PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خواننده انگلیسی حین برگزاری کنسرتی در بلژیک خود را از بالای برج مخابراتی به پایین پرتاب کرد.

M8H
Monday 30 August 2010, 10:11 PM
خواننده انگلیسی حین برگزاری کنسرتی در بلژیک خود را از بالای برج مخابراتی به پایین پرتاب کرد.

You can see links before reply به گزارش خبرآنلاین به نقل از آسوشیتد پرس چارلز هادون 22 ساله که در فستیوال راک بلژیک در حال اجرای مراسم بود، ناگهان خود را از بالای برج مخابراتی که کنسرت در آن برگزار می شد، به پایین پرتاب کرد.
پلیس بلژیک مرگ آنی وی را پس از برخورد با کف زمین از ارتفاع 100 متری تایید نمود. پلیس بلژیک همچنین خانواده وی را در جریان قرار داده است. مارک روبنز، دادستان بلژیکی تایید کرد که مرگ این خواننده خودکشی بوده است.
وی عضو باند موسیقی الکترونیکی در منطقه کمدن در شمال لندن بود.
روز یکشنبه نیز مایکل بین از باند آمریکایی کال نیز بر اثر سکته قلبی در همین محل جان خود را از دست داد. قربانی 60 ساله مسئول صدا در باندی بود که پسرش در آن می خواند.
منبع:کلوب

Cellist
Monday 30 August 2010, 10:14 PM
حالا چرا حین اجرای کنسرت خودکشی کرده؟!
زمان دیگه ای نبود؟!

M8H
Monday 30 August 2010, 10:18 PM
حالا چرا حین اجرای کنسرت خودکشی کرده؟!
زمان دیگه ای نبود؟!
راست میگی!
باید ازش بپرسم!:ad

Cellist
Monday 30 August 2010, 10:21 PM
راست میگی!
باید ازش بپرسم!:ad

هههههه حتما با ارواح در ارتباطی!!!

MEHRNAM
Monday 30 August 2010, 10:29 PM
wow
بیچاره تماشاچیااااا! رفته بودن کنسرت ببینن خودکشی دیدن! :17::40::12::46::42::33:

M8H
Monday 30 August 2010, 10:32 PM
هههههه حتما با ارواح در ارتباطی!!!
پرسیدم!!!
گفتش پایین برج یه سکه 25 تومنی دیدم پریدم که زودتر بردارم!!
ولی ناگهان...............................!>:33:You can see links before reply

mansoor.violin
Monday 30 August 2010, 11:15 PM
چه دل پری داشته...

Atrovan
Tuesday 31 August 2010, 12:16 AM
چه جالب!پس چرا من که همش CNN می بینم نشنیده بودم؟!!!این از همه جالب تره!!سر کاری که نیستش هان؟!!!!..............................جدی نگیر شوخی کردم!

mreza
Tuesday 31 August 2010, 08:49 AM
چه مرگ زیبایی
به به