PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خود آموز ردیف ابتدایی

Bloody_Diamond
Sunday 29 August 2010, 06:15 PM
با سلام.
امروز توی یه سایت محصولی رو دیدم که مربوط به ردیف ابتدایی بود و اسمش هم "ردیف دوره ابتدایی استاد پایور- با اجرای سعید ثابت" بود. که فکر کنم اومدند و قطعات اون کتاب رو اجرا کردند. راسیتش من دانشگاه میرم و چون انتخاب واحدم طوری شده که نمی تونم کلاس سنتور رو روز چهارشنبه برم آیا میتونم
از روی همین صداهای ضبط شده ردیف رو یاد بگیرم. در ضمن من کلاس سنتور همین کار رو میکنم، قطعه ای رو که استاد میزنه رو ضبط میکنم و بعد از روی اون قطعه رو میزنم.
نظر شما چیه؟

Mezrab
Sunday 29 August 2010, 09:15 PM
مزیت استاد در توضیحات نکات و همچنین مشخص کردن یک مسیر آموزشی برای شما هست، بر حسب توانایی یک استاد خوب به آدم برنامه میده.
اجرای آقای ثابت تو اون نوار خیلی خشک هست، اگر از رو اون می خواید بزنید باید یاد بگیرید به قطعات هم نوانس بدید، احساس بدید، اگر لازم بود بر حسب اون قطعه رو به دلخواه تغییر بدید، بدونید نت شاهد قطعه چیه..کوک ها به چه شکل هست..این ها همه هست.
به هر حال ترجیحا اگه میتونید با یه نفر کار کنید.

farid_64
Friday 10 September 2010, 06:59 PM
اون موقع باید خیلی کنکاش کنی ازین بپرسی از اون بپرسی
در واقع اگه بخوای خودت یاد بگیری باید سازپژوهی کنی نکات و خودت در بیاری کارهای خرفایی رو نگاه کنی ببینی کی چیکار می کنه و ....
البته اینطوری یه لذت دیگه داره وقت بیشتری هم می بره طبیعتا

ALI2323
Saturday 11 September 2010, 12:17 AM
حضور یک استاد به نظر من ضروری هستش البته بدمن استاد هم میشه کار کرد ولی خوب هم خیلی سخته و هم موسیقی رو در مسیر صحیح یاد نمیگیرید... به نظر من قطعات کتاب ردیف ابتدایی رو باید بدون این که قبلا گوش داده باشید اجرا کنید و استاد باید عیب یابی کنه و نکات مهم رو به شما یاد بده.... در ادامه صحبت های مضراب عزیز باید همه کوک ها و گوشه ها و انواع گام ها رو یاد بگیرید که بدون استاد خیلی سخته...

Bloody_Diamond
Friday 24 September 2010, 08:32 AM
دوستان عزیز فکر کنم دیگه لازم شد این سی دی رو بخرم چون دیگه اصلاً تا چهار ماه دیگه نمیتونم برم کلاس و به کسی هم دسترسی ندارم.
درباره مشکلاتی از قبیل کوک و... که گفتید تا حدودی بلدم ولی اگر مشکلی بود از شما دوستان عزیز سوال می پرسم،
نظرتون چیه؟

mojtaba_bahador
Friday 24 September 2010, 10:03 AM
سی دی رو خریدی، واسه ما هم بذار.:37:
(مجتبی هستم از اصفهان:44:)

ALI2323
Friday 24 September 2010, 10:58 AM
دوست عزیز من این cd رو توی خیلی از فروشگاه ها دیدم ولی به نظر من پولت رو حروم نکن من فکر نمیکنم مفید باشه... یا اگه هم میگیری اجرای ردیف ابتدایی رو از استاد پایور بگیر و اول قطعات رو بزن و بعد با cd چک کن و مشکلاتتو برطرف کن...

ALI2323
Friday 24 September 2010, 11:00 AM
سی دی رو خریدی، واسه ما هم بذار.:37:
(مجتبی هستم از اصفهان:44:)

مجتبی جان اگه اصفهان هستید میتونید این نوع cd ها و کتاب ها رو به راحتی توی مجتمع پارک پیدا کنید... اکثر کتاب ها و cd ها رو اون جا میتونید گیر بیارید.:30: