PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت های مفید برای گیتار الکتریک ( از آموزش تا تعمیرات و ... )

hvnprs
Wednesday 25 August 2010, 12:50 PM
دوستان سایت های مفیدی که در رابطه با آموزش گیتار از نوازندگی تا تعمیرات و آموزش کار با امپلیفایر ها و افکت ها و ... هست رو در اینجا قرار بدید .

ممنون

راستی به این سایت تا به حال سر زدید :

You can see links before reply

rezaranjbaraan
Wednesday 25 August 2010, 01:05 PM

sowat
Wednesday 25 August 2010, 01:42 PM
You can see links before reply (You can see links before reply) همه قسمتاش برا دانلود تو سایتای تورنت هست.حدود 10 گیگه.مجموعه ی خوبی.دوستانی که پرسرعت دارن دانلود کنند.

rezaranjbaraan
Wednesday 25 August 2010, 02:38 PM
اینجا به نظرم حرفه ای ترین مکان برای یادگیریه حرفه ای همه چیزه گیتار الکتریکه یکی از اساتیدشم رفیقمه به نام MIKE PHILIPPOV

BaBak_ParSian
Wednesday 25 August 2010, 02:56 PM
سپاس - سایتهای جالبی بود - رضا جان قبلا گیتار الکترونیک رو شروع کردم برای سبک راک ولی متاسفانه چون از قبل ویلن را شروع کرده بود همون ویلن را ادامه دادم حالا گیتار الکترونیک مونده تو خونه ولی باز سبک راک را گوش می دم و دوست دارم

melanitis
Wednesday 25 August 2010, 09:35 PM
یادش بخیر :دی
من اولین ویدئو آموزشی درباره پینچ هارمونیک رو از این سایت گرفتم.(البته از یوتیوب با این وضع خراب دسترسیم به اینترنت )
افرادی که میتونن حتما ببینن و استفاده کنن سایت بسیار مفیدیه.تو ویدئو هاش به زبان بسیار خودمونی و ساده ای آموزش می ده.

midnight 1
Saturday 25 September 2010, 07:28 PM
سایتی هست که نمونه صدای گیتارهای ایبانز پرستیژ رو داشته باشه؟؟من 2 ساعت سرچ کردم یافت نشد!