PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نت آهنگی ها! از چه گیتاری خوشتون میاد؟ (انجمن گیتار الکتریک)

symphony-x
Thursday 26 August 2010, 07:37 PM
دوستان ببخشید اگه جاش اینجا نیست مهیار خان یه تاپیک براش باز کن
میخوام با سلیقه ی نت آهنگی ها آشنا شم !!
شما از چه نوع گیتاری خوشتنون میاد ؟؟
خود من از یرند ها اول ای اس پی بعد جکسون و در نهایت آیبانز رو دوست دارم
از گیتار های ام-2 ---- هوریزون ----اس وی ---(و این جدیدای ای اس پی خوشم میاد که لینک دادم) از برند ای اس پی
جکسون هم سلکت هاش همش عالیه همچنین اسلت هاش

DesironnA
Thursday 26 August 2010, 07:54 PM
خب من آیبانز رو به همه چیز ترجیح میدادم..
اما الان برندهای دیگه هم برام جالبند. کلا هر گلی یه بویی داره !

symphony-x
Thursday 26 August 2010, 07:58 PM
من یه زمانی فن آیبانز بودم !!تا همین چند وقت پیش از این که که ام-2 و هوریزون رو تست کنم
احساس میکردم آیبانز مادر گیتاره همه ی سازایی که میخریدم هم آیبانز بود
اما با توجه به سبک کارم احساس میکنم بهترین برند واسه متال ای اس پی هست
البته به قول خودت هر گلی بویی داره
هر گیتاری در جایگاه خودش غوله

arash_gh
Thursday 26 August 2010, 08:02 PM
PRS - GIBSON

Mariachi
Thursday 26 August 2010, 08:05 PM
به من باشه میگم باید از هر برند یکی داشت!!!
البته برندهای درست حسابی!
اول فندر،دوم گیبسون،سوم آیبنز و prs و esp!

rezaranjbaraan
Thursday 26 August 2010, 09:22 PM
من یه زمانی فن آیبانز بودم !!تا همین چند وقت پیش از این که که ام-2 و هوریزون رو تست کنم
احساس میکردم آیبانز مادر گیتاره همه ی سازایی که میخریدم هم آیبانز بود
اما با توجه به سبک کارم احساس میکنم بهترین برند واسه متال ای اس پی هست
البته به قول خودت هر گلی بویی داره
هر گیتاری در جایگاه خودش غوله

100% به نظر منم ESP واسه متال ساخته شده مثه شورلته سنگینو پر مصرف خیلی هم مغروره و کم نمیاره...
فندر رو فقط به خاطر حس دهه هفتادی و خاطراتش دوس دارم و اگه سیگنچر مالمستین نبود فندر الان جز سازای ناکارامد و عقب مونده بود چون هرسازی باید آپگرید بشه و فندرهای استرت در مقابل M II یا JEM آپگرید نشد و مثه یه جگوار قدیمی میمونه که ازش خاطراته خوبی داری...
البته اگه فرض کنیم که فندر روی بازار سولیستا حساب باز کرده باشه....
آیبانز دقیقا مثه یه پرایده کم مصرف کارتو را میندازه و همه چیشن خوبو سبکه از قیمت بگیر تا چوب بدنه البته سیگنچرهاش واقعا عالین و یه جورایی تویوتا حساب میشن پیشرفته و با تکنولوژیه بالا....
گیبسونو اصلا ماها نباید اسمشو بیاریم من قبلا هم گفتم یه استودیو 4 ماه دستم بوده مثه رولزرویس یمیمونه انقدر پرزرقو برقه که یادت میره در موردش نظر بدی واقعا به تمامه معنا سلطنتیه....
در مورده PRS ه چون دست نگرفتم نظر نمیدم و جکسون چیزی نداره که اینا نداشته باشن در مورده BCRICH هم گفتیمو شنفتیم...

pouyan_Ibariander
Thursday 26 August 2010, 10:04 PM
100% به نظر منم ESP واسه متال ساخته شده مثه شورلته سنگینو پر مصرف خیلی هم مغروره و کم نمیاره...
فندر رو فقط به خاطر حس دهه هفتادی و خاطراتش دوس دارم و اگه سیگنچر مالمستین نبود فندر الان جز سازای ناکارامد و عقب مونده بود چون هرسازی باید آپگرید بشه و فندرهای استرت در مقابل M II یا JEM آپگرید نشد و مثه یه جگوار قدیمی میمونه که ازش خاطراته خوبی داری...
البته اگه فرض کنیم که فندر روی بازار سولیستا حساب باز کرده باشه....
آیبانز دقیقا مثه یه پرایده کم مصرف کارتو را میندازه و همه چیشن خوبو سبکه از قیمت بگیر تا چوب بدنه البته سیگنچرهاش واقعا عالین و یه جورایی تویوتا حساب میشن پیشرفته و با تکنولوژیه بالا....
گیبسونو اصلا ماها نباید اسمشو بیاریم من قبلا هم گفتم یه استودیو 4 ماه دستم بوده مثه رولزرویس یمیمونه انقدر پرزرقو برقه که یادت میره در موردش نظر بدی واقعا به تمامه معنا سلطنتیه....
در مورده PRS ه چون دست نگرفتم نظر نمیدم و جکسون چیزی نداره که اینا نداشته باشن در مورده BCRICH هم گفتیمو شنفتیم...
منظورت از استودیو این مدل هست یا مدل دیگه؟:
Les Paul Studio

یعنی این؟:
You can see links before reply
خیلی خوش رنگه!

rezaranjbaraan
Thursday 26 August 2010, 10:12 PM
نه عزیز اینو میگم....

sowat
Thursday 26 August 2010, 10:37 PM
گر یک عدد فندر و ای اس پی داشتیم
دیگر چه غم می داشتیم
از هر برندی دو مدل
این دو برند برده همه دیده و دل
ای اس پی اکلیپس و KH-2-Ouija طالبم
از فتدر هرمدلی را من راغبم.

البته از نوعه اصل و چپ دستا گفته باشم

Favilla
Thursday 26 August 2010, 10:43 PM
منم نظر بدم؟
از سیگنیچر ها سیگنیچر مالمستین رو از نظر خودم البته از همه عجیب و یه کوچولو غیر قابل قبول میبینم ( البته من که عددی نیستم) و سیگنیچر steve vai از نظر من برترین سیگنیچر هست
و اما عشقم :
Jackson Raandy rhoads که بردنش روی استیج تو ایران یکم سخته پس اگه دارین مثل من بفروشین
Ibanez RG این عشق دوم یا زن دوممه . البته با فندر و گیلد هم صیغه کردم اما صیغه ی موقت . یعنی الان عشقم آیبنز هست چون:
طراحی کاملا مدرن . قابل قبول . دقیق . بی نقص . ساخته شده توسط چشم بادومی های روبوت کله
.
.
.
کسی که گیتار خور باشه میفهمه من چی میگم آیبنز یعنی یه چیز دقیق و عالی و من الان 5 ساله همین شعارم شده برای اینکه تاحالا یه بار هم منو از هیچ چیزش ناراحت نکرده وقتی خریدم تنظیم کردم حالا بعد از این همه وقت و سیم عوض کردن و هزار بلا جزو دقیق ترین سازایی هست که میشه پیدا کرد !

DesironnA
Friday 27 August 2010, 04:06 AM
البته اولیت بندی، بسته به استایل نوازنده هست همیشه..
من اگر بخوام اولویت بندی کنم، به این صورت هست: You can see links before reply

برای 6 سیم فلویدرز دار، آیبانز برای اینسترومنتال (سیگنیچر استیو وای)
برای 6 سیم بریج ثابت، گیبسون برای متال
برای 7 سیم فلویدرز دار، دین برای متال (سیگنیچر راستی کولی!)
برای داشتن یک اوردرایو عالی و نرم، فندر برای هارد راک و اینسترومنتال (سیگنیچر ملمستین !!)
برای داشتن کلین جز، گودین برای بخشی از کارهای خودم
برای آکوستیک هم آیبانز رو میپسندم.. برای پارتی !!! You can see links before reply

symphony-x
Friday 27 August 2010, 09:46 AM
منم نظر بدم؟
از سیگنیچر ها سیگنیچر مالمستین رو از نظر خودم البته از همه عجیب و یه کوچولو غیر قابل قبول میبینم ( البته من که عددی نیستم) و سیگنیچر steve vai از نظر من برترین سیگنیچر هست
و اما عشقم :
Jackson Raandy rhoads که بردنش روی استیج تو ایران یکم سخته پس اگه دارین مثل من بفروشین
Ibanez RG این عشق دوم یا زن دوممه . البته با فندر و گیلد هم صیغه کردم اما صیغه ی موقت . یعنی الان عشقم آیبنز هست چون:
طراحی کاملا مدرن . قابل قبول . دقیق . بی نقص . ساخته شده توسط چشم بادومی های روبوت کله
.
.
.
کسی که گیتار خور باشه میفهمه من چی میگم آیبنز یعنی یه چیز دقیق و عالی و من الان 5 ساله همین شعارم شده برای اینکه تاحالا یه بار هم منو از هیچ چیزش ناراحت نکرده وقتی خریدم تنظیم کردم حالا بعد از این همه وقت و سیم عوض کردن و هزار بلا جزو دقیق ترین سازایی هست که میشه پیدا کرد !
چرا رو استیج گیر میدن به این جکسونه ؟؟
ببین به این ای اس پی ها هم گیر میدن منظورم اس وی و این تیپشه سازایی مثل مدل الکسی لایهو آخه خفن طالب این تیپ ساز شدم !!
پ.ن:بابا تو ایران که لایو برگزار نمیشه که بخوان بمون گیر بدن یا ندن پارسال 8 کنسرت تو شیراز برگزار شد یکیش متال و راک نبود اگه میتونید برید جای دیگه موزیک رو دنبال کنید تعصب ک*** هم نداشته باشید که اینجا ایرانه و فلان

Favilla
Friday 27 August 2010, 10:12 AM
1-گزینه ای بنام تعصب بر ایران روی میز نیست
2-جای دیگه ما ها رو راه نمیدن واسه دنبال کردن موزیک انقدر که تو دنیا بدنام شدیم (حداقل منو )
3-همه جا میشه موزیک رو دنبال کرد و با هر شرایطی و چیزی که از تمرین قطعه های سخت یاد میگیریم صبره
4-شما اگر در گذشته اجرای لایو نداشتید یعنی پارتی نداشتید ( الآن اگه پارتی داشته باشید هم نمیزارن !)
5-نمیگم عاشق ایران هستم اما در وجود انسانها حسی هست که اون رو به جایی که بهش تعلق داره و اونجا بزرگ شده میکشه حتی اگه بد باشه.
در ضمن ( بحث روی گیتاره پس به حاشیه نریم ، خودتون رو با این جمله آروم کنید >همه چیز درست میشه )

symphony-x
Friday 27 August 2010, 10:16 AM
نه کلا من خیلی وقت نیست حرفه ای موزیک رو دنبال میکنم یه لایو قرار بود برگزار کنیم که نشد بگذریم
البته اونجا انقدر حرفه ای هستن که من رو راه نمیدن تا وقتی پتروچی و مالمستین رو دارن بیان کارای منو گوش بدن
حالا بحث من سر اون جکسونه هست یعنی جدا به این تیپ ساز وی و ایکس گیر میدن ؟؟/بخاطر قیافه ی خشن و وحشی این سازها گیر میدن؟؟؟؟

DesironnA
Friday 27 August 2010, 10:17 AM
البته مهیار خان دین سیگنچر راستی کولی اصلا ساز غولی نیست در مقایسه با قیمتش من قبل از اینکه هوریزون 7 سیم رو بخرم خیلی خیلی تحقیق و مشاوره کردم که جکسون اسلت 3-7 بگیرم یا هوریزون 7 یا دین سیگنچر کولی اکثرا میگفتن رو ای اس پی و جکسون فکر کن آخه نک ترا هستن !!! فلوید رز راستی کولی ارجینال نیست و لیسانسه اما خوب lo-pro چون راستی با ارجینال مشکل داره!!
پیکاپ نکش گند خیلی بد فرمه و پیکینگ رو مشکل میکنه همونطور قیمتش
البته بقیه ی گزینه هات انصافا غولن
سعید جان من
هر کسی یه سلیقه ای داره..
ضمنا اگر قرار باشه درباره قیمت و اینجور چیزها در این تاپیک صحبت بشه، بفرمائید تا با تاپیک مشاوره فوری ادقامش کنم..

symphony-x
Friday 27 August 2010, 10:23 AM
سعید جان من
هر کسی یه سلیقه ای داره..
ضمنا اگر قرار باشه درباره قیمت و اینجور چیزها در این تاپیک صحبت بشه، بفرمائید تا با تاپیک مشاوره فوری ادقامش کنم..
:am
ببخشید مهیار جان حق با شماست
راستی پستت رو دقیق نخوندم من یعنی اون قسمتش رو که گفته بودی این ها از نظر شما هستند رو ندیدم :am
:ad
بازم معذرت میخوام

symphony-x
Friday 27 August 2010, 10:27 AM
گر یک عدد فندر و ای اس پی داشتیم
دیگر چه غم می داشتیم
از هر برندی دو مدل
این دو برند برده همه دیده و دل
ای اس پی اکلیپس و KH-2-Ouija طالبم
از فتدر هرمدلی را من راغبم.

البته از نوعه اصل و چپ دستا گفته باشم
وای من آرزو دارم این دو رو دست بگیرم
البته تا دو هفته دیگه میرم با اکلیپس مردم عکس میگیرم !!!
این ouja کدوم مدلش رو دوست داری ؟؟؟اون سفیده یا مشکیه ؟؟؟
سفیده خیلی شیک تره

Favilla
Friday 27 August 2010, 10:28 AM
اگه باور ندارید که به v ها گیر میدن میتونید یک بار روی استیج امتحانش کنید !

symphony-x
Friday 27 August 2010, 10:32 AM
اگه باور ندارید که به v ها گیر میدن میتونید یک بار روی استیج امتحانش کنید !
نه بابا چرا باور نکنم از این وحشی ها همه کار بر میاد

hvnprs
Friday 27 August 2010, 12:37 PM
من دوست دارم این گیتار هارو داشته باشم :

1) PRS Custom 24 Artist Package With HFS Pickups

2) PRS Mccarty

3) Fender American Delux

4) PRS Tremonti

5) Fender Custom Eric Clpaton

6) Ibanez Andy Timmons

7) Gibson Les Paul Re Issue 58

8) PRS Private Stock ( خودم سفارش بدم ! )

rumour
Friday 27 August 2010, 03:54 PM
آقا گیتار باشه فقط قبوله ههه ولی

برای کارهای یه ذره تاریک تر و سنگین تر: جکسون سن دیماس سیگنچر آدریان اسمیت..( مخصوصا وقتی دراپ دی کوکش می کنه... وای... عالیه هههه)
برای کار های هوی: یه فندر heavy modifed ترجیحا Sunburst

پیام خصوصی آدرس می دم بفرستید....

shahram201
Saturday 28 August 2010, 10:24 AM
PRS McCarty
Fender American Deluxe
Gibson Les Paul Custom

کلاً هرچی ساز خوب واسه راک و بلوز هست طالب میباشم! :48:

AmonAmath
Saturday 28 August 2010, 07:21 PM
علاقه ی من ایناست :

1.B.C. Rich Kerry King V Premium with Kahler
2 . ESP Skulls & Snakes George Lynch Electric Guitar
3 . ( jackson RR24 ( Randy Rhoads
4 . Dean Dave Mustaine Angel of Deth V Electric Guitar

( اگه قسمت شه اولیه تا دو ماه دیگه میاد دستم ... یعنی میشه ؟؟؟!!! )

mika120
Saturday 28 August 2010, 08:02 PM
Fender American Vintage Strotocaster
Ibanez sr2010asc
Gibson Buckethead signature
fender victor bailey acoustic bass
ibanez rg2228
Fender Steve Bailey 6 String

montreux
Saturday 28 August 2010, 10:23 PM
1_ gibson
2_fender

بقیه گیتار ها اسباب بازین

armageddon_st
Sunday 29 August 2010, 08:32 AM
سلام
خوبي

آقا!! به خدا اين گيتار ديوانه است!!!!

shahram201
Sunday 29 August 2010, 01:41 PM
سلام
خوبي

آخ من عاشق این ترمولوهای ماقبل تاریخم!!:41:

sina_zakeri
Monday 11 October 2010, 08:41 AM
منم بیشتر ibanez و esp و bc rich رو دوست دارم. و فکر میکنم همه گیتارهای مدل بالا شاخ و خوب هستن یه خورده برمیگرده به کاری که آدم میخواد با ساز بکنه.

nayuop
Monday 11 October 2010, 10:21 AM
سلام
خوبي

خودت خوشت میاد یکی با احساساتت بازی کنه !؟! نذار این عکس هارو ...
ibanez هم همین طرح داره...تو جمهوری یه دونه هست 4-5 ماه ....واقعا با کیفیت copy کرده از gibson ... فوق العادست از نزدیک (البته از پشت شیشه مغازه :43:)
دسته ویبرشو که نگو..آخ آخ..

shahram201
Monday 11 October 2010, 10:36 AM
حالا که تریپ بازی با احساساته، اینا رو هم یه نگاهی بندازید و ما رو در جریان احساساتتون قرار بدید:

بعلت معلوم نبودن عواقب ابراز احساسات شدید، قبل از زدن هرگونه پستی لطفاً یه لیوان آب خنک میل کرده و تا 20 بشمرید! :10:

ببخشید اگه اسپم شد تا حدودی!

sina_zakeri
Monday 11 October 2010, 12:30 PM
اوه اوه آقا اینها چی بود لینک دادی نیست و نابودمون کردی

sahandmsh
Monday 11 October 2010, 01:19 PM
به دلیل تغییر جزئی علاقه ها به روز رسانی می شوند :
1............. PRS CUSTOM 24 US و همچنبن Private Stock 1675
Gibson Les paul Slash signature.............2
Fender Malmsteen.........3 البته این دیگه فندر نیست:دی
4.........آکوستیک هم Cort , Ibanez
5...... واسه متال هم بدم نمیاد یه KH-2 Vintage یا هرچیزی شبیه به این داشته باشم...ام تو....

randy_rhoads
Monday 11 October 2010, 04:18 PM
علاقه به ساز به سبك و نوازنده ي مورد علاقه كيفيت ساز بر ميگرده منم سبكم هارد راكه و سازه مورد علاقم 1 charvel
2 esp 3 gibson 4 fender 4 kramer دوست عزيزمون تو تاپيك گفته بود فندر به روز نشده و مالمستيين اونو يكم از عقب موندگي در اورده كه من نمي فهمم چرا اينطوري فكر ميكنن ايشون من از حرف ايشون كاملا مات موندم و كاملا با هاشون مخالفم

rezaranjbaraan
Monday 11 October 2010, 10:29 PM
علاقه به ساز به سبك و نوازنده ي مورد علاقه كيفيت ساز بر ميگرده منم سبكم هارد راكه و سازه مورد علاقم 1 charvel
2 esp 3 gibson 4 fender 4 kramer دوست عزيزمون تو تاپيك گفته بود فندر به روز نشده و مالمستيين اونو يكم از عقب موندگي در اورده كه من نمي فهمم چرا اينطوري فكر ميكنن ايشون من از حرف ايشون كاملا مات موندم و كاملا با هاشون مخالفم

دوست عزیزم اولا ممنون که به حرفم توجه کردی...
دوما داداش بورو نیگاه توی خود سایت فندر امکانات و تجهیزات استرت آمریکن اصل رو با سیگنچر مالمستین مقایسه کن با حجم عظیمی از امکانات به روز و بسیار کارامد مواجه میشی که توی سری های عادی خبری ازش نیس از پیکاپ و اون cشیپ عالی تا اسکالوپ و هد استوک فوقالعاده بزرگ و با جذبش که به نظر من فقط سیگنچر گیلمور کمی امکاناتش به این ساز نزدیکه کلا فندر رو اگه دست بزنی عالی میشه در ضمن من خفن عاشق فندرم....:10:

randy_rhoads
Wednesday 13 October 2010, 12:16 PM
اولا تو سايت ساز هاي رو ميزارن كه فروش بيشتري داشته.دوم اينكه شما از يه ساز چي مي خواي سوم شما سيگنچر اريك كلپتون رو نكاهي بنداز چهار ساز مالمستين چي داره كه بقيه ندارن پنج فندر اون قدر نوازنده داره كه مالمستيين توش گمه ششم شما يكم تعصبي برخورد ميكنيد

DesironnA
Wednesday 13 October 2010, 12:32 PM
اینکه ساز ملمستین چی داره که الباقی ندارند، اولیش فلویدرز هست ! دومیش هم دو عدد فرت ناقابل هست تا برسه به بیست و چهار فرت ! سومیش فرت برد فلت هست !
میبینید؟ هر نوازنده ای بنا به خواسته خودش از ساز توقع داره.
بر فرض مثال، من با فرت برد فلت و بیست و چهار فرت راحت تر میتونم نوازندگی کنم تا با فرت بردی مثل فرت برد فندر.
یکی از دوستان من اما، فقط با فندر و امثالهم راحت هست و اصولا دستش روی فرت برد فلت نمی خوابه.
و این ها دلایلی نمیتونند باشند برای اینکه برندی رو به برند دیگر ترجیه دهیم..
از نظر بسیاری، ساز کامل سازی هست که حتما فلویدرز و 24 فرت و فرت بردی فلت داشته باشه !
نطر بسیاری دیگر هم بالعکس این مسئله هست.

symphony-x
Wednesday 13 October 2010, 01:10 PM
5...... واسه متال هم بدم نمیاد یه KH-2 Vintage یا هرچیزی شبیه به این داشته باشم...ام تو....
منم به روز رسانی میکنم :دی
1. esp ( مدلهای ام-2 :redguitar:هوریزون :41: اس وی :38:)
2.جکسون ( مدلهای dinky 2 soloist :38: dinky 1 از آمریکایی slat3-6 و slat3-7 از جاپونیش :دی)
3. prs مخصوصا این کاستوم 24:38::38::38::25: و مدل آکرفلد
4. کاپاریسون هم جدیدا خوشم اومده از 90 درصد گیتاراش خوشم میاد میگن نهایت نک رو داره :am

sina_zakeri
Wednesday 13 October 2010, 01:14 PM
آقا منم همین رو میگم که این سازهای سیگنچر سلیقه اون آدم شاخیه که سیگ داده. مثلا مال راستی کولی رو ببینید 8 سیم داده جدیدا شاخ فرتهاش هم کجه که بهتر کوک بشه. یا مثلا استاد اسپید ترش جف هنمن گیتارش یه جوره رفیقش کری کینگ یه جور هر دو هم توی یه گروهن. خلاصه سلیقه هم خیلی مهمه این وسطها.

randy_rhoads
Wednesday 13 October 2010, 03:38 PM
يعني فندر هاي ديگه فلويد رز ندارن .ritchie blackmore سامها قبل از طرح اسكلوب استفاده ميكرد در ضمن من صحبتم سر اين بود كه ايشون گفتند مالمستين فندر رو به روز كرده كه كاملا مخالفم نوازنده هاي بسيار بزرگتر از مالمستين هر سال روي ساز فندر كار ميكنن و كيفيت اين سازو بالا تر ميبرن مثلjeff beck buddy guy eric johnson eric clapton david gilmore ,......

Palasht
Wednesday 13 October 2010, 04:26 PM
يعني فندر هاي ديگه فلويد رز ندارن .ritchie blackmore سامها قبل از طرح اسكلوب استفاده ميكرد در ضمن من صحبتم سر اين بود كه ايشون گفتند مالمستين فندر رو به روز كرده كه كاملا مخالفم نوازنده هاي بسيار بزرگتر از مالمستين هر سال روي ساز فندر كار ميكنن و كيفيت اين سازو بالا تر ميبرن مثلjeff beck buddy guy eric johnson eric clapton david gilmore ,......

اره ریچی خیلی قبل تر این کارو کرد و مالمستین از استادش ایده گرفت ولی مال ریچی فقط چند تا فرت بود نه کل دسته و ...
حالا اصلا" اینا مهم نیست
ولی به نظر من منظور دوستمون اینه که مالمستین با فندر کاری کرد که هیچ کس نکرده بود !
بادی گای و اریک کلپتون و بقیه همه کارایی رو کرده بودن که با فندر باید میکردن سبکای بلوزی و راک های اروم و این حرفا !
ولی مالمستین اومد وایساد با فندر یه جورایی متال زد !
دیست های قوی و سرعت خیلی بالا و اینا !
خیلی ها با فندر متال زدن ولی مالمستین تحولش خیلی بزرگ تر بود و تغییراتی که تو ساز داد کلا شخصیت ساز رو عوض کرد به نظر من !
قیافه ها فقط یکیه !

rezaranjbaraan
Wednesday 13 October 2010, 05:43 PM
اولا تو سايت ساز هاي رو ميزارن كه فروش بيشتري داشته.دوم اينكه شما از يه ساز چي مي خواي سوم شما سيگنچر اريك كلپتون رو نكاهي بنداز چهار ساز مالمستين چي داره كه بقيه ندارن پنج فندر اون قدر نوازنده داره كه مالمستيين توش گمه ششم شما يكم تعصبي برخورد ميكنيد

شما میتونید هر نظری بدید و محترمه و نظرتون در مورد اینگوی هم برای من محترمه اما لیست مشخصات سازهای فندر رو یه نگاه بندازید من برای خودتون میگم نفعی واسه من نداره سیگنچری که من گ
فتم تقریبا همه جاش از پیکاپ دسته هدستوک فرت سیستم ولوم و تونها و.....دست خورده که مستند هم هست توس سایت حالا شما میتونید 210 تا پست دیگه هم بدید و نظر بدید....:33:

randy_rhoads
Wednesday 13 October 2010, 06:21 PM
اولا ساز ريجي كل فرتاش بود و رب پرده بود در هالي كه ساز مالمستين نيم دوما مالمستين متال نزد هارد راك زد سوما شما فكر ميكني ساز اون همونيه كه تو سايت چهارم ساز هاي نوازنده ها اكثرا دست ساز هستن پنجم يكم حرفه ي تر فكر كنيم شركت فندر اون قدر بزرگ هست كه نيازي به اپ ديت مالمستيين نباشه و اخيرا امتياز شركت چكسون رو هم خريده در ضمن ما اينجا جمع شديم تا با كمك هم پيشرفت كنيم نه كل كل

symphony-x
Wednesday 13 October 2010, 06:50 PM
خیلی معذرت میخوام به نظر من اینایی که گفتید خیلی کوچکتر از مالمستین هستن .... حالا نگید مالمستین فقط تکنیک و سرعته کارای احساسی بسیار زیادی داره ....در ایشون الگوی خیلی ها بوده و خیلی ها تا قبل از اینکه اسمشون مطرح بشه آرزوی مالمستین شدن داشتن مثل لومیس-رومئو-گیلبرت و ... و ... و.....

symphony-x
Wednesday 13 October 2010, 06:54 PM
اولا ساز ريجي كل فرتاش بود و رب پرده بود در هالي كه ساز مالمستين نيم دوما مالمستين متال نزد هارد راك زد سوما شما فكر ميكني ساز اون همونيه كه تو سايت چهارم ساز هاي نوازنده ها اكثرا دست ساز هستن پنجم يكم حرفه ي تر فكر كنيم شركت فندر اون قدر بزرگ هست كه نيازي به اپ ديت مالمستيين نباشه و اخيرا امتياز شركت چكسون رو هم خريده در ضمن ما اينجا جمع شديم تا با كمك هم پيشرفت كنيم نه كل كل
هارد راک کجا نئو کلاسیکال متال کجا ... عزیزم سبک مالمستین نئو کلاسیک متاله پدرخوانده ی این سبک هم ایشون هست و این سبک رو اینگوی کپلو بوجود آورد و گروههای بزرگی تو این سبک رشد پیدا کردن مثل بوک آو رفلکشنز که کولی گیتاریستشونه یا سیمفونی ایکس و.......
عزیزم هیچکی کل کل نکرد ملت نظر خودشون رو دادن شما ناراحت شدی یکم بحث کردی
مثلا خود من اصلا از گیبسون خوشم نمیاد در حالی که فن های زیادی داره اگه بین یه پی آر اس 24 و بهترین گیبسون حق انتخاب داشته باشم پی آر اس میگیرم

randy_rhoads
Wednesday 13 October 2010, 07:01 PM
واقعا اگه فكر ميكنيد اين افراد كوچمتر از مالمستين هستن من كلا ديگه در اين مورد صحبت نمي كنم اگه در مورد تاثير گذاري بخواهيم صحبت كنيم بايد از هندريكس رندي رودز ادي ون هالن در سبك هارد راك و متال صحبت كنيم

symphony-x
Wednesday 13 October 2010, 07:05 PM
خوب هندریکس که بابای همست
اما خوب کار پینک فلوید با مالستین فرق میکنه
تقریبا تو سطح شهر 90 درصد مردم پینک فلوید رو میشناسن موزیکشون عامه پسند تره اما خوب مالمستین کلا سبکش فرق میکنه و مخاطب کمتری داره اگه به تاثیر گذاری باشه به نظر من دیپ پرپل غول ترین بند دورانه
مالمستین کار کوچیکی نکرد نئو کلاسیک متال رو بوجود آورد که به همراه پرورگسیو متال به نظر من پیچیده ترین موزیک مدرن رو ارائه میدن

randy_rhoads
Wednesday 13 October 2010, 07:07 PM
در ضمن شما يه تحقيقي در مورد گروه هايي كه مالمستين كار كرده بكنيد و در ضمن اقاي مالمستين چون از هارموني دوران كلاسيك و فواصل دوران باروك استفاده ميكرد سبك نيو كلاسيك رو به وجود اورد ولي نوازندگي ايشون هارد راكه

miralienca
Wednesday 13 October 2010, 07:10 PM
اینکه ساز ملمستین چی داره که الباقی ندارند، اولیش فلویدرز هست ! دومیش هم دو عدد فرت ناقابل هست تا برسه به بیست و چهار فرت ! سومیش فرت برد فلت هست !
میبینید؟ هر نوازنده ای بنا به خواسته خودش از ساز توقع داره.
بر فرض مثال، من با فرت برد فلت و بیست و چهار فرت راحت تر میتونم نوازندگی کنم تا با فرت بردی مثل فرت برد فندر.
یکی از دوستان من اما، فقط با فندر و امثالهم راحت هست و اصولا دستش روی فرت برد فلت نمی خوابه.
و این ها دلایلی نمیتونند باشند برای اینکه برندی رو به برند دیگر ترجیه دهیم..
از نظر بسیاری، ساز کامل سازی هست که حتما فلویدرز و 24 فرت و فرت بردی فلت داشته باشه !
نطر بسیاری دیگر هم بالعکس این مسئله هست.

این سازش رو ندیدم فرصت سرچ هم فعلا" ندارم عکس و لینک بزارید ممنون میشم.ببینم چی سر فندر آورده

randy_rhoads
Wednesday 13 October 2010, 07:11 PM
من در مورد پينك چيزي نگفتم اكه شما هارموني بلد باشي البته هارموني 6 دوران رو متوجه منطور من ميشيد

randy_rhoads
Wednesday 13 October 2010, 07:15 PM
من حرف اقاي موسوي رو در مورد ساز مي پديرم اگه ايشون قبول دارن مالمستيين فندر رو اپ ديت كرده منم قبول ميكنم كه بعيد ميدونم ايشون هم اين حرف قبول داشته باشن

symphony-x
Wednesday 13 October 2010, 07:19 PM
عزیز حالا چرا ناراحت میشی جوری برخورد میکنی انگار مدیر عامل شرکت فندری
یکی مثل رومئو و مالستین و پتروچی ک** هم بدن دستشون باهاش شاهکار خلق میکنن

Vai
Wednesday 13 October 2010, 07:20 PM

دوست عزیز البته رضا جان توضیح دادن که ساز اینگوی چه امکاناتی داره

درست میفرمایید خیلی از نوازنده ها از فندر استفاده میکنن ولی فکر نکنم نام اینگوی مالمستین ناپدید بشه اینگوی مالمستین خالق سبک نئو کلاسیکه یکی از سریع ترین و بهترین نوازنده و آهنگساز دنیا هست فکر میکنم شما کمی تعصبی برخورد کردید

randy_rhoads
Wednesday 13 October 2010, 07:25 PM
ناراحت نشدم ولي حرفم اينه كه افراد ديگه از حرف ما ها برداشت ميكنن و اگه اشتباه راهنمايي بشن ماها مس‍؛ول هستيم

randy_rhoads
Wednesday 13 October 2010, 07:28 PM
اخه تغيراتي كه ايشون گفتند خيلي كار مهم و عجيبي نبود كه بگيم شركت فندر رو ايشود اپديت كردن

symphony-x
Wednesday 13 October 2010, 07:28 PM
بیخیال حالا از چه گیتاری متنفرید ؟؟:دی بحث رو عوض کنیم :دی
من حالم از گیبسون بهم میخوره !! گیتار خدایی هست ولی نظر من اینه :دی
بعدش هم از دین خیلی بدم میاد البته بجز سیگنچر کولی

Vai
Wednesday 13 October 2010, 07:29 PM
1.سیگنیچر الکسی لایهو ESP
2.سیگنیچر مالمستین Fender
3.سیگنیچر استیو وای Ibanez

rezaranjbaraan
Wednesday 13 October 2010, 08:47 PM
واقعا اگه فكر ميكنيد اين افراد كوچمتر از مالمستين هستن من كلا ديگه در اين مورد صحبت نمي كنم اگه در مورد تاثير گذاري بخواهيم صحبت كنيم بايد از هندريكس رندي رودز ادي ون هالن در سبك هارد راك و متال صحبت كنيم

اگه با اینجوری فکر کردن ما شما ول میکنی آره ما اینجوری فکر میکنیم:22:

من در مورد پينك چيزي نگفتم اكه شما هارموني بلد باشي البته هارموني 6 دوران رو متوجه منطور من ميشيد

نخیر آقا اینجا هیچکس هارمونی بلد نیس فقط شما بلدی....
جدی میگم:24:

من حرف اقاي موسوي رو در مورد ساز مي پديرم اگه ايشون قبول دارن مالمستيين فندر رو اپ ديت كرده منم قبول ميكنم كه بعيد ميدونم ايشون هم اين حرف قبول داشته باشن

آقای موسوی کمک کنید حداقل ایشون شمارو قبول داره بفرمایید بیخیال بشوند:ak

ناراحت نشدم ولي حرفم اينه كه افراد ديگه از حرف ما ها برداشت ميكنن و اگه اشتباه راهنمايي بشن ماها مس‍؛ول هستيم

اگه کسی مسئول باشه اساتیدی که چهل ساله اینجان مسئول ترن تا.....:45:(شوخی)

اخه تغيراتي كه ايشون گفتند خيلي كار مهم و عجيبي نبود كه بگيم شركت فندر رو ايشود اپديت كردن

آره آقا دمت گرم اصلانم مهم نبوده شما درست میگی....:106:

montreux
Wednesday 13 October 2010, 09:25 PM

به نظر من ایشون گیتار فندر رو ترکونده

گیتار مالمستین رو دست گرفتم فکر نکنم شباهت زیادی به فندر داشته باشه

Mehrshad_PRS
Wednesday 13 October 2010, 10:07 PM
1-ساز اینده خودم! prs custom 24
2-gibson les paul custom 59
3-esp eclipse

Mehrshad_PRS
Wednesday 13 October 2010, 11:44 PM
Private Stock جزء گیتارایی هست که فقط میشه به عنوان رویا ازش یاد کرد! مگه اینکه ....
به خاطر قیمت نجومیش

توی ebay این قیمته سایتی که توش les paul custom 59 رو میشه خرید 4 هزار دار! قیمتی که من از این گیتار دارم 13 هزار دلار هست!!!

pouyan_Ibariander
Thursday 14 October 2010, 05:22 AM
من سیگنچر خودم رو دوست دارم! قراره در آینده بر اساس نیاز من برام بسازن!شاید 20 سال دیگه!

sowat
Thursday 14 October 2010, 09:14 AM
من تازگیا از عاشق سازای musicman شدم مخصوصا مخصوصا AXIS SUPER SPORT
چپ دستشو قیمت کردم 2600 دلار :D
من اینو میخرم. :D

randy_rhoads
Thursday 14 October 2010, 11:20 AM
اقاي رضا رنجبران عزيز گل پسر متاسفانه شما هنوز صحبت كردن رو هم بلد نيستي و مشخص كه هاموني هم نميدوني گفتن هم نداشت اون اساتيد 40 ساله هم اگه حرف شما رو بزنن خوب اونا هم بايد كلا يه تغييرات كلي تو افكارشون بدن در ضمن امسال شما رو هم زياد ديدم شايد به خاطر شرايط سني تونه كه اينطوري بي ادبانه صحبت مي كنيد و جواب ميديد و بحث جدي رو مسخره ميكنيد

sahandmsh
Thursday 14 October 2010, 11:37 AM
Private Stock جزء گیتارایی هست که فقط میشه به عنوان رویا ازش یاد کرد! مگه اینکه ....
به خاطر قیمت نجومیش

You can see links before reply (You can see links before reply)

توی ebay این قیمته سایتی که توش les paul custom 59 رو میشه خرید 4 هزار دار! قیمتی که من از این گیتار دارم 13 هزار دلار هست!!!

آره خوب! :دی ... بذار تو رویا خوش باشیم... اما این 1675 عجب چیزیه! اما عمراً حاظر نیستم واسه یه ساز اینقدر پول بدم جز اینکه قرار باشه واسه خودم سیگنیچر سفارش بدم( رو رو برم )
اقاي رضا رنجبران عزيز گل پسر متاسفانه شما هنوز صحبت كردن رو هم بلد نيستي و مشخص كه هاموني هم نميدوني گفتن هم نداشت اون اساتيد 40 ساله هم اگه حرف شما رو بزنن خوب اونا هم بايد كلا يه تغييرات كلي تو افكارشون بدن در ضمن امسال شما رو هم زياد ديدم شايد به خاطر شرايط سني تونه كه اينطوري بي ادبانه صحبت مي كنيد و جواب ميديد و بحث جدي رو مسخره ميكنيد من نمی دونم شما که در مورد آقا رضا اینجوری فکر کردید ، چرا خودتون هم با همون لحن ( و شاید بدتر ) جواب دادین؟!! رضا جان در مورد فندر نظر شخصیش رو مطرح کرد و خیلی ها هم نظر دادن! اما گویا شما دارین تعصبی برخورد می کنین! امیدوارم این بحث ها تو این تاپیک ادامه پیدا نکنه...

rezaranjbaraan
Thursday 14 October 2010, 11:44 AM
اقاي رضا رنجبران عزيز گل پسر متاسفانه شما هنوز صحبت كردن رو هم بلد نيستي و مشخص كه هاموني هم نميدوني گفتن هم نداشت اون اساتيد 40 ساله هم اگه حرف شما رو بزنن خوب اونا هم بايد كلا يه تغييرات كلي تو افكارشون بدن در ضمن امسال شما رو هم زياد ديدم شايد به خاطر شرايط سني تونه كه اينطوري بي ادبانه صحبت مي كنيد و جواب ميديد و بحث جدي رو مسخره ميكنيد

آقا جریمش چقدر میشه تقدیم کنیم شما راضی بشی میخای تا اصلا اکنتمو پاک کنم.....:106:
آقا چه کنیم هارمونی بلد نیستیم هیچی بلد نیستیم دوستانمونم هیچی بلد نیستن......
عزیزم ول کن توروخدا

DesironnA
Thursday 14 October 2010, 12:24 PM
درود
دوستان بحث ناراحت شدن نیست..
چرا ما عادت داریم بجای صحبت در مورد چیزی که در موردش با همدیگر اتفاق نظر داریم، سریعا بحث ناراحت شدن و اینها رو پیش میکشیم و موضوع رو یا بحال خود رها میکنیم یا صورت مسئله رو بکل پاک میکنیم ؟!
بهتر این نیست که بدون پرخاشگری و حتی توهین و.. با منطق بحث رو ادامه داد تا به نتیجه ای برسیم ؟
یادمون نره هیچ کس کامل نیست و هیچ چیز هم غیر ممکن نیست..
از همگی خواهش میکنم به این بحث ادامه بدید اما با منطق.
سپاس

rezaranjbaraan
Thursday 14 October 2010, 12:42 PM
فقط به خاطر مهیار عزیز وگرنه من حال حوصله ندارم....!
1.مشخصات فندر اسرت استاندارد
Body Body Material: (700,706,755,712,769,705,700,706,755,712,769,705) Alder
(747,747) Ash Body Finish: Urethane Body Finish Neck Neck Shape: Modern "C" Shape Number of Frets: 22 Fret Size: Medium Jumbo Position Inlays: Black Dot Position Inlays Fingerboard: (700,706,755,712,769,705,747) Rosewood
(700,706,755,712,769,705,747) Maple Fingerboard Radius: 9.5" Radius (241 mm) Fretboard: Rosewood or Maple Neck Material: Maple Neck Finish: Gloss Headstock Face with Satin Urethane Finish on Back of Neck Nut Width: 1.685" (42.8 mm) Scale Length: 25.5" (648 mm) Neck Plate: 4-Bolt Neck Plate with Micro-Tilt™ Truss Rods: Bi-Flex Truss Rod System Truss Rod Nut: 1/8" American Series Nut Electronics Pickup Configuration: S/S/S Bridge Pickup: American Strat® Single-Coil Pickup Middle Pickup: American Strat® Single-Coil Pickup Neck Pickup: American Strat® Single-Coil Pickup Pickup Switching: 5-Position Blade: Position 1. Bridge Pickup, Position 2. Bridge and Middle Pickup, Position 3. Middle Pickup, Position 4. Middle and Neck Pickup, Position 5. Neck Pickup Special Electronics: No-Load™ Tone Control Controls: Master Volume, Tone 1. (Neck Pickup), Tone 2. No-Load Tone Control (Middle and Bridge Pickups) Hardware Hardware Finish: Chrome Bridge: 2-Point Synchronized Tremolo with Vintage Style Bent Steel Saddles Tuning Machines: Deluxe Staggered Cast/Sealed Tuning Machines String Nut: Synthetic Bone Switch Tips: Parchment Switch Tip Tremolo Arm Handle: American Standard Series Tremolo Arm Tools Truss Rod Wrench: 1/8" Hex (Allen) Wrench

2.مشخصات فندر کوفتی مالمستین

Body Body Material: Alder Body Finish: Urethane Body Finish Neck Neck Shape: Modern "C" Shape Number of Frets: 21 Fret Size: Super-Jumbo Frets Position Inlays: Pearl Dot Inlays Fingerboard: (841) Maple
(841) Rosewood Fingerboard Radius: 9.5" Radius (241 mm) Fretboard: Scalloped Rosewood or Maple Neck Material: Maple Neck Finish: Nitrocellulose Lacquer Neck Finish Nut Width: 1.650” (42 mm) Scale Length: 25.5" (648 mm) Headstock: Artist Signature on Headstock Neck Plate: Vintage Style 4 Bolt Truss Rod Nut: 1/8" American Series Nut Electronics Pickup Configuration: S/S/S Bridge Pickup: Dimarzio® HS-3 Stack Middle Pickup: Dimarzio® YJM Pickup Neck Pickup: Dimarzio® YJM Pickup Pickup Switching: 3-Position Blade: Position 1. Bridge Pickup, Position 2. Middle Pickup, Position 3. Neck Pickup Controls: Master Volume, Tone 1. No-Load Tone Control (Neck Pickup), Tone 2. No-Load Tone Control (Bridge and Middle Pickups) Hardware Hardware Finish: Chrome Bridge: American Vintage Synchronized Tremolo Tuning Machines: Vintage "F" Style Tuning Machines String Nut: Brass String Nut Switch Tips: Aged White Knobs Tremolo Arm Handle: American Vintage Tremolo Arm Tools Truss Rod Wrench: 1/8" Hex (Allen) Wrench Neck Tilt Adjustment Wrench: .050" Hex (Allen) Wrench

randy_rhoads
Thursday 14 October 2010, 12:56 PM
اخه دوست من من 100 بار گفتم بازم ميگم اين ساز سري استاندارده مالمستين سيگنچر اگه 1 مدل ساز سيگنچر دليل نميشه كه ما بگيم فلاني اين سازو اپ ديت كرده اين طبيعت ساز فندر در ضمن مدل هاي custom و.....زيادي وجود داره كه ما ازش بي اطلاع هستيم من ميگم اعتبار قديمي ترين شركت guitar electric رو اينطوري زير سوال نبريم ............البته مالمستين اخيرا از pick up seymourduncan استفاده ميكنند

rezaranjbaraan
Thursday 14 October 2010, 01:56 PM
خوب دیگه من نظرمو گفتم شما هم صحبتهاتون رو فرمودید تموم شد بخیر گذشت ....
چه خوب چه عالی...!
:37:

randy_rhoads
Thursday 14 October 2010, 07:43 PM
اقا من معدرت ميخوام واقعا فكر ميكردم اينحجا جاي بحث كردنه

shahram201
Thursday 14 October 2010, 10:27 PM
دوستان گل و هنرمند من،

ببخشید فضولی میکنم ولی ازتون تمنا میکنم دوستی های قشنگی که اینجا ایجاد میشه رو با مباحث کم اهمیت خدشه دار نکنید. نمیخوام موعظه کنم ولی باور کنید همین رفاقت ها (حتی اگه در دنیای مجازی باشه و اصلاً طرف مقابل رو هیچوقت هم نبینیم) میتونه باعث بشه تنهایی هامون رو پر کنیم و در ضمن از همدیگه چیزی یاد بگیریم. چطور دلمون میاد بخاطر یه مسئله کم اهمیت، مصاحبت با دوستان خوب رو از دست بدیم؟
با عرض معذرت از همه دوستان: گور پدر کل کارخونه فندر و حتی اینگوی مالمستین و بقیه (حتی نوازنده هایی که خودم شخصاً بهشون شدیداً علاقمندم! :19:). اونا دارن زندگیشونو میکنن و پولشونو پارو میکنن، چرا ما باید اینجا بخاطر اونا باهم درگیر بشیم؟
قدر وقت و عمر و اعصابتون رو بدونید و همچنین قدر این دوستی ها رو. بقیه قضایا اونقدر که فکر میکنید ارزش نداره والا. حتی اگر هم فکر میکنید دوستتون اشتباه میکنه، در نهایت اختیار با خودشه که اعتقادش چی باشه.

