PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شايعه ياحقيقت ؟مايكل جكسون زنده است !!!

sd_34
Wednesday 25 August 2010, 03:43 PM
مایکل زنده است

"سی ان ان" در خبری فوری اعلام کرد : براساس فیلمی که یکی از سایت های تلویزیونی منتشر کرده ، "مایکل جاکسون " درون یک آمبولانس دیده شده و پس از چند ثانیه آمبولانس را به مقصد نامعلومی ترک می کند.

کانال تلویزیونی "RTL" آلمان که این فیلم را منتشر کرده به دوستداران این خواننده پاپ اطمینان داده که مایکل زنده است.

" هیکی شولتر " سخنگوی این شبکه تلویزیونی به "سی ا ن ان" گفته : ما این فیلم را بدون تحلیل منتشر کرده ایم و در انتظار انعکاس آن در جامعه هستیم.

تاکنون 880 هزار کاربر این فیلم را دیده اند و به
این باور رسیده اند که مایکل زنده است

You can see links before reply

این همان عکس معروفی است که مایکل را در مراسم در گذشت خودش نشان میدهد و جاتت جکسون نمیتوانست دید از اون بر دارد فقط در این تصویر بینی مایکل عوض شده بوده تا شناسایی نگردد و در طی مراسم پشت سر خواهر و برادران خود

نشسته بود و بعد از اجرای آهنگ دست خود را به نشانه معروف پیروزی بالا میبرد علامتی که سالها نماد خود او بود .این تنها صوتی این مراسم قلابی نبود Heal the world
خنده های برادران مایکل در طول مراسم کاملن بر صحت این اثر افزود به یاد داشته باشید الویس پریسلی اولین کسی بود که مرگ خودرا شیبه سازی کرد

نطر يادت نره
تشکر یادت نره!!!

sowat
Wednesday 25 August 2010, 04:01 PM
شایعه ی محض
طبق معمول بقیه ستاره که بعد مرگشون این شایعه ها شندی میشد مثله
JIM MORRISON
CURT CUBAIN
2PAC SHAKUR
که بعد مرگشون شایعه کرده بودن اینا زنده اند نمردن

BaBak_ParSian
Wednesday 25 August 2010, 04:15 PM
بابا - اینا همه دروغه طرف 100 تا کفن پوسیده - خیلی دوست دارند بعد از اتفاقی یه شایعاتی راه بندازند

sd_34
Wednesday 25 August 2010, 04:55 PM
ممنون كه تو تايپك هاي من شركت نميكنيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

makan
Wednesday 25 August 2010, 05:01 PM
sdجان این عکسو که می‌شه راحت از همون عکس کوچیک تره مایکل درست کرد ولی‌ منم فکر می‌کنم شایعه هست چون این خبری که شما میگیو من ۴ روز بده فوت سلطان پاپ خوندم پس انقدرم مایکل خنگ نیست که بخواد ۴ روز خودشو لو بده میذاره حد عقل چند ماه بگذره که کاملا بفهمه چقد طرفدار واقعی‌ داره اینم میدونی‌ که اگه بخواد غیب شه واقعا غیب می‌شه و دیگه کسی‌ پیداش نمی‌کنه

BaBak_ParSian
Wednesday 25 August 2010, 05:08 PM
حالا شایدم راست بود !
یعنی CNN و RTL می یان یه خبر الکی رو , یه شایعه رو پخش می کنن !؟!

ببینید این شبکه ها رسانه اند خبر رسانی می کنند نه اینکه خودشون شاهد عینی باشند اونا فقط خبر رسانی می کنند یا بعضی وقتها مصاحبه ای با تحلیلی انجام می دهند

GameMaster
Wednesday 25 August 2010, 05:08 PM
شایعه ی......

DesironnA
Wednesday 25 August 2010, 05:18 PM
حالا شایدم راست بود !
یعنی CNN و RTL می یان یه خبر الکی رو , یه شایعه رو پخش می کنن !؟!

یکی از مهم ترین وظایف این شبکه ها پخش شایعه ست..
بارها و بارها این اتفاق افتاده..

sd_34
Wednesday 25 August 2010, 06:07 PM
یکی از مهم ترین وظایف این شبکه ها پخش شایعه ست..
بارها و بارها این اتفاق افتاده..

