PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعاتی معروف با اجرای خودم

r_a_m_i_n
Sunday 22 August 2010, 11:27 PM
با درود به همه ی دوستان عزیز
والا راستش من به این دلیل که خودم خیلی وسواس دارم و از کار خودم زیادی ایراد میگیرم...قصد نداشتم نمونه کار بذارم........اما بنا به درخواست دوست عزیز عرفان تصمیم گرفتم اینکارو بکنم
این اولین باره که نمونه کار میذارم...البته میدونم زیاد ایراد داره.....بعضی جاها رو اشتباه زدم...اما نهایتا قابل گوش کردنه:9::16::26:
اولین قطعه..قطعه ی نام آشنای زرد ملیجه یا همون گنجشکک زرده.....که در عین سادگی خیلی قشنگه
You can see links before reply

دومین قطعه 4 مضراب نوا از استاد شهنازه......البته اینو بگم که من اصلا با سبک ایشون آشنا نیستم و فقط قطعه رو از رو نت کتاب زدم.....دوستانی که سبک ایشون کار میکنن ایرادامو بهم بگن لطفا

و سومین قطعه که از همه بدتر نواختمش مارش ترک از موتزارته.....البته قطعات کلاسیک زدنشون نیاز به تمرین و گرم کردن دست داره...چون فواصلشون کمی متفاوته........اما خب من همینطوری بعد از 1 سال که نزده بودمش زدمش

بهر حال متشکر که گوش میکنید و نظر میدید

یادم رفت بگم...شرمنده کیفیت بالا نیست...با موبایل ضبط کردم

makan
Sunday 22 August 2010, 11:36 PM
خیلی‌ قشنگ بودن رامین جان من از سازت چیزی نمیدونم ولی‌ عاشق تارم از نظر من به عنوان یه شنونده هیچ ایرادی نداشت راستی‌ ببخشید که تو قسمتی‌ که به من هیچ ربطی‌ نداره دخالت کردم راستی‌ موتزارتتو خیلی‌ قشنگ زادی..........موفق باشی‌

r_a_m_i_n
Sunday 22 August 2010, 11:42 PM
مرسی مکان عزیز لطف داری ممنونم...
فقط یکی به من بگه چطوری یه تاپیکو پاک کنم؟
نمیدونم چرا 2 تا تاپیک مثل هم درست شد