PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كدام سبك رپ رو دوست داري؟؟؟

sd_34
Wednesday 25 August 2010, 04:27 PM
لطفا اگه سبكي جا موند به بزرگي خودتون ببخشيد.
لطفا اگه اين مقايسه اشتباه يا درسته پست بديد و بگيد

تشكر يادتون نره.

با دادن نظر و پست و تشكر مارو خوشحال كنيد

ravi
Wednesday 25 August 2010, 04:37 PM
لطفا اگه سبكي جا موند به بزرگي خودتون ببخشيد.
لطفا اگه اين مقايسه اشتباه يا درسته پست بديد و بگيد

من که چیزی نمیبینم....:37::ad
ولی من سبک رپ اجتماعی رو میپسندم که بهترین رپر تو این زمینه شاهین نجفی است....:am:41::am

BaBak_ParSian
Wednesday 25 August 2010, 04:45 PM
خوبه که به سبک رپ در سایت هم پرداخته بشه با اینکه من زیاد اعتقادی بهش ندارم ولی شاهین نجفی و یاس رو کاراشونو گوش می دم

sd_34
Wednesday 25 August 2010, 04:58 PM
؟؟/؟؟؟

Blue_Danube
Wednesday 25 August 2010, 05:20 PM
به نظر من فقط سبک سیاسی و اجتماعی اصلا علت بوجود آمدن سبک رپ هم همین بوده . بقیش فقط سرگرمیه

R.A.P: REVOLUTION AFTER PUNKE

joojefarary
Wednesday 25 August 2010, 05:57 PM
ببین دوست من توی این سایت دوستان شدیدا مخالف رپ ایران هستن علتش نمیدونم بارها هم سر این قضیه بحث کردیم ولی به نتیجه نرسیدیم .
خوب من هم دیس لاو دوست دارم و هم 6.8 و رپ سایسی اجتماعی و لاو و ما بقی جالب نیست اصلا .

sd_34
Wednesday 25 August 2010, 06:04 PM
شايد تويه اين سايت از رپ حمايت نشه.و دليلشم اينه اين سايت بيشتر كاربراش علاقه به كلاسيك و سنتي دارند.و اينطور كساني زياد با رپ ميانه ي خوبي ندارند.اينكه حمايت از تايپك هاي كه توش بحث رپ هست كمه سند حرفايه منه.

sd_34
Wednesday 25 August 2010, 07:12 PM
خوبه که به سبک رپ در سایت هم پرداخته بشه با اینکه من زیاد اعتقادی بهش ندارم ولی شاهین نجفی و یاس رو کاراشونو گوش می دم

از اين به بعد من درباره رپ تايپ هاي زيادي ميدم كه از اين سبك حمايت بشه

sd_34
Thursday 26 August 2010, 12:33 AM
دوستان سبكي هست كه من تويه نظر سنجي نزاشته باشم؟r&b جزء رپه ياجزء نه؟

beatbox
Thursday 26 August 2010, 12:48 AM
r&b نیست .اینا که نوشتی فکر نکنم سبک باشه به غیر از گنگستا و فان .اینا بیشتر موضوع شعر رپ هست .6/8 چه ربطی به رپ داره؟ شما میتونستی به جای اینها از سبکهای gangsta .hip hop . east coast. west coast. alternative rap.و ...... استفاده کنی
یه زمانی همینجا یه بخش برای رپ داشتیم که شاخ تمام فروما بود بعد از مستند شوک درشو تخته کردن.

Redone
Thursday 26 August 2010, 12:55 AM
سلام

مسلما فقط یکیو دوست دارم، اونم Eminem!

راجع به این بگم که من فقط آهنگ های بلوز گوش میدادم، تا اینکه کم کم رسید به راک و متال، درگیر رپ هم شدم...

دلیلشم اینه که با یه ذهنیت فبلی گوش میکردم به آهنگا! مثلا از رپ خیلی بدم میومد! البته فارسی که دیگه هیچی!

ولی توی کل رپرا، Eminem بهم حال داد! میدونین چرا؟ چون چیزایی رو که می خواستم بیان می کرد!

آدم پر دل و جراتیه! مثل خواننده های دیگه نیست! خیلی خاص! رپر ایرانیم فقط هیچکس! خوب کار می کنه! شاهین نجفیم که خوب پیش میره!

ولی در کل فقط اجتماعی و سیاسیشو دوس دارم، بقیش کشکه!!!

آهنگای مورد علاقم ازش!
Mosh
Mockingbird
just don't give a f**k
Stil don't give a F**k
Stan
و البته کل آبوم جدیدش! relapse که خیلیشو حفظ کردم

GhazalMusic
Thursday 26 August 2010, 04:25 AM
شايد تويه اين سايت از رپ حمايت نشه.و دليلشم اينه اين سايت بيشتر كاربراش علاقه به كلاسيك و سنتي دارند.و اينطور كساني زياد با رپ ميانه ي خوبي ندارند.اينكه حمايت از تايپك هاي كه توش بحث رپ هست كمه سند حرفايه منه.

