PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آکورد آهنگ طناب دار از متین دو هنجره

rezabatista
Saturday 28 August 2010, 09:33 AM
سلام به دوستان گلم
راستش این آهنگ زیاد گوش نکردم
ولی اکوردش توی 2 گام مختلف در آوردم هر کدوم که به صداتون خورد اونو بزنید:
2/4
Dm هیچ میدونی دلم میخواد از رو زمین Am برت دارم C دلم می خواد خدا بشم مادرتو Dm دربیارم
Dm از همه دنیام بگذرم تو رو توی Am خاکت کنم C زجتو باور Dm نکنم
Dm هیچ میدونی دلم میخواد از رو زمین Am برت دارم C دلم می خواد خدا بشم مادرتو Dm دربیارم

4/4
طناب دورDm گردنم نشونه یAm مرگ منه نشونه ی C اومدنم نشونه ی ای اممه Dm
پشت صدای حنجره غم و غصهAm کار منه از همه دنیاC باریده Dm

2/4
Em هیچ میدونی دلم میخواد از رو زمین D برت دارم دلم می خواد خدا بشم مادرتو C دربیارم
Em از همه دنیام بگذرم تو رو توی D خاکت کنم زجتو باور C نکنم
Em هیچ میدونی دلم میخواد از رو زمین D برت دارم دلم می خواد خدا بشم مادرتو C دربیارم

4/4
طناب دورEm گردنم نشونه یD مرگ منه نشونه ی اومدنم نشونه ی ای اممه C
Emپشت صدای حنجره غم و غصهD کار منه از همه دنیا باریده Em

You can see links before reply (You can see links before reply)

joojefarary
Saturday 28 August 2010, 09:52 AM
من از متین دو حنجره خیلی بدم اومد . چند وقت پیشا توی ماهواره اومده بود گفت من پدر راک ایرانم !!!!!!!!!!!!

rezabatista
Saturday 28 August 2010, 09:57 AM
اره زیاد طرفدار نداره نه فکر نمیکنم بشه گفت پدر راک ایران
مگه توی همه آهنگاش گیتار داره؟!!!

ali 1365
Tuesday 7 September 2010, 03:01 AM
سلام رفقا پدر راک ایران کوروش یغماییه من نمیدونم این چجوری روش میشه این حرفا رو بزنه

rezabatista
Wednesday 15 September 2010, 11:26 AM
بله علی جان درست میگه چون هم خواننده قدیمیه ایران هم همه دوسش دارن و به اندازه کافی معروف هستش تا متین دوهنجره

fffggghhh
Thursday 27 January 2011, 12:06 AM
کسی جز متین نمی تونه پدر راک اشه

alimetallica_2
Thursday 27 January 2011, 12:24 AM
من از متین دو حنجره خیلی بدم اومد . چند وقت پیشا توی ماهواره اومده بود گفت من پدر راک ایرانم !!!!!!!!!!!!
اگر متین دو هنجره بیاد تو این فاروم آنگاه در میابه که شاید از میون 100 نفر نوازنده و آهنگ ساز اینجا رتبه 95.6 رو بتونه به خودش اختصاص بده هنر کرده.
خوانندگیش که مفت گرونه، معنی اشعارش افتضاحه و غیر قابل تحمل.
من حتی نمیتونم بیشتر از 1 دقیقه یک آهنگش رو تحمل کنم، حتی حاضرم برای شکنجه از رپ برای من استفاده کنند ولی از این نه.
کلا طبل های توخالی همیشه بیشترین صدا رو میدند.
افرادی مثل رضا یزدانی و اوهام راک رو تو ایران بعد انقلاب جا انداختند و اعدایی هم ندارند. پیش از اون هم به صورت سبک تر کوروش یغمایی.
اما خوب همون زمان هم تو کلوپ های زیر زمینی بودند افرادی مثل فرشید اعرابی که متال کار کنند.
اما هیچ یک از این بزرگان ادعا ندارند و این بچه کوچولو خدای ادعاست. دقیقه به مانند رپرها که هر یک ادعا دارند بهترینند، بیشتر دخترها تو دست و بالشون هست، خیلی پولدارند و همه اونها رو میشناسند.
اینها حرفهای یک راکر نیست، حرفهای یک رپر به سبک رپ/پاپ خوان ایرانی رفتار است.

avar
Thursday 27 January 2011, 01:41 AM
حاله آدمو بهم میزنه اصلا نمیشه گفت یک موزیسینه یه ادم اذا اوصول دراره گیره من که بیفته با همین دستام خفش میکنم با این ادعایی که کرده بابا اصلا در حدی نیس دربارش حرف زد بیخیال

sina_zakeri
Sunday 30 January 2011, 01:23 PM
آقا بیخیال این بابا سوژه خنده است فقط لووووووووول پدر راک!!!!

REZ
Sunday 30 January 2011, 01:50 PM
اولا من در مورد این موجود اصلا صحبتی ندارم .

ولی این پدره راک ایرانه و اون پدر رپ ایرانه و اون یکی پدر جاز ایرانه و .....حرفهای عجیب و غریبیه واقعا .

اگه اینطوره پدر راک ساوجبلاغ و تنکابن و تهران و نورآباد و ممسنی هم حتما داریم .

راک مثل هر سبک دیگه یه ریشه ای داره وبالاخره در عصر انتقال اطلاعات به همه جای دنیا رسیده . دیگه این ادا و اصولها چه معنی داره ...پدر راک !!! .....سلطان جاز....!!!

از خیلی وقت پیش کسانی در ایران در این سبک شروع به فعالیت کردند ...ممنون باعث افتخاره ... ولی پدر و این حرفا رو دیگه نداریم .

چرا ما ایرانی ها همیشه در فرع قدم می زنیم و به اصل که پیشرفت شخصی است اهمیت نمی دیم .؟

randy_rhoads
Sunday 30 January 2011, 01:55 PM
دوستان عزيزي كه ايشون رو پدر راك ميدونن خواهشا بيان يكي از قطغه هاي ايشون زو براي ما كه از راك بي خبريم تحليل كنن........در ضمن مگه هر كسي از سازش صداي ديستروشن در اورد يا اينكه صداش رو ضخيم كرد راك محسوب ميشه.....راك چارچوب و قوانينه خاص خودشو داره......باور كنيد اسم 5 تا بند راك رو هم نمي دونه جه برسه به پدر راك ايران....همه ميدونيم كه اين گونه حرفا فقط براي مطرح كردن اسم خودشونه.......اصلا بهش بگين dio .......مردك بي سواده.................

buny
Thursday 12 May 2011, 10:42 PM
سلام دوستان

بعضی ها اومدن اینجا درباره خواننده ای صحبت میکنن که حتی درست نمیشناسنش .

1- متین هیچ وقت نگفته من پدر راک هستم . بلکه گفته من پدر راک شرقی هستم و این سبک اون هست و واقعا هم یه سبک جدید اورده روی کار.تو ایران.

بنظر من یه چیزی بین متال و راک هست.

شعر هاش به سبکش میاد و سبک جدید که تو ایران جاش خالی بود رو متین خوب تونسته اونو بسازه .
:36::36::36:

alimetallica_2
Friday 13 May 2011, 08:40 PM
باز هم غلط زیادی کرده است، او شاید پدر رپ گیتاری ایران باشد و بس.
تو این سایت هم اگر بیاد حرفی برای گفتن نداره، چه برسه تو سطح ایران و نوازندگان بزرگ ایرانی.
قبل اینکه این به دنیا بیاد، فرشید اعرابی و اوهام و خیلی های دیگه تو مملکت کار میکردند.

randy_rhoads
Friday 13 May 2011, 09:35 PM
اقای buny میشه یکم برای توضیح بدین در باره راک شرقی و پدر راک شرقی....................اینجا دوستان از جمله بنده شناختی از راک ندارم میشه یکم توضیح بدیم تا ما این شخصیت برجسته هنری و صاحب سبک رو بشناسیم............متاسفانه دوستان نه چیزی از راک میدونن و نه سبک سازی فکر میکنن اگر یک نفر مثلا یه قطعه ای رو اجزا کزد یا صدا شد رو کلفت کرد دیگه شاهکاره موسیقی رو خلق کرده...............اولا اسم ایشون ..............من میخوام بدونم ایشون الان دو هنجره دارن؟ یعنی از لفاظ فیزیکی دچار نقص هستن؟ این حرفها که من پدر راک هستم یا فلانی شوهر خاله راک و اون یکی پدر برادر زن راک هست رو تموم کنید........................اخه دوست من یک چیزی بین راک و متال یعنی چی؟اصلا خصوصیات یک سبک باید چی باشه که سبک جدیدی معرفی بشه............خواهش میکنم یکم در مورد چیزهایی که میگید تحقیق کنید...........من علاقتون رو به فرد درک میکنم ولی یاد بگیریم هر کسی رو به اندازه ای که هست مطرح کنیم...........ممنون

hacker007_bio
Wednesday 2 November 2011, 10:38 AM
دقیقا همینطوره

akerfeldt
Wednesday 2 November 2011, 11:07 AM
وای کلا آدم شری نیستم و آخرین باری هم که دعوا کردم فکر میکنم کلاس سوم ابتدایی یا چهارم ابتدایی با همکلاسیم بود سر یه مداد جادویی .........اما این روزها خیلی دوست دارم اون آدمه زشته رو که همه میدونیم باعث بدبختیه رو بزنم و این جونور زشت رو !!!!!
بابا همین خارجیها هم ادعایی ندارن که بگن من پدر راک هستم یا متال فقط جوداس پریست ها ادعا دارن خدایان متال هستن که همینطور هم هست ............
کارهای این جونور کوچکترین شباهتی به راک و متال نداره
....................
مردیکه دیده سبک های آلترناتیو متال و نومتال داره کم کم تو ایران پرطرفدار میشه خواسته واسه خودش تبلیغ کنه
..................
.................
یه ضرب المثل هست میگه درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر و خمیده تر و از این حرفا !!!!!!!!
این همه گنده متالر تو ایران داریم نمیان از این حرفها بزنن(نمونش آرسامس و مرداب و... که چپ و راست با بندهای بزرگ لایو دارن ) این کوچولو میاد خودش رو پدر راک ایران میدونه البته بیشتر شبیه خاله های راک ایران :))
پ.ن:از قیافش هم بسیار متنفرم
پ.ن2:اونطور که دوستان گلم اشراه کردن قبل از انقلاب کوروش یغمایی راک کار میکرد و گروههای کم نام و نشان تر مثل بیتل های ایران و .......
بعد از انقلاب هم گروههایی مثل اوهام و راز شب و.... فصل جدیدی تو راک ایرانی باز کردن
و افرادی مثل فرشید اعرابی و اهوراو نوریک میساکیان و.... هم کارهایی رو تو سبک متال ارائه دادن
حالا این بابا کجا بوده الله اعلمه !

alimetallica_2
Wednesday 2 November 2011, 11:56 AM
وای کلا آدم شری نیستم و آخرین باری هم که دعوا کردم فکر میکنم کلاس سوم ابتدایی یا چهارم ابتدایی با همکلاسیم بود سر یه مداد جادویی .........اما این روزها خیلی دوست دارم اون آدمه زشته رو که همه میدونیم باعث بدبختیه رو بزنم و این جونور زشت رو !!!!!
بابا همین خارجیها هم ادعایی ندارن که بگن من پدر راک هستم یا متال فقط جوداس پریست ها ادعا دارن خدایان متال هستن که همینطور هم هست ............
کارهای این جونور کوچکترین شباهتی به راک و متال نداره
....................
مردیکه دیده سبک های آلترناتیو متال و نومتال داره کم کم تو ایران پرطرفدار میشه خواسته واسه خودش تبلیغ کنه
..................
.................
یه ضرب المثل هست میگه درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر و خمیده تر و از این حرفا !!!!!!!!
این همه گنده متالر تو ایران داریم نمیان از این حرفها بزنن(نمونش آرسامس و مرداب و... که چپ و راست با بندهای بزرگ لایو دارن ) این کوچولو میاد خودش رو پدر راک ایران میدونه البته بیشتر شبیه خاله های راک ایران :))
پ.ن:از قیافش هم بسیار متنفرم
پ.ن2:اونطور که دوستان گلم اشراه کردن قبل از انقلاب کوروش یغمایی راک کار میکرد و گروههای کم نام و نشان تر مثل بیتل های ایران و .......
بعد از انقلاب هم گروههایی مثل اوهام و راز شب و.... فصل جدیدی تو راک ایرانی باز کردن
و افرادی مثل فرشید اعرابی و اهوراو نوریک میساکیان و.... هم کارهایی رو تو سبک متال ارائه دادن
حالا این بابا کجا بوده الله اعلمه !
این گوسفند از نظر نوازندگی از اکثر بچه های این سایت هم پایین تره و استعداد آهنگ سازی هم که قسمتیش ذاتیه که نداره، قسمتش علمیه که اون رو هم نداره.
البته من یک بار گوش دادم و همون یک بار حالم بد شد.

