PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه مهم...حتما بخونید!!!

Khashayar
Thursday 19 August 2010, 09:06 AM
درود
خوب همگی دوستان در جریان اتفاقاتی که در سایت افتاده هستند..
همه بعضی افرادی که در سایت هستند و توهین میکنند به همدیگه و دعوا راه میندازند رو میشناسند..
و جالبه همه دوستان هم بعضی مواقع وارد این دعوا ها میشن و شرکت میکنند...
یادتون هست اون اوایل به من میگفتید آشو دیکتاتوری چرا تا بحث میاد پاک میکنی؟
یادتون هست میگفتین چرا آزادی کمتری میدی و نمیزاری بحث غیر موسیقی داشته باشیم؟
یادتون هست پاسخ های من رو؟
یادتون هست من گفتم بسیار خوب من کمی شل میگیرم ببینیم به کجا میرسیم..!
حالا به کجا رسیدیم؟
الان با جو و محیطی که به خاطر این شل گرفتن که شما خواستین به وجود اومده رو دوست دارید..؟

اما دیگه تموم شد...چیزی که باید مشخص میشد مشخص شد...
ما دوستان خیلی خوبی در سایت داریم...
انسانهای فهمیده و هنرمند..
اما خوب همیشه باید در چنین محیط هائی کمی سخت گرفت وگرنه به این وضع تبدیل میشن...
وضعیت فروم های دیگه هم که سخت گیری کمتری نمیشه دقیقا همینطوره..شاید بدتر.!

اما توجه داشته باشید از همین لحظه هر گونه بحث خارج از موسیقی پاک میشه..
هر گونه توهین پاک میشه..
هر گونه پست و تاپیک بی ربط پاک میشه...
به کسانی که دعوا میکنند و یا توهین میکنند یک بار تذکر دفعه دوم اخطار و دفعه سوم اخراج..!
بدون هیچ ارفاقی..

از همین لحظه به دلیل اینکه بخش گوناگون ها پاتوقی شده برای مسائل سیاسی و دینی و دعوا ها و توهین ها تمام تاپیک ها ئی که در این بخش زده میشه حتما باید مورد تائید قرار بگیره تا نمایش داده بشه پس اگر تاپیک نا مربوطی زدید توقع نداشته باشید مورد تائید قرار بگیره...

نکته دیگه اینکه همگی دوستان کمک کنید!!.
ما همه اینجا با هم دوست هستیم و برای اهداف والای فرهنگی و هنری اومدیم...زیاد جالب نیست ما اینجا اینجور بحث ها و دعواها رو داشته باشیم!
از همین لحظه همگی دست در دست هم کاری کنیم تا محیطی ارام و فرهنگیو هنری و دوستانه در کنار هم داشته باشی...

حالا هر کسی دوست داره هر لغبی به من بده اونهائی که واقعا متوجه عمق موضوع هستند میدونند کاری جز سخت گیری دوباره نمیشه کرد..
ارفاق و دوستی و این که اجازه بدیم کاربر ها ازادانه خودشون مشکلشون رو حل کنند اینکه مدرن برخورد کنیم اینکه آزادی و انارشی رو پیاده کنیم و ... هیچ کدوم فایده نداشته و فکر نمیککنم داشته باشیه...

پاینده باشید و خوش

vahabvafadar
Thursday 19 August 2010, 09:18 AM
خوشحالم که به این نتیجه رسیدید
میدونم منظورتون از اون آدما یکیشون من بودم و تاپیک (از کدوم نرم افزار استفاده کنم...)
قبول هم دارم
اما اگه شما اقدام میکردین
منم مجبور نمیشدم...
البته که میگید مگه شما چکاره اید
اما توهینی به دوست من نازی شده که غیر قابل بخششه
ومطمئن باشید توی این ماه مبارک شکستن قلب یه دختر فقط یه آه میخواد که آدمای بی شخصیت به سزای کارای زشتشون برسن
اما در مجموع من رسما عذر خواهی میکنم
نباید میشدم مث اون

Khashayar
Thursday 19 August 2010, 09:24 AM
درود

خوشحالم که به این نتیجه رسیدید
میدونم منظورتون از اون آدما یکیشون من بودم و تاپیک (از کدوم نرم افزار استفاده کنم...)
قبول هم دارم
اما اگه شما اقدام میکردین
منم مجبور نمیشدم...
البته که میگید مگه شما چکاره اید
اما توهینی به دوست من نازی شده که غیر قابل بخششه
ومطمئن باشید توی این ماه مبارک شکستن قلب یه دختر فقط یه آه میخواد که آدمای بی شخصیت به سزای کارای زشتشون برسن
اما در مجموع من رسما عذر خواهی میکنم
نباید میشدم مث اون
ببینید اون اول که من اومدم وضع بدتر از این بود اما دوستان اعتراض کردند چرا انقدر سخت گیری میکنی؟
من هم چون همیشه اعتقاد به آزادی و دوستی داشتم از سخت گیری کم کردم اما همون موقع گفتم عاقبت خوبی نداره...
من همیشه دوست داشتم و دارم وقتی بحثی در میگیره کاربران خودشون حلش کنن و نیازی نباشه از زور استفاده کنیم ..خیلی قشنگه مگه نه؟؟ اما واقعا حالا حالا ها باید در این آرزو ماند چون اگر ده نفر بخوان یک نفر نمیخواد و اجازه نمیده!!!..
پس فعلا بهترین کار استفاده از ابزار سخت گیری هست...
من میدونم الان دوستان خوبی مثل رامتین! عزیز نوازنده ی تنبور! مخالفت میکنند اما واقعا دیگه راهی نمونه من هر راهی که دوستان پیشنهاد دادند رو امتحان کردم و جواب نداد از جمله راه های رامتین گرامی!...
در مورد توهین به نازی سنتوری هم بهشون بدید که من همون روز برخورد کردم ایشون به جاری تشکرشون هست که در پروفایل من ناسزا گفتند و شما هم ناسزا گفتید؟
بگذریم مهم نیست..
دوستان با همکاری شما و گزارش پست ها و تاپیک های خلاف به من و مسئولین هر بخش میتونیم سریع جو انجمن رو به جوی ارام و دوستانه برگردونیم...
پاینده باشید!

shanshayanshan
Thursday 19 August 2010, 10:10 AM
نمی دونم والا. چی بگم؟ توی انجمن هایی که من حضور داشتم هر وقت بحث سیاسی یا مذهبی شده بچه ها خودشون مساله رو حل کردن حداقل من ندیدم که جایی بحث جدی بشه و به دعوا کشیده بشه بنظر من نیازی به این کاری که میخواهید انجام بدید نیست. اگر هم مساله ای وجود داره این چیزهایی که آزادی با خودش میاره با این کارا نمیشه کاری از پیش برد پس فرهنگ سازی رو برای چی حکومت ها تو دستور کارشون قرار میدن نظام های دموکرات چیکار میکنن با این مسایل؟؟؟هر مساله ای یه راه حلی داره و راه حل این مساله استفاده از ابزار دیکتاتوری نیست و این کار کاری جز بی احترامی به شخصیت دوستان نیست.
خوش باشید

mahboube
Thursday 19 August 2010, 10:18 AM
salam ba tashakor az payametun besiar khosh halam ke in tasmim ra gereftid motoasefane ba tavajoh be masaeli ke pish amade man shakhsan tasmin gereftam kamtar be saite biam valy age hamin revaly ke migid ra amaly kardid mesle ghabl hozor peyda mikonam
motoasefane afrad hormaty baraye hamdige ghael nistand va say mikonand har ................ be har hal man khodam moghaser boodam ke in ejaze ra dadam intori barklhord beshe
bazam mamnun

nanani
Thursday 19 August 2010, 10:32 AM
با سلام.روزی که عضو این سایت شدم از محیط سالم و جو دوستانه ای که در این سایت بود و هست بسیار خوشم اومد.چیزی که در کمتر سایتی میشه دید. خوشحال شدم که یک عده از دوستان اهل هنر و فرهنگ دور هم جمع شدن و با احترام با هم به تبادل نظر میپردازن.
در این مدت به مواردی هرچند محدود برخوردم که تا حدی از جوی که گفتم به دور بود.آرزو میکردم همین موارد محدود هم نباشه.حالا به نظر میاد با تصمیمات جدید محیطی بسیار سالم تر از قبل خواهیم داشت.
از توجه و زحماتتون بینهایت سپاسگزارم.

DesironnA
Thursday 19 August 2010, 11:12 AM
درود
بسیار خوشحالم از اینکه خشایار عزیز این تصمیم رو اتخاذ کردند..
به امید اینکه دیگر حتی لازم نباشه بخشی مدیری داشته باشه و همه کاملا دلسوزانه و عاشقانه نت آهنگ این خونه بزرگ مجازی رو خونه خودشون بدونند و..
سپاس

AdNa$
Thursday 19 August 2010, 11:19 AM
درود
با اینکه من همین الان عضو شدم و اولین اطلاعیه را خوندم تعجب کردم.
از مدیریت خیلی ممنونم که این اطلاعیه را فرستاد تا تازه وارد هام از جریان های قبلی این سایت با خبر باشن .
از این تصمیم شما واقعا خوشحالم

Avazekhan
Thursday 19 August 2010, 12:00 PM
سلام به همه...
من قبلا شاید خوشم نمیومد از اینکه محدودیتی باشه و مخالف بودم ...
اما بعد از اتفاقات بوجود اومده به نظر من راهی جز این نیست
و خودم هم تا حالا سعی کردم همکاری داشته باشم...
سپاس از آقا خشایار با اینکه میدونم ازین به بعد کارش چند برابر میشه و کنترل این همه تاپیک و فروم و گروه وقت زیادتری رو میطلبه...

justnooryes
Thursday 19 August 2010, 12:28 PM
با سلام
آشوی عزیز گرچه خیلی دیر اقدام کرده اید اما از تلاش شما سپاسگزارم . امیدوارم این سایت وزین که خیلی وقت است یکی از دوستان خوبمان شده و روزی حداقل دو سه بار به آن سر می زنیم همیشه سالم و آموزنده بماند.

موفق باشید

Sina_Yanni
Thursday 19 August 2010, 12:32 PM
سلام ...

کاری که بایستی از اول میشد ، شد . همه آزادی رو دوست داریم ، ولی وقتی عده ای از این آزادی سوء استفاده میکنن و به خودشون این اجازه رو میدن که هر کاری تو یه سایت فرهنگی هنری بکنن ، همون بهتر که یه کمی سخت گیری شه .

امیدوارم دیگه شاهد همیچین اتفاقاتی ، نباشیم .

خسته نباشی آقا خشایار

:)

Peddy
Thursday 19 August 2010, 12:42 PM
درود

ممنونم از خشایار جان که این همه زحمت می کشند و با اینکه همگی میدونیم این اقدامات زمان و زحمت بیشتری رو میطلبه اما خشایار جان از انجامش شونه خالی نکرده

حالا هرکی خوشش میاد یا نمیاد فرقی نمیکنه هر کس مشکل داره با این قانون و نظم میتونه از مجموعه تشریف ببره بیرون!

تو هر مجموعه ای وقتی موضوعی تبدیل به قانون میشه یه ارزش واسه اون جامعه میشه پس باید همه هدفشون در راستای اون باشه

هر کس خواست در خلاف جهت رودخانه حرکت کنه مطمئنا غرق خواهد شد این یه بدیهیه

با سپاس از خشایار جان بابت اطلاعیه

Mariachi
Thursday 19 August 2010, 12:57 PM
منم با اینکار موافقم!
به نظر من دلیلی نداره تو انجمن تخصصی موسیقی بحثهایی مطرح بشه که هیچ ربطی به موسیقی نداره و فقط باعث انحراف و درگیری و اعصاب خوردی بشه!
خودمون کم مشغله ذهنی داریم، دو دقیقه هم که میایم به انجمن بازم دعوا و کل کل ببینیم!
از جناب خشایار و تمام مدیران انجمن بسیار ممنونم و امیدوارم از زیر بار این مسئولیت سخت با سر بلندی بیرون بیان!
به امید روزی که همه هنرمندان یار و همراه هم باشند!

mansoor.violin
Thursday 19 August 2010, 01:31 PM
درود
خوب همگی دوستان در جریان اتفاقاتی که در سایت افتاده هستند..
همه بعضی افرادی که در سایت هستند و توهین میکنند به همدیگه و دعوا راه میندازند رو میشناسند..
و جالبه همه دوستان هم بعضی مواقع وارد این دعوا ها میشن و شرکت میکنند...
یادتون هست اون اوایل به من میگفتید آشو دیکتاتوری چرا تا بحث میاد پاک میکنی؟
یادتون هست میگفتین چرا آزادی کمتری میدی و نمیزاری بحث غیر موسیقی داشته باشیم؟
یادتون هست پاسخ های من رو؟
یادتون هست من گفتم بسیار خوب من کمی شل میگیرم ببینیم به کجا میرسیم..!
حالا به کجا رسیدیم؟
الان با جو و محیطی که به خاطر این شل گرفتن که شما خواستین به وجود اومده رو دوست دارید..؟

اما دیگه تموم شد...چیزی که باید مشخص میشد مشخص شد...
ما دوستان خیلی خوبی در سایت داریم...
انسانهای فهمیده و هنرمند..
اما خوب همیشه باید در چنین محیط هائی کمی سخت گرفت وگرنه به این وضع تبدیل میشن...
وضعیت فروم های دیگه هم که سخت گیری کمتری نمیشه دقیقا همینطوره..شاید بدتر.!

اما توجه داشته باشید از همین لحظه هر گونه بحث خارج از موسیقی پاک میشه..
هر گونه توهین پاک میشه..
هر گونه پست و تاپیک بی ربط پاک میشه...
به کسانی که دعوا میکنند و یا توهین میکنند یک بار تذکر دفعه دوم اخطار و دفعه سوم اخراج..!
بدون هیچ ارفاقی..

از همین لحظه به دلیل اینکه بخش گوناگون ها پاتوقی شده برای مسائل سیاسی و دینی و دعوا ها و توهین ها تمام تاپیک ها ئی که در این بخش زده میشه حتما باید مورد تائید قرار بگیره تا نمایش داده بشه پس اگر تاپیک نا مربوطی زدید توقع نداشته باشید مورد تائید قرار بگیره...

نکته دیگه اینکه همگی دوستان کمک کنید!!.
ما همه اینجا با هم دوست هستیم و برای اهداف والای فرهنگی و هنری اومدیم...زیاد جالب نیست ما اینجا اینجور بحث ها و دعواها رو داشته باشیم!
از همین لحظه همگی دست در دست هم کاری کنیم تا محیطی ارام و فرهنگیو هنری و دوستانه در کنار هم داشته باشی...

حالا هر کسی دوست داره هر لغبی به من بده اونهائی که واقعا متوجه عمق موضوع هستند میدونند کاری جز سخت گیری دوباره نمیشه کرد..
ارفاق و دوستی و این که اجازه بدیم کاربر ها ازادانه خودشون مشکلشون رو حل کنند اینکه مدرن برخورد کنیم اینکه آزادی و انارشی رو پیاده کنیم و ... هیچ کدوم فایده نداشته و فکر نمیککنم داشته باشیه...

پاینده باشید و خوش

مطمئن باشید از این به بعد حرفت اجذا خواهد شد حداقل از طرف من
ولی مشکل از سطح فرهنگ جامعس که همه رو س خورده کرده ولی من قول میدم توی جامعه ی مجازی بزرگمون(noteahang) همیشه عدالت و همه وازین اخلاقی به درستی رعایت شه

من بهتون قول میدم

Crazyarchitect
Thursday 19 August 2010, 01:43 PM
من خودم خیلی با پاک کردن بحث ها مخالف بودم البته اونایی که مربوط به موسیقی بود ولی الان کار بعضی ها به توهین کردن رسیده . به هر حال خود مدیرها خیلی بهتر از من میدونستند که اگه از اول جلوی این بحث ها رو نگیرن کار به کجا میکشه من متوجه نبودم . بازم از اینکه اون زمان چنین بحثی راه انداخته بودم معذرت میخوام .

hadi_e
Thursday 19 August 2010, 03:14 PM
با سلام به همه ی دوستان
یکمی بهتر شد که این اطلاعیه رو آقای ashoo فرستادن تا کمی جو بحث های بیهوده و انتقادات همراه با توهینی که این اواخر شاهد اون بودیم فروکش کنه و این سختگیری هم لازم بود
با تشکر از آقای ashoo

MEHRNAM
Thursday 19 August 2010, 04:10 PM
درود بر همه..... ببخشید که در نهایت یاس و ناامیدی اینو میگم:

" ببینید ما چقدر از فقر فرهنگی رنج میبریم؛ که بابت اعمال سختگیری و محدودیت تشکر میکنیم و خوشحال میشیم!"

البته خود من هم به شخصه و به عنوان یکی از کوچکترین اعضای نوت آهنگ از دیدن مسائل اخیر خیلی متاثر شدم؛ و

هممون میدونیم که متاسفانه این تنها راه برای تکرار نشدن مسائل و مشکلات قبله! پس : "گردن نهادیم؛ الحکم لله"

soroosh_269
Thursday 19 August 2010, 05:01 PM
درود
راستش منم همیشه با سختگیری مخالف بودم ولی .............
خب با بعضی چیزایی که این چند وقت علی الخصوص چند روزه آخر دیدم فکر کنم تا یه مدت باید سخت گیری بشه.واقعا یکیش بود که دیدم می خواستم به خودم سیلی بزنم ببینم اینجا نت آهنگه :43::43::43:یا نه تو خوابم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohsen_M
Thursday 19 August 2010, 06:14 PM
درود بر دوستان،
ممنون که زحمت می کشید و سعی می کنید که محیطی پاک و دوستانه داشته باشیم
یه پیشنهاد :
برای هر تایپیکی که زده می شه یه تاییدیه بزارید تا موضوعات بی ارتباط رو روش یحث نشه!

morteza3164
Thursday 19 August 2010, 06:21 PM
مرسی اشو جان بخاطر قبول زحمت این کار
واقعا چقدر زشته در محیطی دوستانه و فرهنگی کسی پیدا بشه که حرفهای بد و رکیک بزنه و به راحتی بره و کسی نباشه که جلوی اونو بگیره
من این کار شما را تایید میکنم و از دوستان هم خواهش دارم اگر با کسی مشکلی پیدا میکنن در پیغام خصوصی دنبال بشه نه در تاپیکی که به قول معروف زن و بچه مردم رد میشه.
زندگی ما آیینه رفتار ماست پس این آیینه را لک نکنیم
با تشکر الیاس

ehsanmir
Thursday 19 August 2010, 06:28 PM
سلام
خیلی متاسفم که باید به خاطر این قضیه خوشحال باشم.چرا که ازادی برای بعضی افراد باعث سر گیجه میشه و جنبه ازادی داشتن رو ندارند.به هر جهت بر خلاف میل هر انسانی که طرفدار ازادیه باید از جناب ashoo تشکر کرد که این تصمیم رو گرفتند تا سایت به نظم سابقش بر گرده.
همگی شاد و سر بلند باشید.......:am

sarsabz
Thursday 19 August 2010, 06:31 PM
یه جامعه ی آزاد جنبه میخواد.
اما نه از طرف اون آدمهایی که لجن درون خودشون رو نشون میدن. بلکه بقیه ی افراد که این اتفاق رو میبینن. مشکل اصلی اینجاست.
که وقتی ما زشتی کسی رو نمیتونیم هضم کنیم ترجیح میدیم چشممون رو ببیندیم. و آزادی رو قربانی کنیم.