ببخشید که سرتون رو درد آوردم و از مبحث تاپیک خارج شدم

DesironnA
Thursday 14 October 2010, 11:01 PM
درود
البته بحث اصلی اینها نبود !
اما شما هم درست گفتی !
سپاس

Vai
Friday 15 October 2010, 02:07 AM
اخه دوست من من 100 بار گفتم بازم ميگم اين ساز سري استاندارده مالمستين سيگنچر اگه 1 مدل ساز سيگنچر دليل نميشه كه ما بگيم فلاني اين سازو اپ ديت كرده اين طبيعت ساز فندر در ضمن مدل هاي custom و.....زيادي وجود داره كه ما ازش بي اطلاع هستيم من ميگم اعتبار قديمي ترين شركت guitar electric رو اينطوري زير سوال نبريم ............البته مالمستين اخيرا از pick up seymourduncan استفاده ميكنند

دوست عزیز اصلا اینگونه که شما میگید نیست اتفاقا اگر نوازنده ها نبودن شرکت هایی مثل فندر و ... رشد نمیکردن و این نوازنده ها بودن که با تغییرات روی ساز ها کمپانی ها رو آپدیت کردن به هیچ عنوان هم کمپانی زیر سوال نمیره کسی نگفت بقالی سر کوچه فندرو اپدیت کرده گفتن اینگوی مالمستین اپدیت کرده فکر نمیکنم ایشون شخص کوچکی باشه آقای مالمستین با سازش به دنیا نشون داد که میشه از فندر برای سبک های Heavy هم استفاده کرد

randy_rhoads
Friday 15 October 2010, 08:17 AM
شما درست ميفرماييد بنده اشتباه كردم از تكتكتون هم عذر ميخوام اي مالمستين بزرگ مرا عفو كن .....به طور كلي بحث با 2 سري افراد نتيجه اي داره افرادي كه خيلي ميدونن مثل شما و افرادي كه هيچ نمي دونن مثل من ..........در ضمن اگه اين طور بحث ها پيش نياد پس اطلاعات افراد چطور با هم مبادله بشه ....... دوست گل من اقاي vai در مورد سبك heavy هم كه اقاي مالمستيين كار كردن هم كمي به من توضيح بده من نشنيدم اگه هست بفرماييد تا من هم گوش كنم ممنون ميشم(هي مي خواستم نگم اما نميشه اگه vai عزيز افراد خيلي زيادي قبل از مالمستيين از فندر براي ..... metal.....hard rock ... heavy استفاده كردن)بازم شرمنده اگه دارم بيخود صحبت ميكنم

rezaranjbaraan
Friday 15 October 2010, 11:05 AM
شما درست ميفرماييد بنده اشتباه كردم به طور كلي بحث با 2 سري افراد نتيجه اي داره افرادي كه خيلي ميدونن مثل شما و افرادي كه هيچ نمي دونن مثل من .......... دوست گل من اقاي vai در مورد سبك heavy هم كه اقاي مالمستيين كار كردن هم كمي به من توضيح بده من نشنيدم اگه هست بفرماييد تا من هم گوش كنم ممنون ميشم بازم شرمنده اگه دارم بيخود صحبت ميكنم

خوب عزیزم شما عذر خواهی کردید ماهم پذیرفتیم اگه فکر میکنید هیچی نمیدونید و دارید بیخود صحبت میکنید(خودتون میگید)خوب حرف نزن جانم.....

Vai
Friday 15 October 2010, 12:30 PM
شما درست ميفرماييد بنده اشتباه كردم از تكتكتون هم عذر ميخوام اي مالمستين بزرگ مرا عفو كن .....به طور كلي بحث با 2 سري افراد نتيجه اي داره افرادي كه خيلي ميدونن مثل شما و افرادي كه هيچ نمي دونن مثل من ..........در ضمن اگه اين طور بحث ها پيش نياد پس اطلاعات افراد چطور با هم مبادله بشه ....... دوست گل من اقاي vai در مورد سبك heavy هم كه اقاي مالمستيين كار كردن هم كمي به من توضيح بده من نشنيدم اگه هست بفرماييد تا من هم گوش كنم ممنون ميشم(هي مي خواستم نگم اما نميشه اگه vai عزيز افراد خيلي زيادي قبل از مالمستيين از فندر براي ..... metal.....hard rock ... heavy استفاده كردن)بازم شرمنده اگه دارم بيخود صحبت ميكنم

من هیچ وقت نگفتن سبک اینگوی Heavy هست . چون اصلا بحث در مورد سبک اینگوی نبود, در مورد ساز ایشون و تغییراتی که روی ساز داده خیلی ها از فندر برای سبک های Heavy استفاده کردن
ولی تا اونجایی که من میدونم هیچکدوم به اندازه ساز اینگوی مناسب نبودن برای خیلی ها جالب بود که مالمستین با اینکه که کلی تغییرات روی سازش انجام داده بود ولی سازش اصالت فندر و حفظ کرده بود و هنوز هم من نفهمیدم منظور شما از اینکه اگه بگیم مالمستین فندرو آپدیت کرد آبروی شرکت فندر میره چیه

randy_rhoads
Friday 15 October 2010, 02:08 PM
اقاي رضا ي عزيز نوازنده بزرگ من تا وقتي كه افرادي مثل شما با نهايت بي اطلاعي و بدون اگاهي حرف هايي ميزنيد كه كاملا غلط جواب تكتك تاپيك ها تونو ميدم....شما د دچار جو گرفتگي شديد بهتره بريد سابقه كاري منو از اقاي موسوي بپرسيد بعدا اينطوري اظهار نظر كنيد گل پسر.................

DesironnA
Friday 15 October 2010, 04:45 PM
درود
مثل اینکه گفتگوی آزاد به ما نیامده !
اکنون اخطار میدهیم ! (اوه اوه اوه!!)
یا بحث را در یک مسیر زیبا ادامه میدهید یا متاسفم که باید بگم این تاپیک قفل خواهد شد..
خود دانید..

randy_rhoads
Friday 15 October 2010, 06:42 PM
اقاي دسيروناي عزيز با فقل كردن يا اينطور كار ها مشكلي حل نميشه همين سر پوش گداشتن ها باعث شده تا ما از موسيقي راك فقط يه ظاهر كارو ياد بگيريم ادم بايد با افرادي كه تو اروپا و امريكا بودن و اين موسيقي رو از نزديك ديدن كي صحبت كنه تحفيفاتشو كامل كنه وگسترده تر نگاه كنه من تازه وارد اين سايت شدم شايد 3 يا 4 هفته ولي واقعا سطح علمي و اطلاعات پايينه تك تك تاپيك هاي مربوط به گيتار الكتريك رو هم خواندم و با نظرات اين اساتيد هم كمو بيش اشنا شدم ولي واقعا يه وقتايي حرفايي ميززن كه 100% كه هيچ 1000%اشتباه و اگه كسي هم بدونه و نگه خيانت كرده در ضمن ما ها بايد ياد بگيريم كه هميشه تصوراتمون درست نيست هميشه ادم هايي هستن كه بيشتر از ما ميدونن و اين نبايد باعث ناراحتي بشه واقعا اگه اگه يه نفر از شركت فندر بيادو حرفاي اين دوستتون رو در مورد ساز واپ ديت بشنوه جز خنده كاري نميكنه در هر صورت از حرفاي ما خيلي ها برداشت مي كنن و اگه احيانا غلط باشه ...اون وقت چي
بحث من سر موضوع فقط اين تاپيك نيست بايد يه كمي پخته تر كار كنيم ...حالا اگه شما اقاي دسيرونا دوست داري پاك كني پاك كن ولي اين چيزي رو عوض نميكنه

DesironnA
Friday 15 October 2010, 06:55 PM
درود
دوستان بحث ناراحت شدن نیست..
چرا ما عادت داریم بجای صحبت در مورد چیزی که در موردش با همدیگر اتفاق نظر داریم، سریعا بحث ناراحت شدن و اینها رو پیش میکشیم و موضوع رو یا بحال خود رها میکنیم یا صورت مسئله رو بکل پاک میکنیم ؟!
بهتر این نیست که بدون پرخاشگری و حتی توهین و.. با منطق بحث رو ادامه داد تا به نتیجه ای برسیم ؟
یادمون نره هیچ کس کامل نیست و هیچ چیز هم غیر ممکن نیست..
از همگی خواهش میکنم به این بحث ادامه بدید اما با منطق.
سپاس

درود
مثل اینکه گفتگوی آزاد به ما نیامده !
اکنون اخطار میدهیم ! (اوه اوه اوه!!)
یا بحث را در یک مسیر زیبا ادامه میدهید یا متاسفم که باید بگم این تاپیک قفل خواهد شد..
خود دانید..

