PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود قطعات پاکو دلوسیا

shanshayanshan
Sunday 22 August 2010, 11:10 PM
درود
میخواهم قطعات پاکو دلوسیا رو آپلود کنم تا دوستانی که دوست دارند قطعات این عزیز که همان طور که اطلاع دارید استاد بی چون و چرای فلامینکو هستند رو دانلود کنند.
خوش باشید:36:

makan
Sunday 22 August 2010, 11:13 PM
شایان جان ممنون اگه زحمتی نیست فایل هارو تو زیپ و در خود سایت آپ کن ممنون.........موفق باشی‌

shanshayanshan
Sunday 22 August 2010, 11:15 PM
از کلیپ تصویری tico tico شروع میکنم بنظر خودم این قطعه از زیباترین قطعات هر کی گوش نکنه لذت گوش کردن به این آهنگ را از دست داده جدی میگم.
You can see links before reply

shanshayanshan
Sunday 22 August 2010, 11:29 PM
شاید باورتون نشه ولی این کلیپ تصویری که الان دارم آپلود میکنم رو بیشتر از 150 بار نگاه کردم واقعا خیلی قشنگ مخصوصا دقیقه 1.45 تا 2 که بنظر من اوج آهنگ.حتما ببینید ضمنا حجمش هم کم کردم تا دوستانی که dialup دارند هم بتونند استفاده کنند حدود 3 مگ.

Mohammad_ngml
Monday 23 August 2010, 12:10 AM
مرسی شایان جان.. منم به جای کلیپ گذاشتن یه سایت رو معرفی میکنم که کلی کلیپ داره..
tubidy.mobi

shanshayanshan
Monday 23 August 2010, 09:29 AM
دستت درد نکنه محمد جان اتفاقا خیلی دنبال چنین جایی میگشتم.
دوستان خودتون هم فعالیت کنید اگر از این عزیز کلیپ یا آهنگ دارید حتما بزارید تا دیگران استفاده کنند.

shanshayanshan
Monday 23 August 2010, 01:16 PM
من حدود 20 تا کلیپ از اون سایتی که آقا محمد گفت دانلود کردم سعی میکنم بهترین ها رو آپلود کنم تا بچه ها استفاده کنند.

shanshayanshan
Monday 23 August 2010, 01:35 PM
تو نگاه اول بین کلیپ ها بنظرم این قشنگ بود یه نگاه بندازید که اصلا کلا صفایی داره بعدشم عرضم به حضور مبارکتون که تو این کلیپ 3 تا گیتار زن یک نوازنده فلوت و اون یکی هم یه ساز میزنه که تو مایه های کاخن.اینم آدرس

shanshayanshan
Monday 23 August 2010, 09:01 PM
چقدر دوستان استقبال کردند واقعا من اشک تو چشمام جمع شد وقتی جمعیت رو دیدم که چطور مشتاقانه نظر میدهند و آهنگ جدید آپلود میکنند واقعا تکان دهندس!!

shanshayanshan
Saturday 28 August 2010, 03:47 PM
دوستان یه کلیپ خیلی قشنگ دیگه هم آپلود کردم تو سایت خیلی قشنگ جدی میگم اصلا کلا هدفم از ایجاد این تایپیک از اولش این بود که ِک گلچین خیلی قشتگ از کار های دلوسیا داشته باشیم و منم سعی میکنم فقط آهنگ های خواص رو بزارم امیدوارم دوستان هم آگر آهنگی از دلوسیا دارن که قشنگ و من نزاشتم حتما بزارن.خوش باشید.
اینم لینک دانلود کلیپ بسیار زیبای:
You can see links before reply xl

shanshayanshan
Saturday 28 August 2010, 11:19 PM
این آهنگم دعوت میکنم ببینید از آخرین کنسرت های دلوسیا هستش خیلی قشنگ 2 تا گیتار و اگه اشتباه نکنم 1 ساز دهنی. و کنسرت برای همین امسال. اینم آدرس:

shanshayanshan
Tuesday 31 August 2010, 03:51 PM
دوستان این کلیپ از زیباترین دوباره میگم زیباترین کلیپ های پاکو دلوسیا هست مخصوصا 1 دقیقه آخر کلیپ یعنی دقیقه 3 تا 4 واقعا فوق العادس اصلا توصیف نشدنی و منو انگشت به دهان گذاشت.اسم این کلیپ rumba که دوستانی که فلامینکو میزنند حتما میدونند که از معروفترین قطعات پاکو هست این قطعه. من بدلیل حجم زیاد آپلودش نکرده بودم ولی الان تو یوتیوب پیداش کردم باور کنید نبینید از دست دادید.اینم آدرس:

shanshayanshan
Tuesday 31 August 2010, 04:08 PM
آهنگ این کلیپ رو همه ما ها شنیدیم بدون استثنا و هرکی نشنیده (که امکان نداره)حداقل 100 سال از دنیا عقب مطمءنم این آهنگ اشک خیلی هامون رو در میاره .خیلی هارو شاید یاد بچگی ها بی اندازه واقعا زیبایش در غالب جملات نمیگنجه هر چی بگم کم واقعا هر چی بگم کم.الانم تو چشمام اشک دارم اینو مینویسم!! چون تو یوتیوب هست دیگه آپلود نکردم. اینم آدرس:

shanshayanshan
Tuesday 31 August 2010, 04:41 PM
دوستان یه نظری چیزی هم بدید که آدم فکر نکنه همینطوری داره وقت هدر میده حداقل 2 نفر استفاده میکنند.

shanshayanshan
Tuesday 31 August 2010, 08:24 PM
بله سازم ممنون از توجهتون به این تایپیک.گفتم تمام این چیزایی که تاحالا آپلود کردم یا آدرس گزاشتم رو یجا بدم که کلی نرید بالا و پایین برای دانلود.
1.tico tico
2.nemedonam
3.سایتی که میتونید کلیپ ها رو بصورت 3gp دانلود کنید.
tubidy.mobi
4.rio anacho
5.کنسرت 2010 دلوسیا
6.آهنگ فوق العاده زیبا و بیاد ماندی و گریه آور

Orpheus
Tuesday 31 August 2010, 09:28 PM
درود
من خودم سبکم فلامنکو نیست وزیادم از این سبک گوش نمیدم
ولی وقتی این قطعه رو شنیدم بی اختیار محو اهنگ شدم
نمیدونم ولی یه حسی بهم گفت که این اهنگو بار ها شنیدم
حجم این فایل 113 mg بود که به 12 mg رسوندمش!!
امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید
دانلود قطعه ی adagio

shanshayanshan
Tuesday 31 August 2010, 10:53 PM
دوستان این کلیپی که میزارم مطمینم دیدتون رو نسبت به فلامیکو عوض میکنه از استثنایی ترین آهنگ های روی این کره خاکی این کلیپ بصورت غیر مستقیم با پاکو در ارتباط من یکجا خوندم که پاکو کمکشون کرده اسم گروه indialucia هستش که فلامینکو رو با کلاسیک هند مخلوط کردند و یک کار فوقعلاده در اومده تا نبینید متوجه نمیشید و مطمینم چند بار میبینید این کلیپ باور نکردنی رو یکی از دوستان آپلود کرده منم ادرسش رو میزارم تا استفاده کنید اسم دوست خوبمون هم Alfred188 گفتم بگم که بعدا گله نکنه. اینم آدرس

shanshayanshan
Tuesday 31 August 2010, 11:24 PM
دوستان آهنگی که آقای s2002mx4قرار داده یک قطعه خیلی معروف که همه ما ها شنیدیم البته فلامینکو نیست کلاسیک فکر کنم ولی پاکو با 4 تن از بزرگان دیگه این قطعه رو زدن یاد بچگی ها انداخت منو این قطعه توصیه میکنم حتما ببینید. کسانی که با unrar کردن مشکل دارند میتونند از این آدرس استفاده کنند چون اقا s2002mx4 بصورت rar اپلود کردند:

babak_007
Saturday 18 September 2010, 10:53 PM
سلام شایان جون.
خیلی از کاری که کردی ممنونم.
من متعصفانه فقط یک کلیپ ازش دارم که خیلی هم قشنگه
آپلودش میکنم

لطفا فارسی تایپ کنید...

babak_007
Saturday 18 September 2010, 11:28 PM
shayan jan man oni ke goftamo daram upload mikonam
faghat ye khorde hajmesh balas albate vase onai ke dialup daran
khastam formatesho avaz konam nashod
be har hal shoma bebakhshid
age ghetehaye digei ham gir avordam hatman mizaram

لطفا فارسی تایپ کنید...

babak_007
Saturday 18 September 2010, 11:33 PM
shayan jan man oni ke goftam upesh kardam
vali nemidonam kojas
mage vaghti upesh mikonam mostaghim inja up nemishe

?
لطفا فارسی تایپ کنید...

babak_007
Saturday 18 September 2010, 11:46 PM
dorod bar hame hanormandan
mishe yeki be man bege chejori mishe az youtube download konam
in id mane
cacan_k
onja baram tozih bedin
لطفا فارسی تایپ کنید...

makan
Sunday 19 September 2010, 12:31 AM
نياز به برنامه داره رفيق

babak_007
Sunday 19 September 2010, 02:15 AM
شایان جان چند وقته میزنی؟
وقتی داری مینوازی سعی کن احساستو روش پیاده کنی
بزار انگشتات کار خودشونو انجام بدن
موفق باشی دوست من

shanshayanshan
Sunday 19 September 2010, 12:16 PM
سلام
1.مشکلات خودم رو تو تایپیک نمونه کارهای خودم بگید ممنون میشم.
2.برای دانلود از یوتیوب باید نرم افزار یوتیوب دانلودر داشته باشی که من استفاده کردم کار نکرد به روش های دیگه دانلود میکنم که شما نمیتونید!!
3.وقتی آپلود میکنی یه آدرس بهت میده تو اونجاس.الانم برو تو همونجا که شروع کردی به آپلود بعدش رو اون علامت آبی کنار چیزی که آپل.د کردی کلیک کن آدرس میده.
خوش باشید

babak_007
Sunday 19 September 2010, 01:05 PM

فکر کنم حل شد

siavash_shams
Sunday 19 September 2010, 01:58 PM
درود

واقعا سپاس از شما جناب شایان

shanshayanshan
Monday 20 September 2010, 11:10 AM

فکر کنم حل شد
مرسی کار جالبی بود!!!دقیقا نفهمیدم کدوم قطعه پاکو فکر کنم مخلوط چند قطعه بود!!!ولی دیدم قسمت هایی از قطعه rio ancho هم تو قطعخ بود rio ancho ro اینجا up کردم میتونید دانلود کنید بنظر خودم بعد از ticotico از زیباترین قطعاتی است که پاکو نواخته!!:redguitar:
اینم آدرسش که تو صفخه قبل هم گذاشته بودم:

...ali...
Tuesday 7 December 2010, 09:07 AM
سلام دوست عزیز
من آشنایی با موسیقی کلاسیک و فلامنکو ندارم فقط گوش دادم..
من عاشق یکی از کارهای معروف ایشون هستم که با ارکستر اجرا کردن اسمش رو نمی دونم..
نمی دونم می تونی کمک کنی؟!

Mohammad_ngml
Tuesday 7 December 2010, 02:46 PM
من 2تا کار معروف تو کنسرت از ایشون دیدم. یکیش قطعه ی معروف مون آمور ‏concerto aranjuez‏ که با یه ارکستر سمفونیک اجرا کردن. یکی هم Rio ancho‏ که به همراهی Al di meola‏ و یه گیتاریست مضراب نواز دیگه اجرا کردن. این 2 رو دانلود کنید شاید مقصودتون یکی از ایناست.

tirazhe
Tuesday 7 December 2010, 04:16 PM
سلام دوست عزیز
من آشنایی با موسیقی کلاسیک و فلامنکو ندارم فقط گوش دادم..
من عاشق یکی از کارهای معروف ایشون هستم که با ارکستر اجرا کردن اسمش رو نمی دونم..
نمی دونم می تونی کمک کنی؟!

اینا هم هستن فک کنم البته ورژن های زیادی ازشون هست

entre dos aguas

asturias (کسی نیست که نشنیده باشه)

به ترتیب

و اینم entre dos aguas از نوع پل موریه که ویدیوش هم موجوده و در آخر با دلوسیا

خوش و بش میکنن

juse ferandes tors
Saturday 15 January 2011, 01:30 PM
سلام من خیلی از قطعه های پاکو رو دارم تا هفتادتاشو تو وبلاگه من میتونید دانلود کنید که تو امضام هم مشاهده میکنید اینم آدرسش نظرم بدید
ولی من بیشتر تو فلامنکو سنتی سابیکاس رو قبول دارم و تو فلامنکوی مدرن توماتیتو

juse ferandes tors
Saturday 15 January 2011, 01:39 PM
راستی اگه کسی از توماتیتو خوان هابیچوئلا مورایتو دیگو ال سیگالا په په دلوسیا داداش پاکو که خوانندس صدای محشری داره سابیکاس کامارون خواست بگه تا واسش بذارم

shanshayanshan
Saturday 15 January 2011, 01:46 PM
سلام من خیلی از قطعه های پاکو رو دارم تا هفتادتاشو تو وبلاگه من میتونید دانلود کنید که تو امضام هم مشاهده میکنید اینم آدرسش نظرم بدید
ولی من بیشتر تو فلامنکو سنتی سابیکاس رو قبول دارم و تو فلامنکوی مدرن توماتیتو
دستتون درد نکنه استفاده کردیم.:am

e18irr
Sunday 2 September 2012, 06:50 PM
من 2تا کار معروف تو کنسرت از ایشون دیدم. یکیش قطعه ی معروف مون آمور ‏concerto aranjuez‏ که با یه ارکستر سمفونیک اجرا کردن. یکی هم Rio ancho‏ که به همراهی Al di meola‏ و یه گیتاریست مضراب نواز دیگه اجرا کردن. این 2 رو دانلود کنید شاید مقصودتون یکی از ایناست.

سلام اون مضراب نواز اسمش جان مگلووین هست
در ضمن این تاپیک بهترین تاپیک کل انجمن از نظره منه
لطفا بیشتر لینک بذارین