البته به نظر من

mehdihooman
Thursday 19 August 2010, 07:08 PM
اشو جان سغي مي كنم حس شما رو درك كنم . من هم تو بحثهاي مختلف انجمن به كساني برخوردم كه همه چيز رو به مسخره مي گيرند اما فضاي آزاد داراي ويژگيهاي خوبي هست . كاش شما اجازه بدي اين روند ادامه پيدا كنه . فضاي آزاد خودش افراد مورد نظر رو غربال مي كنه . اين طبيعي هست كه وقتي فضاي بازي ايجاد ميشه افرادي هستند كه درك صحيحي از اون فضا ندارند اما راه حل بستن اون فضا نيست . راه حل ادامه اين روند هست . من به اكثريت بچه هاي نت آهنگ ايمان دارم و مطمئنم ادامه اين مسير باعث ميشه اون عده كم به انزوا كشيده بشوند . اگر ما به همه اطمينان داريم بايد اين راه رو ادامه بديم .
در هر حال هر سيستمي از يك نظام اجتماعي بزرگ مثل كره زمين تا يه سايت مثل نت آهنگ داراي ايراداتي هست و مي تونه باشه . اما آيا در جوامع مختلف براي اينكه عده اي جوون شبها در قمارخانه هستند جلوي قمار رو مي گيرند ؟ يا اينكه اجازه مي دن خود جامعه انتخاب كنه . اين جامعه به مرور زمان پيشرفت مي كنه و راه درست رو پيدا مي كنه .
زماني كه انسان راه درست رو پيدا كنه به هيچ طريقي نميشه مسيرش رو عوض كرد . اجازه بديد تا بچه هاي نت آهنگ خودشون مسير رو انتخاب كنند . اينجوري ممكنه زمان ببره اما زماني كه مسير روشن بشه ديگه هيچ عاملي نمي تونه خللي ايجاد كنه . فكر مي كنم اين مسير پيدا شده و ما تو اون مسير هستيم . اون عده كم هم به زودي مي فهمن كه يا بايد اصلاح بشن و به بحثهاي درست رو بيارن و يا بعدت از مدتي كه عكس العمل مخاطبين رو ببينن از انجمن خداحافظي مي كنن .

firzi
Thursday 19 August 2010, 07:19 PM
با تشکر از مدیریت محترم انجمن نت آهنگ:41:

symphony-x
Thursday 19 August 2010, 07:21 PM
دمت گرم واقعا باید همینطور باشه حالا به مدیر سایر بخش ها کار ندارم اما کاربر دسیرونا همون مهیار خان خودمون بخش گیتار الکتریک رو خوب کنترل میکنه حتی بارها پست بچه ها رو پاک کرده و ویرایش کرده اما خوب فکر نمیکنم کسی از دستش ناراحت شده باشه(خود من که اصلا ناراحت نشدم چون واقعا پست هام بی ربط به موزیک بوده) کار درست رو انجام میده بهتره بقیه مدیرا هم مثل مهیار دیکتاتور باشن !
پ.ن:فکر میکنم بچه های بخش گیتار الکتریک باحالترین آدمای سایتن همه با هم یجورایی رفیقن و شاهد نبودیم که به هم دیگه توهین کنن
بعد هم بگین این متال هدا وحشی و خشنن !

Porya
Thursday 19 August 2010, 08:00 PM
تشکر خشایار جان . متاسفانه یه عده فرق محیط فرهنگی رو با چاله میدون نمیتونن تشخیص بدن . این قانون به نظرم لازم بود .

saeed_national
Thursday 19 August 2010, 08:01 PM
من هم به سهم خودم از مسائل بوجود امده متاسفم،اميد كه منبعد شاهد اينجور الفاظ ركيك بدور از جامعه هنري نباشيم، و اما اشوجان من يك پيشنهاد دارم خدمتتون،

بنظر من يك تاپيكي به اسم recycle ben تشكيل بشه و مديران انجمنها حرفهاي خارج از موضوع تاپيك را به اونجا انتقال بدهند، و بعد بيست و چهار ساعت بعد از نظارت مديريت وب سايت پاك بشه ، اين جور عمل كردن دو تا سود داره يكي اينكه فرهنگ پاك شدن حرفهاي خارج از موضوع جايگاه خودش را پيدا ميكنه و كاربر حساب دستش مياد كه حرفي كه زده هست فقط بيست و چهار ساعت ارزش ديدن داشت نه بيشتر، و از طرفي ديگر در تاپيك اصلي اسم ايدي كاربري كه پست اش پاك شده رويت نميشه تا موقع ديدن اون صفحه بهش بر بخوره،البته تصميم گيري نهايي با خود جنابعالي هست،با تشكر

joojefarary
Thursday 19 August 2010, 09:17 PM
به نظر منم کار درستی کردن ashoo جان چون خود منم بارها تاپیکهایی زدم که دنبال این بودم با جوابهای جالب به نتیجه برسیم ولی اخر همه تاپیکها جز دعوا توهین چیز دیگه نمیشد . خوبیش به اینکه جلوی این بحثها دیگه گرفته میشه . ولی کلا مشکلی که هست سر اینکه ما ایرانیها تحت فشار باید باشیم همیشه عادت کردیم که زور باشه بالا سرمون وقتی میگن از چراغ قرمز رد نشو رد میشیم ولی وقتی میان یک جریمه میزارند میگن اگه رد بشی بیست تومن جریمه میشی اون موقع میگیم چشم من دیگه رد نمیشم . البته قصد توهین به دوستان نداشتم .

shanshayanshan
Thursday 19 August 2010, 09:25 PM
من واقعا نمی دونم چی بگم مدیر انجمن میگه محدودتون میکنم شما هم میگید مرسی از این که ما رو محدود میکنی چاکرت هم هستیم دستت درد نکنه از ابزار دیکتاتوری استفاده میکنید خیلی ممنون!!!واقعا ناراحت کنندس برای من این صحنه ها. واقعا این حکومت آ خ و ن د ا حق کسانی که استفاده از این ابزار دیکتاتوری تشکر میکنند.اخه چه معنی داره بنظر شما برای فرهنگ سازی این روش ها درست؟؟؟ آسون ترین کار محدود کردن و سخترین کار فرهنگ سازی کسانی که از روش اول استفاده میکنند یا تنبلند یا خیلی ببخشید عقده ای بهتر بگم بیمار روانی. اگر چیزی گفتم به کسی برر خورده متاسفم ولی خب من روکم و حرف هام رو راحت میزنم تا منظورم رو راحت برسونم. دوست عزیزموناقای mehdihooman حدودا همین حرف های منو فقط با یکم ایرانی بازی و با تعارف گفتند ولی چیزی رو عوض نمیکنه این روش حرف زدن البته این عقیده من.
در نهایت:
(از ته دل آرزو میکنم و امیدوارم که همه شما هنرمندان به آرزو های خودتون برسید و با امید تمام با زندگیتون به زیبایی برقصید و در تمام نبرد های خودتان پیروز باشید و یادمان نرود که هر شکست شروع یک پیروزی) (بلاخره (هنرمندان.ورزشکاران...) افتخارات نتنها این کشور بلکه این کره ی خاکی هستند)به امید پیروزی جهان و جهانی
خوش و خرم و سر زنده باشید

fagher
Thursday 19 August 2010, 09:38 PM
واقعآ ناراحت شدم.(آخه خبر به این بدی رو همون اول به آدم میدن؟؟؟)
ولی چون میدونم راه دیگه ای نبود تشکر میکنم از خشایار عزیز...
به امید روزی که فقط نگیم فلانی مشکل داره و من پاک پاکم.اون موقع دیگه نیازی به این سختگیری ها نیست.(به قول ما: کور خودُم بینای مردم)

DesironnA
Thursday 19 August 2010, 09:46 PM
من واقعا نمی دونم چی بگم مدیر انجمن میگه محدودتون میکنم شما هم میگید مرسی از این که ما رو محدود میکنی چاکرت هم هستیم دستت درد نکنه از ابزار دیکتاتوری استفاده میکنید خیلی ممنون!!!واقعا ناراحت کنندس برای من این صحنه ها واقعا حکومت این آ خ و ن د ا حق کسانی که استفاده از این ابزار دیکتاتوری تشکر میکنند.
شما لطفا همه چیز رو با هم مقایسه و برابر و مخلوط نکن و نبین..
اینجا، یک سایت تخصصی موسیقی هست..
یعنی فقط و فقط بحث و تبادل نظر در حیطه موسیقی.
خب..وسط زمین فوتبال، دعوا و بحث سیاسی، مذهبی و توهین و .. هیچ جای دنیا صورت نمیپذیره..
برای گپ و گفتگو درباره هرگونه مبحثی بجز موسیقی، فاروم های بسیاری هستند که میدونم خود شما هم سراغ داری..
اگر هم سراغ نداری، میتونم توی پ.خ بهت معرفی کنم..
هر جائی، مختص مبحث مرتبط به خودشه..
اینجا فاروم نت آهنگه.
یعنی فاروم تخصصی موسیقی.
تازه فقط تالار گفتگو نیست. بخش مقالات و اخبار و بانک نت و بسیاری بخش های دیگر و تازه + تالار گفتگو، میشه سایت تخصصی موسیقی نت آهنگ.
پس در هیچ کجای این سایت، نمیبایست حرفی بجز موسیقی زده بشه و خب این یک مسئله کاملا روشنیه..
شما و بسیاری از دوستان هم موزیسین هستید. پس نباید صحبتی بغیر از موسیقی زده بشه. درسته؟
پس اگر دگربار اولین پست این تاپیک رو بخونید، کاملا متوجه میشید که مسئله ای در باب برخورد دیکتاتوری مطرح نشده..
از تمامی دوستان یک خواهش رو دارم:
خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم وقتی درباره مسئله ای تفکر میکنید، اون رو به مسائل دیگری که هیچ ربطی بهش ندارند ربط ندید تا بتونید کاملا شفاف فکر کنید..این درست نیست که آقا گودرز رو به شقایق خانم ربط بدید..! (ببخشید البته)
سپاس

گیتارکلاسیک
Thursday 19 August 2010, 09:58 PM
سلام
واقعا ممنون
همین...:5:

Lili Rochefort
Thursday 19 August 2010, 09:59 PM
من 2 روز نبودم چی شده!!!؟؟؟ :O

shanshayanshan
Thursday 19 August 2010, 10:05 PM
دوست عزیز من دسیرونا من کلا حرفی ندارم و اتفاقا موافقم شما اشتباه متوجه شدید منظور من رو من هم اتفاقا روزای اولی که عضو انجمن نوجوانان نت اهنگ شده بودم دیدم بچه ها دارن همش درباره فوتبال و جام جهانی صحبت میکنند و اتفاقا یک نظر کوچیکم دادم که در باره این موضوع با هر کسی تو خیابون میشه بحث کرد اینجا جمع شدیم تا تز اطلاعات هم دیگه در زمینه موسیقی استفاده کنیم که هیچکی خوشش نیومد.پس من خودم موافقم که بحث ها باید در زمینه موسیقی باشه ولی راه حل حل کردن این مساله که بچه ها از موضوع خارج میشوند پاک کردن تایپیک آنها نیست این بی احترامی به شخصیت دوستان خودمان است و اگر کسی چنین کاری انجام میدهد باید باهاش برخورد کنیم. ضمن ایم که من متنم رو ویرایش کردم وقت کردی دوباره یه نگاه بهش بنداز.
خوش باشی

ehsanmir
Thursday 19 August 2010, 10:07 PM
شما لطفا همه چیز رو با هم مقایسه و برابر و مخلوط نکن و نبین..
اینجا، یک سایت تخصصی موسیقی هست..
یعنی فقط و فقط بحث و تبادل نظر در حیطه موسیقی.
خب..وسط زمین فوتبال، دعوا و بحث سیاسی، مذهبی و توهین و .. هیچ جای دنیا صورت نمیپذیره..
برای گپ و گفتگو درباره هرگونه مبحثی بجز موسیقی، فاروم های بسیاری هستند که میدونم خود شما هم سراغ داری..
اگر هم سراغ نداری، میتونم توی پ.خ بهت معرفی کنم..
هر جائی، مختص مبحث مرتبط به خودشه..
اینجا فاروم نت آهنگه.
یعنی فاروم تخصصی موسیقی.
تازه فقط تالار گفتگو نیست. بخش مقالات و اخبار و بانک نت و بسیاری بخش های دیگر و تازه + تالار گفتگو، میشه سایت تخصصی موسیقی نت آهنگ.
پس در هیچ کجای این سایت، نمیبایست حرفی بجز موسیقی زده بشه و خب این یک مسئله کاملا روشنیه..
شما و بسیاری از دوستان هم موزیسین هستید. پس نباید صحبتی بغیر از موسیقی زده بشه. درسته؟
پس اگر دگربار اولین پست این تاپیک رو بخونید، کاملا متوجه میشید که مسئله ای در باب برخورد دیکتاتوری مطرح نشده..
از تمامی دوستان یک خواهش رو دارم:
خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم وقتی درباره مسئله ای تفکر میکنید، اون رو به مسائل دیگری که هیچ ربطی بهش ندارند ربط ندید تا بتونید کاملا شفاف فکر کنید..این درست نیست که آقا گودرز رو به شقایق خانم ربط بدید..! (ببخشید البته)
سپاس

در ادامه صحبت دوست عزیزم باید بگم اگر حرفی از سختگیری یا محدود کردن شده به این معنی نیست که هیچ کس حق اظهار نظر نداره.یا همه باید از تفکر یه نفر پیروی کنیم.فقط هدف قانونمند کردن سایت هست.اگر قراره جایی ارامش باشه باید قبلش قانون هم وجود داشته باشه.من فکر نمیکنم قانون به معنی دیکتاتوری باشه.اگر دوستان در حیطه قانون بحث کنند خواهید دید هیچ مشکلی پیش نخواهد اومد.این که به کسی از دوستان ما توهین بشه و هیچ کس دم نزنه چون طرفدار ازادی هستیم از انسانیت به دوره.پس بحث میکنیم.نظر میدیم.با هم دوست میمونیم.ولی توهین و مسخره کردن تو این سایت جایی نداره.
موفق و موید باشید.:am

sd_34
Thursday 19 August 2010, 10:19 PM
ممنون از اين قانون.فقط بايد تشكر كرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Khashayar
Thursday 19 August 2010, 10:35 PM
درود
خوب لازم دیدم ببا خوندن پست ها توضیحات کوتاهی بدم..
اولا دوستانی که تشکر کردند نه به خاطر من بوده! نه به خاطر سخت گیری بوده!نه دیکتاتوری و محدودیت!!!
این دوستان از این تشکر کردند که میدونند هم آزادیشون رو دارند، هم محیطشون آرام تر میشه و هم دیگه مسائل و تنش هائی که این چند وقته از عمد توسط عده ای ایجاد میشد وجود نخواهد داشت!!!
پست من رو خوب بخونید..
من نگفتم دیکتاتوری ...فقط گفتم از این به بعد با بی احترامی ها و توهین ها و نقض قوانین اولیه جدی تر برخورد میشه...
و در این امر بسیار جدی هستم...
آزادی معنی خاص خودش رو داره و معنیش اسن نیست شما در بخش شعر بیای گیتار بزنی و در بخش گیتار ویولون!!!
و در بخش اهنگسازی فحش و ناسازا بگی!!!
هر کسی در هر بخشی در موضوع اون بخش و تاپیک آزاده هر نظری میخواد بگه اما وقتی از موضوع خارج شد اولین نقض قانونه چون این خارج شدن بحث ها و دعواها و تنش های بعدی رو در پی داره تمام دوستان در این مدت این موضوع رو تجربه کردند...
پس اگر در یک قالب منظم فعالیت کنیم اونوقت میتونیم آزادی رو هم به شکل بهتری رواج بدیم...

سایت همیشه انتقاد پذیر بوده و هست و همیشه از انتقادات و پیشنهادات شما استفاده میکنه...

اما همیشه گفتم در مقابل انتظاری که شما از سایت دارید سایت هم انتظاری از شما داره..وقتی این انتظارات یک طرفه بشه خیلی مشکلات به وجود میاد..!
به هر حال تشکر از دوستانی که منظور من رو به خوبی متوجه شدند و برای ایجاد این آرامش و فضای دوستانه و تخصصی همکاری میکنند و تشکر از دوستانی که انتقاد میکنند و این انتقادات میتونه سازنده باشه...
خوش باشید و پیروز!

Babak_mix
Thursday 19 August 2010, 11:02 PM
درود بر خشایار عزیز، مدیر محترم و سپاس از تصمیم بجای ایشون...
همیشه سعی کردم در کنار شما مهربانان به انجام وظایفم بپردازم، امیدوارم در این امر که قبلاً هم با مدیران ارشد سایت همکاری داشتم، از این به بعد هم بتونم باری از دوش این دوستان بردارم... (همه با هم در کنار هم)

با آرزوی محیطی پاک پاک در انجمن ها Babak

Don_Ramtin
Thursday 19 August 2010, 11:08 PM
من اولش خواستم چیزی نگم که به کسی بر نخوره ، اما دیدم خشایار عزیزم یکی دوباری اسم منو آورد و به درستی پیش بینی کرد که من مخالف این ماجرا خواهم بود ! گفتم بذار ما هم بریم وسط ماجرا دیگه . من که فحش خورم ملسه !
چی شده ؟! چه خبره ؟! چه جوری شده که ما برای محدود شدن خودمون و برای تهدید شدن به پاک می کنم و محدود می کنم و... پیام تشکر و تبریک و قربونت برم می فرستیم ؟! اوه ... یادم نبود .... اینجا ایرانه !
یکی از ماجراهایی که اینجا همگی روش حساسند ، موضوعات خارج از موسیقیه . ببنیم ماجرای این چیه و چه موضوعاتی خارج از موسیقیه و چه موضوعاتی موسیقایی . خب ... من مستقیم میرم سر یه مثال دم دست و ملموس :
من تاپیکی زدم بودم با عنوان " افتخاری دیگر برای استاد محمد رضا شجریان و موسیقی ایران " که هنوز هم نسبتا فعاله . یکی از رفقا اونجا اعتراضی کرده بود به اجرای همیشگی تصنیف مرغ سحر در آخر کنسرت های استاد و مطالبی نوشته بود به زعم من کمی بی انصافی بود و کمی هم لحن مناسب جایگاه جناب شجریان رو نداشت . اما قبل از اینکه من این پست رو بخونم و جواب خودم رو بدم ، دوستانی جواب داده بودن و جدل کوچیکی بوجود اومده بود . در همین گیر و دار ، یهو خشایار جونم اومده بود و نوشته بود که آقا بحث رو سیاسی نکنید . در حالیکه که به نظر من ، درسته که ماجرا سیاسی بود ، اما بی ارتباط با موضوع تاپیک و مباحث موسیقایی نبود و اتفاقا همین موضوع رو هم اونجا نوشتم . بابا جون ، بالاخره موسیقی سیاسی و سیاست موسیقایی هم بخشی از مباحث موسیقیه دیگه .
و یا در تاپیک دیگری بحث کاملا دوستانه ای بین من و یکی دو تا از رفقا در گرفت که در رابطه به حقوق حیوانات و گیاه خواری و حفظ طبیعت بود . اما اگه رفقا اونو بخونن ، می بینند که کاملا در رابطه با موضوع موسیقی و تاپیک مربوطه بود و اصلا بی ربط به اصل ماجرا نبود .
اما گاهی هم می بینیم مباحث مذهبی و یا سیاسی و شخصی ای در برخی تاپیک ها پیش میاد که ربطی به موضوع تاپیک نداره و ماکلا غیر موسیقایی و شخصی ست . که تازه در این موارد هم " من فکر می کنم " که بهتره بجای برخورد سلبی و پاک کردن پست و .... بهتره با تذکر خود دوستان و در صورت لزوم مدیران و فرهنگ سازی لازم و روش های دموکراتیک تر با ماجرا برخورد کرد . رفقا ! فکر کنید هر کس بحث بی ارتباطی راه انداخت ، پست هایش رو پاک کنیم و یا کلا خودش رو حذف کنیم ، فکر می کنید ماجرا تموم میشه و یا مسأله حل میشه ؟ نه ، فقط ما صورت مسأله رو پاک می کنیم . بالاخره باید از یه جایی روش گفتگو و بحث کردن رو یاد بگیریم ، یا نه ؟! چه جایی بهتر و بی خطر تر از چنین مکان فرهنگی و دوستانه ای ؟
البته من اصلا مخالف حذف کردن افرادی مثل اون آقای هم اسم خودم ( ! ) که به کاربران دیگه توهین می کرد و ... نیستم ها ! نه . باید چنین افرادی رو همون اول ماجرا اخراج کرد و بهشون یادآوری کرد که اینجا محیطی فرهنگی و پاکه و ما دوست داریم همگی دوستانه و عاقلانه ، با هم گفتگو کنیم و سعی بکنیم فرهنگ اجتماعی ، موسیقایی ، سیاسی و ادبی خودمون رو ارتقا بدیم و به شکلی دوستانه ، از هم چیز یاد بگیریم .
اما نه اینکه اجازه بدیم هر کی هر کاری دلش می خواد بکنه ، و نه اینکه هی تند تند پست ها رو پاک کنیم و اجازه ی گفتگو و گاه اشتباه رو از هم بگیریم . خیر الامور اوسطها ، الا وسط خیابان !
به هر حال این مباحث و جدل ها و گاه خطاهای کوچک و دلخوری ها و ... از ملزومات گذار به دموکراسیه و فکر می کنم بد نباشه ما این گذار رو اینجا و در چنین محیطی دوستانه تجربه کنیم . حتا اگه با حطاهایی همراه باشه .
به هر حال من تابع رأی اکثریتم ، به شرطی که پای شورای نگهبان و نظارت استصوابی و امدادهای غیبی وسط نباشه ! خوش باشین و همیشه آزاده و پیروز و آرمانگرا . فعلا ، یا حق !

Don_Ramtin
Thursday 19 August 2010, 11:11 PM
البته این مطلب بالا رو من نوشتم و ارسال کردم ، بعد دیدم تو این فاصله ، پست جدید خشایار نوشته شده بوده . ( قدرت و سرعت تکنولوژی رو حال می کنین ؟! ) اما به هر حال ، فکر کنم کم و بیش مطالب من سر جای خودش و با همون دیدگاه باقیه و پست جدید خشایار جون ، چیزی رو برای پست من عوض نمی کنه .

shanshayanshan
Thursday 19 August 2010, 11:23 PM
درود بر شما آقا رامتین من به وجود چنین افرادی افتخار میکنم.
خوش باشید

Khashayar
Thursday 19 August 2010, 11:27 PM
درود

ما بی ارتباط با موضوع تاپیک و مباحث موسیقایی نبود و اتفاقا همین موضوع رو هم اونجا نوشتم . بابا جون ، بالاخره موسیقی سیاسی و سیاست موسیقایی هم بخشی از مباحث موسیقیه دیگه .
خوب بله رامتین جان من که چیزی نگفتم !! من فقط یاد اوری کردم که با این روند بحث سیاسی نشه چون قبلا هم بحث های مشابه بوده که کلا به سمت سیاسی رفته و از موضوع تاپیک دور شده وگرنه اگر می هم وارد مسائل سیاسی اجتماعی و موسیقی ! بشه با حفظ احترام رجاله های! سیاسی ایران ایرادی نداره که!

من فکر می کنم " که بهتره بجای برخورد سلبی و پاک کردن پست و .... بهتره با تذکر خود دوستان و در صورت لزوم مدیران و فرهنگ سازی لازم و روش های دموکراتیک تر با ماجرا برخورد کرد . رفقا ! فکر کنید هر کس بحث بی ارتباطی راه انداخت ، پست هایش رو پاک کنیم و یا کلا خودش رو حذف کنیم ، فکر می کنید ماجرا تموم میشه و یا مسأله حل میشه ؟ نه ، فقط ما صورت مسأله رو پاک می کنیم . بالاخره باید از یه جایی روش گفتگو و بحث کردن رو یاد بگیریم ، یا نه ؟! چه جایی بهتر و بی خطر تر از چنین مکان فرهنگی و دوستانه ای ؟
خوب رامتین جان تا الان هم تقریبا همینطوری بوده...
من همیشه ابتدا منتظر موندم کاربران خودشون مشکلات رو حل کنند با هم بحث کنند بالاخره وقتی چند تفکر مختلف دور هم جمع میشن ممکنه کمی با هم درگیری پیدا کنند اما این درسته که در این درگیری احترام همدیگرو ببریم زیر سوال؟ قومیت و میلیت هم رو به تمسخر بگیریم؟ وو.... بعضی دوستان هم که دستشون درد نکنه فحش های ناموسی و حتی استفاده از ابزار های برون مرزی!!! برای توهین و. بی احترامی به هم استفاده میکنند...
خوب اون چیزی که شما میگید کاملا درست...من در پست اولم هم اشاره کردم...اما رامتین خان خیلی هستند از این موضوع نهایت سو استفاده رو میکنند...
در ادامه رامتین خان من کی گفتم سرکوب میکنم؟ و محدودیت 100 در 100؟ من گفتم با این موارد برخورد میشه...
خوب همونطوری که گفتم شما صد تاپیک بزنید و مورد موسیقی و هنر ...اونجا اختلاف نظر پیش بیاد و بحثی بشه و توهینی در نگیره بی احترامی نشه..بحث سیاسی و دینی نشه و این چیز ها که میدونید من مگه بیمار روانی هستم بیام پیک کنم؟ چی رو پاک کنم؟صحبت های تخصصی و بحث و گفتگو رو؟؟؟
اصلا مگه من وقت اضافه دارم بیام هی فرت فرت پاک کنم؟

به هر حال این مباحث و جدل ها و گاه خطاهای کوچک و دلخوری ها و ... از ملزومات گذار به دموکراسیه و فکر می کنم بد نباشه ما این گذار رو اینجا و در چنین محیطی دوستانه تجربه کنیم . حتا اگه با حطاهایی همراه باشه .
به هر حال من تابع رأی اکثریتم ، به شرطی که پای شورای نگهبان و نظارت استصوابی و امدادهای غیبی وسط نباشه ! خوش باشین و همیشه آزاده و پیروز و آرمانگرا . فعلا ، یا حق !
موافق هستم باهات اما در شرایطی که دوستی ها و جو هنری و فرهنگی و اون نظم که لازمه ی یک جامعه و مجموعه هست حفظ بشه...
من واقعا ماسف میشم ماجرائی مثل ماجرای بابک پارسان و سینا رو میبینم ...خوب دو تا دوست واقعا زشته...
گاهی لازمه همه ی ما همکاری کنیم...در بحث ها صبر داشته باشیم ..سعی کنیم با احترام و دوستانه نظرات خودمون رو بگیم و به نتیجه برسیم نه اینکه تا بحثی شد خلاف عقاید ما همه چیز رو بریزیم به هم...

در اخر باز هم میگم...هدف دیکتاتوری نیست هدف اینه که نظم اولیه که لازمه ی هر مجموعه و جامعه ای هست احیا بشه تا بشه در دل این نظم و انظباط ازادی و دموکراسی و حتی آنارشی رو تجربه کرد..
اما تا وقتی این نظم احیا نشه نه ازادی معنی داره و نه دموکراسی و انارشی و ...
مرسی از نظراتت رامتین عزیزم...
پاینده باشید و خوش

Sina_Yanni
Thursday 19 August 2010, 11:32 PM
قطره قطره جمع گردد ، یه هو میبینی همه جا رو آب گرفته سونامی اومده ... .

هر کسی از خودش شروع کنه ، به حرف دیگران احترام بذاره ، حرف مخالفانش رو بشنوه ، به مخالف طرز تفکرش نگه که نخیرم ، حق با منه ، حرف من راسته . و با طعنه و کنایه حرف نزنه ( توهین پیش کش ! ) به خدا همه چی حل میشه ... .

فقط متاسفانه این شرایط تو سایت پیش نیومده ... . اگه پیش بیاد که ... !

باید از خودمون شروع کنیم . مطمئنم اگه همه این جوری شیم ، این به ظاهر سخت گیری ها خود به خود رفع میشه و زحمت پست پاک کردن و تذکر دادن گردن آقا خشایار نمیفته .

Khashayar
Thursday 19 August 2010, 11:41 PM
درود
مرسی سینا جان...
مرسی رامتین جان
و مرسی تمام دوستان..
من تاپیکی زده بودم به نام نقد و بررسی رو با هم بیاموزیم...
رامتین جان یادته که شما راجع بهش با هم خیلی کوتاه صحبت کردیم...
خوب من این تاپیک رو زدم ک همین موارد رو در کنار هم بررسی کنیم...از هم یاد بگیریم و این فرهنگ نقد و بررسی و بحث کردن درست رو اینجا جا بندازیم...
اما خوب استقبال کم بود چرا؟؟
نمیدونم با اینکه بازدید خوب بود...
حالا اگر تمایل داشته باشید میتونیم اونجا خیلی تخصصی تر و بهتر و دوستانه این موضوع رو پیگیری کنیم که خیلی عالی میشه..
لینک تاپیک:
You can see links before reply
پاینده باشید

rezaranjbaraan
Thursday 19 August 2010, 11:48 PM
من همیشه ابتدا منتظر موندم کاربران خودشون مشکلات رو حل کنند با هم بحث کنند بالاخره وقتی چند تفکر مختلف دور هم جمع میشن ممکنه کمی با هم درگیری پیدا کنند اما این درسته که در این درگیری احترام همدیگرو ببریم زیر سوال؟ قومیت و میلیت هم رو به تمسخر بگیریم؟ وو.... بعضی دوستان هم که دستشون درد نکنه فحش های ناموسی و حتی استفاده از ابزار های برون مرزی!!! برای توهین و. بی احترامی به هم استفاده میکنند...

آشو جان شما خودت میدونی که من چقدر ازین نظم استقبال میکنم و اتفاقا از پست اول تا الان دارم از پشتیبانان این روش حمایت میکنم و قرار هم نبود چیزی بنویسم و بخاطر همین تشکرها بعضیا دوستیشونو باهام بریک کردن...!!!!!
اما غرض از پر حرفی عرض کنم یه کاربر محترمی توی یکی از تاپیکا جوری از یه خاننده کلاس پایین ترکیه ای تعریف کرد و جوری خودش و ملت ایران رو کمتر ازون میدید که واجب شد من یه سند تاریخی از یکی از وقایع تاریخه ایرانو گوشزد کنم و بعد همه ایرانیها ازین افتخار ناراحت شدن و ریختن سرم
بماند که چه گذشت و...
اما چه بهتر بود قوانینی وضع میشد برای راحتی بیشتر کاربرانی که منظبط ترن ازین قرار که هرکس گزارش تخلفش از حد نصابی بیشتر شد امکاناتی ازش صلب بشه مثه تاپیک زدن عدم نمایش آواتار عدم استفاده از پیام (البته اگه امکانات سرور این اجازه رو بده) اینطوری دیگه آمار اخراجم پایین میاد چون شما با اخراج طرف باعث میشین بره یه ID بسازه همین....

music6808
Thursday 19 August 2010, 11:59 PM
ممنون
واقعا این جریان واسه کسانی که به خودشون حق دخالت توی همه ی مسائل رو میدن لازم بود.
فکر کنم جناب Ashoo یادشون باشه

lonly
Friday 20 August 2010, 01:40 AM
سلام
از مدیره محترم سایت واقعآ ممنون
واقعآ خسته نباشی. کاره خیلی خوب وبجایی کردید.
حتمآ درخواستاتون تو سایت اجرا میشه(به کمک همۀ کاربرا و مدیرای محترم و عزیزه سایت)

