PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای سنتور BMW_Hossein

BMW_Hossein
Wednesday 18 August 2010, 04:22 AM
سلام دوستان
اول خودم رو معرفی می کنم، اسمم حسینه، مدت یکسال و نیم هم هست سنتور میزنم، استادم هم آقای محمدرضا رستمیان هستن.
این کاری که آپلود کردم رو موقعه ای که 9 ماه بود سنتور می زدم به صورت بداهه زدم، البته اون قسمت ضربی انتهاش بداهه نیست ولی خودم ساختمش.
موقعی که اینکار رو ضبط می کردم درک زیادی از ردیف نداشتم و فقط سه گاه رو از ردیف استاد پایور زده بودم. (فکر کنم ابوعطا از آب در اومده باشه!!!)

خیلی خیلی ممنون میشم اگه نظرتون رو در مورد کار بگید... هر ایرادی که به نظرتون رسید بنویسید که ازش استفاده کنم...

دانلود کنید (You can see links before reply)

Mohammad_ngml
Wednesday 18 August 2010, 05:48 AM
سلام دوست عزیزم.. خوش اومدی... اول اینکه لطفا از این به بعد نمونه کارهاتو از سرور سایت آپلود کن.. اون مثلث قرمز پایین صفحه... در مورد کارت که من از سنتور سررشته ای ندارم... ولی گفتی 9 ماهگیت اینو زدی... البته منظورم موقعی بود که 9 ماه بود سنتور میزدی D: با 9 ماه سابقه این بداهه رو زدی واقا محشره... البته 1 دقیقه ی اولش ساده بود ولی بعد خیلی خوب شد... فقط یه چیزی.. دقیقه ی 2:50 یه قطعه ای رو زدی و تکرار کردی... بعدش دقیقه ی 3:03 من فکر کردم میخوای همونو تو یه اکتاو بالاتر بزنی.. ولی انگار یکم ماهیتش عوض شد.. انگار یه نت رو نیم پرده پایین تر میزدی... هرچند اشکال نمیشه گرفت چون بداهه بود... خیلی قشنگ بود فدات شم...کلی کیف کردم. مرسی

Razoniaz
Wednesday 18 August 2010, 09:15 AM
سلام دوستان
اول خودم رو معرفی می کنم، اسمم حسینه، مدت یکسال و نیم هم هست سنتور میزنم، استادم هم آقای محمدرضا رستمیان هستن.
این کاری که آپلود کردم رو موقعه ای که 9 ماه بود سنتور می زدم به صورت بداهه زدم، البته اون قسمت ضربی انتهاش بداهه نیست ولی خودم ساختمش.
موقعی که اینکار رو ضبط می کردم درک زیادی از ردیف نداشتم و فقط سه گاه رو از ردیف استاد پایور زده بودم. (فکر کنم ابوعطا از آب در اومده باشه!!!)

خیلی خیلی ممنون میشم اگه نظرتون رو در مورد کار بگید... هر ایرادی که به نظرتون رسید بنویسید که ازش استفاده کنم...

دانلود کنید (You can see links before reply)

سلام دوست عزیزم آقا حسین گل
به رسم قدیم بنده از طرف خودم و همه دوستان ورود شما را به نت آهنگ و جمع دوستانه انجمن سنتور خوش آمد می گم.
آفرین ابوعطای خوبی نواخته بودید دوست عزیز. مضرابهاتون روونه و احساستون هم در نوازندگی خیلی خوبه. مسلما توی این مدتی که از این کار گذشته تجربیات خیلی زیادی به دست آوردید. ممنون می شم اگه از نمونه کارهای جدیدتون هم بگذارید.
راستی سلام بنده را به آقای رستمیان برسونید.

BMW_Hossein
Wednesday 18 August 2010, 04:33 PM
سلام دوست عزیزم.. خوش اومدی... اول اینکه لطفا از این به بعد نمونه کارهاتو از سرور سایت آپلود کن.. اون مثلث قرمز پایین صفحه... در مورد کارت که من از سنتور سررشته ای ندارم... ولی گفتی 9 ماهگیت اینو زدی... البته منظورم موقعی بود که 9 ماه بود سنتور میزدی D: با 9 ماه سابقه این بداهه رو زدی واقا محشره... البته 1 دقیقه ی اولش ساده بود ولی بعد خیلی خوب شد... فقط یه چیزی.. دقیقه ی 2:50 یه قطعه ای رو زدی و تکرار کردی... بعدش دقیقه ی 3:03 من فکر کردم میخوای همونو تو یه اکتاو بالاتر بزنی.. ولی انگار یکم ماهیتش عوض شد.. انگار یه نت رو نیم پرده پایین تر میزدی... هرچند اشکال نمیشه گرفت چون بداهه بود... خیلی قشنگ بود فدات شم...کلی کیف کردم. مرسی

ممنون که گوش دادی، دوستان سنتور نواز که واردن می دونن، اون موقع چون سه گاه می زدم ، خرک هفتم سفید رو جا به جا می کردم به خاطر همین ر پشت خرک یکم از کوک افتاده بوده ( البته نه در حد نیم پرده)...
باز هم ممنون که زحمت کشیدی و گوش دادی...

BMW_Hossein
Wednesday 18 August 2010, 04:38 PM
سلام دوست عزیزم آقا حسین گل
به رسم قدیم بنده از طرف خودم و همه دوستان ورود شما را به نت آهنگ و جمع دوستانه انجمن سنتور خوش آمد می گم.
آفرین ابوعطای خوبی نواخته بودید دوست عزیز. مضرابهاتون روونه و احساستون هم در نوازندگی خیلی خوبه. مسلما توی این مدتی که از این کار گذشته تجربیات خیلی زیادی به دست آوردید. ممنون می شم اگه از نمونه کارهای جدیدتون هم بگذارید.