این هایی که از خودم نقل قول کردم، صحبت های من در این زمینه بوده..
اگر فکر میکنید سطح ها پائین هست، خوب بالا ببریدش ! همه ما همراه شما خواهیم بود..
(شما که گفتید "همه" تاپیک ها رو مطالعه کردید ! پس پست های من رو چه؟!)
سپاس

randy_rhoads
Friday 15 October 2010, 07:21 PM
پست هاي شما رو هم به دقت مطالعه كردم ولي من واقعا دلم ميسوزه كه اين همه بچه هاي با انرزي و مشتاق راه رو غلط برن اولا يه توصيه اي دارم و اون اينكه تر يك تاپيك فقط در مورد همون موضوع بحث بشه و مثلا موضوع همين تاپك اگه قرار بر اينه كه هر كس از چه سازي خوشش ميياد پس فقط كافي اسم اون برند رو بنويسه نه حرفاي اضافي كه باعث اين مسايل بشه دوم اينكه كمي مستند تر حرف بزنيد و نه از روي علاقه سوم اينكه رفيق بازي رو بزازيم كنار چهارم اينكه نظر دادن با حفيفت يك مسله شايد برابر نباشه پس نبايد ناراحت شد پنجم اينكه چون ما امكانات زيادي نداريم بايد از تجروبيات هم استفاده كنيم نه از نظرات هم

Vai
Friday 15 October 2010, 07:34 PM
اقاي دسيروناي عزيز با فقل كردن يا اينطور كار ها مشكلي حل نميشه همين سر پوش گداشتن ها باعث شده تا ما از موسيقي راك فقط يه ظاهر كارو ياد بگيريم ادم بايد با افرادي كه تو اروپا و امريكا بودن و اين موسيقي رو از نزديك ديدن كي صحبت كنه تحفيفاتشو كامل كنه وگسترده تر نگاه كنه من تازه وارد اين سايت شدم شايد 3 يا 4 هفته ولي واقعا سطح علمي و اطلاعات پايينه تك تك تاپيك هاي مربوط به گيتار الكتريك رو هم خواندم و با نظرات اين اساتيد هم كمو بيش اشنا شدم ولي واقعا يه وقتايي حرفايي ميززن كه 100% كه هيچ 1000%اشتباه و اگه كسي هم بدونه و نگه خيانت كرده در ضمن ما ها بايد ياد بگيريم كه هميشه تصوراتمون درست نيست هميشه ادم هايي هستن كه بيشتر از ما ميدونن و اين نبايد باعث ناراحتي بشه واقعا اگه اگه يه نفر از شركت فندر بيادو حرفاي اين دوستتون رو در مورد ساز واپ ديت بشنوه جز خنده كاري نميكنه در هر صورت از حرفاي ما خيلي ها برداشت مي كنن و اگه احيانا غلط باشه ...اون وقت چي
بحث من سر موضوع فقط اين تاپيك نيست بايد يه كمي پخته تر كار كنيم ...حالا اگه شما اقاي دسيرونا دوست داري پاك كني پاك كن ولي اين چيزي رو عوض نميكنه

دوست عزیز من که واقعا نمیدونم چی باید بگم
1.هیچ یک از این بچه ها ادعای مبنی بر استادی نکردن (هرچند شما از روی تمسخر اینو بیان کردید)
2.هیچ یک از دوستان نگفتن ما همه چیزو میدونیم اصولا اینجا عضو شدیم که اطلاعات ناچیزمونو با هم به اشتراک بگذاریم و از هم دیگه چیزی یاد بگیریم
3.اگر دوستی نظری میده درست یا غلط (باز هم با همون اطلاعات ناچیز خودمون) برسی میکنیم
و ما هم نظرات خودمونو میگیم و با کمک دوستان خوبی که اینجا هستن مثل آقای موسوی راهنمایی میشیم و به نتیجه میرسیم (جدل نمیکنیم و اطلاعاتمونو به رخ همدیگه نمیکشیم)
4. ما هم همینو گفتیم که اگه فکر میکردیم تصوراتمون درسته که بیکار نبودیم بیایم اینجا اکانت بسازیم
5.درخت هرچه بارش سنگینتر بشه افتاده تر میشه

randy_rhoads
Friday 15 October 2010, 08:06 PM
ولي عذر مي خوام باور كن همين نطرات غلط باعث تغيير مسير و به اشتباه افتادن خيلي ها ميشه .......من اصلا تمسخر نكردم و اگه هم بوده در جواب دوستتون بوده .....و اينكه يك نفر حرف درستيو بزنه به درخت و بار و افتادگي ربطي نداره ....
به نظر شما وقتي يك نفر روي يك حرف غلط پا فشاري ميكنه شما ساكت ميشينين؟
در ضمن اگه اقاي موسوي در مورد ساز صحبت كنن من كاملا ميپديرم چون ايشون رو ميشناسم و مي دونم اطلاعاتشون از تك تك افراد اينجا بيشتره يا در واقع در قسمت ساز ماهرترين فرد هستند و به قولي تجروبشنون واقعا در حد بسيار بالايي هست

sowat
Friday 15 October 2010, 09:38 PM
سلام
از اینکه دخالت میکنم معذرت نمیخوام
نمیخواین بس کنید؟آقای رندی رودز شما هدفت چیه؟منظورت چیه؟موضعت چیه؟چیرو میخای به کرسی بنشونی؟ از اون اول که اومدی همش اصرار به زیاد دونستن و به قولی اینکاره بودداری
اگه فکر میکنی سطح تاپیک ها پایینه(حتما نیست.نیازی به تایید یه تازه وارد نداره)خوب یه تاپیک سطح بالا بزن استفاده کنیم.
فقط حرف نزن عمل کن.از اون اول که اومدی فقط سر صدا راه انداختی.
اگرم با فروم حال نمیکنی=آیا کسی مجبورت کرده است که بیایی و در فروم ما عضو شوی؟
عزیزم شما بحث نمیکنی.شما حمله میکنی.اینکه هی طرفتو بیسواد و مبتدی خطاب کنی.و بگی حرف زدن بلد نیست و ... این بحث نیست.یه نیگا به پستایی که دادی بنداز.چرا اینقدر تند واقعا؟
شما هی اصرار داری که همه قبول کنن شما استادی باشه عزیزم. ما از موسوی نپرسیده قبول کردیم که شما استاد. شما دارید جوو بهم میریزید.(به نظر میاد ماموریت دارین)چون اصلا معلوم نیست منظورت چیه.فقط حمله میکنی.
واقعا امیدوارم به آرزوهات برسی.
(راستی خدا بیامرزه رندی رودزو )
فصل الخطاب

bz_haji
Friday 15 October 2010, 09:48 PM
آیبانز مدل JS2400 دیوانه کنندس برای سلو

randy_rhoads
Friday 15 October 2010, 09:50 PM
بله واقعا خدا ايشونو بيامرزه...........................
در ضمن حمله اي نبود شما كامل مي خوندي من فقط پاسخ دادم در ضمن من به هيچ عنوان ديگه در اين مورد صحبت نمي كنم تا جو دوستانتون بهم نخوره ...ممنون به من كه تذكر داديد شرمنده ي همه اعضا ي بزرگوار كه بنده رو تحمل فرمودن

shahram201
Friday 15 October 2010, 10:27 PM
خب دوستان واسه اینکه فضا عوض بشه چندتا گیتار خز و خیل ببینین حالشو ببرین! :redguitar:

اگه بازم خواستین بگین بذارم!! (البته اگه دسیرونای گرامی اجازه بده!)