PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی استاد سنتور در اصفهان

Mahshar_sensational
Sunday 5 September 2010, 02:32 PM
سلام . کسی از دوستان استاد سنتور بنام در خود اصفهان یا شهر های اطرافش میشناسه.؟؟

ALI2323
Sunday 5 September 2010, 02:59 PM
جناب غلامرضا کشاورز، استاد خودم...ایشون حدود 26 ساله سنتور کار میکنن و واقعا عالی هستن.... اگه خواستید بگید... آدرسشونو بهتون میدم...

r_a_m_i_n
Sunday 5 September 2010, 04:56 PM
از نظر من فقط پژمان اختیاری....سپاهان سینا و درویش خان تدریس میکنه....

Bloody_Diamond
Sunday 5 September 2010, 10:16 PM
جناب آقای جانقربان هم استاد بنده هستند. اگه بخوای آدرسش رو بهت میگم. البته خود اصفهان نیست؟!

SOLAIEN
Sunday 5 September 2010, 10:32 PM
سلام دوست عزیز ...
خب در اصفهان استاد های خوب زیادی هستند ... اول از همه این که شما در چه سطحی هستید ؟ و دوم این که کجای اصفهان هستید ؟ شما چه جور استادی را می خواهید ؟
حالا بعد که جواب دادید من راهنماییتون می کنم ولی کلا این مهم نیست که یه استادی مثلا در کل کشور حرف اول رو بزنه , مهم اینه که به شما بتواند موسیقی را بفهماند و به پیشرفتتان کمک کنه ...

Abtin_Rad
Saturday 10 March 2012, 08:07 AM
سلام دوست عزیز ...
خب در اصفهان استاد های خوب زیادی هستند ... اول از همه این که شما در چه سطحی هستید ؟ و دوم این که کجای اصفهان هستید ؟ شما چه جور استادی را می خواهید ؟
حالا بعد که جواب دادید من راهنماییتون می کنم ولی کلا این مهم نیست که یه استادی مثلا در کل کشور حرف اول رو بزنه , مهم اینه که به شما بتواند موسیقی را بفهماند و به پیشرفتتان کمک کنه ...

با درود و شادباش به همه ی دوستان!
با اجازه تون بنده پاسخ میدم بجای ایشون و امیدوارم بزرگواری نموده و یه استاد خوب نشانی بدین.
بنده هشت ساله که ساز خریدم ولی هرگز یکجانشین نبودم تا بتونم با یه برنامه ریزی کلاس هم برم و همیشه کولی وار در سفر بودم! و توی اینهمه سال هر زمانی که فرصت کردم توی تنهایی با این سازی که بسیار دوستش دارم دعوا کرده ام!
یک سالی هست که توی اصفهان هستم و برنامه ای برای رفتن به جایی ندارم پس امیدوارم بتونم یه دوره بسیار آماتورانه بگذرونم!
خونه ی بنده مردآویجه و البته جایی که کار میکنم به درچه و آتشگاه و کوشک و این محدوده ها نزدیکه!

چشم براه یاری شما بزرگواران هستم

r_a_m_i_n
Saturday 10 March 2012, 02:11 PM
با اجازه تون بنده پاسخ میدم بجای ایشون و امیدوارم بزرگواری نموده و یه استاد خوب نشانی بدین.
بنده هشت ساله که ساز خریدم ولی هرگز یکجانشین نبودم تا بتونم با یه برنامه ریزی کلاس هم برم و همیشه کولی وار در سفر بودم! و توی اینهمه سال هر زمانی که فرصت کردم توی تنهایی با این سازی که بسیار دوستش دارم دعوا کرده ام!
یک سالی هست که توی اصفهان هستم و برنامه ای برای رفتن به جایی ندارم پس امیدوارم بتونم یه دوره بسیار آماتورانه بگذرونم!
خونه ی بنده مردآویجه و البته جایی که کار میکنم به درچه و آتشگاه و کوشک و این محدوده ها نزدیکه!

درود ...فکر میکنم بهتر باشه یک سری به آموزشگاه سپاهان سینا واقع در خیابان مهرداد بزنی.....
اساتید خوب زیادی هستند....آقای اختیاری......آقای مرتضوی....آقای قربانی....آقای ولی پور....

