PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود رسیتال پیانو دلبر حکیم آوا

faezeh
Monday 6 September 2010, 03:35 PM
رسیتال پیانو دلبر حکیم آوا

You can see links before reply

You can see links before reply

پ.ن :

«دلبر (You can see links before replyدلبر.artandculture.ir/T______دلبر.htm) حکیم آوا» سال 1336 در خانواده (You can see links before replyخانواده.artandculture.ir/T______خانواده.htm) ای تاجیک (You can see links before replyتاجیک.artandculture.ir/T______تاجیک.htm) در مسکو (You can see links before replyمسکو.artandculture.ir/T______مسکو.htm) متولد شد. او از شش سالگی به فراگیری موسیقی پرداخت و در سال 1983 به درجه استادی موسیقی نائل شد.
این هنرمند (You can see links before replyهنرمند.artandculture.ir/T______هنرمند.htm) از سال 1362 تا 1372 در دانشکده موسیقی دانشگاه هنرهای زیبای تاجیکستان (You can see links before replyتاجیکستان.artandculture.ir/T______تاجیکستان.htm) تدریس (You can see links before replyتدریس.artandculture.ir/T______تدریس.htm) کرد و از سال 1374 نیز با زندگی (You can see links before replyزندگی.artandculture.ir/T______زندگی.htm) در تهران (You can see links before replyتهران.artandculture.ir/T______تهران.htm) در دانشگاه آزاد، دوره ی عالی هنرستان موسیقی و مرکز موسیقی صدا و سیما (You can see links before replyصدا-و-سیما.artandculture.ir/T______صدا-و-سیما.htm) به آموزش هنرجویان مشغول شد.

Peddy
Thursday 7 October 2010, 10:15 PM
درود

ممنون فائزه خانوم ... اتفاقا همین پنج شنبه ی هفته ی پیش ایشون یه رسیتال در کلیسای آلمان ها برگزار کردند خیلی زیبا مینواختند و اونطور که من شنیدم اگه 10 پیانیست برتر در دنیا داشته باشیم ایشون یکی از اونها خواهند بود!

با سپاس

audit75
Friday 14 January 2011, 06:49 PM
قربونت سلام از اسماء خداونده ربطی هم به عربی و ایرانی و غیره نداره. بهتر این پان بازیا رو بزارین کنار. من کاری با *****ای درباری ندارم که چه بر سر ما آوردن. ولی فکر نکنید وقتی کلمه ای از عربی رو استفاده می کنیم حتما به نفع عربا کار می کنیم یا اصالتمونو از یاد می بریم. اگه اینجوری فکر کنین بهتره بدونین پان فارسیست ها هم چه بلایی سر زبان ترکی میارن

EmadS
Tuesday 8 February 2011, 09:12 PM
خانم حکیم آوا واقعاً نوازنده ی بسیار خوبی هستن . واقعاً . من به رسیتالشون رفتم . خیلی عالی می زنن . مطمئناً از بهترین پیانیست های دنیا هم که نباشن ، بهترین پیانیستی هستن که در ایران اند !
فوق العاده منظم ، شفاف و تمیز می زنن