PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سبک فلامنکو

sepide24
Thursday 19 August 2010, 11:54 AM
سلام
میخواستم بدونم برای یاد گرفتن سبک فلامنکو ، چقدر باید کلاسیک یاد گرفت...
یعنی چندتا کتاب کلاسیک باید زد (بطور اصولی) چون من فقط میخوام فلامنکو یاد بگیرم وعلاقه ای به سبک کلاسیک ندارم...
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
در صورت امکان به آدرس sepide650@yahoo.com ایمیل کنید.

Mohammad_ngml
Thursday 19 August 2010, 03:15 PM
سلام
میخواستم بدونم برای یاد گرفتن سبک فلامنکو ، چقدر باید کلاسیک یاد گرفت...
یعنی چندتا کتاب کلاسیک باید زد (بطور اصولی) چون من فقط میخوام فلامنکو یاد بگیرم وعلاقه ای به سبک کلاسیک ندارم...
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
در صورت امکان به آدرس sepide650@yahoo.com ایمیل کنید.

متوجه نشدم.. میخوای فلامنکو یاد بگیری ولی داری کلاسیک یاد میگیری؟ خوب فلامنکو یاد بگیر دیگه.. وگرنه حالت دستت برای کلاسیک شکل میگیره و برگردوندنش به فلامنکو کار سختیه...

rezalahiji
Thursday 19 August 2010, 09:22 PM
عزیزه من شما اگه بخوای فلا مینکو یاد بگیری نباید کلاسیک اصلا کار کنی. اگه اینطوری بخوای ادامه بدی فلامینکو زدنت ماشینی میشه. یعنی حسی توش نمی تونی پیدا کنی. من یکی رو دیده بودم که هم کلاسیک کار می کرد هم فلا مینکو. کلاسیکش خوب بود یا نمی دونم بد بود (چون کلاسیک کار نکردم) ولی چند تا قطعه فلا مینکو زد که خندم گرفت. انگار با نرم افزار گیتار پرو داشتم آهنگو گوش میدادم و اصلا حس نداشت.

واسه یاد گیری فلا مینکو باید پیش استاد خوب بری. چون فلا مینکو سبکیه که سینه به سینه منتقل میشه. اگه جایی رو اشتباه تمرین کنی و عادت کنی. به سادگی نمی تونی از خودت دورش کنی.

shanshayanshan
Thursday 19 August 2010, 09:47 PM
سلام نم خودم عاشق فلامینکوام ولی الن یک سال تمام دارم کلاسیک و پاپ کار میکنم سیستم استادم 3 تا کتاب کلاسیک باید بزنم الان آخرای دومی ام.

گیتارکلاسیک
Thursday 19 August 2010, 10:11 PM
من دارم کلاسیک کار میکنم این سبک دوست دارم حدود 1 ماه کار میکنم
ولی فلامینکو هم دوست دارم تکلیفم چیه؟

shanshayanshan
Thursday 19 August 2010, 10:56 PM
تکلیف شما تا 3 الی 9 ماه دیگر مشخص میشه باید انقدر قطعه گوش کنی تا پی ببری.

گیتارکلاسیک
Thursday 19 August 2010, 11:25 PM
تکلیف شما تا 3 الی 9 ماه دیگر مشخص میشه باید انقدر قطعه گوش کنی تا پی ببری.
به چی ؟
بیشتر توضیح میدی دوست عزیز

shanshayanshan
Friday 20 August 2010, 12:18 PM
من خودم از همین سایت حدود 10 تا از اهنگ های پاکو دلوسیا رو دانلود کردم بعد از گوش کردن به آهنگ ها عشق خیلی شدیدی نسبت به فلامینکو پیدا کردم بعدش دیگه افتادم تو خط فلامینو میدونی چیه خیلی خواص و طرفداراش هم کمن برای همین استثنا هم هستید بخاطر سبک تون .