(تو بعضی تاپیکا تا یه نظر میدادی یه چیزی میشد.کاربره فعالی نیستم خیلیا تو این سایت کاراشون قابله تحسین.من در مقابلشون عددی نبودم و نیستم.ولی همین مسئله باعث شده بود همون یه ذره هم از بین بره. در کل ممنون ASHOO عزیز)

موفق و پیروز باشید
مرسی . بهاره

mariwan
Friday 20 August 2010, 10:52 AM
سلام
ممنون از اقدام مدير انجمنها كار خوبيه
من در مبحث (درخواست مدیریت کل سایت از دوستان نوازنده )
به دوستان كفتم بس كنيد اينقدر رو يك مساله باهم جر بحث نكنيد ميدونستم آخرش با هم دعوا ميكنن بابا اينجا خداروشكر يك محيط زيباي هنري رو داريم جرا با حرف بي خود زشتش كنيم بابا ما كه نيوميد اينجا تا تست موسيقي كنيم ببينيم كي از كي مهم تره
بابا بسه ديكه انقدر به جون هم ور نريد
حالا امد و من از شما بهتر بودم يا شما از من جه سودي داره اكه تجربه خودم رو در خدمت دوستان نزارم حالا بزار هي من حرفه اي باشم به جه دردي ميخوره
باهم تبادل نظر كنيد نه دعوا هركي خواست دعوا كنه بره بيرونه محيط noteahang اين انجمن هاي زيبارو زشتش نكنيد جون به خودمون لطمه ميزنه
كلا ممنونم از مديران محترم و من با نظرشون موافقم باك بشه اكه توهيني بشه يا دعواو بدو بيرا كفتن باشه يا تايبك بي ربط باشه
دوستان به هم احترام بزاريد
موفق باشيد

Fereshteh_Baran
Friday 20 August 2010, 10:55 AM
درود

فقط میتونم بگم متاسفم از این فقر فرهنگ که فقط مربوط به این سایت نیست. هنگام رانندگی، محل کار و... هم با این مشکل روبرو هستیم.

r_a_m_i_n
Friday 20 August 2010, 11:57 AM
بنظر من تو این یه مورد فرقی نمیکنه که ما از نظر فرهنگی غنی باشیم یا تهی
چون تو هر جامعه ای هرچقدر فرهنگی ....اگه قانونی نباشه ....همه چیز به هم میریزه
و مسلما ما هم تو این جامعه ی مجازی کوچک به اسم نت آهنگ نیازمند قوانینی هستیم.........
چون اینکه همه ی آدمای دنیا بد دهن نباشن که یه چیز غیر ممکنه

BaBak_ParSian
Friday 20 August 2010, 06:58 PM
درود - ببنی اقای اشو بحثهای سالم رو پاک نکن ولی با توهین ها برخورد کن من خود هم با چند از دوستان بحثم شد ولی اخرش دوستهای صمیمی شدیم به نظر با اونهایی که مقصر هستند برخورد کن زیاد هم سفت نگیر اگه دیدید بحثی واقعا موسیقیایی است دیگه خرابش نکن ولی اگر توهین بود همون چیزی که گفتید اجرا کنید ولی اخری کمی سخت گرفتید ببینید اینجا یه جامعه مجازی است می تونی تنبیه سخت تری در نظر بگیری ولی اخراج شاید برای روحیه یک هنرجو خوب نباشه اگر تنبیه بشه حساب کار دستش میاد چون اغلب تنبیه بهتر از ترد کردنه بعد بعضی از پستها تذکر بده تا درستش کنند نه که بزنی پاک کنی چون اینطوری حس بدی به طرف وارد می شه مثلا من اگه پستم با تایپیک بی ربط بود بیا به من تذکر بده که بی ربط است تا من اصلاحش کنم که اینکارو می کنم حالا این ها دیگه پیشنهادات من بود

mehdihooman
Friday 20 August 2010, 07:09 PM
ا نظر بابك كاملاً موافقم . جبهه گيري در مقابل اين پستها بيشتر نتيجه منفي خواهد داشت تا نتيجه مثبت . بذاريد گفتگو و تبادل نظر رو از هم ياد بگيريم

sd_34
Friday 20 August 2010, 09:55 PM
به نظر من اگه مساعل سياسي و مثل اون تايپك ..... كه صداي همه در اومد تو سايت زياد بشه اين سايت هم با فيلتر مواجه ميشه

pdiseghnerr
Friday 20 August 2010, 10:23 PM
درود به تمامی دوستان عزیز. من همین چند دقیقه پیش عضو این سایت شدم.توجه داشته باشید که ما این جاییم تا یک جو گرم و صمیمی از دوستداران موسیقی داشته باشیم.بیایید نگذاریم از هدفمون دور بشیم و به حاشیه بریم.گرچه همیشه اختلاف نظر پیش میاد اما بیاین به هم احترام بگذاریم.مرسی از توجهتان.در ضمن من نوازنده ی ویولون و گیتار هستم.خوشحال میشم با عزیزانی که با من هم سلیقه هستند از طریق این سایت در تماس باشم.البته ادرس ایمیل و مسنجرم در پروفایلم قابل دسترسیه.
با ارزوی کامیابی برای دوستان عزیز و اونایی که از ته قلبشون موسیقی رو دوست داران.
خاک پای دوستان.امیر

Mehdi_violin
Saturday 21 August 2010, 06:48 AM
منم تاييد ميكنم لازمه

Mehdi_violin
Saturday 21 August 2010, 06:55 AM
درود

فقط میتونم بگم متاسفم از این فقر فرهنگ که فقط مربوط به این سایت نیست. هنگام رانندگی، محل کار و... هم با این مشکل روبرو هستیم.

اخ زدي وسط سيبل اين فقر فرهنكي كه كفتي من لذت بردم تو شهر دخترايي كه دجرخه سوارشن
رو ميكيرن حالا حساب كنيد ديكه...

cont_shahab
Saturday 21 August 2010, 11:03 AM
درود
از زحمات مدیریت ممنونم
ولی یه نقد جالبه اگر تو تاپیک های دیگه تشکر به شکل پست باشه مورد نقد قرار میگیره و میگن از گزینه تشکر استفاده بشه ولی اینجا و در این تاپیک خبری نیست...
عذر می خوام از نقدم...گفتم شاید در جهت سازندگی باشه...
ممنون از زحمات

cont_shahab
Saturday 21 August 2010, 11:12 AM
درود

درود
ممنون از فرشته باران عزیز
این حرفتون خیلی خیلی زیبا بود فقط کاشکی هممون رعایت کنیم و فقط در حد حرف نباشه چون ما ایرانیا نقاد های خوبی هستیم مثل خود من ...
ولی به مرحله عمل میرسه اکثرن....
مثلن من خودم یه جا پلیس نباشه ورود ممنوع میرم یا چراغ قرمز و تو شب رد میکنم ولی کسی جلوم ورود ممنوع بیاد میگم عجب آدم......
ببخشید منظورم شما نبودید...کلا گفتم
با سپاس:27:

Acoustic
Saturday 21 August 2010, 01:16 PM
من یه مدت نبودم یه خورده دیر رسیدم ... اما چیزی خاصی ندارم بگم فقط میگم ممنون

king_of_traditional_pop
Saturday 21 August 2010, 03:18 PM
طبق معمول ایرانی جماعت باید رو سرش چوب باشه تا آدم وار برخورد کنه . حتی در دنیای کاملا آزاد اینترنت ..

saeed_national
Saturday 21 August 2010, 05:07 PM
يكي از بزرگان يك حرف بسيار زيبايي داره كه ميگه،

همه ميخواهند بشريت را اصلاح كنند اما كسي نيست كه خود را اصلاح كند.

اما من اينبار تصميم گرفتم از خودم شروع كنم نه از بشريت،چون به تجربه ديدم كه هر وقت با يكي از دوستان جر و بحث هاي بيخودي كرده ام،اعصابم كه خورد شده هيچ،اخرش هم دنبال روزنه اي براي اشتي بوده ام، پس چه نيازي به صرف اينهمه وقت و انرژي هست؟!!!!!!!!

cont_shahab
Saturday 21 August 2010, 05:21 PM
طبق معمول ایرانی جماعت باید رو سرش چوب باشه تا آدم وار برخورد کنه . حتی در دنیای کاملا آزاد اینترنت ..

درود به دوست عزیزمون

این حرف شما جنبه ی گول زدن خود انسان رو داره ... شاید در مواقعی برای عده ای خاص باشه ولی در اکثر اوقات یعنی سلب مسئولیت...

یعنی خیلی عذر می خوام ما همه خریم دیگه هیچ کس هیچ انتظاری از ما نباید داشته باشه من با این حرف مخالفم یعنی داریم دستی دستی خودمون و به جوامع مختلف بی فرهنگ نشون میدیم .آقا بی فرهنگیم کاری با کاره دیگران نداشته باشیم به وجدان خودمون و رفتار مون نگاه کنیم؛ نگید من فرهنگ دارم بقیه بی فرهنگند!!!

آقا من به نوبه ی خودم و همه به نوبه خودشون تا اونجا که می تونن بعضی موارد و رعایت کنند ؛ایران گلستان میشه...
شعار نمی دم بیایم خودمون و اصلاح کنیم به خدا آرمان دور نیست ؛..
کاری داره شما مثلا تو ماشین چیزی میخورین آشغالش و نندازید بیرون ... کاری داره تو همه صف ها حتی کوچیک وایسیم و کاری داره ماشین داره از روبرو میاد چپ چپ نگاه نکنیم و به هم راه بدیم و کاری داره تو خیابون موقع راه رفتن لبخند بزنیم و....
این کارای کوچیکیه که اگه یه ایرانی مثل من انجام بده خیلی راحت ایران میشه گلستان..
چرا فکر میکنید چوب باید بالا سرمون باشه؟؟؟؟!!!!!............................. .:40:

rt_arash
Saturday 21 August 2010, 05:26 PM
درود و صد درود بر شما دوستان.
واقعا منم با این تصمیم موافقم. این سایت سایت فرهنگیه.
دوستانی که واقعا دوست دارن بحث های سیاسی و ... و بحث هایی خارج از موسیقی و فرهنگ کنند برن سایت های دیگه. از اینجور سایتها هم زیاده.
امیدوارم که دیگه همچین اتفاقی نیافته و همه با هم دوست باشن و به هم احترام بذارن و دیگه کسی به ما تذکر نده.

rt_arash
Saturday 21 August 2010, 05:40 PM
نه دوست من. من کاملا با شما مخالفم.1.همونطور که دوستمون گفت و خوب و درست هم گفت جنبه گول زدن خودمون رو داره و میخوایم از زیر اشتباهاتمون فرار کنیم.
2.این خودمونیم که به این باور رسیدیم که حتما زور(دگنک) باید بالای سرمون باشه و چون این رو باور کردیم کاری میکنیم که باز هم به طور غلط به این برسیم و هم خودمون رو گول بزنیم و هم ندانسته به خودمون توهین کنیم و خودمون رو دست بندازیم.
3.چرا با همچین باور غلط و بیهوده ای فرهگ چندین و چند ساله ایرانیان هنرمند وبا فرهنگ که خودمون هستیم رو زیر سوال میبریم و با این کارمون اجازه میدیم دیگران هم ما رو مسخره کنن و ایرانی بودن ما جنبه تمسخر پیدا کنه.
4.در دنیای کاملا ازاد اینترنت هم باید مدیریتی باشه تا کارها خوب پیش بره.این مساله فقط مختص به این سایت نیست در سایت های دیگر و حتی سایتهای خارجی هم این مساله ومدیریت هست و مدیر این سایت میخواد ما به طور مداوم و بصورت دوستانه با هم ارتباط برقرار کنیم.

DesironnA
Saturday 21 August 2010, 05:46 PM
چقدر خوب که به این نتیجه رسیدید دوستان..خیلی خوشحالم.

Favilla
Saturday 21 August 2010, 06:46 PM
منم یک بار در این سایت در اوایل کاملا بی دلیل و احمقانه وار درگیر شدم و خیلی هم ناراحتم که چه حماقتی کردم اما حالا امیدوارم دیگه بحث و دعوا تموم بشه و تک تک کلماتی که اینجا مینویسیم با این اهداف:

به راه راست هدایت کردن موسیقی ایران
تمدن و جامعه
بالا بردن اطلاعاتمون
دوستی و صمیمیت
ارائه دادن هنرمون و ... باشه.

cont_shahab
Saturday 21 August 2010, 06:58 PM
[quote=rt_arash;136325]نه دوست من. من کاملا با شما مخالفم.1.همونطور که دوستمون گفت و خوب و درست هم گفت جنبه گول زدن خودمون رو داره و میخوایم از زیر اشتباهاتمون فرار کنیم.
2.این خودمونیم که به این باور رسیدیم که حتما زور(دگنک) باید بالای سرمون باشه و چون این رو باور کردیم کاری میکنیم که باز هم به طور غلط به این برسیم و هم خودمون رو گول بزنیم و هم ندانسته به خودمون توهین کنیم و خودمون رو دست بندازیم.
3.چرا با همچین باور غلط و بیهوده ای فرهگ چندین و چند ساله ایرانیان هنرمند وبا فرهنگ که خودمون هستیم رو زیر سوال میبریم و با این کارمون اجازه میدیم دیگران هم ما رو مسخره کنن و ایرانی بودن ما جنبه تمسخر پیدا کنه.
4.در دنیای کاملا ازاد اینترنت هم باید مدیریتی باشه تا کارها خوب پیش بره.این مساله فقط مختص به این سایت نیست در سایت های دیگر و حتی سایتهای خارجی هم این مساله ومدیریت هست و مدیر این سایت میخواد ما به طور مداوم و بصورت دوستانه با هم ارتباط برقرار کنیم.[/quote

درود
مرسی از دوست عزیزم که حرف بنده رو تایید کرد ..
ببخشید من وقتتون و میگیرم من فقط یه حرف کوچیک بزنم و برم :
من با فرهنگ تر و با شعور تر از مردم ایران جایی ندیدم نمیگم زیاد سفر کردم ..ولی تو همون 4 تا کشوری که رفتم واقعا این مشهوده...

هیچ مثل ایران مردم مهربون ندیدم ما فقط یه ایراد کوچیک داریم هممون ؛اونم اینه که خیلی کم می تونیم نه بگیم ..حرفمون و آزادانه نمیتونیم بزنیم و باید حرفهایی که شنیدیم تایید کنیم البته باز من مردم رو مقصر نمی دونم این چیزیه که به ما تزریق شده بدون اینکه خودمون بدونیم..ادعا میکنیم انتقاد پذیریم ولی اشتباه میکنیم یا اداش و در میاریم ...
و اکثرا مشکلاتمون از اینجا نشعت میگیره...
یکی برمیگرده میگه ایرانیها بی فرهنگند بدون اینکه فکر کنیم حرفش و تایید میکنیم شاید دلیلش اون چیزایی که تو کوچه و خیابون دیدیم و مسائل و ریشه یابی نمیکنیم ایران یکی از غنی ترین فرهنگ هارو داره تو دنیا...همه جای دنیا دعوا تو خیابوناش میشه همه جایه دنیا دزدی داره میشه ما فقط ملت احساسیی هستیم با یکم تجدید نظر تو خودمون به خدا همه چی حل میشه پس از خودمون شروع کنیم ..صحبت خیلی زیاده ؛ببخشید زیاد شد ...
با سپاس

hamidb2020
Saturday 21 August 2010, 10:21 PM
سلام به همه ی دوستان گل
دوستان روحیه یک موزیسین با این جور حرفا نمی سازه پس اگه این حرفا رو می زنی موزیسین نیستی پس اینجا چیکار می کنی حتی اگه موسیقی رو دوست داشته باشی هم از این حرفا نمی زنه از مدیر سایت بسیار تشکر می کنم و اگه بتونن به تمام قسمت ها رسیدگی کنن ممنون می شم اما دوستان یه کلاس خوب نیاز به مبسر نداره
موفق باشید

cont_shahab
Saturday 21 August 2010, 11:22 PM
سلام به همه ی دوستان گل
دوستان روحیه یک موزیسین با این جور حرفا نمی سازه پس اگه این حرفا رو می زنی موزیسین نیستی پس اینجا چیکار می کنی حتی اگه موسیقی رو دوست داشته باشی هم از این حرفا نمی زنه از مدیر سایت بسیار تشکر می کنم و اگه بتونن به تمام قسمت ها رسیدگی کنن ممنون می شم اما دوستان یه کلاس خوب نیاز به مبسر نداره
موفق باشید

درود
دوست عزیزم ممنون از نظرتون فقط یه خواهش : متنیو که مینویسید لطفا نقل قول کنید تا متوجه بشیم در جواب کی هست تا در صورت لزوم جواب داده شود ؛ممنون
با سپاس

neo00
Sunday 22 August 2010, 12:12 AM
سلام . م میگم همه رو اعدام کنن سران فتنه هم به سزای اعمالشون برسونن عکسشونم در روزنامه چاپ شه !
من اصلا تعجب کردم خوندم این تاپیک رو! مگه اینجا بحث و دعوا میشه ! من که ندیدم . یعنی اصلا نرفتم ببینم ! خب شما دوستای گلم هم نرین نبینین شرکت نکنید . :am

rt_arash
Tuesday 24 August 2010, 07:08 PM
[quote=rt_arash;136325]نه دوست من. من کاملا با شما مخالفم.1.همونطور که دوستمون گفت و خوب و درست هم گفت جنبه گول زدن خودمون رو داره و میخوایم از زیر اشتباهاتمون فرار کنیم.
4.در دنیای کاملا ازاد اینترنت هم باید مدیریتی باشه تا کارها خوب پیش بره.این مساله فقط مختص به این سایت نیست در سایت های دیگر و حتی سایتهای خارجی هم این مساله ومدیریت هست و مدیر این سایت میخواد ما به طور مداوم و بصورت دوستانه با هم ارتباط برقرار کنیم.[/quote

درود
مرسی از دوست عزیزم که حرف بنده رو تایید کرد ..
ببخشید من وقتتون و میگیرم من فقط یه حرف کوچیک بزنم و برم :
من با فرهنگ تر و با شعور تر از مردم ایران جایی ندیدم نمیگم زیاد سفر کردم ..ولی تو همون 4 تا کشوری که رفتم واقعا این مشهوده...

هیچ مثل ایران مردم مهربون ندیدم ما فقط یه ایراد کوچیک داریم هممون ؛اونم اینه که خیلی کم می تونیم نه بگیم ..حرفمون و آزادانه نمیتونیم بزنیم و باید حرفهایی که شنیدیم تایید کنیم البته باز من مردم رو مقصر نمی دونم این چیزیه که به ما تزریق شده بدون اینکه خودمون بدونیم..ادعا میکنیم انتقاد پذیریم ولی اشتباه میکنیم یا اداش و در میاریم ...
و اکثرا مشکلاتمون از اینجا نشعت میگیره...
یکی برمیگرده میگه ایرانیها بی فرهنگند بدون اینکه فکر کنیم حرفش و تایید میکنیم شاید دلیلش اون چیزایی که تو کوچه و خیابون دیدیم و مسائل و ریشه یابی نمیکنیم ایران یکی از غنی ترین فرهنگ هارو داره تو دنیا...همه جای دنیا دعوا تو خیابوناش میشه همه جایه دنیا دزدی داره میشه ما فقط ملت احساسیی هستیم با یکم تجدید نظر تو خودمون به خدا همه چی حل میشه پس از خودمون شروع کنیم ..صحبت خیلی زیاده ؛ببخشید زیاد شد ...
با سپاس
من کاملا با شما موافقم.
ما باید سعی کنیم که مشکلاتمون رو ریشه یابی کنیم(همونطور که شما دوست عزیز گفتید) و نبید الکی حرف دیگران رو تایید کنیم.
دوستان سعی کنید همیشه وهمه جا به ایرانی بودن خودتون افتخار کنید و با افتخار بگید که (من ایرانی هستم) و به این باور برسید هیچ جای دنیا به با فرهنگی و مهربانی و ... ما ایرانی ها نیستند.
این رو باور کنید.

DesironnA
Tuesday 24 August 2010, 07:18 PM
سلام . م میگم همه رو اعدام کنن سران فتنه هم به سزای اعمالشون برسونن عکسشونم در روزنامه چاپ شه !
من اصلا تعجب کردم خوندم این تاپیک رو! مگه اینجا بحث و دعوا میشه ! من که ندیدم . یعنی اصلا نرفتم ببینم ! خب شما دوستای گلم هم نرین نبینین شرکت نکنید . :am
این یکی از بهترین و کوتاه ترین نکته هائیه که در این تاپیک مطالعه کردم..

arsalan212
Tuesday 24 August 2010, 07:38 PM
اوووووووووووووووووه اینهمه وقت وجاروجنجال؟موسقی روبچسب

blackover
Tuesday 24 August 2010, 09:40 PM

راست میگه دیگه خب.

blackover
Tuesday 24 August 2010, 09:40 PM

راست میگه دیگه .

ALIO
Thursday 26 August 2010, 04:56 PM
سلام به همگی
بنده تازه عضو این سایت شدم و
احساس میکنم نسبت به جاهای دیگه محیط کاملا گرمتری دارین
امیدوارم همیشه همینطور باشه.:41:

neo00
Sunday 29 August 2010, 01:11 PM
این یکی از بهترین و کوتاه ترین نکته هائیه که در این تاپیک مطالعه کردم..

ااا ممنون . اگه میدونستم قراره یکی از بهتریتها انتخاب شه حتما یه نگاهی از لحاظ ادبی و فنی هم بهش می کردم . :redguitar: اینم مخصوص خود خودت .:5:

نامی 1377
Thursday 2 September 2010, 01:42 PM
چه حیف که کارمون به این جا کشید یعنی این قدر ما جنبه ی ازادی نداریم.؟

adelviolon
Friday 3 September 2010, 09:35 AM
فقط ميتونم بگم كه داري خدمت بزرگي به موسقي ايران وعلاقه مندان به موسقي كه اغلب آنها جواناني

هستند كه بدون امكانات در شهرستانها با پشتكار فراوان بيشتر وقت خود را با موسقي مي گذرانند

ميكني.از دور دستت رو مي بوسم.:27::41:

infante
Saturday 4 September 2010, 04:19 AM
درود بر مدیر سایت
من تازه عضو این سایت شدم و از حال و احوال این سایت هیچی نمیدونم ولی اینو بگم که اگه نشه بعضی مطالب و موضوع های دینی - فکری - س ی ا س ی - جنسی و ... رو ابراز کرد پس میشه آپارتادگری همین طور که در این 3 دهه بوده. و ممنونم که این موضوع رو فهمیدم که باید مطلب خاص قرار ندیهیم.

كوروش88
Saturday 4 September 2010, 08:24 AM
وقتي جهان
از ريشه جهنم
و آدم
از عدم
و سعي از ريشه ياس مي آيد
وقتي كه يك تفاوت ساده
در حرف
كفتار را
به كفتر
تبديل مي كند
بايد به بي تفاوتي واژه ها
و واژه هاي بي طرفي مثل نان
دل بست
نان را از هر طرفي كه بخواني
نان است.!

با تشكر از تصميم به نهايت انديشمندانه شما كه به ما ياد آور شد در چه قرني و در چه دياري به سر مي بريم .
يا حق.

نازنازی
Tuesday 7 September 2010, 12:34 AM
ما ایرانی ها همیشه باید رو سرمون زور باشه تا قانون را رعایت کنیم در همه حال در حال تذکر دادن بهمون هستن شده امر به زور به جای امر به معروف در حال رانندگی جریمه داریم با جرایم سنگین تو اینترنت اینطوری
یعنی واقعا نمیتونیم درک کنیم مقرارت یه محیط را که بهمون انقدر تذکر ندن ؟؟؟؟

هر جا که میریم تا می فهمن ایرانی هستیم بهمون 100 بار یک نکته را گوشزد میکنن

infante
Tuesday 7 September 2010, 01:29 AM
ما ایرانی ها همیشه باید رو سرمون زور باشه تا قانون را رعایت کنیم در همه حال در حال تذکر دادن بهمون هستن شده امر به زور به جای امر به معروف در حال رانندگی جریمه داریم با جرایم سنگین تو اینترنت اینطوری
یعنی واقعا نمیتونیم درک کنیم مقرارت یه محیط را که بهمون انقدر تذکر ندن ؟؟؟؟

هر جا که میریم تا می فهمن ایرانی هستیم بهمون 100 بار یک نکته را گوشزد میکنن

چی شده که اینقدر باعث ناراحتیت شده؟

infante
Tuesday 7 September 2010, 01:35 AM
وقتي جهان
از ريشه جهنم
و آدم
از عدم
و سعي از ريشه ياس مي آيد
وقتي كه يك تفاوت ساده
در حرف
كفتار را
به كفتر
تبديل مي كند
بايد به بي تفاوتي واژه ها
و واژه هاي بي طرفي مثل نان
دل بست
نان را از هر طرفي كه بخواني
نان است.!

با تشكر از تصميم به نهايت انديشمندانه شما كه به ما ياد آور شد در چه قرني و در چه دياري به سر مي بريم .
يا حق.

درود بر کورش88
وقتی کسی این اسم مقدس رو به خودش میده پس این فرد به بزرگی این اسم پی برده و به تمامی ارزشهای ایرانی.درود یزدان به کورش کبیر و تمامی همپیمانانش.

نازنازی
Tuesday 7 September 2010, 12:06 PM
چی شده که اینقدر باعث ناراحتیت شده؟

نمیزارم که آدم یک دقیقه ناراحت نشه می بینین که همش تذکر تذکر
تو صف نونوایی هم دیروز دیدم مردم بهم فحاشی کردن یکی خارج از نوبت بدون صف می خواست نون بگیره با پارتی بازی رفتن خارج صف کتک کاری کردن بعدشم در نونوایی بسته شد 110 اومد یکی اون وسط خونی مالی شد ما هم دست از پا دراز تر رفتیم خونه شکم بدون نون
فاجعه نیست این کار که همه جا یکی باید رو سر این مردم ایران باشه تا نظم برقرار شه :37:

infante
Wednesday 8 September 2010, 01:12 AM
نمیزارم که آدم یک دقیقه ناراحت نشه می بینین که همش تذکر تذکر
تو صف نونوایی هم دیروز دیدم مردم بهم فحاشی کردن یکی خارج از نوبت بدون صف می خواست نون بگیره با پارتی بازی رفتن خارج صف کتک کاری کردن بعدشم در نونوایی بسته شد 110 اومد یکی اون وسط خونی مالی شد ما هم دست از پا دراز تر رفتیم خونه شکم بدون نون
فاجعه نیست این کار که همه جا یکی باید رو سر این مردم ایران باشه تا نظم برقرار شه :37:

میدونم چی میگی ما مردم همه جا حق و نا حق میکنیم ولی نمیدونم چرا به صف نونوایی میرسیم کسی نباید خارج صف نون بگیره.برای من چند باری پیش اومده ولی باید جوابشونو بدی بعضی ها نمیتونن صف وایسن خب منم جامو بهش دادم ولی نباید به درگیری برسه همون اول باید جوابه معترضینو داد تا ساکت شن.
ولی گفتن تا نباشد چوب تر فرمان نبرد گاو و خر.

نازنازی
Saturday 11 September 2010, 01:08 AM
میدونم چی میگی ما مردم همه جا حق و نا حق میکنیم ولی نمیدونم چرا به صف نونوایی میرسیم کسی نباید خارج صف نون بگیره.برای من چند باری پیش اومده ولی باید جوابشونو بدی بعضی ها نمیتونن صف وایسن خب منم جامو بهش دادم ولی نباید به درگیری برسه همون اول باید جوابه معترضینو داد تا ساکت شن.
ولی گفتن تا نباشد چوب تر فرمان نبرد گاو و خر.

دقیقا درست میگین من اصلا از دعوا بدم میاد ولی بعضی وقتا مثل یه جاهایی نه میشه از حقت بگذری نه میشه جوابشو ندی منم اگه جامو میدادم در هر حال جای دیگه این کارو باز میکرد خوب مردم کم حوصله شدن اعصابا داغون از پیر و جوان :43:
دقیقا خیلی از مکان ها چوب تر میخواد بعضی وقتا واقعا بی دلیل دوستان به جون هم می افتن دیگه اینجا نوبتی نیست نمی دونم چرا ؟هر کسی می خواد حرف خودش باشه

infante
Saturday 11 September 2010, 02:48 AM
[quote=نازنازی;145416]دقیقا درست میگین من اصلا از دعوا بدم میاد ولی بعضی وقتا مثل یه جاهایی نه میشه از حقت بگذری نه میشه جوابشو ندی منم اگه جامو میدادم در هر حال جای دیگه این کارو باز میکرد خوب مردم کم حوصله شدن اعصابا داغون از پیر و جوان :43:
دقیقا خیلی از مکان ها چوب تر میخواد بعضی وقتا واقعا بی دلیل دوستان به جون هم می افتن دیگه اینجا نوبتی نیست نمی دونم چرا ؟هر کسی می خواد حرف خودش باشه[/quote

چی میشه گفت الان توی ایم سرزمین اگه بتونی چشمتو ببندی بر روی خیلی چیزها میتونی زندگی کنی ولی آدمایی مثل من نمیتونیم الان من در موقعیت روحی بدی هستم آدمایی که توی خیابون بچه کوچیکی رو بغل کرده و بهت میگه آقا برای این بچه یه چیزی میگیری بخوره یا پیر مردی که میاد جلو و با شرمندگی میگه اگه امکان داره و از روی میل و حلال برام یه چیبس برام میخری و خیلی موارد دیگه که جای گفتن نداره ولی بعضی ها چه اسراف هایی که نمیکنن ما کجا داریم زندگی میکنیم آیا اینجا ایرانه یا به قول اورپایی ها ما عربیم ( تازی هستیم )

hamid ef
Tuesday 14 September 2010, 10:47 PM
سلام به همه دوستان واقعا از این سایت خوشم اومده و من رو علاقه مند به موسیقی کرد مرسی از همه

mehdi_en1981
Sunday 26 September 2010, 11:48 AM
من تازه در این سایت عضو شدم و خیلی خوشحالم که تا ابد با شما بمانم امیدوارم درس های خیلی خوبی از شما کسب نمایم

mamad_metall
Sunday 26 September 2010, 11:27 PM
salam khoobin hamegi ? aghaq yki mano rahnamay kone . man nothaye goroohe minus 1 mikham kasi dare behem bede?