درود دوست عزیز
من فکر نمی کنم در نت آهنگ فرقی بین سبکها از طرف مدیران گذاشته بشه شاید در میان کابران اون هم باز فکر نکنم .
اینکه در اجتماع با این سبک خوب برخورد نمیشه مسئله یست جدا .
اون هم دلیل خودش رو داره که فکر کنم حتما به آن آگاهید.
ولی به هیچ وجه گمان نکنید که در نت آهنگ تبعیض ایجاد میشه در هر حال موسیقی سلیقه ای ست شاید با گذشت زمان این سبک بیشتر و بهتر شناخته بشه.
و اما سبک موردعلاقه من EastCoast
پیروز و پاینده باشید.

you3f
Thursday 26 August 2010, 05:16 AM
من اگه به موسیقی کلاسیک علاقمندم... موسیقی ای رو میپسندم که موسیقی باشه... حالا در هر سبکی...
قرمه سبزی ای که سبزی نداشته باشه، قرمه سبزی نیست...
اگه تو قرمه سبزی به جای سبزی، رشته فرنگی بریزی، قرمه سبزی نمیشه...
هر سبک موسیقی هم باید اصول و ویژگیهای خودشو حفظ کنه تا موسیقی باشه... اگه نه موسیقی نیست... موسیقی بد وجود نداره... موسیقی همه اش خوبه... اونایی که ما اسمشو گذاشتیم موسیقی بد، موسیقی نیستند...
به نظرم سایر کاربران کلاسیک و سنتی دوست این سایت هم اینطور فکر میکنن...

Crazyarchitect
Thursday 26 August 2010, 06:31 AM
هر سبک موسیقی ویژگیهای خودشو داره یه سری ساز محور و یه سری کلام محور و بعضی هم ترکیب هر دو . من هم رپ اجتماعی رو میپسندم . رپهایی که مشکلات روز جامعه رو بیان میکنن مثل cd رو بشکن یاس یا اهنگهایی که در مورد خودکشی خونده و همینطور هیچکس که خیلی از فقر و اینجور مسائل میگه .
ولی به نظرم رپ شاد هم چندان بد نیست به هر حال واسه مهمونیها یا تو ماشین گذاشتن خوبه . همش که نمیشه اهنگهای سنگین شنید .

sd_34
Thursday 26 August 2010, 10:23 AM
درود دوست عزیز
من فکر نمی کنم در نت آهنگ فرقی بین سبکها از طرف مدیران گذاشته بشه شاید در میان کابران اون هم باز فکر نکنم .
اینکه در اجتماع با این سبک خوب برخورد نمیشه مسئله یست جدا .
اون هم دلیل خودش رو داره که فکر کنم حتما به آن آگاهید.
ولی به هیچ وجه گمان نکنید که در نت آهنگ تبعیض ایجاد میشه در هر حال موسیقی سلیقه ای ست شاید با گذشت زمان این سبک بیشتر و بهتر شناخته بشه.
و اما سبک موردعلاقه من EastCoast
پیروز و پاینده باشید.

سلام .منم منظورم اين نيست كه مديران فرق ميزارند.منظورم اينه كه طرفدار هاي رپ بيشتر تويه سايت هاي رپ هستند تا سايت نت اهنگ كه تخصص در ساز و موسيقي كلاسيك و سنتي داره.و واسه اينه انقدر حمايت كمه

Redone
Friday 27 August 2010, 04:54 AM
سلام
آخه داداش، این چیزا سلیقه ایه! باید یکی یه آهنگایی رو درک کنه که بهشون گوش بده!

مثلا این استریو آوایی هستن1 من هیچ وقت گوش نمیدم! ولی یکی از دوستام از اونا خوشش میاد!

رپ هم همینه! مثله اینه که یه نفر بفهمه رپ یعنی چی! در ضمن واسه رپ، نیاز به تبلیغ نیست، چون تو بازار زیاده!