گیتارکلاسیک
Saturday 21 August 2010, 02:16 PM
من چطور میتون اون اهنگ ها رو دانلود کنم؟

rezalahiji
Saturday 21 August 2010, 07:32 PM
من دارم کلاسیک کار میکنم این سبک دوست دارم حدود 1 ماه کار میکنم
ولی فلامینکو هم دوست دارم تکلیفم چیه؟

شما می تونید کار کنید ولی انتظار تون نباید زیاد باشه. این دو سبک کاملا فرق دارن و کسی نمی تونه بصورت حرفه ای هر دو رو کار کنی کار کنه. من هم پاپ هم کلاسیک هم کار کردم ولی الان فلامینکو کار میکنم.

shanshayanshan
Saturday 21 August 2010, 08:22 PM
گیتارکلاسیک جان من خودم رفته بودم بقیه اش رو که دانلود نکرده بودم رو دانلود کنم دیدم دوست خوبمون اون آهنگ ها رو برداشته ولی به اینجا سر بزن:You can see links before reply تو صفحه ها رو نگاه کن حتما پیدا میکنی زیاد هم پیدا میکنی.

shanshayanshan
Saturday 21 August 2010, 08:26 PM
اینم آهنگ تصویری البته خیلی قدیمی پاکو دلوسیا بنام ticotico حتما ببینید از قشنگ ترین آهنگهای فلامینکویی که تا امروز شنیدم و نوازنده اش هم استاد بزرگ و بی چون و چرای فلامینکو دلوسیا هستش.
You can see links before reply

Mohi_Liebert
Friday 8 October 2010, 12:11 PM
به نظر من 6 ماه کلاسیک لازمه و میشه بعد از 6ماه الی 1 سال کلاسیک رفت سراغ فلامنکو!!!
البته کسانی هم هستند که بدون اینکه کلاسیک کار کنند رفتند فلامنکو ولی خودم تجربه کردم کسانی که قبلش کلاسیک کار می کنند سریع تر توی فلامنکو پیشرفت می کنند!!! دیگه خودتون می دونید!!!!!!

shanshayanshan
Friday 8 October 2010, 04:23 PM
man 1.5 sale classic kar mekonam ehtemalan 1 sal dege meram fla

Atta-Flamenco
Friday 8 October 2010, 07:28 PM
با سلام بستگي به استعداد ، نبوغ ،‌علاقه و پشتكارتون داره
از اون جائي كه فلامنكو داراي تكنييك هاي زيادي هستش و همون اول راه ياد دادن و شناختشون به يه هنر جو تازه كار سخته اول يه متد كلاسيك براي هنر آموز مي ذارن كه معمولا بسته به فرد 2- 12 ماه طول ميكشه و بعد اون دوره و بعد اين كه يكم پنچه هاتون نرم شد و با اصول و قواعد آشنا شدين ميرين سراغ فلامنكو

يكي از دوستا نوشته بود 3 تاكتاب كلاسيك و بعد فلامنكو تازه مي خواد شورع شه!!!
بعا عرض پوزش اون استاد شما يكم پولكي تشيف دارن و اين احتمال هم وجود داره كه استاد فلامنكو نباشن
چون متاسفانه استاد واقعي فلامنكو تو ايران خيلي خيلي كمه و 90% استادي كه مي گن فلامنكو كار هستن همشون يا پاپ كار هستن يا كلاسيك كار

salar84
Saturday 7 May 2011, 10:10 PM
سلام
بنظر من میتونی از همون اول بری سراغ فلامنکو ولی باید علاقه داشته باشی چون تکنیکای سختی داره
و اگه اصولی کار کنی یعنی با نت خونی نه گوشی موفق تری و اگه یه مدتی هم کلاسیک کار کرده باشی خیلی جلو میفتی و فقط فقط تمرین و علاقه
و اینم نظر استادمه که از بهترین استادای شیرازه

alimirzazade
Sunday 16 March 2014, 08:18 PM
سلام
من فکر کنم فلامنکو خیلی تمرین بخواد حداقل روزی 2 یا 3 ساعت ولی وقتی یاد بگیرید دیگه ولش نمی کنید.
اگر هم استاد خوب می خوایید شهرتون رو بگید معرفی می کنم