PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنوز فلامنكو كار نشدين !!!

Atta-Flamenco
Thursday 19 August 2010, 12:41 PM
با عرض سلام خدمت همه دوستان و سروران

با عرض پوزش از دوستاني كه تو بخش فلامنكو دارن فعاليت مي كنن اول از زحماتشون تكشر مي كنم
ولي دوستان هننوز شما فرق فلامنكو رو با كلاسيك و پاپ نمي دونين با آپلود آهنگ هاي پاپ و كلاسيك خودتون آبروي فلامنكو رو نبرين

اول برين سبك شناسي ببينين آهنگي كه دارين مي زنين تو چه سبكيه و بعد بذارين تو بخش مربوطش

آهنگ هاي سطحي خودتونو با اسم فلامنكو آپلود نكنين و آبروي فلامنكو رو نبرين

Atta-Flamenco
Saturday 21 August 2010, 08:48 AM
سلام
محمد جان منظورم تو نبودي
يكي از كاراتو ديدم

ولي يه چند تا تاپيك ديدم كه آثار كلاسيك گذاشته بودن و يكيشم پاپ گذاشته بود، با اسم فلامنكو !!! اعصابم خورد شد اين شكايت رو كردم

shanshayanshan
Saturday 21 August 2010, 10:02 AM
اگر منظورت من بودم که تو انجمن فلامینکو کلاسیک گذاشتم درست ولی چون بچه های گستاریست اونجا بودن گذاشتم وگرنه خوب مشخص که فلامینکو نبود

Mohammad_ngml
Saturday 21 August 2010, 01:57 PM
سلام
محمد جان منظورم تو نبودي
يكي از كاراتو ديدم

ولي يه چند تا تاپيك ديدم كه آثار كلاسيك گذاشته بودن و يكيشم پاپ گذاشته بود، با اسم فلامنكو !!! اعصابم خورد شد اين شكايت رو كردم

پس من شرندم عطا جان(نمیدونم املاش چطوریه) پستمو پاک کردم.. ولی بازم به نظرم بهتره اینها رو تو پیغام خصوصی گفت.. اینجوری که تو گفتی و تاپیک زدی خیلی تو روحیه ی مخاطبت تاثیر میذاره..