Santur225
Saturday 24 March 2012, 09:14 PM

درود بر تو دوست عزیز.....
راسش منم توی مرداویج زندگی میکنم....اینو همینجوری گفتم تا شاید یه آشنایی تونستیم بدیم......:9:
من یه حدود 3-4 سالی میشه سنتور میزنم.....2تا استاد رو امتحان کردم....:39:
اولیش آقای بابایی که توی سپاهان سینا تدریس میکنن.....کارشون خیلی درسته و حال و حوصله شاگردا رو هم تمام و کمال دارن......ولی یه مشکل دارن و اونم اینه که خیلی کارای مشکاتیان رو نزدن.....ولی پایور و صبا رو مثه هلو بلدن.....
دومیش آقای رضایی نژاد که توی یه موسسه اند که رییسش خودشونن به اسم پایور.....توی وحید هم هست......یکمی حوصلشون کمه و دستشونم یکمی کند شده (بدلیل سنشون....) ....ولی همه کارایی که تو سنتور هست رو بلدن....البته این آقای رضایی نژاد جزو اولین شاگردای استاد پایور بوده و تو یه دوره ای حتی به آقایی بابایی و اختیاری درس میداده....:38:
آقای اختیاری رو من نمیشناسم اما تعریفشونو زیاد شنیدم.....
اگه یه کم اطلاعات از خودت بدی خوشحال میشم بصورت پیام خصوصی دریافتش کنم......
اگه بازم مشکلی بود در خدمتیم....:am

miladas
Saturday 24 March 2012, 11:07 PM
شما اگه بخواهي واسه دوره هاي تكميلي بري بايد پيش استاد اختياري يا استاد ولي پور برويد ولي اگه آماتور هستيد پيش استاد اكبريان بد نيست ميگند خيلي خوب درس ميده يعني معلم خوبي هستش

AminSantori
Sunday 25 March 2012, 10:19 AM
استاد مسعود اهتمام
حوزه هنری ، هنرسرای خورشید و آموزشگاه سماع تدریس میکنند

Abtin_Rad
Friday 6 April 2012, 08:39 PM
درود بر تو دوست عزیز.....
راسش منم توی مرداویج زندگی میکنم....اینو همینجوری گفتم تا شاید یه آشنایی تونستیم بدیم......:9:
من یه حدود 3-4 سالی میشه سنتور میزنم.....2تا استاد رو امتحان کردم....:39:
اولیش آقای بابایی که توی سپاهان سینا تدریس میکنن.....کارشون خیلی درسته و حال و حوصله شاگردا رو هم تمام و کمال دارن......ولی یه مشکل دارن و اونم اینه که خیلی کارای مشکاتیان رو نزدن.....ولی پایور و صبا رو مثه هلو بلدن.....
دومیش آقای رضایی نژاد که توی یه موسسه اند که رییسش خودشونن به اسم پایور.....توی وحید هم هست......یکمی حوصلشون کمه و دستشونم یکمی کند شده (بدلیل سنشون....) ....ولی همه کارایی که تو سنتور هست رو بلدن....البته این آقای رضایی نژاد جزو اولین شاگردای استاد پایور بوده و تو یه دوره ای حتی به آقایی بابایی و اختیاری درس میداده....:38:
آقای اختیاری رو من نمیشناسم اما تعریفشونو زیاد شنیدم.....
اگه یه کم اطلاعات از خودت بدی خوشحال میشم بصورت پیام خصوصی دریافتش کنم......
اگه بازم مشکلی بود در خدمتیم....:am

با درود فراوان و سپاس افزونتر به شوند پاسخ بسیار پرمهر شما
راهنمایی های خوب شما رو بکار خواهم بست
شاد زی
مهر افزون

amiramiri
Wednesday 11 April 2012, 02:15 PM
سلام دوست عزیز میشه آدرس استاد رو بهم بدین؟؟
ممنون میشم

از نظر من فقط پژمان اختیاری....سپاهان سینا و درویش خان تدریس میکنه....

amiramiri
Wednesday 11 April 2012, 02:15 PM
سلام دوست عزیز میشه آدرس اساتیدی که در انجمن گفتید رو بهم بدین؟
ممنون میشم

جناب غلامرضا کشاورز، استاد خودم...ایشون حدود 26 ساله سنتور کار میکنن و واقعا عالی هستن.... اگه خواستید بگید... آدرسشونو بهتون میدم...