ولی یک چیزی جوداست پریست ادعای خدای متال بودن نداره.
پر مدعا ترین گروه متال ایرون میدن هست و پر مدعا ترین شخصیت در متال سابق تر ها اوزی بود که بعدها متواضع شد.

saram
Wednesday 2 November 2011, 01:57 PM
سلام به دوستان گلم
راستش این آهنگ زیاد گوش نکردم
ولی اکوردش توی 2 گام مختلف در آوردم هر کدوم که به صداتون خورد اونو بزنید:
2/4

4/4
طناب دورDm گردنم نشونه یAm مرگ منه نشونه ی C اومدنم نشونه ی ای اممه Dm
پشت صدای حنجره غم و غصهAm کار منه از همه دنیاC باریده Dm

2/4

4/4
طناب دورEm گردنم نشونه یD مرگ منه نشونه ی اومدنم نشونه ی ای اممه C
Emپشت صدای حنجره غم و غصهD کار منه از همه دنیا باریده Em

You can see links before reply (You can see links before reply)

رضا جان این تایپیک رو زدی برا خنده نه!!:21:اخه مرد حسابی اخه این مردک مگه ارزش داره اهنگاشو گوش بدی چه برسه به اینکه بخوای اکورد اهنگاشو در بیاری با اون شعرهای مضخرف و درپیتی!!! اون قیافش که حال ادمرو به هم میزنه من نمیدونم اخه چرا هرکی که تو این جامعه یکم وضع مالیش خوب میشه ادعای هنرمندی میکنه!!به قول دوستان خدارو شاهد میگیرم 99 درصد کارای بچه های این سایت بهتر از کازای این شبه گوسفنده!1بابا تو رو خدا جمع کنین این چرندیاتو.همین حالا این تایپیک بسته بشه به نفع همه هستش.ببین صحبت چه ادمایی داره تو این سایت گرانبها به میون میاد.لقبو داشته باش .دوحنجره:31: بابا تو رو خدا اسم این افراد رو تو این سایتا نیارید.خودتون نمیدونید دارید برا این دلقکا اینجا تبلیغات مکیکنید.اگه این هنرمنده اونوقت من و بچه های اینجا .... .هرچه زودتر این تایپیک رو بلوکه کنید بابا.. .من نمیدونم این نوجوونا چطور این ادمارو الگوی خودشون قرار میدند.... بابا خوب منم میتونم چند تا بیت و ریتم کنار هم بزارم صدام رو هم کلفت کنم بگم منم دوحنجره هستم منتها فرق امثال من با ایشون اینه که این شبه گوسفند پول داره و تبلیغات میکنه ولی بنده بخش دوم قضیه رو ندارم.!!اگه این تایپیک ادامه پیدا کنه مطمعن باشید که کم کم کار به فحش ناموسی این نیم حنجره خواهد رسید .پس تا کار به جاهای باریک نرسیده ....

hopital
Wednesday 2 November 2011, 06:15 PM
اصلاً راک از غرب اومده حالا راک شرقی دیگه چه صیغه ایه !
دو جنجره !؟؟ هر کسی یه محدوده ی صوتی داره ! هر شخصی میتونه صداشو نازک کنه اینکه دیگه هنر نکرده ! تازه به این لوسی و بی مزگی هم میخونه !

akerfeldt
Wednesday 2 November 2011, 08:23 PM
این گوسفند از نظر نوازندگی از اکثر بچه های این سایت هم پایین تره و استعداد آهنگ سازی هم که قسمتیش ذاتیه که نداره، قسمتش علمیه که اون رو هم نداره.
البته من یک بار گوش دادم و همون یک بار حالم بد شد.

