PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیانیست مشهور کره جنوبی Yiruma

Vala
Thursday 2 September 2010, 10:19 AM
پیانیست مشهور کره جنوبی Yiruma
Yiruma نام مستعار Lee Ru-ma متولد (February 15, 1978) پیانیست و آهنگساز کره جنوبی می باشد.

و آلبوم هایش بیش از بیش در آمریکا و آسیا و اروپا بفروش می رسد.
از جمله بهترین قطعه هایی که کار کرده می توان به River Flows in You", "Love Me" و "Kiss the Rain"
اشاره کرد Yiruma در زبان کره به معنی دستاورد می باشد. Yiruma در جهان به خوبی شناخته شده می باشد .

Yiruma نواختن پیانو را در سن 5 سالگی اغاز کرد و در سن 11 سالگی برای اموختن موسیقی در Purcell school of music به لندن سفر کرد .
Yiruma در سال July 1997 فارغ التحصیل شد, و همچنین او ترکیب اصلی در King's college London در تاریخ June 2000 شناخته شد و مقام کسب کرد.

اولین البوم او توسط DECCA منتشر شد هنگامی که او هنوز در Kings College تحصیل میکرد در همین مدت او با یک تور تشکیل شده برای گروه های هنری (موسیقی - فیلم - نمایش و تاتر) به سرار اروپا سفر کرد . عشق او به موسیقی رمانتیک موجب شد که با اهنگ سازانی همچون Samuel Vallee و Dan Wesley شروع به کار کند .

دو سال بعد از آلبوم دوم خود Yiruma آلبوم سوم خود را (The Yellow Room)منتشر کرد که قبل از سفارش فروش به تنهایی 30،000 کپی و آلبوم برتر تاریخ موسیقی عامه پسند شناخته شد .

البوم های او :
Yiruma - Movement on a Theme Mini Album (You can see links before reply)

Yiruma - Movement on a Theme - 2nd Movement Single Album (You can see links before reply)

Yiruma - P.N.O.N.I Album (You can see links before reply)

Yiruma - H.I.S. Monologue Album (You can see links before reply)

Yiruma - First Love Album (You can see links before reply)

Yiruma - First Love Album (You can see links before reply)

این متن ترجمه شده توسط خوده منه دوستان لطف کنن هرجاش نقص یا ایرادی داشت بگن تا درست کنم .... :ad

mahshid85
Thursday 2 September 2010, 10:47 AM
ممنون از اطلاعاتی که دادید. آهنگ River Flows In you شهرت جهانی داره و گاهی اشتباها bella's lullaby نامیده شده. خودم بار اول با همین نام گرفتمش که حالا که اسم Yiruma رو دیدم فهمیدم مال ایشون هست.
توی تاپیک دانلود کده لینک ویدئوی این اهنگ رو گذاشتم که اینجا هم میذارم
You can see links before reply (You can see links before reply)

ednamode
Thursday 23 September 2010, 11:47 AM
من واقعا کارهاش رو دوست دارم با این که اروپا درس خونده ولی فرهنگ شرقی توی کارهاش موج میزنه

DesironnA
Friday 24 September 2010, 12:36 AM
این متن ترجمه شده توسط خوده منه
درود
ازت سپاسگذارم بابت زحماتی که کشیدی..
اما ای کاش این رو در بخش مقالات (You can see links before reply) سایت هم میفرستادی.
سپاس

pianolover
Saturday 6 November 2010, 02:06 PM
چقدر اين اهنگ bella's lullaby قشنگه اولين بار من توي فيلم گرگ و ميش شنيدمش
واقعا كار زيبايه من تازه زدمش و واقعا لذت بردم

ednamode
Saturday 6 November 2010, 09:36 PM
چقدر اين اهنگ bella's lullaby قشنگه اولين بار من توي فيلم گرگ و ميش شنيدمش
واقعا كار زيبايه من تازه زدمش و واقعا لذت بردم
اهنگ kiss the rain هم گوش کن که عالیه

pianolover
Monday 8 November 2010, 02:28 PM