PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت !!!

Amir
Sunday 29 August 2010, 02:22 AM
با درود

با توجه به عظیم شدن مباحث و ارتباطات بین اعضای جامعه ی موسیقی ایرانیان ( نت آهنگ ) بخشی جدید در سایت راه اندازی شد با عنوان شکایت , دیگر نیاز نیست برای هر مساله ی کوچک و بزرگی دوستان محترم یک بحث جدید در بخشی مانند پیشنهادات و انتقادات که اصلا ربطی به حل دعوی بین کاربران ندارد ایجاد کنند
دوستان عزیز لطفا فرموده و فرم شکایت را به طور کامل پر می کنند , فرم برای مسئولین سایت ارسال خواهد شد و آنها طبق نوشته ی متن شکایت موضوع را بررسی خواهند کرد و در کوتاه ترین زمان اگر لازم به پاسخ بود پاسخ داده خواهد شد

ضمنا شکایت هایی که از حیطه ی مقررات این سایت خارج باشند یا توضیحات ناقص داشته باشند بدون پاسخ خواهند ماند و رسیدگی نخواهند شد

لینک فرم شکایت در منوی قرمز بالای انجمن ها کنار لینک پشتیبانی قرار دارد ( اگر مشخص نیست یک بار کلید های Ctrl + F5 کیبورد را بزنید )

طبیعتا از این پس هرگونه تاپیکی که موضوع آن انتقاد یا پیشنهادی در مورد کوچکترین تا بزرگترین نقطه ی ساختار و نوع فعالیت انجمن های موسیقی نت آهنگ نباشد از بخش پیشنهادات و انتقادات حذف خواهد شد .

سپاس از همراهی شما

BaBak_ParSian
Sunday 29 August 2010, 02:29 AM
درود - من هم اعتراض - دارم هم شکایت و هم انتقاد و هم پیشنهاد و هم گلایه اونم خیلی شدید

BaBak_ParSian
Sunday 29 August 2010, 02:38 AM
درود - حرفم اولم به شوخی بود - به نظر من شما دارید با اینکار که طرح شکایت است یه جورایی جو را متشنج تر می کنید چون دعواها زیاد میشه و یه بهانه ای هم دارند واسه شکایت کردند که بیان اینجا - که این اصلا برای محیطی چون این سایت مناسب نیست باید مهربانتر برخورد کرد باید با ایجاد محیط و برخورد بهتری کاری کنیم که تمام کاربران هم دیگه را دوست داشته باشند یه وقت خیال نکنید که من دارم شعار می دهم چون درست نیست یه کسی رو اخراح یا تنبیه کرد باید پیشگیری کرد چون ان فرد هم احساس دارد بلاخره ترد شدن از یک جایی برای روحیه اش مناسب نیست

Amir
Sunday 29 August 2010, 02:46 AM
درود

به هر حال خارج کردن هرگونه بحث و مطلبی که ربطی به انجمن های سایت ندارد در اولویت اول قرار دارد

ضمنا هیچ کجای دنیا در هیچ دوره ای از زمان ندیدیم که همه در صلح و صفا باشند پس بهترین حرکت هدایت درست موارد اختلاف است

فرهنگ استفاده از فرم شکایت جا بیافتد .. ما شاکر تمام دوستان هستیم صلح و صفای پایدار میان اعضا پیشکشمان

سپاس

cont_shahab
Sunday 29 August 2010, 09:32 AM
درود
خب صد البته که کار مفید و درستی بود امیدوارم همه برای طرح مسائل به این تاپیک تشریف بیارن.بله در همه جای دنیا ودر همه ی مجامع اعم از هنری و غیر هنری بحث طرح شکایت مطرح است و این کار باید انجام میشد .بنده هم موافقم ...فقط امیدوارم هممون درست استفاده کنیم .
ممنون از زحمات مدیریت و مسئولان

nanani
Sunday 29 August 2010, 09:51 AM
اقدام درست و به جایی است.قطعا" به ایجاد نظم بیشتر در سایت کمک خواهد کرد.با تشکر از شما.