amiramiri
Wednesday 11 April 2012, 02:17 PM
دوستان نظرتون در مورد استاد رضایی نژاد و استاد رضایی منش چیه؟؟

r_a_m_i_n
Thursday 12 April 2012, 02:27 PM
سلام دوست عزیز میشه آدرس استاد رو بهم بدین؟؟
ممنون میشم

درود
آدرسش رو که گفتم.....اموزشگاه سپاهان سینا واقع در خیابان مهرداد...( توحید )

r_a_m_i_n
Thursday 12 April 2012, 02:27 PM
دوستان نظرتون در مورد استاد رضایی نژاد و استاد رضایی منش چیه؟؟

رضایی منش رو نمیشناسم....اما رضایی نژاد که دیگه نیازی به تعریف نداره

amiramiri
Tuesday 1 May 2012, 06:11 PM
سلام داداش (ALI2323)
اگه میشه آدرس استاد کشاورز رو بهم بده....ممنون

sarveazad
Sunday 20 May 2012, 11:41 AM
استاد محسن دانشمند که کاراشون تو همین سایت هست.با اسم razoniaz.ادم با اخلاق و کار درست

mary1510
Sunday 20 May 2012, 12:46 PM
یک لحظه هم تردید نکن آقای دانشمند واقعا حرف نداره . درود برشما

sarveazad
Sunday 20 May 2012, 12:54 PM
اگه ادرس اقا محسن رو خاستی منو تو یاهو اد کن تا ادرسشون رو بدم بهت.sarve.azad93@yahoo.com
شرمنده اجازه ندارم ادرسشون رو اینجا بگم شاید خوششون نیاد.من خودمم شاگردشونم

aphro_dite
Tuesday 29 January 2013, 07:42 AM
سلام
دوستان کسی با کار خانم نسیم احمدیان آشنایی داره؟ و یه سوال دیگه اینکه آقای پژمان اختیاری شاگرد مبتدی میپذیره؟

AminSantori
Friday 8 February 2013, 09:11 AM
اگر دنبال کارهای نو و خلاقیت در سنتور هستید هم سری به اموزشگاه سماع (پل بزرگمهر) بزنید
استاد کیوان قاضی

pApAr0
Monday 15 April 2013, 04:39 AM
سلام
من تازه میخوام برم کلاس و کاملا توی موسیقی صفره صفر هستم! (تازه فهمید سنتورها مختلف هستن و اسم دارن!!)
کلا دوتا اموزشگاه می شناختم که یکی حوزه هنری هست و یکی نوای هزاردستان که این اموزشگاه به من نزدیکتر هست.
استادهای سنتورشون آقایان دهکردی، ایراوانی، صالحی و یه نفر دیگه (که اسمشون خاطرم نیست)
کسی این اقایون رو میشناسه؟
البته اموزشگاه هایی که محدوده دروازه شیراز و حکیم نظامی و نظر باشه هم بهم نزدیکه. (لیست آموزشگاه ها رو از طریق سرچ پیدا کردم!)
من دنبال استادی میگردم که خیلی حوصله داشته باشه (چون میدونم دیر یاد میگیرم!) و همینطور یاد بده و الکی از روی یه موضوع رد نشه!
البته دنبال کار حرفه ای هم نیستم برای دل خودم میخوام برم کلاس!
ممنون

r_a_m_i_n
Monday 15 April 2013, 11:00 PM
سلام
من تازه میخوام برم کلاس و کاملا توی موسیقی صفره صفر هستم! (تازه فهمید سنتورها مختلف هستن و اسم دارن!!)
کلا دوتا اموزشگاه می شناختم که یکی حوزه هنری هست و یکی نوای هزاردستان که این اموزشگاه به من نزدیکتر هست.
استادهای سنتورشون آقایان دهکردی، ایراوانی، صالحی و یه نفر دیگه (که اسمشون خاطرم نیست)
البته اموزشگاه هایی که محدوده دروازه شیراز و حکیم نظامی و نظر باشه هم بهم نزدیکه. (لیست آموزشگاه ها رو از طریق سرچ پیدا کردم!)
من دنبال استادی میگردم که خیلی حوصله داشته باشه (چون میدونم دیر یاد میگیرم!) و همینطور یاد بده و الکی از روی یه موضوع رد نشه!
ممنون
درود........افرادی که اسم بردید..شاگرد کوروش عشیق ( رئیس آموزشگاه ) هستن که دیگه ایران اقامت نمیکنه....کارشون خوبه

- - - Updated - - -

سلام
ممنون
درود........افرادی که اسم بردید..شاگرد کوروش عشیق ( رئیس آموزشگاه ) هستن که دیگه ایران اقامت نمیکنه....کارشون خوبه

mina_zamani72
Thursday 18 April 2013, 09:05 PM
سلام دوستان
من حدود 9 ماهه که کلاس سنتور در حوزه هنری سوره میرم.الان فصل دشتی کتاب دوره ابتدایی رو میزنم. اما میخوام استادم رو عوض کنم
تعریف آقای اختیاری رو زیاد شنیدم و کلیپ هاشونم خیلی دوست داشتم
شما میدونید که ایشون شاگردای مبتدی ای مثل من رو میپذیرن یا نه؟ آقای کشاورز چطور؟

behrad27
Friday 19 April 2013, 09:21 PM
سلام دوستان
من حدود 9 ماهه که کلاس سنتور در حوزه هنری سوره میرم.الان فصل دشتی کتاب دوره ابتدایی رو میزنم. اما میخوام استادم رو عوض کنم
تعریف آقای اختیاری رو زیاد شنیدم و کلیپ هاشونم خیلی دوست داشتم
شما میدونید که ایشون شاگردای مبتدی ای مثل من رو میپذیرن یا نه؟ آقای کشاورز چطور؟

سلام دوست گرامی
آقای اختیاری توی آموزشگاه درویش خان تدریس میکنن میتونین از اونجا سوال بفرمایید
اینم تلفن و ادرس سایت
03116250960
You can see links before reply

- - - Updated - - -

سلام
دوستان کسی با کار خانم نسیم احمدیان آشنایی داره؟ و یه سوال دیگه اینکه آقای پژمان اختیاری شاگرد مبتدی میپذیره؟

سلام دوست گرامی خانم احمدیان هم مثل آقای اختیاری توی آموزشگاه درویش خان تدریس میکنن که آدرسش رو عرض کردم

sepahan
Saturday 27 April 2013, 07:35 AM
سلام
دوستان بدون شک استاد مهدی اکبری بهترین سنتور نواز استان اصفهان هستندایشون شاگرد استاد مشکاتیان و پایور بوده و در حال حاضر بی رقیب میباشند.

raha72
Thursday 18 July 2013, 12:32 AM
اون یه نفر دیگه هم که اسمشون رو یادتون نیست آقای باغبانی هستن(گفتن بگم حق ایشون هم ضایع نشه)
من یه مدت هنرجوی اونجا بودم همشون مدرسان خوبی هستن.
راستی اگه ممکنه استاد اکبری رو هم بیشتر معرفی کنید

bahadorbmw
Monday 12 January 2015, 10:35 PM
به نظر من در اصفهان فقط آقای پژمان اختیاری
خیلی اصولی درس میده البته باید بیاید صحبت کنید ببینید مبتدی میپذیره یا خیر.
توی آموزشگاه سپاهان سینا(اواسط خ توحید میانی روبروی خ مهرداد)تدریس میکنه
دوشنبه ها 4 تا 9 اونجاست

abas65
Sunday 8 November 2015, 09:58 AM
سلام دوستان عزیز
من دنبال یه استاد خوب سنتور تو اصفهان میگردم.

من یه ترم دوماهه هست که سنتور را شروع کردم. یعنی مبتدی هستم.
بنا به دلایلی استاد قبلیم را میخوام عوض کنم.
دنبال یه استاد میگردم که با حوصله باشه و خوب برای کار آموزش وقت بذاره و اصولی هم درس بده.
و با اخلاق باشه.

حالا اگه شما لطف کنید یه استاد خوب به من معرفی کنید ممنون میشم.

ممنون.

abas65
Monday 9 November 2015, 09:59 AM
آقا کسی نیست جواب بده؟ فکر کنم باید یه تاپیک جدید بزنم. این تاپیک چون قدیمیه کسی سراغش نمیاد...:29:

tanhaatpers
Monday 29 February 2016, 01:23 PM
سلام من خودم سنتور رو اصفهان یاد گرفتم البته به دلیل مشکلات کاری مجبور شدم از اصفهان بروم و یک استاد خیلی خوب هم هست در اصفهان فولادشهر بنام آقای قائدی خاستید تا شماره بدم زنگ بزنید آدرس بگیرید .