هرکسی آهنگ رپ توی گوشیش داره، حتی اگه گوش نکنه...

sd_34
Friday 27 August 2010, 01:13 PM
ممنون از نظرانتتون.ولي جدا تويه اين سايت حمايت خيلي كمه

mariwan
Friday 27 August 2010, 01:30 PM
rap اجتماعي بنظرم از همه انواع با محتوى تره
ياس و بس

joojefarary
Friday 27 August 2010, 11:27 PM
کلا دوستان در این سایت مخالف رپ هستن به خاطره همینم شرکت نمیکنن . چون رپ باعث نابود موسیقی میدونند . و به عنوان یک سبک قبول ندارند .

joojefarary
Friday 27 August 2010, 11:34 PM
r&b نیست .اینا که نوشتی فکر نکنم سبک باشه به غیر از گنگستا و فان .اینا بیشتر موضوع شعر رپ هست .6/8 چه ربطی به رپ داره؟ شما میتونستی به جای اینها از سبکهای gangsta .hip hop . east coast. west coast. alternative rap.و ...... استفاده کنی
یه زمانی همینجا یه بخش برای رپ داشتیم که شاخ تمام فروما بود بعد از مستند شوک درشو تخته کردن.

درست ولی چون اینها استفاده شده دوستمون نام برد . یجالب نمیشه مثلا hippop ایرانی باشه یا گنگستا . هر سبکی که وجود داره نمیشه که اونم توی ایران استفاده کنیم و قشنگ باشه . مثلا همین 6.8 رپ که هست مگه جهانی ؟ نه اینجا اومدن با پاپ قاطیش کردن جالب شد . یک چیز این 6.9 ساسی قضیش چی ؟

sd_34
Friday 27 August 2010, 11:54 PM
کلا دوستان در این سایت مخالف رپ هستن به خاطره همینم شرکت نمیکنن . چون رپ باعث نابود موسیقی میدونند . و به عنوان یک سبک قبول ندارند .

اصلا قبول ندارم.رپ اتفاقا كمك كرده به موسيقي.بقول سياوش قميشي و گروه زدبازي به كدوم موسقي؟كو موسقي؟نازي جون مال مني؟

Vai
Saturday 28 August 2010, 12:31 AM
من گروه LIMPBIZKIT خیلی دوست دارم که میشه گفت رپ متال میخونه

sd_34
Saturday 28 August 2010, 09:54 AM
درست ولی چون اینها استفاده شده دوستمون نام برد . یجالب نمیشه مثلا hippop ایرانی باشه یا گنگستا . هر سبکی که وجود داره نمیشه که اونم توی ایران استفاده کنیم و قشنگ باشه . مثلا همین 6.8 رپ که هست مگه جهانی ؟ نه اینجا اومدن با پاپ قاطیش کردن جالب شد . یک چیز این 6.9 ساسی قضیش چی ؟

بنظر من من دراورديه

joojefarary
Saturday 28 August 2010, 10:00 AM
آخه میدونی جالبیش چی یکی نیست بگه اخه ساسی مگه تو آهنگ میسازی . آهنگاشو همش امیر مسعود میسازه تنظیم میکنه نمیدونم اصلا چه جوری میگه من 6.9 اوردم . ولی دیگه داره از بین میره کاراش مثل قدیمش جالب نیست از جمله این آهنگ اخری که داد ( آی سی یو ) هر چقد گوش کردم دیدم یک جمله درست توش نیست آدم بفهم چی میگه فقط این تیکش معلوم بود ساسی مانکن گوش نمیداد .

راستی تا حالا به این تاپیک سر زدی ؟ ببین چه جنگ دعوایی ما داشتیم .

You can see links before reply 8C+%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C

sd_34
Saturday 28 August 2010, 10:08 AM
آخه میدونی جالبیش چی یکی نیست بگه اخه ساسی مگه تو آهنگ میسازی . آهنگاشو همش امیر مسعود میسازه تنظیم میکنه نمیدونم اصلا چه جوری میگه من 6.9 اوردم . ولی دیگه داره از بین میره کاراش مثل قدیمش جالب نیست از جمله این آهنگ اخری که داد ( آی سی یو ) هر چقد گوش کردم دیدم یک جمله درست توش نیست آدم بفهم چی میگه فقط این تیکش معلوم بود ساسی مانکن گوش نمیداد .

بعضي هستند كه ميخوان خودشونو نشون بدن و اصلا مهم نيست چطور.ساسي هم همين طوريه داره خودشو خراب ميكنه كه معروف بشه( كه بدجور هم شده ) ولي به چه قيمتي؟بقيمت اينكه شده مسخره دست مردم؟

kiarash jlj
Tuesday 31 August 2010, 10:36 PM
قابل توجه برادران سبکشناس رپ سبک زیر شاخص سبک نداره با اجازه البته اینا تقسیماتیه که تو رپ فارسی مردم انجام دادن

kiarash jlj
Tuesday 31 August 2010, 10:39 PM
بعضي هستند كه ميخوان خودشونو نشون بدن و اصلا مهم نيست چطور.ساسي هم همين طوريه داره خودشو خراب ميكنه كه معروف بشه( كه بدجور هم شده ) ولي به چه قيمتي؟بقيمت اينكه شده مسخره دست مردم؟
دقیقا به همون سبکی که دلقکا معروف میشن:36: