PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث در مورد موسیقی روز ایران

joojefarary
Monday 23 August 2010, 11:43 PM
خوب طی سیاستهای جدید سایت فکر کنم خوب باشه دوباره این بحث ادامه بدیم چون توی چند تا تاپیک اخیر که جز دعوا چیز دیگه نبود . فقط دوستان ساسی مانکن وسط نکشن به خدا فقط ساسی مانکن مردم گوش نمیدن خیلی آهنگهای دیگه هم هست مثل احسان غیبی . احسان خواجه امیری . علی اصحابی . احسان پاییه . نریمان . رضا دستجردی . چرا دوستان مخالف این آهنگها هستن ؟ چرا مخالف موسیقی روز ایران هستن ؟ و چرا حرف از سنتی نوازی و موسیقی فاخر هست ؟ منظور شما از موسیقی فاخر چیست ؟ چه خوانندگانی میگین موسیقی فاخر ؟ چرا با موسیقی پاپ امروزی مخالف هستین ؟

BaBak_ParSian
Tuesday 24 August 2010, 12:17 AM
درود - دوست عزیز شما اگه سنتون بالا بره کم کم به سمت اهنگهای ارام و سنگین و یا شاید موسیقی سنتی رو بیاورید وسعت موسیقی سنتی خیلی زیاد است به جرات می تونم بگم یه روح عذفانه رو می خواد

joojefarary
Tuesday 24 August 2010, 08:33 AM
این درست با بالاتر رفتن سن تغییر میکنه ولی خوب در حال حاضر اکثر کسانی که میخونند جوانان هستن و همچنین مخاطباشون جوانان واک دوستانی که در اینجا مخالف هستن اکثرا همسنای خودم هستن . ولی چه دلیل داره این همه همش حرف از نابود موسیقی میشه . یا حرف از این میشه که بزرگان ما رفتن کنار تا این دوره تموم بشه . واقعا چه دلیل داره .

joojefarary
Saturday 28 August 2010, 10:13 AM
یک مشکل هست سر اینکه ما موسیقی قوی نداریم( طبق نظر دوستان) و انتظارم داریم که موسیقیمون قوی باشه وقتی همیار نیست و همکاری هر کسی هر کاری دلش میخواد میکنه . همگی دور این دایره وایسادن ولی کسی پا توش نمیازه فقط وایسادن در موردش حرف میزنند . خیلی جا ها شاهد بودم دوستان گفتن بزرگان ما رفتن کنار تا این اهنگها بیاد بره و عمرشون تموم بشه !!!!! واقعا این کار درست . این باز مثل همون قضیه کلاس میمونه که مثلا شاگرد زرنگا بشینند بگن بذار اینایی که با تقلب نمره میگیرند 20 بشن برند بعدا ما میام میشینیم درس میخونیم !!! در ادامه در مورد اینکه چی شد آهنگهای ما به اینجا رسید میگم .

mreza
Saturday 28 August 2010, 10:17 AM
یک مشکل هست سر اینکه ما موسیقی قوی نداریم( طبف نظر دوستان) و انتظارم داریم که موسیقیمون قوی باشه وقتی همیار نیست و همکاری هر کسی هر کاری دلش میخواد میکنه . همگی دور این دایره وایسادن ولی کسی پا توش نمیازه فقط وایسادن در موردش حرف میزنند . خیلی جا ها شاهد بودم دوستان گفتن بزرگان ما رفتن کنار تا این اهنگها بیاد بره و عمرشون تموم بشه !!!!! واقعا این کار درست . این باز مثل همون قضیه کلاس میمونه که مثلا شاگرد زرنگا بشینند بگن بذار اینایی که با تقلب نمره میگیرند 20 بشن برند بعدا ما میام میشینیم درس میخونیم !!! در ادامه در مورد اینکه چی شد آهنگهای ما به اینجا رسید میگم .
استادان تنها کاری که می تونن بکنن ارایه کار خوب و بالا بردن درک مردم و توقعات مردم هستش تا مردم دنبال بهترین ها نرن اینا هستش و طبیعیه
و بهترین راه بالا بردنش آموزش در دوران مدرسه هستش