ولی یک چیزی جوداست پریست ادعای خدای متال بودن نداره.
پر مدعا ترین گروه متال ایرون میدن هست و پر مدعا ترین شخصیت در متال سابق تر ها اوزی بود که بعدها متواضع شد.
درود علی جان البته احتمالا من در مورد جوداس پریست اشتباه میکنم اما لقبی که متال هدا به این بند دادن خدایان متال هست metal gods هر چند به نظر من لیاقت این لقب رو هم دارن :41:
در مورد این گوسفند یه ویدیو دیدم ازش گیتار آکوستیک میزد انگار این آدمایی گیتار میزد که 4 تا آکورد یاد گرفتن واسه زید بازی گیتار بزنن !!!
آخه به سختی آکورد عوض میکرد من مبتدی که هیچی سرم نمیشه 4 ماهه گیتار میزنم بدون نگاه کردن به نک گیتار سریع آکور عوض میکردم

alimetallica_2
Wednesday 2 November 2011, 08:39 PM
اصلاً راک از غرب اومده حالا راک شرقی دیگه چه صیغه ایه !
دو جنجره !؟؟ هر کسی یه محدوده ی صوتی داره ! هر شخصی میتونه صداشو نازک کنه اینکه دیگه هنر نکرده ! تازه به این لوسی و بی مزگی هم میخونه !
راک شرقی هم داریم که تو گوت متال و گوتیک متال زیاد ازش استفاده میشه. اما نوعی درون مایه موسیقی عربی داره. مثلا Moonspell زمانی زیاد به این سبک کیشده شده بود. (حتی کلیپی داشت با نام آپیوم به معننی تراک که در یک قهوه خانه عربی مثلا تریاک میکشیدند با قلیان یا همان قلقلی خودمون)
Tiamat نیز از باندهایی بود که به این سبک علاقه نشون داده بود.
هاگارد هم که دیگه خوانندش عزیز ناصریه و طبیعه به راک شرقی تمایل نشون بده.
جالب اینکه راک توسط فرانک زاپا به سوی متال هدایت شد که خود یک شخصیت شرقی بود.
معمولا به موسیقی های کره ای ژانپنی چینی موسیقی خاور دور میگویند و به موسیقی عربی و ترکی موسیقی شرقی. و تعریفی از موسیقی ایرانی در این موسیقی شرقی بسیار کمرنگ است و باز موسیقی ایرانی در سبک های تلفیقی بیبشتر از لحاظ عربی یا ترکی مورد بررسی قرار میگیرد. (مثلا موسیقی های بلوچی و یا بوشهری)

Yngwie_5
Wednesday 2 November 2011, 09:07 PM
این مردک چی داره انقد معروف شده من که نمی دونم. نه صدای درست و حسابی نه متن قوی نه آهنگسازی قوی :31:
این یارو هم مثل خیلی از افراد دیگه یه زمانی مد می شن بعد به زباله دان تاریخ موسیقی شوت می شن

akerfeldt
Wednesday 2 November 2011, 09:10 PM
کاش کلا تاپیک پاک میشد حیف حجم و فضا که واسه این ببئی خرج شده ....
تو سایتی که کاربراش ایده آلشون تو موسیقی یانی و بتهوون و شجریان و آیرون میدن هست حضور همچین شخصیتی یکم پرستیج کار رو میاره پایین :دی

saram
Wednesday 2 November 2011, 10:12 PM
کاش کلا تاپیک پاک میشد حیف حجم و فضا که واسه این ببئی خرج شده ....
تو سایتی که کاربراش ایده آلشون تو موسیقی یانی و بتهوون و شجریان و آیرون میدن هست حضور همچین شخصیتی یکم پرستیج کار رو میاره پایین :دی
خدا شاهده حتی یک کلمه نوشتن هم برا این شبه گوسفند حیفه چه برسه به اینکه الان 2 صفحه براش حروم شد.

mohsen1373
Wednesday 2 November 2011, 11:26 PM
راستی گفتی 2 هنجره خندم گرفت
آخه اگه اون صدای باقالی گندیده یه هنجره محصوب بشه، اون موقع من حدودا 53 تا هنجره دارم.
خوش به حالم فردا میرم یه تست میدم لقبم میشه:
محسن 53 هنجره
وای که چقدر بهم میاد این لقب.
تشویقم نمیکنید!!!

alimetallica_2
Thursday 3 November 2011, 12:55 AM
روب هالفورد که تنها در یک آهنگ با سه صدای واقعا متفاوت میخواند. (بم، مید، تریبل و جیغ) چنین ادعایی نداره که دو هنجره داره.