sd_34
Sunday 29 August 2010, 09:58 AM
از شما خواستار اينم كه با اين افراد تا حدي ملايم برخورد كنيد.و اگه واقعا قصد انها خراب كردن محيط پاك نت اهنگ بود از سايت اخراج بشند.(ولي اول مدارا)

makan
Sunday 29 August 2010, 11:54 AM
کار خوبی‌ می‌کنید خیلیا هستن که میان تو این سایت ثبت‌نام می‌کنن فقط واسه اینکه دعوا ایجاد کنن که باید اون‌ها اخراج بشن و خیلیا هم از ایجاد کردن دعوا هراس پیدا می‌کنن

شهریور
Sunday 29 August 2010, 12:46 PM
من زیاد با شکایت موافق نیستم
فکر میکنم اینجا یه محیط هنری نباید زیاد با این مسائل قاطی بشه
توصیه میکنم بذارین بچه ها خودشون مشکلاتشون رو باهم حل کنن
بذارید کمی روی پای خودمون بایستیم

Amir
Sunday 29 August 2010, 01:07 PM
هدف ما از بخش شکایت خالی کردن بخش پیشنهادات انجمن های سایت از موضوعات غیر مرتبط هست , الان با خیال راحت می توان تاپیک های نا مربوط در آن بخش را پاک کرد ولی قبلا اگر پاک می شد دوستان می گفتند پس ما مشکلاتمان را کجا حل کنیم

روال قانون در سایت تغییری نکرده , کلا چیزی عوض نشده فقط بخشی جدید ایجاد شده تا موضوعات با هم تداخل پیدا نکنند

سپاس

sd_34
Sunday 29 August 2010, 01:49 PM
ممنونم از شما.ولي من خواهش ميكنم عضو هاي كه فقط جهت خراب كردن موضوع تايپك ميان ثبت نام ميكنن رو اخراج كنيد.بخدا تو اكثر تايپك هاي كه من ميزنم ميبينم كه يكي اومده بحث رو خراب ميكنه.چرا بيشتر اين اتفاقات تو تايپك هاي من اتفاق افتاده؟ايا تايپك هاي من مشكل داره؟يا كس يا كساني با من دشمني دارند؟

koronzo_piti
Sunday 29 August 2010, 05:24 PM
بابا من توی این سایت مردم :(
اون لیست تالار گفتمان کو ؟
6 ماه عضو ولی هنوز بلد نیستم
به خدا ای کیوم پایین نیستا

Mohsen_M
Sunday 29 August 2010, 09:22 PM
من خوشم میاد بر بچه های مدیر سایت همه سعیشون رو می کنن که سایت در امن و امان باشه
بسیار ممنون از شما

DesironnA
Sunday 29 August 2010, 09:34 PM
من خوشم میاد بر بچه های مدیر سایت همه سعیشون رو می کنن که سایت در امن و امان باشه
بسیار ممنون از شما
خب برای اینکه وظیفه ست.
نه تنها مدیران، بلکه این وظیفه تمامی نت آهنگی هاست..
قدیمی و جدید هم نداره..

rezaranjbaraan
Sunday 29 August 2010, 10:17 PM
موافقم اما ای کاش کار به اینجا نمیکشید.......!

vahabvafadar
Sunday 29 August 2010, 10:50 PM
سلام امیر جان
منم کاملا موافقم
هیچ توهینی به کسی هم نیس
خلاصه بعضی وقتا بین هزار نفر یه نفر قصد منحرف کردن تاپیکارو داره
به خاطر همون یک نفر هم گاهی واجبه چنین کارایی صورت بگیره
به هر حال ممنون
ایشالا بچه هام همه جوره همکاری میکنن
فقط امیر جان اگه میشه یه اسم و عنوان مناسبتر و ملایمتر و شکیلتر اگه انتخاب شه بهتر نیس؟ به جای شکایت؟
البته یه پیشنهاد بود قصد دخالت یا جسارت نداشتم
راستی کسی خبری از جناب آشو نداره ؟

mariwan
Tuesday 31 August 2010, 12:15 PM
كار بدي نيست ولي آقا رضا راست ميكه

shima-PN
Tuesday 31 August 2010, 12:24 PM
واقعا ممنون که به فکر آرامش سایت هستین.

farid_64
Tuesday 31 August 2010, 01:38 PM
اون موقع باید یک هیئت منصفه تشکیل شه که دعاوای دو طرفه رو حکم بده تازه قانون هم می خواد رو هوا که نمیشه قضاوت کرد

Amir
Tuesday 31 August 2010, 01:41 PM
اون موقع باید یک هیئت منصفه تشکیل شه که دعاوای دو طرفه رو حکم بده تازه قانون هم می خواد رو هوا که نمیشه قضاوت کرد

دورد

کسی قرار نیست رو هوا کاری بکنه .. مطمئن باشید همه موارد در نظر گرفته میشه

مهم اینه که جو هنری انجمن نخواد با یک تاپیک خراب بشه و همه چیز خارج از انجمن اتفاق بیفته

pianist_h
Tuesday 31 August 2010, 08:42 PM
من نميدونم چه اتفاقي افتاده که اين تاپيک رو زديد ولي به هر حال بنظرم اصلا خوب نيست دوستان اينجا که همه هنرمند و حتما تحصيلکرده هستنسر مسائل احتمالا پيش پا افتاده اختلاف پيدا کنن هميشه ميشه با صحبت کردن اختلافات و سوتفاهمات رو حل و فصل کرد.

مرسي

saeeed1389
Tuesday 31 August 2010, 08:54 PM
pianist_h (You can see links before reply) میشه دوست عزیز ولی بعضی وقتها ادمهای عجیب پیدا میشن که دوست دارند تخریب کنند

pianist_h
Tuesday 31 August 2010, 08:59 PM
بله حرف شمارو قبول دارم ولي بايد سعي کنيم که انديشه خودمون رو صلح طلبانه بار بياريم!
و اميدوارم که اين فروم بتونه به روال عادي خودش ادامه بده مثل هميشه

saeeed1389
Tuesday 31 August 2010, 09:07 PM
بسیار عالی

Mehdi_violin
Tuesday 31 August 2010, 10:10 PM
دوستان همه ي حرفاتون درست
اينيم كهمن ميكمهيج ربطي به مزاحمت واين قزيه نداره
فقط ميخواستم از اقاي اشو شكايت كنم كه اصلا جواب ما رو نميده قطعا جه از من بدش بيا جه نياد حداقل بايد جواب ادمو بده
ناسلامتي رئيس كل انجمن هاست !!!!!!!!!!!!!!!!!!

indo
Tuesday 31 August 2010, 10:33 PM
ممنون که حمایتم میکنید دوستان

vahabvafadar
Tuesday 31 August 2010, 10:42 PM
آقا امیر
جوابی که به پست ما ندادی
اصلا اهمیت ندادی
یه تشکر خشک و خالی هم زیرش نزدی که اومدم حمایت کردم از این تصمیمت ؟!!
حداقل جواب سلام که واجب بود.... اونم ندادی
میشه لطف کنید و بگید چرا؟
یکی از بچه های سایت میگفت که اینجا باند بازیه و اگه جزو گروه خودشون قرار نگیرید میندازنت بیرون یا حداقل انقد کم محلت میکنن که خودت بذاری بری....
با این وضعیت نگران شدم نکنه واقعا اینجوریه؟؟؟
اگه آره
ما هم دست به کار شیم....

DesironnA
Tuesday 31 August 2010, 10:48 PM
آقا امیر
جوابی که به پست ما ندادی
اصلا اهمیت ندادی
یکی از بچه های سایت میگفت که اینجا باند بازیه و اگه جزو گروه خودشون قرار نگیرید میندازنت بیرون یا حداقل انقد کم محلت میکنن که خودت بذاری بری....
اگه آره
ما هم دست به کار شیم....

