PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای قطعه سرگشته (تو ای پری کجایی) با ویولن عرفان

Blue_Danube
Saturday 4 September 2010, 02:43 PM
سلام . اینم اجرای قطعه سرگشته در دستگاه همایون.خیلی خوشحال میشم نظرتون رو بدونم . ممنون
You can see links before reply

سارا20
Saturday 4 September 2010, 03:02 PM
خیلی خوب بود اما سرعتش کمی بالا بود.نت های زینتو خیلی عالی زده بودی! اما مطمئنی نت آهنگ همین بود؟؟؟

Mezrab
Saturday 4 September 2010, 03:35 PM
بسیار زیبا، بسی کیف کردیم!کیفیتش مثل ضبط های دهه 30 40 بود که همون حس و حال رو هم انتقال میداد.

Mohammad_ngml
Saturday 4 September 2010, 03:40 PM
داداش من با ویلون هیشکی مثل نوازندگی تو کیف نمیکنم.. آدمو میبری تو حس.. ولی حیف که از بس حواستو معطوف با حس نواختن میکنی اون چند تا نت اضافه از دستت در میره.. اگه بتونی این مشکلم رفع کنی دیگه عالی میشه...

Blue_Danube
Saturday 4 September 2010, 03:48 PM
خیلی خوب بود اما سرعتش کمی بالا بود.نت های زینتو خیلی عالی زده بودی! اما مطمئنی نت آهنگ همین بود؟؟؟

ممنون که کارمو گوش دادی . آره من همیشه عجله دارم . نتی هم که دارم درسته ولی اون تحریر ها باعث شده که کار یه خرده عوض بشه

Blue_Danube
Saturday 4 September 2010, 03:51 PM
بسیار زیبا، بسی کیف کردیم!کیفیتش مثل ضبط های دهه 30 40 بود که همون حس و حال رو هم انتقال میداد.

ممنونم که گوش به کارم گوش دادی . اگه کیفیتش بد بود ببخشید با گوشی ضبط کردم و تبدیلش کردم به mp3 . ولی کار ما کجا و کار دهه 40 و 30 کجا :46::46::46:

Blue_Danube
Saturday 4 September 2010, 03:53 PM
داداش من با ویلون هیشکی مثل نوازندگی تو کیف نمیکنم.. آدمو میبری تو حس.. ولی حیف که از بس حواستو معطوف با حس نواختن میکنی اون چند تا نت اضافه از دستت در میره.. اگه بتونی این مشکلم رفع کنی دیگه عالی میشه...

ممنونم دوست عزیز.چشم سعی میکنم که بی خودی تحریر ندم( یه جورایی جو گیر میشم تو تحریر دادن) :21:

Mohammad_ngml
Saturday 4 September 2010, 04:12 PM
نه داداش گلم من کی همچین حرفی زدم.. اتفاقا تحریراته که آدمو تو حس میبره.. منظورم چند تا نت بود که آرشه اشتباهی به سیم های دیگه بر خورد میکنه.. آهنگو گوش کنی متوجه میشی

mmbb
Saturday 4 September 2010, 04:51 PM
عالی بود،موفق باشی

I_Walk_Alone
Saturday 4 September 2010, 05:06 PM
آفرین .. بسیار خوب ... احسنت ... نتهای زینت رو عالی اجرا کردی ...
به عنوان یه پیشنهاد از طرف یه هنرجویی که در اول راه هست این آهنگ رو با آرشه قوی تر و سریع تر اجرا کن،فکر کنم اجرات عالی هست، عالی تر خواهد شد.
بازم ممنون

BaBak_ParSian
Saturday 4 September 2010, 05:10 PM
درود - بد نبود عزیز - ولی کاشکی اهنگ استاد خرم رو بیشتر گوش می دادی تتا احاسی تر می زدی تقریبا مثل خودش

