PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همنوازی ویولن و سنتور

Mezrab
Saturday 4 September 2010, 11:41 AM
با عرض معذرت نسبت به جسارتم در بخش ویولن، خواستم یه نوع فعالیت جدیدی رو در بخش ها ایجاد کنم، البته قبلا هم در برنامم بود، اما حالا که این همه نوازنده خوب در بخش های مختلف هست چرا برای همنوازی و ... فعالیت نداشته باشیم؟

آب در کوزه و تشنه لبان میگردیم یار در خانه و ما گرد جان میگردیم

توی مسابقات ویولن مرحله دوم من دیدم قطعه انتخاب شده پیش درآمد اصفهان مرحوم نی داوود هست، این قطعه تقریبا میشه گفت در سطح اینترنت اجرای درستی نداره،البته یک کار از آقای آذرمینا من دیدم، اما دلیل این شاید محدود بودن توانایی سنتور در داشتن کوک و .. بوده، مخصوصا در قسمتی که وارد شور میشه.
به هر حال من این پیش درآمد اصفهان یا همون هزاردستان معروف رو برای سنتور از روی نت ویلن و یه پرده بالاتر از ساز های مضرابی(سازهای زهی لاشون برابر سل ساز های مضرابی هست) اجرا کردم که همنواز ویلن نیازی به تغییر کوک یا .. نداشته باشه.
برای اجرای تمامی قسمت ها و گوشه های این قطعه و اثر زیبا سنتور رو کوک چپ کوک اصفهان به علاوه تغییرات نسبتا زیادی در سیم های زرد و سفید کوک کردم و با دردسر زیادی تمامی قسمت های این قطعه رو از روی نت ویلن اجرا کردم.
تنها کاری که من از دوستان ویولن نواز یا هر ساز دیگه ای که امکان همنوزای و اجرای این قطعه رو داره میخوام این هست که اگر علاقه داشتند و یا در توانشون بود هماهنگ با این قطعه که ضمیمه کردم اگر بتونند اجرا کنند و کار رو میکس کنند تا یه همنوازی زیبا داشته باشیم.

به دلیل اینکه قطعه تنظیم ویولن بود و برای سنتور تنظیم نشده بود ممکن هست در بعضی قسمت ها به خاطر کوک سنتور اکتاو ها جابه جا شده باشه و برخی قسمت ها دراکتاو بالاتر یا پایین تر اجرا شده باشه که اگر دوستان هماهنگ باشند با قطعه مشکل برطرف میشه.
من سعی کردم در حد توانم ریتم رو ثابت نگه دارم اما خوب نه ما نوازنده حرفه ای هستیم و نه قطعه زیاد سهل!(البته روی سنتور)

به هر حال من منتظر همکاری دوستان هستم.

پیش درآمد اصفهان(هزاردستان) اجرای سنتور (You can see links before reply)

پ.ن: امیدوارم روح اون مرحوم(استاد نی داوود) به خاطر این اجرای من تو قبر نلرزه!
--------------------------------------------------------
ویرایش 1 به تاریخ 20 شهریور 89:

ویولن این قطعه توسط دوست عزیز و نوازنده خوب انجمن v.i.o.l.i.n نواخته شد! کار میکس شده لینکش در زیر قرار داره! امیدوارم از قطعه لذت ببرید..

پیش درآمد اصفهان(هزاردستان)-همنوازی ویولن و سنتور (You can see links before reply)

Mehrdadgh4
Saturday 4 September 2010, 12:50 PM
خيلي زيبا بود ممنون.من ميزنم ولي اگه بد شد نخندي و بگي كارمو خراب كردا ! :دي

I_Walk_Alone
Saturday 4 September 2010, 01:19 PM
آقا محسن بسیار زیبا و ظریف نواختید. دستتون درد نکنه. منم میتونم این آهنگ رو با ویولن بزنم ولی شما انقدر زیبا زدید که من دیگه روم نمیشه صدای ساز خودم رو قرار بدم :دی
موفق باشید

Mezrab
Saturday 4 September 2010, 01:21 PM
دوست من، اتفاقا به لطف شما و اجرای زیبا و نت هایی که در اون تاپیک قرار داده بودی بود که به ذهنم اومد اجرا کنم این قطعه رو، قسمت های اولش رو هم با ویولن شما میکس کردم که خیلی زیبا شده بود، به هر حال ممنون بابت تلاشتون برای اجرا. فقط به اون تغییر اکتاو ها دقت کنید که هماهنگ باشه اجرا..

