PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : البوم جديد emziper بعد از 4 سال

sd_34
Monday 6 September 2010, 12:27 AM
بعد از گذشت مدتها و سال ها اینبار شاهد بازگشت یکی از بهترین و قدیمی ترین رپرهای کشورمون هستیم به نام Emziper که با آلبوم جدید و فوق العادش به نام گربه مرده دوباره کار خودشو شروع کرده و به رپ برگشته و شاید این آلبوم یکی از بزرگترین سوپرایزهای رپ فارسی باشه بعد از گذشت 3 4 سال. این آلبوم فوق العاده رو به هیچ وجه از دست ندید.تشكر يادتون نره.هرچند كپي پيسته

1-مقدمه
You can see links before reply

2-با قدرت

3-بت كاغذي

4-تك ستاره

5-پايتخت دنيا

6-افتخار

7-گربه مرده

8-جنگ
You can see links before reply(Skit)_1.mp3

9-پرچم سفيد

10-نارو

11-تنها

BaBak_ParSian
Monday 6 September 2010, 12:30 AM
درود - سپاس از شما اس دی جان عزیز

sd_34
Monday 6 September 2010, 12:41 AM
خدايش ديگه نميتوننين گير بدين كه تايپك رپت بي ارزشه چون خدايش اخره ارزش و معنيه

BaBak_ParSian
Monday 6 September 2010, 12:55 AM
خدايش ديگه نميتوننين گير بدين كه تايپك رپت بي ارزشه چون خدايش اخره ارزش و معنيه
ای بابا - اس دی جان من که خودم به شخصه اومدم و اولین نفر بودم و نظر دادم و شما رو حمایت کردم البته پست یه مشکلایی دارد ولی مهم اعتقاد و سبک شما است که در این پست ان را بیان کردید

sd_34
Monday 6 September 2010, 10:28 AM
ای بابا - اس دی جان من که خودم به شخصه اومدم و اولین نفر بودم و نظر دادم و شما رو حمایت کردم البته پست یه مشکلایی دارد ولی مهم اعتقاد و سبک شما است که در این پست ان را بیان کردید
ممنونم بابك جان ولي منظورم شما نبوديد .شما كه تو قلب مايي

arman mohamadi
Monday 6 September 2010, 11:22 AM
واقعا ممنونم ازتون

makan
Monday 6 September 2010, 12:56 PM
هنوز مثل قدیما میخونه اصلا تحت تاثیر رپرای جدید قرار نگرفته دمش گرم...................موفق باشی‌

BaBak_ParSian
Monday 6 September 2010, 01:02 PM
ممنونم بابك جان ولي منظورم شما نبوديد .شما كه تو قلب مايي
درود - شما هم عزیز مایی

sd_34
Monday 6 September 2010, 02:11 PM
هنوز مثل قدیما میخونه اصلا تحت تاثیر رپرای جدید قرار نگرفته دمش گرم...................موفق باشی‌

واقعا كارهاش در عين سادگي خيلي جالبه:41::41:

sd_34
Tuesday 7 September 2010, 02:08 PM
خدايش كسي دانلود كرد؟

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 02:21 PM
آقا sd من تازه ديدم و تازه داونلودش ميكنم بزار بشنوم نظر خودم رو ميكم
باشه
موفق باشي

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 02:39 PM
دلخور نشي ها ولي آهنك با قدرت كلا خارج از ريتم ميخونه عصاب منو خورد كرد انكار اصلا ريتمي در كار نيست
ميدوني مثل جيه مثل اينه كه ايشون خوندن و بعد يك ميوزيكي همينجوري ريختن رو صداش rap هرجي باشه يك سبك موسيقيه و بايد خارج از ريتم خونده نشه اكه اينطوره بس ريتم اونجا جيكارست كلا ريتم و باك كنه بنظرم باحال تره نه خارج از ريتم بخونه
اصلا خوندنش هيج ربطي به ريتم نداره
راستي شعرشم بدجوره هي كلمه هارو دراز ميكنه
منتظر باش تا نظرم رو درمورد تراكهاي ديكه هم بكم البته بعد ازشنيدنشون
موفق باشي

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 03:07 PM
از بت كاغذي هم خوشم نيومد ايشون انكار دارن حرف ميزنن rap ي در كار نيست
ببخشيدها اصلا ازش خوشم نيومد و بعد از 4سال اين رو يك كاره عادي ميبينم خيليم عادي
sd جوون كار تورو بيشتر ميبسندم ماله تو از اين دوتا باحال تر بود بيش من
حال داونلود بقيه رو ندارم جون كسي كه بعد از جند سال خوندن اين كارش باشه لايق داونلود نيست
زنده باد ياس و هيجكس اينا امبراتورن نه ايشون
به حرف من كوش ميدي ميري ميخوني جون بهتر از اين امبراتور ميخوني
موفق باشي

sd_34
Tuesday 7 September 2010, 03:19 PM
ممنونم شما بمن خيلي لطف داريد.ولي اهنگ هاي من به گرد پايه اينم نميرسه

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 03:41 PM
sd جون يك جيزي بكم
مردم توي دنيا اينجورين نه ايران و عراق و عربستان و بكي اينجا آسياست
وقتي كسي معروف ميشه اكه كارهاي بد بده بيرون ميكن بابا ايول ديدي يارو جي زده بيرون بابا محشره اكه بكي من خوشم نمياد و ايراد بكيري ميكن برو بابا اين فلانيه تو ميخواي ازش ايراد بكيري
به خدا اين emziper فقط بخاطر معرفيش كه من نميشناسمش اينرو ميكي
والا اكه به يك بجه كه تازه حرف زدن ياكرفته بكي ميفهمه كه اين اصلا بلد نيست بخونه نه ميتونه باريتم بخونه
نه با آهنك هماهنك ميكنه نه هيجي
حالا من جرا ميكم تو بهتري
جون تو ادعاي امبراتوري نداري و از ريتم خارج نميشي با آهنكت همامنك ميخوني
ولي اين ميكه من امبراتورم سوميشم كوش دادم
انكاري داره حف ميزنه بابا كفتيم rap زياد سخت نميكيرن نكفتيم كندش بزنيد بابا برو ياس و هيجكسو خيليا هستن كه ايشون ميكه هنوز شاكردن از اين بهتر ميخونن
من از اين عصباني ميشم بعد جهار سال جون مادرت فكر كردي خيلي كار باحالي دادي بيرون بابا اصلا كم نام بموني بهتره نه كاراي مزخرف بدي بيرون
به قرآن تو بهتر ميخوني ديكه اين نظر من بود
(بيشتر جاها ك به جاي g هست جون كيبورد فارسي ندارم)
فقط برداشت بد نكنيد
موفق باشي

SOLAIEN
Tuesday 7 September 2010, 04:19 PM
سلام ... این نظر منه !!!
خیلی خیلی ضعیف بود مخصوصا اون آهنگه که برا ایران خونده ...
ساده ترین کاری که یه خواننده باید بتونه بکنه ریتم آوردنه که حتی این آقا هم نمی تونه ریتمو بیاره ...
و همچنین از الفاظ بدی استفاده می کنه و همچنین به مخاطبی که داره آهنگ رو گوش میده دری وری میگه ...دیگه والله تو هیچ جای دنیا این جوری نمی خونند ...
همون بهتر بود که دیگه اصلا برنمیگشت ...
من رپ قبلا زیاد گوش می دادم فکر نکنید تازه برا اولین باره دارم گوش میدم ... ولی واقعا میگم ضعیف بود ...
باز هم میگم این نظر منه حالا هواداران رپ زیاد احساساتی نشند ...
اون آهنگی که خودت خونده بودی از کل این آلبوم قشنگتره ولی بیشتره جاهاش را از روی سبک بهرام برداشته بودی ! درست نمی گم ؟...

sd_34
Tuesday 7 September 2010, 04:26 PM
سلام ... این نظر منه !!!
خیلی خیلی ضعیف بود مخصوصا اون آهنگه که برا ایران خونده ...
ساده ترین کاری که یه خواننده باید بتونه بکنه ریتم آوردنه که حتی این آقا هم نمی تونه ریتمو بیاره ...
و همچنین از الفاظ بدی استفاده می کنه و همچنین به مخاطبی که داره آهنگ رو گوش میده دری وری میگه ...دیگه والله تو هیچ جای دنیا این جوری نمی خونند ...
همون بهتر بود که دیگه اصلا برنمیگشت ...
من رپ قبلا زیاد گوش می دادم فکر نکنید تازه برا اولین باره دارم گوش میدم ... ولی واقعا میگم ضعیف بود ...
باز هم میگم این نظر منه حالا هواداران رپ زیاد احساساتی نشند ...
اون آهنگی که خودت خونده بودی از کل این آلبوم قشنگتره ولی بیشتره جاهاش را از روی سبک بهرام برداشته بودی ! درست نمی گم ؟...

سلام.نه عزيزم.من اصلا بهرامو دوست ندارم .چه برسه به اين سبكم مثل اون باشه.من تيغه و ابليس رو دوست دارم