ممنون از محبتتون. والا چند ماهه وسیله ضبط مناسب ندارم اگه ضبط کنم احتمالا کیفیتش از گرامافون های زمان حبیب سمائی هم بد تر میشه، تلاشمو می کنم ...

راستی سلام بنده را به آقای رستمیان برسونید.

چطور؟ با ایشون آشنایی دارید؟ شاگردشون بودید؟

mori68_santoori
Wednesday 18 August 2010, 08:59 PM
درود
ضمن عرض خسته نباشید اول ورود شما رو به نت اهنگ خوش امد میگویم امیدوارم در پیرفت این سایت خوب و پربار ما رو یاری بفرمایید و نمونه کار قرار بگزارید
در مورد بداعه نوازی باید بگم بسیار عالی و با احساس زدید سکوت ها هم بجا هست یکم بیشتر هم وقت بزارید میتوانید باز قسمت های بهتری بهش اضافه کنید افرین بر شما
با سپاس

BMW_Hossein
Friday 17 September 2010, 06:28 PM
سلام دوستان
بلاخره یه میکروفون خوب پیدا کردم و این در آمد همایون رو ضبط کردم، امیدوارم خوشتون بیاد.
نظر یادتون نظره...

درآمد همایون (You can see links before reply)

[فکر کنم یکم بد آپلود شده، دانلود که شد یه wma. به آخرش اضافه کنید.]

pp017
Friday 17 September 2010, 07:08 PM
سلام.دوست عزیز من هم ورود شما رو به نت اهنگ خوش امد میگم و براتون ارزوی موفقیت میکنم.گفتید در 9 ماهگی از سنتور نوازیتون این بداهه رو اجرا کردید؟البته بداهه است و معمولا کسانی که زیاد اهنگ گوش میکنن تو بداهه نوازی قوی هستن.اما از اونجایی که قطعه ای رو که در وسط اهنگ اجرا کردید مخصوص دوستان در دوره ی 9 ماهه نیست این نشون میده که استعداد شما در سنتور فوق العاده است.باز هم تبریک میگم.در مورد قطعه ی همایون هم نظرم همینه.زیبا اجرا کردید.موفق باشید دوست عزیز. پدرام (pp017)

BMW_Hossein
Friday 17 September 2010, 08:46 PM
خیلی ممنون، لطف دارین...

Mezrab
Friday 17 September 2010, 09:48 PM
سلام دوستان
بلاخره یه میکروفون خوب پیدا کردم و این در آمد همایون رو ضبط کردم، امیدوارم خوشتون بیاد.
نظر یادتون نظره...

درآمد همایون (You can see links before reply)

[فکر کنم یکم بد آپلود شده، دانلود که شد یه wma. به آخرش اضافه کنید.]
به به؛ آقا بسی لذت بردم، پر از احساسات و فضای همایون، من ادعایی نمیکنم یه کار حرفه ای هست، نیست، خوبه یا بده، نوازندش چند وقته میزنه یا ...، این قطعه به من به قولی روحیه داد، چیزی در سکوت هاش نهفته بود که در قطعه های پرمضراب و سنگین نیست.
به هر حال موفق باشید!

SOLAIEN
Friday 17 September 2010, 09:59 PM
آقا عالی بود ... دستت درد نکنه
شادزی

mori68_santoori
Saturday 18 September 2010, 07:56 AM
درود
دوست عزیز ممنون بابت اجرای عالی شما کوک دستگاه هم بسیار ارامش بخش بود
فقط یه نکته رو عرض کنم که بداهه شما بر اساس یه ریتم خواستی بود که توی این زمان اهنگ بیشتر روی همین ریتم میچرخید و یه حالت تکراری در دراز مدت ایجاد میکنه منظورم این هست که یه بالا و پایین کنید از سیم های پشت خرک و بنا به سلیقه خودتون سعی کنید روی ریتم های مختلفی باشه
در کل بسیار عالی نواختید هم ارامش بخش هم زیبا افرین
در قسمت نمونه کار بنده صفحه 4 اخرین نمونه ای که گزاشتم یه بداهه داره توش اون رو دانلود کن حتما متوجه منظورم میشی
موفق باشی

BMW_Hossein
Saturday 18 September 2010, 04:27 PM
درود
دوست عزیز ممنون بابت اجرای عالی شما کوک دستگاه هم بسیار ارامش بخش بود
فقط یه نکته رو عرض کنم که بداهه شما بر اساس یه ریتم خواستی بود که توی این زمان اهنگ بیشتر روی همین ریتم میچرخید و یه حالت تکراری در دراز مدت ایجاد میکنه منظورم این هست که یه بالا و پایین کنید از سیم های پشت خرک و بنا به سلیقه خودتون سعی کنید روی ریتم های مختلفی باشه
در کل بسیار عالی نواختید هم ارامش بخش هم زیبا افرین
در قسمت نمونه کار بنده صفحه 4 اخرین نمونه ای که گزاشتم یه بداهه داره توش اون رو دانلود کن حتما متوجه منظورم میشی
موفق باشی

سلام

اول ممنون از لطفتون که گوش دادید، دوم شما درست می فرمایید بیشتر کارو بر اساس وزن "فعلات فاعلاتن، فعلات فاعلاتن" زدم که حالتش بیشتر آوازی بشه.