r_a_m_i_n
Saturday 4 September 2010, 01:26 PM
mezrab عزیز میشه نتش رو هم بذاری؟

Mezrab
Saturday 4 September 2010, 01:39 PM
آقا محسن بسیار زیبا و ظریف نواختید. دستتون درد نکنه. منم میتونم این آهنگ رو با ویولن بزنم ولی شما انقدر زیبا زدید که من دیگه روم نمیشه صدای ساز خودم رو قرار بدم :دی
موفق باشید
اختیار دارید، قطعا این قطعه به زیبایی اجرای ویولن شما دوستان نخواهد بود، من هم دستم خیلی زوده برای شروع کارهایی که بشه لطیف رو روشون نام گذاری کرد، به هر حال من خوشحال میشم همکاری شما رو هم ببینم، هدف این بود که نوازنده ها با هم یه گپی و یه سازی بزنند، حالا از نوع مجازیش!

mezrab عزیز میشه نتش رو هم بذاری؟
رامین جان میخواستم نت قطعه رو برای اصفهان چپ کوک بنویسم اما دیدم برای همنوازی مشکل ایجاد میکنه کوک اصفهان رو یه پرده بالاتر بردم و نت ویلون رو اجرا کردم که قبلا مهرداد(اگر اشتباه نکنم) عزیز زحمتش رو کشیده بود، لینک پستش رو برات میزارم:

You can see links before reply

Blue_Danube
Saturday 4 September 2010, 04:01 PM
محسن جان خیلیییییی زیبا زدی بهترین اجرایی که از این قطعه داشتم کار تو بود ولی من جرات گذاشتن این آهنگ رو ندارم مطمعنم کارت خراب میشه ( بصورت سلو زیبا تره )

kiarash jlj
Saturday 4 September 2010, 04:23 PM
:22:

Mezrab
Saturday 4 September 2010, 04:47 PM
:21ox66r::21ox66r::21ox66r::21ox66r:
ای ول روحم جلا گرفت . مرسی
:41::41::41::41::41::41:
خوشحالم که دل یه نفر شاد شد..ممنون دوست من.

محسن جان خیلیییییی زیبا زدی بهترین اجرایی که از این قطعه داشتم کار تو بود ولی من جرات گذاشتن این آهنگ رو ندارم مطمعنم کارت خراب میشه ( بصورت سلو زیبا تره )
لطف داری، اینطوری ها هم نیست، وقتی وارد شور میشه به دلیل محدودیت ها یه ذره کار از اون حس و حال خارج میشه، اما مرسی بازم لطف داری..این که سولو بهتر هست یا همنوازی هر دو قطعه موجود هست، من فقط خواستم یه تجربه ای باشه ببینیم جواب میده این مدل همنوازی هم یا نه، از طرفی سلیقه ها متفاوته! از لطفت سپاسگذارم.

:22:
دوست من چرا عصبانی و ناراحت به نظر میرسی؟:ad

kiarash jlj
Saturday 4 September 2010, 05:10 PM
هیچی
الان یه چیز میگم بعد...
بیخیال

r_a_m_i_n
Saturday 4 September 2010, 09:12 PM
محسن جان ممنون...نتشو تو کتابام پیدا کردم.....
اتفاقا من فقط اونجاشو که وارد شور میشه دوست دارم.....
اگه خواستی منم میتونم با تار بزنمش

I_Walk_Alone
Saturday 4 September 2010, 09:30 PM
دوستان ویولن نواز یه سوال دارم
این آهنگ رو با چه کوکی مینوازید؟
می لا ر سل؟
ر سل ر سل؟
می لا می لا؟
البته فکر کنم این دو تا آخری یکی باشند، راستش من زیاد در این زمینه اطلاعات ندارم...

Mezrab
Saturday 4 September 2010, 09:48 PM
محسن جان ممنون...نتشو تو کتابام پیدا کردم.....
اتفاقا من فقط اونجاشو که وارد شور میشه دوست دارم.....
اگه خواستی منم میتونم با تار بزنمش
رامین جان خیلی قسمت زیبایی هست وقتی وارد مقام شور میشه، من خوشحال میشم شما هم همکاری کنید، فقط کوک رو با قطعه هماهنگ کن چون یک پرده بالاتر اجرا کردم، همچنین بعضی جاها توی اکتاو هایی که توی نت اومده اجرا نکردم و جابه جا کردم اکتاو رو، اون ها رو هم هماهنگ کنی خیلی زیبا میشه توی کار تارهم باشه! خیلی ممنون میشم.

دوستان ویولن نواز یه سوال دارم
این آهنگ رو با چه کوکی مینوازید؟
می لا ر سل؟
ر سل ر سل؟
می لا می لا؟
البته فکر کنم این دو تا آخری یکی باشند، راستش من زیاد در این زمینه اطلاعات ندارم...
با کوک می لا می لا

Mehdi_violin
Saturday 4 September 2010, 10:09 PM

عزيزم من منتظر شنيدن صداي ويالنتم:21ox66r::41:

gisoo
Saturday 4 September 2010, 10:49 PM
خیلی خوب زده بودید
موفق باشید

KingOFPop
Saturday 4 September 2010, 11:22 PM
واییییییییییییی ویولونو سنتور چه شود عالی میشه درود

Razoniaz
Sunday 5 September 2010, 09:33 AM
با عرض معذرت نسبت به جسارتم در بخش ویولن، خواستم یه نوع فعالیت جدیدی رو در بخش ها ایجاد کنم، البته قبلا هم در برنامم بود، اما حالا که این همه نوازنده خوب در بخش های مختلف هست چرا برای همنوازی و ... فعالیت نداشته باشیم؟

آب در کوزه و تشنه لبان میگردیم یار در خانه و ما گرد جان میگردیم

توی مسابقات ویولن مرحله دوم من دیدم قطعه انتخاب شده پیش درآمد اصفهان مرحوم نی داوود هست، این قطعه تقریبا میشه گفت در سطح اینترنت اجرای درستی نداره،البته یک کار از آقای آذرمینا من دیدم، اما دلیل این شاید محدود بودن توانایی سنتور در داشتن کوک و .. بوده، مخصوصا در قسمتی که وارد شور میشه.
به هر حال من این پیش درآمد اصفهان یا همون هزاردستان معروف رو برای سنتور از روی نت ویلن و یه پرده بالاتر از ساز های مضرابی(سازهای زهی لاشون برابر سل ساز های مضرابی هست) اجرا کردم که همنواز ویلن نیازی به تغییر کوک یا .. نداشته باشه.
برای اجرای تمامی قسمت ها و گوشه های این قطعه و اثر زیبا سنتور رو کوک چپ کوک اصفهان به علاوه تغییرات نسبتا زیادی در سیم های زرد و سفید کوک کردم و با دردسر زیادی تمامی قسمت های این قطعه رو از روی نت ویلن اجرا کردم.
تنها کاری که من از دوستان ویولن نواز یا هر ساز دیگه ای که امکان همنوزای و اجرای این قطعه رو داره میخوام این هست که اگر علاقه داشتند و یا در توانشون بود هماهنگ با این قطعه که ضمیمه کردم اگر بتونند اجرا کنند و کار رو میکس کنند تا یه همنوازی زیبا داشته باشیم.

به دلیل اینکه قطعه تنظیم ویولن بود و برای سنتور تنظیم نشده بود ممکن هست در بعضی قسمت ها به خاطر کوک سنتور اکتاو ها جابه جا شده باشه و برخی قسمت ها دراکتاو بالاتر یا پایین تر اجرا شده باشه که اگر دوستان هماهنگ باشند با قطعه مشکل برطرف میشه.
من سعی کردم در حد توانم ریتم رو ثابت نگه دارم اما خوب نه ما نوازنده حرفه ای هستیم و نه قطعه زیاد سهل!(البته روی سنتور)

به هر حال من منتظر همکاری دوستان هستم.

پیش درآمد اصفهان(هزاردستان) اجرای سنتور (You can see links before reply)

پ.ن: امیدوارم روح اون مرحوم(استاد نی داوود) به خاطر این اجرای من تو قبر نلرزه!