درود
عذر میخوام وارد بحث میشم..چون در اصل صحبتی بین شما و امیر خان هست.
اما کنجکاو شدم بپرسم شما خودتون واقعا اینچنین فکر میکنید؟
یعنی اینجا میتونه باند بازی باشه؟
ممکنه اگر پاسخ شما مثبت هست دلایلش رو هم بگید؟
سپاسگذارم از شما

vahabvafadar
Tuesday 31 August 2010, 10:52 PM
دوستان همه ي حرفاتون درست
اينيم كهمن ميكمهيج ربطي به مزاحمت واين قزيه نداره
فقط ميخواستم از اقاي اشو شكايت كنم كه اصلا جواب ما رو نميده قطعا جه از من بدش بيا جه نياد حداقل بايد جواب ادمو بده
ناسلامتي رئيس كل انجمن هاست !!!!!!!!!!!!!!!!!!

درود
جواب منم یه هفتس نداده
احتمالا نیس تو سایت؟
سراغشونم از اقا امیر گرفتم که دیدین با چه متانتی جواب دادن و شرمنده کردن بنده رو
دوست عزیز باید عادت کنیم که کار خودمونو انجام بدیم و انتظاری از کسی نداشته باشیم
مثلا یه نمونش طرف اینجا با رای همین بچه های سایت اومده شده مسئول بخش...... حالا بقول معروف خودشو به کلی از دسترس خارج کرده نه میشه توی پروفایلش پیام گذاشت نه پیام خصوصی میشه فرستاد و خلاصه جوابگو نیس..... و مشخص نیس با چه انگیزه ای کاندید شده روز اول واس به عهده گرفتن مسئولیت بخش؟
به هر حال
موفق باشید و سربلند و به این چیزا سعی کنید زود عادت کنید چون چاره دیگری ندارین.

vahabvafadar
Tuesday 31 August 2010, 11:03 PM
درود
جناب دسیرونا
نه والا.... دلیلی واس این کارا تو یه محیط فرهنگی وجود نداره
اما من میخوام از شما بپرسم وقتی مثلا اینجری به من بی اهمیتی میشه من باید بگم صد در صد اتفاقیست ...یا اینکه فک کنم وقت نکرده .... یا ندیده.... نمیدونم.....
به هر حال اصلا طبیعی نیس و دلیل خاصی داره و من دوس دارم اون دلیل و بدونم
اصلا به نظر شما چی باعث شده سایت اینجور فضایی به خودش بگیره؟
خب بچه ها احساس صداقت و صمیمیت نمیکنن و احساس میکنن که بعضی حرفا عمدا زده میشه و بعضی از روی قصد اصلا زده نمیشه
اصلا نمیتونید منکر این قضیه شید
مطمئنن یه جای این سایت مشکل داره که کار به این اطلاعیه ها و این تاپیکا رسیده....
یه دلیلش میتونه آدمای مریض باشن که قصد تخریب دارن اما واقعا مشکل فقط همینه...؟؟؟!!!

Mehdi_violin
Tuesday 31 August 2010, 11:20 PM
دوست گرامی، اگر منظور شما جناب امیر هست، ایشون صاحب اصلی این سایت هستند نه مدیر یک بخش..
یعنی اصلا برای مدیریت ایشون رای گیری ای نشده..
یعنی اصلا اگر ایشون نمیخواست، نت آهنگی هم وجود نداشت !
مدیر کل انجمن ها هم جناب خشایار با نام کاربری Ashoo هستند.

اين اقا خشايار جرا اصلا جواب ادمونميده يعني از من بدش مياد يا كلا جواب نميده

DesironnA
Tuesday 31 August 2010, 11:29 PM
خیر..
جواب نمیده چون مسافرت هست..

Mehdi_violin
Tuesday 31 August 2010, 11:35 PM
خیر..
جواب نمیده چون مسافرت هست..

خيلي ممنون بالاخر فهميديم جرا جواب نميده

Amir
Tuesday 31 August 2010, 11:42 PM
آقا امیر
جوابی که به پست ما ندادی
اصلا اهمیت ندادی
اگه آره
ما هم دست به کار شیم....

