PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمائی برای خرید ویولون الکتریک!

firzi
Thursday 19 August 2010, 10:51 PM
سلام به همه ی ویولنیست های عزیز.
من می خوام یه ویولن از اونایی که به آمپلیفایر وصل میشن بخرم.(راستش اسمشو نمی دونم)
از این چوبیا نمی خوام.:21:
میخواستم چند مدل رو با قیمتشون بهم معرفی کنین.سازی می خوام که صداش مثل ساز بیژن مرتضوی واقعاً صدای ویولن بده!!
ممنون.:am

Blue_Danube
Thursday 19 August 2010, 11:03 PM
دوست عزیز فکر کنم منظورتون ویولن الکتریک ( پیکاپ دار ) هستش . بعدشم چه ربطی داره به بیژن مرتضوی ؟ مگه سازش الکتریکه . از اون ساز فقط 2 تا هست اونم دست خودشه . بعدشم تولید کردن صدای ویولن به خود فرد و تواناییاش و تجربه و سواد و ... بستگی داره . آخه مگه کیبرده که سمپل بزنن توش و دیگه فرقی نداشته باشه که کی داره میزنه

firzi
Thursday 19 August 2010, 11:17 PM
کی گفته هر کس کیبورد بزنه فرقی نداره؟
لطفاً به کار بقیه احترام بزارید.
من توی ساز زدن هیچ ادعایی ندارم.
چون عاشق ویولنم دوست دارم یاد بگیرم.

firzi
Thursday 19 August 2010, 11:19 PM
من منظورم از بیژن مرتضوی صدای سازش بود.

Bloody_Diamond
Thursday 19 August 2010, 11:27 PM
بعدشم چه ربطی داره به بیژن مرتضوی ؟

آخه مگه کیبرده که سمپل بزنن توش و دیگه فرقی نداشته باشه که کی داره میزنه

Ashoo جان زودتر به داد این انجمن برس. کم کم داره توهین و بی احترامی زیاد میشه.

mostafa_violon
Friday 20 August 2010, 12:09 AM
سلام دوست عزیزfirzi (You can see links before reply)
ویلون الکتریکی یا برقی صداش با ویلون معولی و چوبی خیلی فرق داره اقای بیژن مرتضوی هم من تا اونجایی که تو
کنسرت ها شون رو دیدم از ویلون رنگین کمان شون استفاده می کنند
شما اگه تازه می خواهید شروع کنید بهتره با همین ویلون های معمولی شروع کنید وقتی روی ویلون مسلط شدین
ویلون برقی بخرین که تازه این هم دینای دیگه ای برای خودش:violinplay3:

Blue_Danube
Friday 20 August 2010, 11:38 AM
Ashoo جان زودتر به داد این انجمن برس. کم کم داره توهین و بی احترامی زیاد میشه.

آخه مگه چی گفتم کدوم توهین ؟ من فقط میگم مثلا اگه یه بچه کوچولو یکی از کلاویه های کیبرد رو فشار بده همون صدایی ازش بیرون میاد که یانی فشار میده . ولی توی سازهای دیگه اینطور نیست مخصوصا ویولن . نمیدونم منظورمو متوجه شدین ؟ اصلا قصد بی احترامی نداشتم .