MEHDI 67
Saturday 4 September 2010, 05:16 PM
بد نبود تو انتقال حس خوب بود ولی نتها به نظر من کامل اجرا نمیشد

r_a_m_i_n
Saturday 4 September 2010, 09:41 PM
قشنگ بود عرفان جان.....فقط خیلی هولی که زود جمله ی بعدی رو بزنی....
یه مترونم حتما باید بدن دستت 1 سال باش کار کنی
از نظر من مترونم هم آدمو بیچاره میکنه هم مفیده........
از این لحاظ بیچاره میکنه که زدن هر قطعه ای با مترونم کار سختیه و باید خیلیییی روش وقت بذاری....
اما در کل کارت خوبه

gisoo
Saturday 4 September 2010, 10:38 PM
خیلی خوب زده بودی حس و حالش خیلی خوب بود موفق باشی:am

Blue_Danube
Saturday 4 September 2010, 10:58 PM
درود - بد نبود عزیز - ولی کاشکی اهنگ استاد خرم رو بیشتر گوش می دادی تتا احاسی تر می زدی تقریبا مثل خودش

سلام بابک جان ممنونم ازت که کارم رو گوش کردی .من اجرای استاد خرم رو ندارم اگه بتونی برام بذاری ممنون میشم . اینجوری خیلی بهتر میتونم بزنمش . ممنون

Blue_Danube
Saturday 4 September 2010, 11:01 PM
قشنگ بود عرفان جان.....فقط خیلی هولی که زود جمله ی بعدی رو بزنی....
یه مترونم حتما باید بدن دستت 1 سال باش کار کنی
از نظر من مترونم هم آدمو بیچاره میکنه هم مفیده........
از این لحاظ بیچاره میکنه که زدن هر قطعه ای با مترونم کار سختیه و باید خیلیییی روش وقت بذاری....
اما در کل کارت خوبه

رامین جان خیلی ممنون که گوش کردی. من همیشه با ریتم و پا زدن و ... مشکل داشتم و هنوزم دارم . دیوونه شدم نمیدونم چه طور برطرفش کنم ؟

farid_64
Saturday 4 September 2010, 11:46 PM
خوب بود
مشخصات ویلنت چیه ؟

farid_64
Saturday 4 September 2010, 11:49 PM
راستی نت سرگشته که زدی رو هم بذار اگه تونستی

Blue_Danube
Sunday 5 September 2010, 12:42 PM
خوب بود
مشخصات ویلنت چیه ؟

تو تاپیک ((هرکی دوست داره عکس سازش رو بذاره )) عکسشو گذاشتم .

r_a_m_i_n
Sunday 5 September 2010, 01:48 PM
رامین جان خیلی ممنون که گوش کردی. من همیشه با ریتم و پا زدن و ... مشکل داشتم و هنوزم دارم . دیوونه شدم نمیدونم چه طور برطرفش کنم ؟

عرفان فقط مترونم.....
بقول دوستم مترونم مردو از کار وا میداره زنو از شوهر :21:
بعضی قطعات زدنش با مترونم آسونه......اما عادت کن تمام قطعات رو بدون استثنا با مترونم بزنی...مخصوصا قطعاتی که ضد ضرب دارن یا خط اتصال دارن و ریتمهای عجیب غریب دارن و هی ریتم عوض میشه

ehsankia
Monday 6 September 2010, 12:22 AM
خیلی زیبا بود

Violin_jahanshah
Saturday 2 October 2010, 12:35 PM
سلام و درود
من الان دارم آهنگتو گوش می دم واقعا خوبه و قشنگ و با حس اجرا کردی . بنظر من تو موسیقی اول انتقال احساسات مهمه که این کارو کردی.

kak_maki_new
Saturday 2 October 2010, 01:40 PM
سلام خیلی زیبا بود ...اجرای بسیار معطوف و احساسی بود فقط رو آکورد ها بیشتر کار کن تا دلنشین تر بشن ..
موفق باشی

Blue_Danube
Sunday 5 December 2010, 03:34 PM
راستی نت سرگشته که زدی رو هم بذار اگه تونستی

بفرما عزیزم اینم نت آهنگ سرگشته.شرمندم که خیلی دیر شد

You can see links before reply

lord-hamid
Sunday 5 December 2010, 06:03 PM
goood boy