PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داغ << آلبوم جدید محمد رضا شجریان >>داغ

sd_34
Wednesday 25 August 2010, 06:27 PM
بدليل حمايت از استاد شجريان و خريد نسخه اصلي و دستور رامتين جان لينك دانلود پاك شد

BaBak_ParSian
Wednesday 25 August 2010, 06:30 PM
درود - سپاس - برای من جای تعجب داره که استاد با کامبیز روشن روان تو این البوم کار کرده پسر عموش تو بوشهر یه اموزشگاه داره بلانسبت یه پدر سوخته ی پول دوستی بیشتر نیست خیلی هم دورو است امیدوارم استاد کامبیر روزشن روان مثل پسر عموش نباشه

Don_Ramtin
Wednesday 25 August 2010, 06:39 PM
البته این کار جدید نیست و خیلی قدیمیه . من کاست قدیمیش رو دارم . اما شاید دوباره جدیدا منتشر شده . بهتره اگه بطور رسمی و شرکتی منتشر شده ، کپی و دانلودش نکنیم و خودمون بخریمش . دوستان اگه حکومتمون حقوقی برای هنرمندان قایل نیست و قانون کپی رایت رو قبول نداره ، خودمون اون رو اجرا کنیم و اینجوری از هنرمندانمون حمایت کنیم . مخصوصا هنرمندان عزیزی چون استاد شجریان که بخوبی پشت ملت ایستاده اند و این حمایت ما و هجوم ما برای خرید آثار ایشون و نایاب کردنش در بازار ، می تونه پیام خوبی برای کسانی باشه که فکر کردن با توهین به استاد و خذف ربنای ایشون و تهدید ایشون ، خدشه ای به عشق مردم نسبت به استاد وارد میشه .

sd_34
Wednesday 25 August 2010, 06:44 PM
البته این کار جدید نیست و خیلی قدیمیه . من کاست قدیمیش رو دارم . اما شاید دوباره جدیدا منتشر شده . بهتره اگه بطور رسمی و شرکتی منتشر شده ، کپی و دانلودش نکنیم و خودمون بخریمش . دوستان اگه حکومتمون حقوقی برای هنرمندان قایل نیست و قانون کپی رایت رو قبول نداره ، خودمون اون رو اجرا کنیم و اینجوری از هنرمندانمون حمایت کنیم . مخصوصا هنرمندان عزیزی چون استاد شجریان که بخوبی پشت ملت ایستاده اند و این حمایت ما و هجوم ما برای خرید آثار ایشون و نایاب کردنش در بازار ، می تونه پیام خوبی برای کسانی باشه که فکر کردن با توهین به استاد و خذف ربنای ایشون و تهدید ایشون ، خدشه ای به عشق مردم نسبت به استاد وارد میشه .

ولي تاريخش اينه (((چهارشنبه، 3 شهريور ماه ، 1389))) حالا شايد تازگي به عنوان البوم جمع اوري شده يا سي ديش اومده.جهت اطمينان ي سر به سايت هاي معتبر بزنيد
:106::106::106::106:

Don_Ramtin
Wednesday 25 August 2010, 06:50 PM
این اثر خیلی قدیم ندیما به صورت یه کاست منتشر شده بوده ( به همین اسم ) ؛ احتمالا دوباره منتشرش کرده اند . اما این ماجرا در موضوع دانلود و کپی کردن این اثر تغییری نمیده . این کار ، به نظر من کار خوبی نیست .

rumour
Wednesday 25 August 2010, 06:55 PM
آلبوم جدید و فوق العاده زیبای محمد رضا شجریان و کامبیز روشن روان به نام دیلمان

حجم تقريبا زياد

تشكر يادتون نره ها

MP3 128
فایل زیپ شده از کل آلبوم : Download

You can see links before reply

OGG 64

WMA 20

البته کپی رایت رعایت کنیم بد نیستا... یه چیزایی یاد بگیریم خوبه... حتما نباید زور کنن که!!!

sd_34
Wednesday 25 August 2010, 06:58 PM
البته کپی رایت رعایت کنیم بد نیستا... یه چیزایی یاد بگیریم خوبه... حتما نباید زور کنن که!!!

باشه من پاك ميكنم شما برو جاي ديگه دانلود كن.خوبه؟:38::38:

BaBak_ParSian
Wednesday 25 August 2010, 06:59 PM
درود موافقم - من استاد را بخاطر هنرش بی کرانش و هم بخاطر حمایت از مرد و پشت مردم ایستاد نشان داد یک انسان به تمام معنا چه از لحاظ هنری و انسانیت است در قلب من خواهد ماند برای همیشه - درود بر خسرو اواز ایران

sd_34
Wednesday 25 August 2010, 07:01 PM
فقط به احترام رامتین و بابك عزيز اهنگ هاي استاد رو پاك ميكنم.

Don_Ramtin
Wednesday 25 August 2010, 07:36 PM
بدليل حمايت از استاد شجريان و خريد نسخه اصلي و دستور رامتين جان لينك دانلود پاك شد

دوست من ! این حرفا چیه ؟! من اعتقاد دارم که تو به سه دلیل این آثار رو پاک کردی : یکی رعایت قانون کپی رایت ، دیگری حمایت از استاد شجریان بزرگمون و در آخر شعور و فهم بالای خودت که با یاد آوری من نه تنها لج بازی نکردی ، که با این کار خودت نشون دادی که هنرمندی هستی بی غرض و فهمیده !

saze_khasteh
Wednesday 25 August 2010, 07:50 PM
درود کار عالییه ...من هم شرمسارم توی گروه تنبور هر هفته کلی لینک آهنگ میذارم خدا از سر تقصیرات من بگذره شاید اگر ما اینکار رو نکنیم اوضاع کپی رایت هم بهتر بشه ..سپاس

bz_haji
Wednesday 25 August 2010, 08:18 PM
عالیه اوستاد بیشتر از اینا ارزش داره که ما بریم آلبومشو دانلود کنیم کارت دورست بود مرسی

schadmehr
Wednesday 25 August 2010, 09:20 PM
فقط استاد شجریان....