PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعاتی معروف با اجرای خودم

r_a_m_i_n
Sunday 22 August 2010, 11:16 PM
با درود به همه ی دوستان
والا راستشو بخواید من همیشه اینقدر از قطعاتی که خودم میزنم ایراد میگیرم که ترجیه میدادم هیچوقت نمونه کار نذارم و حیثیت خودمو نبرم :9::31::26:
اما اصرار دوست خوبم عرفان که ازم نمونه کار میخواست منو بر آن داشت که بجای اینکه قطعه رو فقط واسه اون بفرستم واسه همه بذارم
این اولین باره که من نمونه کار میذارم....دوستان به بزرگی خودشون ببخشند.......
البته خودم تمام اشتباهاتمو میدونم......اما خب اگه ایرادی جز چیزایی که خودم میدونم بهم بگید لطف کردید:16:
اولین قطعه ...قطعه ی آشنای زرد ملیجه یا گنجشکک زرد
You can see links before reply

بعدی ...4 مضراب نوا از استاد شهنازه...........البته من اصلا با سبک ایشون آشنا نیستم و فقط از روی کتاب عینا نت رو اجرا کردم.........دوستانی که سبک ایشون کار میکنن لطفا ایرادات رو بگن

و قطعه ی آخر که از همه بدتر نواختمش مارش ترک از موتزارت...البته نواختن قطعات غربی نیاز به کمی گرم کردن دست داره.....چون انگشتان با فواصل اونا آشنا نیست.....اما من همینطوری بعد از 1 سال زدمش.........بهر حال منتظر نظراتتون هستم
بازم مرسی که گوش میکنید

shanshayanshan
Sunday 22 August 2010, 11:35 PM
اعتماد به نفست منو کشته

Mohammad_ngml
Sunday 22 August 2010, 11:37 PM
مرسی داداش. خیلی خوب بود.. من که تخصصی ندارم.. از نظرم قشنگ بود. مخصوصا آخری... فقط لطفا یا از این به بعد mp3 بذار.. یا مدیر سایت لطفا این پلیر wav رو عوض کنه.. خیلی مشکل داره..

r_a_m_i_n
Sunday 22 August 2010, 11:45 PM
اعتماد به نفست منو کشته

خودمم کشته :24:

آقا یکی بمن بگه چطوری میشه یه تاپیکو پاک کرد؟
نمیدونم چرا 2 تا تاپیک مثل هم درست کردم

محمد عزیز.مرسی....چشم کزین پس ام پی تری میذارم

shanshayanshan
Sunday 22 August 2010, 11:56 PM
ضمن این که امضات خیلی زیباست

Mehrdadgh4
Monday 23 August 2010, 10:24 AM
سلام.اتفاقا منم دوست داشتم نمونه کاراتو گوش بدم رامین.من که از تار چیزی سرم نمیشه!
خیلی خوب بود .قطعه آخر رو خیلی دوست داشتم زیبا بود. موفق باشی

Mehrdadgh4
Monday 23 August 2010, 10:25 AM
راستی اگه می خوای اون تاپیک رو پاک کنی به ashoo پیام بده تا برات پاک کنه

r_a_m_i_n
Monday 23 August 2010, 03:31 PM
shanshayanshan مرسی
مهرداد مرسی ممنون
گویا قطعات کلاسیک بیشتر طرفدار داره
اگه میدونستم بقیشو هم کلاسیک میزدم ;)

alireza_talieh
Monday 23 August 2010, 04:26 PM
دست مریزاد دوست عزیز

makan
Monday 23 August 2010, 05:27 PM
shanshayanshan مرسی
مهرداد مرسی ممنون
گویا قطعات کلاسیک بیشتر طرفدار داره
اگه میدونستم بقیشو هم کلاسیک میزدم ;)
البته رامین جان سنتیم طرفدار‌های خاص خودشو داره ها

Babak_iranpanah2000
Monday 23 August 2010, 06:27 PM
احسنت آقا رامین. عالی بود. در ضمن اعتماد به نفستو ببر بالا. قرار نیست خودتو با استاد لطفی مقایسه کنی که. همینم خیلی عالیه.

ehsanmir
Monday 23 August 2010, 06:35 PM
سلام رامین جان
هر سه کارت رو گوش کردم.در مورد اولی و دومیش نظری نمیدم.چون من سنتی گوش نمیدم.پس نظر هم ندم بهتره:10:
ولی کار سومت خیلی خوب بو د که میتونی با تمرین بیشتر به عالی تبدیلش کنی.این اهنگ رو یکی دیگه هم با تار اجرا کرده که بعضی اوقات تو تلویزیون پخش میکنه.تا شنیدم یادش افتادم.به هر جهت کارت خیلی خوبه.موفق باشی
سعی کن اهنگ سوم رو بیشتر تمرین کنی.چون این اهنگ واقعا زیباست............و اگر بدون نقص بزنی عالی میشه.:am

fagher
Monday 23 August 2010, 07:59 PM
ممنون رامین جان...
من چندتا نت از زرد ملیجه دیدم که با هم تفاوت داشتن اما بهترینش به نظرم اونیه که تو دفتر دوم ساکته که سه قسمت هم داره.نمیدونم این از رو کدومه ولی من با همونی که گفتم مقایسش میکنم...
بعضی جاها که دراب زدی اصلآ دراب نداره و روی چندتا نت اجرا میشه و اگه با سرعتی که دراب میزنی بزنیشون اشتباهه به نظرم.(چندتا اشکال دیگه رو هم خودت میدونی)
نظرم در مورد چهار مضراب نوا اینه که یکم بی حس زدیش و یه چندجایی هم عجله کردی.(من سبک کس خاصی ساز نمیزنم اگرم میزنم خودم نمیدونم ولی این چیزایی بود که متوجه شدم و چون فقط یه چهارمضراب از آقای شهناز گوش دادم نمیتونم چیز بیشتری بگم.)
جسارتم رو ببخش...
بازم ممنون بابت نمونه کارات.

r_a_m_i_n
Monday 23 August 2010, 08:44 PM
alireza.talie مرسی دوسته عزیز لطف داری
makan عزیز لطف داری....بله میدونم اما طرفداران سنتی نسبتا کمتر هستن....حتی تو همین سایت خودمونم به وضوح پیداست که انجمن ها و تاپیکهای ویلن و گیتار و کیبورد خیلی شلوغ تر و پر فعالیت تر هستند
babak_iranpanah2000 مرسی عزیزم لطف داری....چشم سعی میکنم هم بهتر ساز بزنم هم اعتماد به نفسمو زیاد کنم
ehsanmir گرامی بسیار متشکرم.....بله میدونم....البته همونطور که گفتم اجرای آهنگای کلاسیک نیاز به تمرین داره...چون در حالت عادی دست ما سنتی نوازها به اینگونه انگشت گذاری عادت نداره...و من فقط این دفعه 3 بار زدمش و از اونجا که زیاد صبر و حوصله ندارم....دفعه ی سوم دیگه خسته شدم و گذاشتمش رو سایت.......
این قطعه رو میتونم خیییلی بهتر اجرا کنم....ولی فقط 6 خط از این قطعه خیییلی اذیت میکنه...اگه کسی قطعه رو زده باشه میدونه کجاشو میگم......اونجارو نمیتونم سریعتر بزنم....چون انگشت گذاریش خیلی سخته......بهر حال بازم ممنون که نظر دادی
و fagher عزیزم........خدمتت عرض کنم زرد ملیجه ای که من اجرا کردم دقیقا همونه که تو کتاب 2 کیوان ساکته.....اما محض اطلاعت هیچ جاشو دراب چپ نداره....ولی من طبق اجرای یکی از نوارهای ساکت که دقیقا همینطوری اجرا کرده بود زدم.........و مسلما اگه میخواستم مثل کتاب بزنم.....از اونجا که اون کتاب آموزشیه....خیلی گوش خراشتر از اینی میشد که شنیدی...البته اینم که میگی اشتباه زدم...در اصل اصلا اشتباه نزدم...چون از ریتم ننداختم و نت هم عوض نکردم....
و در مورد 4مضراب نوا ...اولا کیفیت ضبطم پایینه و دوما .....همونطور که گفتم من با سبک استاد شهناز آشنایی ندارم....و عینا نتی که تو کتاب بودو زدم....و توی کتاب هیچگونه علامت فرته و پیانو و غیره ای نبود......
البته انتظار هم نداشته باش بتونم مثل خود ایشون بزنم
بازم مرسی که نظر دادی...منمنونم

fagher
Monday 23 August 2010, 10:27 PM
خوب من نظر شخصیم رو گفتم...
اون جاهایی که دراب میزنی به نظرم اصلآ نت رو اجرا نمی کنی.(یه نت رو فدای دراب میکنی که این قطعه برای من با همون یه دونه نت جذابه که شما فدای دراب چپت میکنیش که اصلآ اون جذابیت رو نداره.البته بعضی جاها شنیده میشه ولی خوب باز شنیده نشدنش از اینطور شنیده شدنش بهتره به نظرم!!!)
ببخشید اگه دارم نظرم رو میگم!!!!!!!!!!!!!!!

r_a_m_i_n
Tuesday 24 August 2010, 01:42 AM
لطف میکنی نظرتو میگی
ولی اگه ردیف کار کرده باشی متوجه میشی که باید بعضی وقتا ماهیت و اصول قطعه رو حفظ کرد ...طوری که بشه فهمید این چه گوشه ایه یا چه دستگاهیه.....اما همیشه نباید عینا مثل نت زد.....و این دیگه بستگی به سلیقه ی نوازنده داره که از چه زینت ها و اشاره هایی استفاده میکنه.....و کلا همین چیزاست که نوازندگی اساتید مختلف رو از هم متمایز میکنه.( البته جسارت نشه...منظورم خودم نیستا....کلی مثال زدم )....مثل همون قضیه ی اون تاپیک که میگفتن دخترک ژولیده با کدوم اجرا قشنگ تره.........
در اصل همشون دخترک رو زدن و همون نت رو...اما تنظیم ها و نواختن ها متفاوته
خب منم خودم زرد ملیجه رو اینطوری بیشتر دوست داشتم
و بجز ثانیه ی 24 که 1 لحظه صدای مضرابم نمیاد.....خودم غلطی توش نمیبینم.... :(
بهرحال لطف میکنی نظر میدی.......قرار نیست که همه تعریف کنن که........منم گفتم نظر بدید که متوجه ایرادام بشم

nanani
Tuesday 24 August 2010, 09:22 AM
رامین جان کارهاتون رو گوش کردم.به نظرم آمد در اجرای قطعات سنتی تسلط بیشتری دارید.با این حال قطعه سوم را هم خوب اجرا کرده بودید.فقط به نظر می آمد کمی عجله داشته اید و همین باعث شده بود جاهایی رو خارج بزنید.مطمئنم با تمرین بیشتر عالی خواهید زد.خسته نباشید.منتظر کارهای بعدیتون هستم.موفق باشید.

r_a_m_i_n
Tuesday 24 August 2010, 12:11 PM
رامین جان کارهاتون رو گوش کردم.به نظرم آمد در اجرای قطعات سنتی تسلط بیشتری دارید.با این حال قطعه سوم را هم خوب اجرا کرده بودید.فقط به نظر می آمد کمی عجله داشته اید و همین باعث شده بود جاهایی رو خارج بزنید.مطمئنم با تمرین بیشتر عالی خواهید زد.خسته نباشید.منتظر کارهای بعدیتون هستم.موفق باشید.

مرسی nanani عزیز....لطف داری
خب آره دیگه.....ساز منم سنتیه.......آره هیچکدوم از 3 قطعه حتی به نظر خودمم مطلوب و بی عیب نیست...
بازم مرسی که نظر دادی...منم منتظر نظرات بیشتر شما هستم
راستی تو پروفایلت نوشتی ویلن میزنی....میتونم بپرسم چند وقته کار میکنی؟ و پیش کی کلاس میری؟

nanani
Tuesday 24 August 2010, 11:08 PM
مرسی nanani عزیز....لطف داری
خب آره دیگه.....ساز منم سنتیه.......آره هیچکدوم از 3 قطعه حتی به نظر خودمم مطلوب و بی عیب نیست...
بازم مرسی که نظر دادی...منم منتظر نظرات بیشتر شما هستم
راستی تو پروفایلت نوشتی ویلن میزنی....میتونم بپرسم چند وقته کار میکنی؟ و پیش کی کلاس میری؟

من تازه 5 ماهه که ویولن رو شروع کردم و پیش آقای قربانی کلاس میرم.

r_a_m_i_n
Tuesday 24 August 2010, 11:31 PM
من تازه 5 ماهه که ویولن رو شروع کردم و پیش آقای قربانی کلاس میرم.

آقای قربانی از اساتید خوب اصفهان هستند.....
امیدوارم موفق باشی

farid_64
Sunday 29 August 2010, 12:00 AM
دوستان اصفهانی تار سازی به اسم طباطبایی می شناسین ؟

ReshadNab
Tuesday 31 August 2010, 01:16 AM
كاري كه از استاد شهناز اجرا كردي خيلي فوق العادست ، مي شه لطف كني نتش رو برا دانلود بزاري؟؟ plz:41:

r_a_m_i_n
Tuesday 31 August 2010, 04:03 PM
كاري كه از استاد شهناز اجرا كردي خيلي فوق العادست ، مي شه لطف كني نتش رو برا دانلود بزاري؟؟ plz:41:
ممنون دوست عزیز
نتشو رو کتای دارم و بصورت pdf ندارم....
اگه خیلی واجبه که از کتاب عکس بگیرم و عکسو بذارم ....
که البته پیشنهاد میکنم کتابشو بخری بهتر باشه
15 قطعه از شهناز

ReshadNab
Tuesday 31 August 2010, 11:51 PM
اگه عكسشو لطف كني ممنون مي شم ، چون فكر نمي كنم فعلن بتونم كتابشو تهيه كنم ، تو شهر ما اين چيزا راحت گير نمياد!

Blue_Danube
Wednesday 1 September 2010, 02:26 PM
عزیزم کاراتو گوش دادم بهت تبریک میگم خیلی زیبا میزنی . اون قطعات سنتی رو بدون ایراد و با حس خودت زدی خیلی زیبا بود مخصوصا زرد ملیجه . در مورد ترکیش مارش هم باید بگم عالی بود واقعا میگم چون خودم این قطعه رو با سه تار میزنم واقعا سخته ولی تو خیلی خوب زدیش مطمعنم که اگه تمرین کنی بهتر میشه همون طور که خودت گفتی برای احرای قطعات کلاسیک باید دستت گرم بشه پس قبل از اجرای قطعه یه کم گام و آرپز تمرین کن . راستی چه ساز کلاسیک خوانی داری !!

r_a_m_i_n
Wednesday 1 September 2010, 03:18 PM
مرسی ..ممنون عرفان جان...لطف داری.......جدی میگی؟ صدای سازم واسه اجرای قطعات کلاسیک فالش نیست؟
این تاری که من دارمو....نسبتا ساز خوبیه.....تازه خریدمش.....1200000 تومن خریدمش...
اما اگه پول دستم بیاد سال دیگه یه بهترشو میخرم......

r_a_m_i_n
Wednesday 1 September 2010, 10:34 PM
اینم نتی که دوستمون خواسته بودن...نت 4مضراب نوا...از استاد شهناز

ReshadNab
Thursday 2 September 2010, 03:59 AM
اینم نتی که دوستمون خواسته بودن...نت 4مضراب نوا...از استاد شهناز

لطف كردي رامين جان ، خيلي ممنون

r_a_m_i_n
Thursday 2 September 2010, 03:39 PM
خواهش میکنم...امیدوام بدردت بخوره و خوب بزنیش

ReshadNab
Wednesday 8 September 2010, 11:49 PM
رامين جان منتظر كاراي جديدت هستم ، مبادا ما رو بي نصيب بزاري!

r_a_m_i_n
Thursday 9 September 2010, 11:57 AM
رامين جان منتظر كاراي جديدت هستم ، مبادا ما رو بي نصيب بزاري!
درود......دوست عزیزم شرمنده اسمتو بلد نیستم
چشم...در اولین فرصت حتما میذارم

ReshadNab
Thursday 9 September 2010, 01:40 PM
درود......دوست عزیزم شرمنده اسمتو بلد نیستم
چشم...در اولین فرصت حتما میذارم

اسمم "رشاد"ه ، يوزر نيمم هم همينه اما چون يكم عجيب غريبه متوجه نشدي!!!!!!:21:

r_a_m_i_n
Thursday 9 September 2010, 03:18 PM
آره...فکر کردم رشیده......اما حالا فهمیدم.....رشاد

rahim_nikzad550
Saturday 11 September 2010, 07:47 AM
درود به رامین عزیز ،
هر سه کار خوب بود
مارش ترک رو خوب شروع کردی ولی یه کم اشتباه داشت ( اگه از روی نت استاد ساکت میزنی اونجایی که با می بکار پایین دسته شروع میشه و تا بالا میاد یه کم به نت ر دیز و سل دیز دقت کن) و قسمت آخرش هم که میدونم سخته....

آفرین با یه کم تمرین همه چیز حله....

r_a_m_i_n
Saturday 11 September 2010, 12:49 PM
درود به رامین عزیز ،
هر سه کار خوب بود
مارش ترک رو خوب شروع کردی ولی یه کم اشتباه داشت ( اگه از روی نت استاد ساکت میزنی اونجایی که با می بکار پایین دسته شروع میشه و تا بالا میاد یه کم به نت ر دیز و سل دیز دقت کن) و قسمت آخرش هم که میدونم سخته....

آفرین با یه کم تمرین همه چیز حله....
مرسی رحیم جان......
آره باید بیشتر تمرین کنم....
اما خب این مارش ترک رو که بعد از مدتها زدم.....چون دستم به این فواصل نیم پرده ای زیاد عادت نداره یکم غلط غولوط شد
بهرحال مرسی که نظر دادی

ReshadNab
Saturday 2 October 2010, 01:49 AM
منتظر كاراي جديدت هستم رامين جان.

r_a_m_i_n
Saturday 2 October 2010, 09:30 AM
رشاد جان من در حدی نیستم که آهنگسازی کنم و بتونم کار جدید بسازم....هرچه هست و نیست قطعاتیه که قبلا بقیه زدن و ما هم بدتر از همه دوباره میزنیمش
احتمالا تازگیا قطعه راز و نیاز رو میزنم و میذارم

Moory
Saturday 2 October 2010, 11:01 AM
من الان اين كار رو ديدم خيلي عالي بود دستت درد نكنه موفق باشي.

r_a_m_i_n
Saturday 2 October 2010, 03:14 PM
مرسی لطف داری موری جان ( شرمنده اسمتو بلد نیستم ).......عیبی ایرادی؟ نظری؟ انتقادی؟ نداشت؟
شما هم موفق باشی

r20
Saturday 2 October 2010, 05:49 PM
دوست عزیز اگه لطف کنی اهنگ های کلاسیک رو با تار نزنی خیلی بهتره لبته خودت صلاح میدونی.اما زیبایی تار از بین میره.حالا خوددانی.هر سازی را بهر کاری ساختن....:d

ReshadNab
Sunday 3 October 2010, 12:28 AM
رشاد جان من در حدی نیستم که آهنگسازی کنم و بتونم کار جدید بسازم....هرچه هست و نیست قطعاتیه که قبلا بقیه زدن و ما هم بدتر از همه دوباره میزنیمش
احتمالا تازگیا قطعه راز و نیاز رو میزنم و میذارم
مي دونم رامين عزيز ، منظور منم اين بود كه بدونم جديدن داري رو چه قطعه اي كار مي كتي ، آخه تو جز معدود كاربرهاي فعال اين انجمن هستي ، داشتنت اينجا غنيمته.خود من از كارهاي قبليت خيلي لذت بردم ،هنوز 4 مضراب نوا رو گوش مي دم ، زحمت كشيدي نتش رو هم بهم دادي اما حيف هنوز مضرابم اونقدر پخته نشده كه بتونم بزنمش ، اما بالاخره مي زنمش!!! :5:

r_a_m_i_n
Sunday 3 October 2010, 01:11 AM
رشاد جان ممنونم...خیلی لطف داری.....چشم حتما قطعات دیگری رو هم میذارم.....4 مضراب آسونیه ...فقط باید به دراب مسلط باشی......
__________________________________________________ _______
آقا یا خانم r20 خیلی سپاسگذارم که کارهای منو گوش کردین و وقتتون رو واسه اینکار تلف کردین....
متشکرم از اظهار نظرتون....اما ترجیه میدم قطعات غربی رو با تار بزنم....چون فکر میکنم یکی از کاملترین سازهای ایرانیه....و میشه باهاش همه کار کرد.....و به این معتقد نیستم که هر سازی رو بهر چیز خاصی ساختن....هنر هنره.........بهر حال ممنونم......بزودی میخوام زنبور عسل تصویری رو از خودم بذارم

yade_ostad shahnaz
Thursday 28 October 2010, 12:50 PM
آقا رامين سلام
در كل خيلي خوب بود ولي يكم ايراد داشت
من كوچيكتر از اونيم كه بخوام ايرادات رو بگيرم ولي نظراتم رو ميگم
زرد مليجه رو سعي كن اونجوري كه قشنگ تره بزني و زياد رو نت حساس نشو
قطه استاد شهناز رو خوب زدي ولي سبك شهناز زدن خيلي فوت و فن داره
استاد شهناز روي خرك خيلي كارا ميكنه و مضراب زدنش بيييييييييييييي نظيره
با گوش كردن زياد ميتوني حدود يك سال قطعش رو شبيه به خودش بزني
من بيشتر قطعات استاد شهناز رو پيش آقاي ميرجلالي زدم - خيلي سخته
در مورد قطعه مارش ترك : خوب بود ولي ميتوني با تمپوي پايين تر بزنيش بدون اشتباه
در كل خيلي لذت برديم از ساز زدنتون
مرسي

r_a_m_i_n
Thursday 28 October 2010, 07:22 PM
آقا رامين سلام
در كل خيلي خوب بود ولي يكم ايراد داشت
من كوچيكتر از اونيم كه بخوام ايرادات رو بگيرم ولي نظراتم رو ميگم
زرد مليجه رو سعي كن اونجوري كه قشنگ تره بزني و زياد رو نت حساس نشو
قطه استاد شهناز رو خوب زدي ولي سبك شهناز زدن خيلي فوت و فن داره
استاد شهناز روي خرك خيلي كارا ميكنه و مضراب زدنش بيييييييييييييي نظيره
با گوش كردن زياد ميتوني حدود يك سال قطعش رو شبيه به خودش بزني
من بيشتر قطعات استاد شهناز رو پيش آقاي ميرجلالي زدم - خيلي سخته
در مورد قطعه مارش ترك : خوب بود ولي ميتوني با تمپوي پايين تر بزنيش بدون اشتباه
در كل خيلي لذت برديم از ساز زدنتون
مرسي

سلام دوست عزیزم......خیلی لطف کردی کارمو گوش دادی....و نظر دادی
زرد ملیجه رو خیلی ها اینطوری دوست ندارن...اما خودم اینطوری بنظرم قشنگتره
در مورد قطعه آقای شهناز.....حق با شماست....من کاملا با سبک ایشون بیگانه ام....تا حالا سبکشو نزدم.....اینو هم بدون استاد و فقط از روی نت کتاب 15 قطعه درش آوردم...و مسلما مضراب رو هم مثل استاد شهناز توی دستم نمیگیرم....( منظورم اینه که با زاویه نمیگیرم)
البته قبول دارم که قطعات شهناز خیلی تکنیک داره.....اما این 1 قطعه که زدم نسبتا ...نسبت به بقیه قطعاتش زیاد تکنیکی نیست
کار آقای میر جلالی رو از نزدیک دیدم....کارش حرف نداره.....
آره مارش ترک که از نظر خودم افتضاح زدمش...باید این قطعه رو 1 هفته روش کار میکردم بعد میذاشتمش......
مرسی لطف دارید....منتظریم که صدای ساز شمارو هم بشنویم
راستی تو پروفایلت نوشتی از ملک شهری.....منم خانه اصفهانم :-D

yade_ostad shahnaz
Monday 1 November 2010, 01:06 PM
سلام آقا رامين عزيز
شما خيلي خوب ساز زديد و اصلا هم بد نبود
بله من ملك شهرم و خوشحالم كه نزديك هم هستيم
انشالله يك روز هم رو ملاقات ميكنيم
در مورد نمونه ساز زدنمم چشم همين چند وقته يه كار از خودم ميزارم
يا حق

r_a_m_i_n
Monday 1 November 2010, 09:37 PM