با درود

شرمنده اصلا یادم رفت شما در پست اول دو سوال پرسیدید ... پوزش بنده را بپذیرید قصد و منظور خواصی در کار نبود .. بذارید به حساب مشغله ی زیاد و سفر دور دنیا در 80 روز جناب آشو

اسم ملایم تر فکر نکنم منظور رو برسونه ولی اگر اسمی پیشنهادی دارید خوشحال می شویم مطرح کنید

جناب آشو هم در سفر هستند تا چند روز دیگر تشریف می آورند

اینجا هم خبری از باند و چسب زخم و بتادین نیست خیالتان راحت باشد ... شما پیشنهاد خوب بدهید ببینید پاسخ ما چه خواهد بود

vahabvafadar
Tuesday 31 August 2010, 11:44 PM
به هر حال خوشبختانه آقا آرش همونطور که انتظار میرفت این افتخارو دادن و مشکل حل شد و راههای ارتباطی باز شد که گویا مشکلی داشته....
منتظر آقا امیر هستیم که یه جوابی به ما بدن خلاصه...
جناب دسیرونا از شما معذرت میخوام که ناخواسته یه کم تند صحبت کردم
سروری
موفق باشید

vahabvafadar
Tuesday 31 August 2010, 11:48 PM
خب صلوات
جناب امیر هم بنده رو از نگرانی دراوردند
ضمن عذرخواهی از همگی آرزوی موفقیت میکنم واس همگی....جمیعا.

Amir
Tuesday 31 August 2010, 11:54 PM
خب صلوات
جناب امیر هم بنده رو از نگرانی دراوردند
ضمن عذرخواهی از همگی آرزوی موفقیت میکنم واس همگی....جمیعا.

درود مجدد

این حق شماست دوست عزیز که پیشنهاد بدید و انتقاد کنید چون در درجه ی اول این محیط متعلق به شماست .. ما صرفا وسیله هستیم برای جلب رضایت شما ..

در کل این روزها درگیر مسائل پیچیده ای هستیم که عمدتا فنی هستند و به علت کمبود نیرو کمی بیش از حد زمان برده اند .. حالا فرض کنید جناب آشو هم مسافرت باشند .. می شود نور علی نور ..

تاخیر ها تنها دلیلی که دارد همین هست وگرنه ما برای تک تک کاربران ارزش یکسانی قائل هستیم و به تمامی خواسته های آنها احترام می گذاریم

این فرم شکایت هم به نفع جو هنری سایت هست .. هرچه بخش های تخصصی کمتر درگیر حاشیه باشند کیفیت آن بخش نیز بالاتر می رود و افراد راحت تر به خواسته ی خود خواهند رسید

سپاس

Eshgheh3tar
Wednesday 1 September 2010, 01:53 AM
چون دوست دشمن است، شکايت کجا برم؟

نامی 1377
Wednesday 1 September 2010, 10:07 PM
برای رفع خصومت ها خوبه چون توی نت اهنگ که فضای هنری داره یه خورده زشته که از بحثایی به این قشنگی به بحث های زشت رو بیاریم و برای جلو گیری از این کار خوبه.

BaBak_ParSian
Thursday 2 September 2010, 11:51 PM
درود - ببینید من اهل شکابت نیستم و دنبال موسیقی هستم ولی بعضی از دسوتان بیخودی به من گیر می دهند و دلشون می خوان بحثی ایجاد کنند در صورت ممکن رسیدگی و جلوگیری کنید

Amir
Friday 3 September 2010, 12:01 AM
درود - ببینید من اهل شکابت نیستم و دنبال موسیقی هستم ولی بعضی از دسوتان بیخودی به من گیر می دهند و دلشون می خوان بحثی ایجاد کنند در صورت ممکن رسیدگی و جلوگیری کنید درود جناب بابک طبق پست اول , این تاپیک مربوط به اطلاع رسانی در مورد وجود بخش جدید شکایت هست و لینک فرم شکایت در منوی بالای انجمن ها قرار دارد سپاس

Amir
Friday 3 September 2010, 12:02 AM
تاپیک قفل شد ... اطلاعات لازم برای یافتن فرم شکایت در تاپیک قابل مشاهده هست سپاس