سلام آقا محسن
اول از همه ممنونم به خاطر ایده خیلی خوب و جالبی که ارائه دادید. امیدوارم این تاپیک شروعی باشه برای ایجاد تعامل و همنوازی بین نوازندگان عزیز سازهای مختلف در نت آهنگ.
اما در خصوص اجرای این قطعه توسط سنتور باید عرض کنم که اصلا نیازی به تغییر کوک نبود. این نت برای ویلن نوشته شده و همینطور که می دونید نت ویلن یک پرده بالاتر از سنتور یا تار نوشته می شه. شما در حقیقت باید این نت را یک پرده پایین ببرید که در حقیقت همون اصفهان سل یا همایون "ر" چپ کوک می شه. در این حالت ویلن نت اصلی رو می زنه و شما از یک پرده پایین تر که در این حالت سازها با هم ست می شوند. ولی با تغییر کوکی که شما دادید ویلن هم مجبوره الان یک پرده بالاتر بزنه.
لازم به ذکره که در قسمت شور نیاز به فا بکار دارید که می تونید مثلا از سیم نهم خرک زرد استفاده کنید. یا قطعه رو طوری تنظیم کنید که اجرای این قسمت رو نوازنده ویلن به عهده بگیره.
مسئله دوم مسئله ریتم قطعه هست که اگه بخواهید همنوازی کنید حتما حتما باید دقیق باشه که در اجرای شما این مسئله زیاد رعایت نشده بود.
حدود سه سال پیش به اتفاق گروهی که داشتیم این قطعه رو تمرین می کردیم که فایل اون رو اینجا خدمت شما قرار می دم شاید بتونه در این زمینه کمکتون کنه. فقط چون در حین تمرین و در حقیقت تست قطعه بوده بابت کیفیت پایین یا خطاهای احتمالی عذرخواهی می کنم.
لازم به ذکره که گروهمون متشکل بود از سازهای تار ، ویلن، نی، تنبک و سنتور

دانلود قطعه (You can see links before reply)

Mezrab
Sunday 5 September 2010, 10:06 AM
سلام آقا محسن
اول از همه ممنونم به خاطر ایده خیلی خوب و جالبی که ارائه دادید. امیدوارم این تاپیک شروعی باشه برای ایجاد تعامل و همنوازی بین نوازندگان عزیز سازهای مختلف در نت آهنگ.
اما در خصوص اجرای این قطعه توسط سنتور باید عرض کنم که اصلا نیازی به تغییر کوک نبود. این نت برای ویلن نوشته شده و همینطور که می دونید نت ویلن یک پرده بالاتر از سنتور یا تار نوشته می شه. شما در حقیقت باید این نت را یک پرده پایین ببرید که در حقیقت همون همایون سل یا اصفهان دو راست کوک می شه. در این حالت ویلن نت اصلی رو می زنه و شما از یک پرده پایین تر که در این حالت سازها با هم ست می شوند. ولی با تغییر کوکی که شما دادید ویلن هم مجبوره الان یک پرده بالاتر بزنه.
لازم به ذکره که در قسمت شور نیاز به سی بمل دارید که می تونید مثلا از سیمهای زرد یا پشت خرک استفاده کنید. یا قطعه رو طوری تنظیم کنید که اجرای این قسمت رو نوازنده ویلن به عهده بگیره.
مسئله دوم مسئله ریتم قطعه هست که اگه بخواهید همنوازی کنید حتما حتما باید دقیق باشه که در اجرای شما این مسئله زیاد رعایت نشده بود.
حدود سه سال پیش به اتفاق گروهی که داشتیم این قطعه رو تمرین می کردیم که فایل اون رو اینجا خدمت شما قرار می دم شاید بتونه در این زمینه کمکتون کنه. فقط چون در حین تمرین و در حقیقت تست قطعه بوده بابت کیفیت پایین یا خطاهای احتمالی عذرخواهی می کنم.
لازم به ذکره که گروهمون متشکل بود از سازهای تار ، ویلن، نی، تنبک و سنتور

دانلود قطعه (You can see links before reply)

ممنون استاد عزیز، ولله در مورد این کوک، من ساز رو دقیقا مثل ویلن کوک کردم(فا سری و فا بکار و سل دیز و...) که لا و تمامی نت هایی که که من روی سنتور اجرا میکنم با نت های ویولن یکی باشه(در واقع کوک سنتور عوض نشد!قطعه اگر قرار بود از سل شروع بشه از لا شروع شد)، همونطور که میدونید تو همنوازی ها یا باید ویلن یک پرده پایین تر اجرا کنه یا سنتور یک پرده بالاتر، تو این اجرا من سنتور رو یک پرده بالاتر اجرا کردم..
در ذهنم بود که همون اصفهان چپ کوک هم اجرا کنم اما ویلن مجبور بود یک پرده کوک سازش رو پایین تر بیاره.
در مورد ریتم حق با شماست، برای همین گفتم که کسی که همنوازی میخواد کنه به قطعه گوش بده و مبنا اون باشه، رعایت ریتم این قطعه با اون جابه جایی ها رو سیم ها زیادی مشکل بود.
قسمت شور هم بله میشد طوری تنظیم کرد که یک ساز دیگه اجرا کنه اون قسمت رو، اما چون علاقه داشتم سولو این کار رو هم داشته باشم زیاد جالب نمیشد وسط قطعه خالی میبود، چه بسا که قسمت شور هم بسیار زیبا هست، برای شور دو سری هست تو ویلن که همون فواصل دستگاه شور رو تولید میکنه، من کلا قسمت شور رو بردم روی سیم های زرد که دو بکار رو توی سیم های سفید داشته باشم.
اجرای گروه هم خیلی زیبا بود، مخصوصا هماهنگی ساز ها!

I_Walk_Alone
Sunday 5 September 2010, 10:52 AM
اجرای گروهی عالی بود. بسیار هماهنگ و منسجم. خیلی ممنو که کار قشنگتون رو در اختیار ما قرار دادید.
ما کماکان منتظر صدای ساز بقیه دوستان هستیم

Razoniaz
Sunday 5 September 2010, 11:36 AM
ممنون استاد عزیز، ولله در مورد این کوک، من ساز رو دقیقا مثل ویلن کوک کردم(فا سری و فا بکار و سل دیز و...) که لا و تمامی نت هایی که که من روی سنتور اجرا میکنم با نت های ویولن یکی باشه(در واقع کوک سنتور عوض نشد!قطعه اگر قرار بود از سل شروع بشه از لا شروع شد)، همونطور که میدونید تو همنوازی ها یا باید ویلن یک پرده پایین تر اجرا کنه یا سنتور یک پرده بالاتر، تو این اجرا من سنتور رو یک پرده بالاتر اجرا کردم..
در ذهنم بود که همون اصفهان چپ کوک هم اجرا کنم اما ویلن مجبور بود یک پرده کوک سازش رو پایین تر بیاره.
در مورد ریتم حق با شماست، برای همین گفتم که کسی که همنوازی میخواد کنه به قطعه گوش بده و مبنا اون باشه، رعایت ریتم این قطعه با اون جابه جایی ها رو سیم ها زیادی مشکل بود.
قسمت شور هم بله میشد طوری تنظیم کرد که یک ساز دیگه اجرا کنه اون قسمت رو، اما چون علاقه داشتم سولو این کار رو هم داشته باشم زیاد جالب نمیشد وسط قطعه خالی میبود، چه بسا که قسمت شور هم بسیار زیبا هست، برای شور دو سری هست تو ویلن که همون فواصل دستگاه شور رو تولید میکنه، من کلا قسمت شور رو بردم روی سیم های زرد که دو بکار رو توی سیم های سفید داشته باشم.
اجرای گروه هم خیلی زیبا بود، مخصوصا هماهنگی ساز ها!

درسته محسن جان. نتی که من الان دیدم اصفهان "لا" هستش (همایون می). من فکر کردم سنتورتون لا کوک هستش. خب در این صورت چاره ای جز تغییر کوک نیست البته بهتر بود که ویلن کوکش رو یک پرده پایینتر می آورد و شما به جای اصفهان "لا" همون اصفهان "سل" کوک می کردید. چون برای سنتور اصفهان سل هم راحت تره و هم خوش صداتر.
به هر حال امیدوارم رامین عزیز هم زحمت تار رو بکشند و از دوستان ویلن نواز هم یکدومشون زحمت ویلن این قطعه رو بکشند.

r_a_m_i_n
Sunday 5 September 2010, 02:09 PM
مرسی ...
اوه اوه من فکر کردم اصفهان سل زدی......
جه مکافاتی میشه واسه من اصفهان لا
اون که آسونتر بود محسن؟
اوکی....ببینیم چی میشه....
بذارید اول ویلنش پیدا بشه تا بعد تار :-P

Mezrab
Sunday 5 September 2010, 06:39 PM
مرسی ...
اوه اوه من فکر کردم اصفهان سل زدی......
جه مکافاتی میشه واسه من اصفهان لا
اون که آسونتر بود محسن؟
اوکی....ببینیم چی میشه....
بذارید اول ویلنش پیدا بشه تا بعد تار :-P
فکر نکنم مشکلی باشه، یه پرده سازت رو بالاتر کوک کنی مشکل حله دیگه..