ولي بجاش اخباراي ايران مخصوصا اخبار ساعت 2 و ساعت 10 خيلي خيلي راسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟/:21::21::24::24::24::24::24::24::24:

mehdihooman
Wednesday 25 August 2010, 07:24 PM
فكر كنم با اين آه و زاري كه طرفداراش براش كردند اگه زنده باشه و همه اون مراسمات دروغ باشه ، طرفداراش برن سراغش و خودشون بكشنش:21:
اين فقط شايعه است

symphony-x
Wednesday 25 August 2010, 07:57 PM
بابا شایعست
یه مثال میزنم
همه میدونیم استخونای کرت کوبین رو کرم خورده هر از گاهی روزنامه ها مینوسین کرت زندست !

DesironnA
Wednesday 25 August 2010, 08:57 PM
ولي بجاش اخباراي ايران مخصوصا اخبار ساعت 2 و ساعت 10 خيلي خيلي راسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟/:21::21::24::24::24::24::24::24::24:
من صحبتی از اخبار تلویزیون ایران کردم؟

DesironnA
Wednesday 25 August 2010, 09:00 PM
متاسفم..

sd_34
Wednesday 25 August 2010, 09:09 PM
عزيزم من شوخي كردم ناراحت نشو .داداش

amir0172
Wednesday 25 August 2010, 10:02 PM
میگم مایکل جکسون هم قبل از مرگش مسلمان شد کسی داستان مسلمان شدنش رو میدونه خیلی دلم میخواد بدونم:22:

sowat
Wednesday 25 August 2010, 10:43 PM
میگم مایکل جکسون هم قبل از مرگش مسلمان شد کسی داستان مسلمان شدنش رو میدونه خیلی دلم میخواد بدونم:22:
دین اسلام رو جرمی برادر مایکل که خودش مسلمان شده بود به مایکل پیشنهاد د و مایکل برای آشنایی با اسلام به بحرین سفر میکنه.چند سال زندگی میکنه.میهمان شاهزاده بحرین بوده.همونجا اسلام رو قبول میکنه.مسلمان میشه.(فکر کنم شیعه).برای تغییر نام.اسم مصطفی بهش پیشنهاد میشه که قبول نمیکه اسمشو میزاره میکاییل.تشیع جنازشم (میگن؟) وصیت کرده بوده به آیین اسلامی باشه.که نشد.
کاش زنده باش ولی حتما نیست حتما.گفتم طبق معمول بقیه ستاره ها که بعداز مرگشون این شایعه ها...
جیم موریسون
کورت
توپک
و اینبار میکاییل

rezaranjbaraan
Wednesday 25 August 2010, 10:46 PM
پس که اینطور چه بهتر که....دند
منظورم اینه که رحلت فرمودند

Favilla
Wednesday 25 August 2010, 10:50 PM
از اینا نتیجه میگیرییییم ...... اگه مایکل زنده باشه الآن داره تو یه مسجد شروع به نماز شب میخونه ... و اگر هم مرده الان سوسک و کرما دارن بقایای بینیشو میخورن .
برادران نتیجه گیریم چطور بود؟ افتضاح :272:

sowat
Wednesday 25 August 2010, 11:02 PM
شما ببین اگه مایکل رسما اعلام میکرد که اسلام اورده.چه ضربه ای به غرب وارد میشود.مایکل کم شخصیتی نبود.بعضی ها میگن غرب از ترس همین سرشو. . .(مثل توپک شاکور که از ترس نفوذش و از ترس اینکه ی مالکوم ایکس دیگه درست نشه کشتنش)(یا مثله ادواردو انیلی میلیاردر ایتالیایی موسس و صاحب وقت یوونتوس چیکار که نکردن با بیچاره بعد از مسلمون شدنش یا مثله جیمی کلیف مثله . . . ).چطور ممکنه ادمی که دیشب داشته تمرین رقص میکرده برا کنسرت بزرگش و لندن (که شاهین جعفری ایرانی 12 ساله هم مایک شخصا دعوت ویژه کرده بود که بیاد بخونه که البته اومد سر جنازش خوند خوب:دی) یهو بیوفته کته کنه.البه خوب مایکل چند سالی تحت فشار بود و منزوی شده بود.اعصابش داغون بود.

Favilla
Wednesday 25 August 2010, 11:05 PM
بهر حال اگه زنده باشه یا نه . دیگه نمیرقصه . به دنیا هم گفته که مرده . پس دیگه حرف باقی نمیمونه که بزرگواران من.
( بیاید بریم پی یه شایعه ی جدید. میگن مایکل جکسون درستش ابومایکل در حملات 11 سپتامبر 2001 دست داشته )

sd_34
Thursday 26 August 2010, 12:28 PM
هيچي رو نميشه قطعي گفت.فقط خدا ميدونه

sd_34
Thursday 26 August 2010, 11:26 PM
ديگه كسي نيست نظر بده؟

Vai
Friday 27 August 2010, 12:36 AM
به نظر من همه این حرفا شایعست
وقتی که یه اسطوره از دنیا میره خوب بعضی ها اونقدر وابسته میشن که نمیتونن مرگشو قبول کنن برای همون شروع میکنن به گفتن این حرفا که بلکه کمی دلشون خوش باشه

shanshayanshan
Friday 27 August 2010, 12:39 AM
من چند ماه پیش شنیده بودم زندس احتمالش هست شاید دیگه نمیتونست فشار رو تحمل کنه مجبور بوده که چنین کاری بکنه ها؟؟

sd_34
Saturday 28 August 2010, 03:07 PM
من چند ماه پیش شنیده بودم زندس احتمالش هست شاید دیگه نمیتونست فشار رو تحمل کنه مجبور بوده که چنین کاری بکنه ها؟؟

ببخشيد فشار چيو ؟اين طور كه زندگي واسش سخت تر ميشه كه همش بايد پنهان بشه

shanshayanshan
Saturday 28 August 2010, 03:27 PM
دوستان خیلی هاتون نمیدونید که مایکل زیر چه فشاری بود من خودمم تا 3.4 ماه پیش نمیدونستم ولی یه گزارش از آخرین روزای عمرش دیدم واقعا ناراحت کننده بود شرایط زندگیش روزی که مرد شبش خوابش نمی برد میدونید چند تا قرص خواب خورد؟؟؟؟ تو جملات نمیتونم توضیح بدم اگه میدیدید متوجه میشدید چی دارم میگم.ضمن این که نیازی نیست قایم بشه اگر هم باشه عمل میکنه قیافش رو تغییر میده ضمن این که شاید تو جنگلی جایی قایم شده باشه.

BaBak_ParSian
Saturday 28 August 2010, 03:46 PM
بی خودی دلتان را به شایعه خوش نکنید 100 تا کفن پوسونده

shanshayanshan
Saturday 28 August 2010, 03:54 PM
آقا بابک چرا انقدر با اطمینان حرف میزنید؟؟ کار درستی نیست ضمن اینکه ی نوع بی احترامی به نظر دیگران.بنظر خود من هم ایشون فوت کردند ولی خوب شک هایی وجود داره هیچ کس تو این کره خاکی و خارج از اون دقیقا نمیدونن چه خبر پس با اطمینان نمیشه گفت البته به استثنا خانواده و دوستان نزدیک این عزیز. خوش باشید

TurkOghlan
Saturday 28 August 2010, 04:25 PM
مایکل پیش منه . زنده نیست

BaBak_ParSian
Saturday 28 August 2010, 04:26 PM
آقا بابک چرا انقدر با اطمینان حرف میزنید؟؟ کار درستی نیست ضمن اینکه ی نوع بی احترامی به نظر دیگران.بنظر خود من هم ایشون فوت کردند ولی خوب شک هایی وجود داره هیچ کس تو این کره خاکی و خارج از اون دقیقا نمیدونن چه خبر پس با اطمینان نمیشه گفت البته به استثنا خانواده و دوستان نزدیک این عزیز. خوش باشید
دوست عزیز بی احترامی نیست حرفم واقعیته همیشه برای یک اتفاق بزرگ شایعاتی خود به خود به وجود می اید یادم می امد می گفتند که مایکل زمان درگیریهای انتخاباتی اومده ایران و رفته رو پشت بوم و الله اکبر می گه و بعد دستگیرش کردند جالب اینکه خیلیها هم باور کردند حتی مدیر یکی از سایتهای بزرگ هم باورش شده بود و هر کس هم تکذیب می کرد می توپید بهش - مگه شما مراسم تشعیع جنازشو ندیدید خانوادش بودند بعدش اونا قبلش جسد رو دیدند و تایید کردند حالا دیگه مایکل چرا بره به جنگل ! چرا بره قایم بشه یارو مرده رفته پی کارش متاسفانه یه سری دل خوش به شایعه ها هستند اگه هم واقعیت رو بهشون بگیم یکی مثل شما می گی چرا به نظرات دیگران توهین می کنی بهتر واقعیت بین باشی یا اینکه به شایعه های بی اساس و تخیلات دل خوش ببندی

BaBak_ParSian
Saturday 28 August 2010, 04:30 PM
دوستان خیلی هاتون نمیدونید که مایکل زیر چه فشاری بود من خودمم تا 3.4 ماه پیش نمیدونستم ولی یه گزارش از آخرین روزای عمرش دیدم واقعا ناراحت کننده بود شرایط زندگیش روزی که مرد شبش خوابش نمی برد میدونید چند تا قرص خواب خورد؟؟؟؟ تو جملات نمیتونم توضیح بدم اگه میدیدید متوجه میشدید چی دارم میگم.ضمن این که نیازی نیست قایم بشه اگر هم باشه عمل میکنه قیافش رو تغییر میده ضمن این که شاید تو جنگلی جایی قایم شده باشه.
جسارتا نمی خوان نارحت کنم ولی خودتان کمی فکر کنید در مورد این جمله اخری - اخه بلانسبت مگه حیوون شده که بره تو جنگل زندگی کنه این دیگه شاهیه نبود بلکه یه جمله فوق تخیلی بوئ

ستاره م
Saturday 28 August 2010, 04:31 PM
با این خبرهایی که من دیدم وشنیدم او فوت شده
اما بین کسانیکه او را دوست دارند برای اونها همیشه زنده است

BaBak_ParSian
Saturday 28 August 2010, 04:33 PM
مایکل پیش منه . زنده نیست
یه فاتحه ای از طرف ما رو فبرش بخونید :am

mostafa_violon
Saturday 28 August 2010, 05:01 PM
دوستان
مگه نمی تونه شباهت چهره وجود داشته باشه یعنی هیچ کس به مایکل شبیه نیست
یه اسکول بی کار راه افتاده تو خیابون شکل قیافشو کرده مثل مایکل مردم ساده هم زود قبول کردن
در ضمن اقا مایکل به خاطر انواع اقسام عمل هایی که روی خودشون کرده بوند از جمله سفید کردن پوست شان که همین سفید کردن پوست کار دستشون داد اگه یادتون باشه این اواخر همیشه عینک دودی می زدن حتی تو شب که علتش هم همین عمل های جراهی احمقانه بوده و به علت تزریق اشتباه در بیمارستان فوت شدند
اگه نظر من رو بخواید این اقا به علت پول زیاد داشتن مردن نمی دونسته با پولش چی کار کنه

BaBak_ParSian
Saturday 28 August 2010, 05:08 PM
دوستان
مگه نمی تونه شباهت چهره وجود داشته باشه یعنی هیچ کس به مایکل شبیه نیست
یه اسکول بی کار راه افتاده تو خیابون شکل قیافشو کرده مثل مایکل مردم ساده هم زود قبول کردن
در ضمن اقا مایکل به خاطر انواع اقسام عمل هایی که روی خودشون کرده بوند از جمله سفید کردن پوست شان که همین سفید کردن پوست کار دستشون داد اگه یادتون باشه این اواخر همیشه عینک دودی می زدن حتی تو شب که علتش هم همین عمل های جراهی احمقانه بوده و به علت تزریق اشتباه در بیمارستان فوت شدند
اگه نظر من رو بخواید این اقا به علت پول زیاد داشتن مردن نمی دونسته با پولش چی کار کنه
تازه خیلیها هم طرفدارانش بودند که خودشونو شبیه به اون کرده بودند

ستاره م
Saturday 28 August 2010, 05:14 PM
او با اینکه فوت کرده اما مانند خوانندگان کشور ما که فوت کردن و واقعا کارشون بی نظیر بوده هیچوقت از یاد کسانی که موزیک هاشون رو گوش میدادند نمیرن(حالا چه به نظر بعضی زنده باشن یا مرده)
من از کودکی ام کارهای مایکل جکسون رو دیده بودم و به نظرم واقعا که بی نظیر بود در دنیا
ولی عمر خانم هایده به سن من قد نداد:46:
با اینکه من سالها بعد از فوتشون کارهاشون رو شنیدم اما ایشان هم واقعا صدایشان بی نظیر بوده
به هر حال خدا هر دو را بیامرزد.

pkr_legend
Saturday 28 August 2010, 07:17 PM
در مورد مسلمون شدنش نمی دونم و فکر نکنم! اینا هرکی می میره می گن قبلش مسلمون شده بوده بعد جالب اینکه تا مسلمون شده مرده!!!
مثل قضیه ی مسخره ی نامه ی انیشتین به بروجردی در حالی که انیشتین تو وجود خدا هم شک داشت! اونوقت بیاد مسلمون بشه؟!

2ta69
Saturday 28 August 2010, 08:02 PM
نه بابا زندس احتمالا

BaBak_ParSian
Saturday 28 August 2010, 08:52 PM
نه بابا زندس احتمالا
اتفاقا دیشب با هم بودیم

نامی 1377
Saturday 28 August 2010, 09:00 PM
دوستان

آقا پولشو می داد من من باش می دونستم چی کار کنم.
اگه راستشو بخواین در این دنیای کوچیک مرده ولی مایکل تودله همه هست تا ابد و وقتی همه دارن آهنگوشا گوش می کنن چه طور می تونه مرده باشه؟ ولی چون مرگش خیلی غیر قابله هض مبود(چون همه دوستش داشتن) بعضی ها خیلی ناراحت شدن و می خوان دروغای خودشونو هم باور کنن.
وتنها کاره احمقانه وغیره قابله پسنده او این عملاش بوده.یه چیز هست که میگه : مایکل جکسون دومین کس تو دنیا بوده که بیشترین عملو داشت .. حالا حدس بزن اولیش کی بوده ؟دماغه مایکل جکسون.؟!!؟:19::24::106::30:

heifetz
Saturday 28 August 2010, 09:35 PM
بچه ی با حالی بود

kiarash jlj
Sunday 29 August 2010, 08:50 PM
آره میگن الان مرلین منسونو 50سنتو پیتر نورسو جسی جین با هم مسلمون شدن:21::24::24:

kiarash jlj
Sunday 29 August 2010, 08:51 PM
نه بابا زندس احتمالا
شبا؟:26:

kiarash jlj
Sunday 29 August 2010, 08:54 PM
بی خودی دلتان را به شایعه خوش نکنید 100 تا کفن پوسونده
yyyyyyyyyyyyyes

Vai
Monday 30 August 2010, 04:08 AM
در مورد مسلمون شدنش نمی دونم و فکر نکنم! اینا هرکی می میره می گن قبلش مسلمون شده بوده بعد جالب اینکه تا مسلمون شده مرده!!!
مثل قضیه ی مسخره ی نامه ی انیشتین به بروجردی در حالی که انیشتین تو وجود خدا هم شک داشت! اونوقت بیاد مسلمون بشه؟!

موافقم. اینجا ارزش انسانها به دینشونه نه به انسانیتشون

BaBak_ParSian
Monday 30 August 2010, 05:05 AM
موافقم. اینجا ارزش انسانها به دینشونه نه به انسانیتشون
درود - حتما طالبان هم و القاعده بخطر دینشون ارزش بسیار والایی دارند !

amir1055
Monday 30 August 2010, 08:56 AM
مثل قضیه ی مسخره ی نامه ی انیشتین به بروجردی

دوست عزیز حدس میزنم منظور شما Die Erklarung باشه.
کجای این قضیه مسخرست؟

sd_34
Monday 30 August 2010, 10:24 AM
حضرت علی (ع) می فرمایند : ارزش هر کس به قدر همت اوسـت

cont_shahab
Monday 30 August 2010, 10:25 AM
درود
من کاری ندارم زندست یا مرده ....
فقط یه لحظه فکر کنید که این اتفاق بیوفته...:31:
مایکل اسطوره تاریخ بشریت میشه ؛که این سناریو ی بزرگ و طراحی کرده ..
هیچ جیز بعید نیست از این ستاره خلاقیت موسیقی...:39:

shanshayanshan
Monday 30 August 2010, 11:45 AM
میدونید تو نسل ما میگن مایکل زندس و سالها میمونه این قضیه .تو نسل مادران ما سالها می گفتند که elvis زندس و سالها موند این قضیه.و نسل مادر بزرگهای ما هم میگفتند هیتلر زندس و سالها موند این قضیه و اینها معروفترین هاش هستند از این قضیه ها زیاد هیچ کدوم هم درست نبودن تا حالا

zo.arya
Monday 30 August 2010, 12:37 PM
ایشون تو ایران منظورشون بود! نظر خودشونو نمی گفتن

KingOFPop
Monday 30 August 2010, 01:38 PM
به نظر من اگرم زنده باشه دلیلش معلومه
همین که مسلمون شده خواسته دیگه رقص و اوازو بذاره کنار(احتمالا) بهترین راهو این دیده که خودشو از صفحه روزگار (حداقل از جلو چشم مردم) دور کنه
حالا این ویدئویی رو که میگید بذارید ببینیم چیه؟

Atrovan
Monday 30 August 2010, 11:46 PM
هرچند من خودم خیلی طرفدارشم ولی قبول دارم که مایکل دیگه در بین ما نیست ...ولی آهنگ هاش برای همیشه زنده اند برای همیشه...هر چی باشه: he is king of POP!!نه؟

Atrovan
Monday 30 August 2010, 11:49 PM
راستی که مطمین هست که مایکل مسلمون بوده یا مسیحی؟من یه مدرک قوی می خوام چون با یکی شرط بستم!خواهشا جواب بدین....

Vai
Tuesday 31 August 2010, 04:39 AM

درود
دوست عزیز نمیخوام بحثو ادامه دار کنم ولی فکر میکنم منظورمنو خوب متوجه نشدید
منظور من از این حرف این بود که در کشور هایی که گرفتار دیکتاتوری مذهبی هستن
دین افراد حرف اولو میزنه نه انسانیتشون که یک باور کاملا اشتباه هستش

sd_34
Tuesday 31 August 2010, 09:12 AM
من با vai موافق بدجور

marzi_a1732
Thursday 2 September 2010, 10:25 AM
بازم شایعه...
اگه مردم این وقتی رو که برای شایعه سازی صرف می کنن برای یادگیری یه هنر یا علم صرف کنن تا آخر عمرشون تو اون زمینه سوپر استاد میشن!

mariwan
Friday 3 September 2010, 11:09 AM
مايكل هيج وقت زنده نميشه جون اين دست خداست
در مورد مسلمونيش هم جند مدركي هستند از اونا مايكل 3 ماه رو در يمن بسر برد بيش شيخ يمن شنيدم ميكن توي يمن دينش رو از مسيح تبديل به اسلام ميكنه ولي هنوزم 100% نيستم از صحت اين خبر
ولي برات ميبرسم
اين مردم ايمان قوي به شايعه دارن بيشتر از دينشون

KingOFPop
Friday 3 September 2010, 12:00 PM
البته مایکل تو بحرین بودن

mehdihooman
Friday 3 September 2010, 12:19 PM
مايكل هيج وقت زنده نميشه جون اين دست خداست
در مورد مسلمونيش هم جند مدركي هستند از اونا مايكل 3 ماه رو در يمن بسر برد بيش شيخ يمن شنيدم ميكن توي يمن دينش رو از مسيح تبديل به اسلام ميكنه ولي هنوزم 100% نيستم از صحت اين خبر
ولي برات ميبرسم
اين مردم ايمان قوي به شايعه دارن بيشتر از دينشون

آخه واسه خواننده هاي غربي دين زياد مهم نيست . هر موقع دوست داشته باشن دين خودشون رو عوض مي كنن . بسياري از اونا يه دوره يهودي ،‌مسلمون و مسيحي بودن . چون تو كشوراي غربي عوض كردن دين آزاده و اونا هم اين رو امتحان مي كنن

mariwan
Monday 6 September 2010, 06:49 PM
دوست من نميخوام بحث رو عوض كنم ولي همون آزاديه دين بهتره نه اينكه بزور دين رو بهت واجب كنن اينجوري آدم از دينم بدش مياد (بردشت بد نكنيد لطفا)
ولي اينجوريام كه تو ميكي نيست دين كه لباس نيست هر روز يه دست لباس بخري و عوض كنيد دوست عزيز