیتار و پنجه دستت روی لبه ی گیتار باشه تا دستت بالای حفره و پنجه روی سیم ها باشه انگشت گذاریت هم روی سیم ها کاملا غیر قابل قبوله در ابتدا باید سیم 4 رو با انگشت شصت و سیمای زیر رو با i m a میزدی یکمم سعی کن با حس اجرا کنی و به زمان نت ها دقت کنی بعضی جاها میشه گفت کاملا ریتم بهم میخوره و نتا رو اشتباه میزنی . من همین آهنگ رو با گیتار الکتریک البته با صدا برداری آکوستیک میکروفون واست اجرا کردم البته روی سردسته که میزارم یه بار گوش کن و اینبار سعی کن بهتر اجرا کنی دوستان هم نظر بدن خواهشا

aysan.davudiyan
Tuesday 17 August 2010, 11:33 PM
کسی نظر نمیددده؟

allen88
Tuesday 17 August 2010, 11:44 PM
salam dustam man violon kar mikonamo nemishnasam gitaro vali nice.good luck

Mohammad_ngml
Tuesday 17 August 2010, 11:44 PM
زیبا بود دوست عزیز.. البته اونجاهایی که میخواستی آکورد اجرا کنی از ریتم میفتادی... یه مقدار هم سکوت بین نتها میذاشتی... ولی در کل خوب بود.. موفق باشی

aysan.davudiyan
Wednesday 18 August 2010, 12:02 AM
طولانی شدن کورد ها واسه خاطر این علامت که اسمش رو یادم رفته هست که روی بیشتر اکورد های نت اصلی این قطعه هست و اجراشون کار رو زیبا میکنه
اسمش چیه؟؟؟

Mohammad_ngml
Wednesday 18 August 2010, 12:18 AM
طولانی شدن کورد ها واسه خاطر این علامت که اسمش رو یادم رفته هست که روی بیشتر اکورد های نت اصلی این قطعه هست و اجراشون کار رو زیبا میکنه
اسمش چیه؟؟؟
اسمش فرماتو هست اگه اشتباه نکنم... درسته داداش... اگه این بالای نتی باشه میتونی ارزش زمانی نت رو بیشتر کنی یا به قول معروف نت رو slow mation کنی... ایول.. کارت درسته:am

shanshayanshan
Wednesday 18 August 2010, 12:39 PM
مرسی از نظراتت aysan.davudiyan تا امشب یکی دیگه اجرا میکنم میزارم. البته خوب این کارو 2 بار بیشتر ضبط نکردم و خوب از کار در نیومد هیچ کدوم امشب بیشتر ضبط میکنم.درباره اسمشم شما درست میگید گفتم اگه بگم God Father بیشتر دانلود میشه:9: کلک رشتی خواستم بزنم که لو دادی:23: .
خوش باشی

habib_best
Wednesday 25 August 2010, 11:20 AM
کسی نظر نمیددده؟
خوب بود فقط بعضي جاها وقفه داشت.با دو گيتار بود؟

shanshayanshan
Wednesday 25 August 2010, 11:52 AM
مرسی از نظراتتون من دوباره آهنگو میزنم چند روز دیگه ایندفعه بهتر اجرا میکنم. جریان 2 تا گیتار بود چی؟ یه گیتار بیشتر نبود

shanshayanshan
Saturday 4 September 2010, 05:04 PM
دوستان اینم یک قطعه دیگه که تو گام eminor لطفا نظر بدید تا شاید که بوسیله شما پیشرفت کنم!! منم حجمش رو رسوندم به 7 مگ تا بچه ها راحت بتونند دانلود کنند. کار هم تصویری گذاشتم تا اگه تو انگشت گزاری اشتباه دارم بگید بهم لطفا مرسی.اینم لینک:

Mohammad_ngml
Saturday 4 September 2010, 05:44 PM
سلام شایان جان. کارت رو گوش کردم.. اول در مورد اون جملت که گفتی نمونه کار بذاری تا به وسیله ی ما پیشرفت کنی اگه منظورت حرف دیروز منه که گفتم نمونه کار بذار و این حرفا.. من شرمندم و همینجا میگم فقط خودت باعث پیشرفت خودتی نه کس دیگه.. اگه نمونه کار بذاری من مزاحمت میشم و نظر میدم اگه نذاری هم من دخالت نمیکنم... بریم سراغ نمونه کار.. خوب مشکلات این قطعه اینه که گاهی دستتو شل روی سیمها میذاری و صدای نت خفه میشه... گاهی به نظرم نت رو اشتباه میزنی.. اگه نت رو برام آپلد کنی بهتر میتونم نظر بدم.. گاهی دقت نمیکنی انگشتتو کجا میذاری و بدون اینکه به گیتار نگاه کنی خیلی ریلکس و شل مینوازی.. این مشکلاتی بود که هر نوازنده ای متوجهش میشد.. ولی سبک این قطعه ای که زدی کلاسیک بود.. یعنی در تخصص من نیست.. ولی اگه نت رو بذاری شاید بتونم راهنمایی کنم.. ولی لطفا قطعات کلاسیک رو توی این قسمت نذار.. ممکنه بعدها مشکلاتی پیش بیاد.. موفق باشی شایان جان

shanshayanshan
Saturday 4 September 2010, 05:53 PM
مرسی محمد جان از نظراتت نه من به شوخی گفتم اتفاقا راست گفتی بجای اینکه کلیپ دیگران رو نگاه کنیم خودمون باید نمونه کار بزاریم تا مشکلاتمون حل بشه و چرا اینطوری فکر میکنی ما بوسیله همدیگه پیشرفت میکنیم خوب. الان یه چیزایی گفتی که خودم دقت نکرده بودم تاحالا و باید رفعشون کنم. درباره مکان هم درست میگی از دفعه بعد یک تایپیک جدیدی تو قسمت گیتار کلاسیک باز میکنم بازم ممنون.
دوستان دیگه نظری ندارند؟

shanshayanshan
Sunday 5 September 2010, 12:55 PM
دیگه کسی نظری نداره؟؟

shanshayanshan
Sunday 5 September 2010, 10:02 PM
دوستان خیلی بد یکی میاد حدود 1 ساعت وقت میزاره تا بتونه درست اجرا کنه و ضبط کنه بعدش هم کلی آپلود کنه و تایپیک باز کنه بعدش کلا 1 نفر نظر بده!!!!!حالا اگه میزدم لطیفه برای دانلود تعداد دانلود و نظر از 500 تا میزد بالاتر آخه شما ها چه دوستانی هستید؟؟؟؟

Mariachi
Monday 6 September 2010, 09:43 PM
خب حالا چون اصرار میکنی ما هم یه نظری بدیم،
اگه اشتباه نکنم این قطعه ای که زدی سبکش کلاسیک بود، اما استایلت همون فلامنکو بود، خب این به نظر من یکمی اجرا رو سخت تر میکنه،حداقل من که اینجوریم!:10:
دوم این که اگه اشتباه نکنم قطعه رو از حفظ میزدی،نه؟ اما کاملا حفظ نبودی بعضی جاها معلوم بود داری فکر میکنی نتها یادت بیاد !
بقیشم که محمد عزیز اشاره کرد، خیلی شل سیمها رو فشار میدادی، هم گز داشتی هم بعضی جاها صدا خفه میشد!
به قول استادم دیاتونیک قطعه خیلی مهمه سعی کن رعایتش کنی!(آخه منم معمولا رعایت نمیکنم!:10:)
در هر حال بازم دمت گرم که نمونه کار میزاری خیلی خوبه! انشاا.. یه اجرای دسته جمعی با هم داشته باشیم، با اجرای قطعات حرفه ای!:am

shanshayanshan
Monday 6 September 2010, 09:49 PM
خب حالا چون اصرار میکنی ما هم یه نظری بدیم،
اگه اشتباه نکنم این قطعه ای که زدی سبکش کلاسیک بود، اما استایلت همون فلامنکو بود، خب این به نظر من یکمی اجرا رو سخت تر میکنه،حداقل من که اینجوریم!:10:
دوم این که اگه اشتباه نکنم قطعه رو از حفظ میزدی،نه؟ اما کاملا حفظ نبودی بعضی جاها معلوم بود داری فکر میکنی نتها یادت بیاد !
بقیشم که محمد عزیز اشاره کرد، خیلی شل سیمها رو فشار میدادی، هم گز داشتی هم بعضی جاها صدا خفه میشد!
به قول استادم دیاتونیک قطعه خیلی مهمه سعی کن رعایتش کنی!(آخه منم معمولا رعایت نمیکنم!:10:)
در هر حال بازم دمت گرم که نمونه کار میزاری خیلی خوبه! انشاا.. یه اجرای دسته جمعی با هم داشته باشیم، با اجرای قطعات حرفه ای!:am

درود
مرسی از نظراتت درست قطعه کلاسیک بود ولی چون خودم به فلامینکو علاقه دارم و استادمم دبیر فلامینکو برای همین استایل فلامینکو مینوازم.
حفظ که من کلا 1.5 هفتس شروع کردم این قطعه رو از روی نت میزدم.
شل گرفتن هم درست چون باره گرفتنم هنوز قوی نشده وقتی باره میگیرم نت های دیگمم به مشکل میخوره یعنی تمرکزم رو از دست میدم البته تو گرفتن آکورد به این مشکل نمیخورم.جالب.
مرسی

Mariachi
Monday 6 September 2010, 09:53 PM
عینه خودمی!
راستی یادم رفت بگم، انگشت چهارت احتیاج به قوی شدن داره!
یکم تمرین دست چپ کن، مثلا با 3 و 4 فرت 1 و2 رو از سیم 6 تا 1 بالا پایین کن خیلی تاثیر داره
چه دورانی رو طی کردیم با این نیم وجبی!

Atrovan
Wednesday 8 September 2010, 04:17 PM
شایان خیلی بده که من نمی تونم کارات رو ببینم...نمیشه یه فرمت دیگه ضبط کنی که منم شاید بتونم ببینم؟!

shanshayanshan
Wednesday 8 September 2010, 04:31 PM
چه فرمتی میخاهی اگه میتونی flv recorder از kingبریزی من برات flvیش کنم ببین حال کن یا اگه فرمت بهتری سراغ داری بگو

Atrovan
Wednesday 8 September 2010, 04:38 PM
باشه همین فرمت رو بریز...خوبه

shanshayanshan
Wednesday 8 September 2010, 05:05 PM
نمیدونستم نرم افزارم به flv تبدیل نمیکنه چه جالب!!!!!!ولی به 3gp تبدیل کردم ببین کار میکنه.

Atrovan
Wednesday 8 September 2010, 05:20 PM
شرمنده اخلاق ورزشکاریتم...با این فرمت هم بالا نمیاد...من که گفتم کامپیوترم از تو خوشش نمیاد(شوخی)..هههه

Bide_Majnoon
Monday 13 September 2010, 10:01 PM
دوستان اینم یک قطعه دیگه که تو گام eminor لطفا نظر بدید تا شاید که بوسیله شما پیشرفت کنم!! منم حجمش رو رسوندم به 7 مگ تا بچه ها راحت بتونند دانلود کنند. کار هم تصویری گذاشتم تا اگه تو انگشت گزاری اشتباه دارم بگید بهم لطفا مرسی.اینم لینک:

سلام شایان جان

من دوتا کارتو گوش کردم خب راستش اولی(گادفادر) خیلی بهتر اجرا کردی فکر کنم دومی تازه یاد گرفته بودی و هنوز بهش مسلط نشده بودی. درباره اشکلات کار دوم چیزی که به نظر من رسید و باید بیشتر روش کار کنی گرفتن باره هست من نمیدوم سبک اصلی شما چی هست اما اگه بخوای کلاسیک کار کنی با توجه به این که تو اکثر قطعه های کلاسیک (تقریبا همه) آکورد گیری به شکل باره دار وجود داره باید باره گیریت رو تقویت کنی تا هم صدای شفافی از ساز دربیاری و هم این که برای گرفتن باره ریتم رو نندازی. دربعضی جا ها هم نت ها اشتباه بود که فکر میکنم باید قطعه رو دوباره از رونت بزنی تا مشکل حل بشه. موفق باشی:27::27:

Bide_Majnoon
Monday 13 September 2010, 10:05 PM
یه نکته دیگه که الان یادم افتاد بهتر بود این دو تا کار تو بخش گیتار کلاسیک قرار میدادی اون جا دوستانی هستند که بهتراز من میتونند راهنماییت کنند.

shanshayanshan
Monday 13 September 2010, 10:24 PM
سلام شایان جان

من دوتا کارتو گوش کردم خب راستش اولی(گادفادر) خیلی بهتر اجرا کردی فکر کنم دومی تازه یاد گرفته بودی و هنوز بهش مسلط نشده بودی. درباره اشکلات کار دوم چیزی که به نظر من رسید و باید بیشتر روش کار کنی گرفتن باره هست من نمیدوم سبک اصلی شما چی هست اما اگه بخوای کلاسیک کار کنی با توجه به این که تو اکثر قطعه های کلاسیک (تقریبا همه) آکورد گیری به شکل باره دار وجود داره باید باره گیریت رو تقویت کنی تا هم صدای شفافی از ساز دربیاری و هم این که برای گرفتن باره ریتم رو نندازی. دربعضی جا ها هم نت ها اشتباه بود که فکر میکنم باید قطعه رو دوباره از رونت بزنی تا مشکل حل بشه. موفق باشی:27::27:
سلام
مرسی از نظراتت دوست عزیز
باره:مساله رو حل کردم 80& حل شده آخه اولین آهنگم با باره بود!!
قطعه:تازه حدود 5 یا 6 روز بود که رو قطعه کار میکردم.
نت:از رو نت داشم میزدم.
مرسی