Mezrab
Saturday 11 September 2010, 01:17 AM
ای بابا..دوستان یه همنوازی اینقدر سخت هست؟افتخار نمیدید؟!

Mehrdadgh4
Saturday 11 September 2010, 10:15 AM
سلام Mezrab جان معذرت من وقت نكرده بودم بزنم حالا امروز زدم ببخشيد اگه بد شده .
سخت بود !!:40: بعضي جاها ضرب تغيير ميكرد چند بار زدم كه تازه شد اين.

farid_64
Saturday 11 September 2010, 11:17 AM
خوب دوستان امیدوارم موفق باشین

Mezrab
Saturday 11 September 2010, 02:41 PM
سلام Mezrab جان معذرت من وقت نكرده بودم بزنم حالا امروز زدم ببخشيد اگه بد شده .
سخت بود !!:40: بعضي جاها ضرب تغيير ميكرد چند بار زدم كه تازه شد اين.

آقا عالی! خیلی خوب شده هماهنگی! شرمنده بابت ریتم بدی که قطعه من داشت! ولی خیلی زیاد ممنونم، چون قطعه خیلی زیبا شده از دید خودم و ویلن حرف نداره..فکر نمیکردم اینطور خوب در بیاد..
-----------------------------------
مهرداد جان و بقیه دوستان ویولون نواز قطعه بعدی چه قطعه ای باشه؟میخوام این کار رو ادامه بدیم با همه دوستان...

راستی رامین جان میتونی اجرای تار قطعه هزاردستان بالا رو انجام بدی؟

پ.ن: پست اول ویرایش شد.

Mehrdadgh4
Sunday 12 September 2010, 11:40 AM
آقا عالی! خیلی خوب شده هماهنگی! شرمنده بابت ریتم بدی که قطعه من داشت! ولی خیلی زیاد ممنونم، چون قطعه خیلی زیبا شده از دید خودم و ویلن حرف نداره..فکر نمیکردم اینطور خوب در بیاد..
مهرداد جان و بقیه دوستان ویولون نواز قطعه بعدی چه قطعه ای باشه؟میخوام این کار رو ادامه بدیم با همه دوستان...

ممنون mezrab جان.حالا كه اصفهان زديم بيا يه رنگ اصفهان هم بزنيم !

pp017
Sunday 12 September 2010, 12:04 PM
واقعا زیبا بود تبریک می گم.

نمونه کار های من (You can see links before reply)

r_a_m_i_n
Sunday 12 September 2010, 01:15 PM

کدوم هزاردستان محسن جان؟
من یه نت هزاردستان دارم....از امیر جاهد.....در چهارگاه دو نوشته شده...همینه؟

Mehrdadgh4
Sunday 12 September 2010, 02:03 PM
کدوم هزاردستان محسن جان؟

همينه كه زديم ديگههه رامين ! اين نتش :

Mezrab
Sunday 12 September 2010, 03:53 PM
کدوم هزاردستان محسن جان؟
نه رامین جان، اون هزاردستان که توی چهارگاه هست نه!اون رو هم البته دارم نتش ولی ویولن نمیتونه! این قطعه که اجرا کردیم رو سازت رو یه پرده بالاتر کوک کن و با همین نت بزن!حله:دی

ممنون mezrab جان.حالا كه اصفهان زديم بيا يه رنگ اصفهان هم بزنيم !
توی سنتور چند تا رنگ اصفهان و همایون هست، اما قطعا تکنیکاش اجرا شدنش توسط ویولن خیلی مشکل هست، شما از کتاب ها و قطعات مخصوص ویولن بهترین رو انتخاب کن آپلود کن..بقیش با من! میتونیم یه سری هم به ماهور بزنیم و مرغ و سحر و کلی آهنگ ها خوب هست..برگ خزان و این ها هم خوبند..اما فعلا تو اصفهان هستیم یه چرخی توش بزنیم به قول شما بعد بریم سراغ اون ها.

Mezrab
Sunday 12 September 2010, 04:08 PM
:21ox66r::21ox66r::21ox66r:
خسته نباشی . خیلی زیبا و قشنگ بود اما !!!!!!!!
شما میتونستی یه جاهایی سنتور رو حذف کنی که فقط ویلن باشه
همونطور که یه جاهایی ویلن نزدی و فقط سنتوره
فکر میکنم قشنگ تر می شد
حالا این کلا کار اول بود و انتظار زیادی ازش نمیره..همونطور که ما نوازندگان حرفه ای نیستیم و ابزار حرفه ای هم نداریم..قطعات بعدی این کار ها رو میشه کرد، مخصوصا جاهایی که دیگه واقعا سنتور امکان کوک نداشته باشه..

Mehrdadgh4
Sunday 12 September 2010, 05:19 PM
اين رنگ توي كتاب دوم خالقي هستش چطوره ؟

اگه آهنگشو نشنيدي بزنم بزارم !

Mehrdadgh4
Sunday 12 September 2010, 05:48 PM
اينم اجراش با ويلن خودم:

حالا نميدونم با سنتور چه شكلي بشه !

Mehrdadgh4
Sunday 12 September 2010, 06:08 PM
:21ox66r::21ox66r::21ox66r::21ox66r::21ox66r:

من فکر میکنم اینطوری بهتره . بقیه فکر کنم راحتر با ویلن همخوانی کنن

:30::30::30::30::30:

قشنگ بود مثل همیشه . مرسی

:41::41::41::41::41:

ممنون opera جان.البته صداهاي اضافه زياد داره كه مخصوص تك نوازي هستش اگه دوستمون بخواد با سنتور بزنه بايد بدون صداهاي اضافه بزنم

r_a_m_i_n
Sunday 12 September 2010, 11:15 PM
همينه كه زديم ديگههه رامين ! اين نتش :

مهرداد قرار نشد از این نتهای سخت سخت بذاریاااااااا
یعنی همینو بزنم؟
گامش همینه؟

Mehrdadgh4
Monday 13 September 2010, 06:29 AM
مهرداد قرار نشد از این نتهای سخت سخت بذاریاااااااا
یعنی همینو بزنم؟
گامش همینه؟

خب نمي دونستم واسه تار سخته ! :106: اين دقيقا همونيه كه من و مضراب زديم ،گامش هم همينه

Black_Violin
Monday 13 September 2010, 04:42 PM
سلام.مضراب عزیز و مهرداد جان تبریک بسیار کار قشنگی در اومده بود با این امکانات کم به نظرم اگر یکمی هماهنگ تر بشید خیلی بهتره مثلا وقتی سنتور میره رو نت با صدای زیر شما همونو با ویولون رو بم بزنی....

موفق باشید

Mezrab
Monday 13 September 2010, 05:41 PM
سلام.مضراب عزیز و مهرداد جان تبریک بسیار کار قشنگی در اومده بود با این امکانات کم به نظرم اگر یکمی هماهنگ تر بشید خیلی بهتره مثلا وقتی سنتور میره رو نت با صدای زیر شما همونو با ویولون رو بم بزنی....

موفق باشید
توی این کار جدید دارم یه ذره روی نت کار میکنم که این چیز ها رو هم به قطعه اضافه کنیم.

r_a_m_i_n
Monday 13 September 2010, 11:20 PM
مهرداد اینکه اصلا نه اصفهانه سله نه فا
این نتی که گذاشتی اصفهانه لا

Mezrab
Tuesday 14 September 2010, 06:54 AM
مهرداد اینکه اصلا نه اصفهانه سله نه فا
این نتی که گذاشتی اصفهانه لا
رامین سه ساعت هست من چی میگم! میگم سازت رو کوکش رو یه پرده ببر بالا و همون همایون سل اجرا کن(در حالی که همایون لا میشه)!

r_a_m_i_n
Sunday 3 October 2010, 02:40 PM
رامین سه ساعت هست من چی میگم! میگم سازت رو کوکش رو یه پرده ببر بالا و همون همایون سل اجرا کن(در حالی که همایون لا میشه)!
محسن جان....آخه تار مثل سنتور نیست.....
میتونم سیم دو و بم رو یه پرده زیر کوک کنم....
ولی سیم سل زود پاره میشه
اگه بخوام دیاپازون کوک کنم نمیشه 1 پرده ببرمش بالا....

pes200
Saturday 21 September 2013, 11:27 PM
خیلی زیبا بود مخصوصا اونجا که وارد عشاق میشه.

- - - Updated - - -

خیلی زیبا بود مخصوصا اونجا که وارد عشاق میشه.