PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ميخوام آموزش تمبو رو شروع كنم

mariwan
Monday 6 September 2010, 07:59 PM
دوستان عزيزي كه به اين بحث سر ميزنن
لطفا نظر خودتون رو بكيد ببينم طرفدار داره يا نه
ايشالا بعد ازاين نظر سنجي آموزش كامل تمبو رو ميزارم اينشالا تا حرفه اي شدن

mariwan
Monday 6 September 2010, 08:05 PM
آقا بابك ميخوام بدونم دوستان اين بحث رو دنبال ميكنن يا نه جون اكه بزارم و كسي بهش سر نزنه بس هيجي نكردم

HamedSedighi
Monday 6 September 2010, 11:18 PM
خیلی عالیه
سعی می کنم که یک ساز مناسب هم با راهنمایی شما بخرم و همراه با آموزش شما تمرین کنم

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 06:42 AM
عاليه arckey جون
من هم درخدمتم و بزودي آموزش رو شروع ميكنم

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 07:12 AM
آقا بابك نميخوام سازي انتخاب كنم
من خودم نوازنده يه تمبو هستم ميخوام آموزشش رو اينجا به دوستان بدم
اولين پيام بنده رو بخونيد

BaBak_ParSian
Tuesday 7 September 2010, 08:35 AM
آقا بابك ميخوام بدونم دوستان اين بحث رو دنبال ميكنن يا نه جون اكه بزارم و كسي بهش سر نزنه بس هيجي نكردم
درود - ای وای شرمنده - اشتباه شد یه نظر من اگه مسلط هستید شروع کنید فقط یه چیزی -یعنی یه سوال فنی داشتم اینکه میگن تپو در هر موزیک میشه در مورد این جمله توضیح بدید ؟ دلم می خواد بدونمش .

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 11:39 AM
ببخشيد آقا بابك منظورتونو متوجه نشدم (تمبو در هر ميوزيك ميشه) اكه ميتونيد يك كم توضيح بدبد ممنونم

HamedSedighi
Tuesday 7 September 2010, 03:07 PM
خب تصور می کنم که منظور ایشون tempo است . که در اولین شیت هر قطعه بالای شیت نوشته میشه
مثلا 100 و ...

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 03:32 PM
اكه منظورشون تمبو (سرعت ) باشه كه جداست همه ميوزكي اينو داره ولي جمله رو تموم نكرده بدونم جي ميكه
آقا بابك لطفا سوالتون رو دوباره كنيد

MA_Happy
Tuesday 7 September 2010, 04:10 PM
منم خیلی علاقه مند به تمپو شده ام،ولی حیف که وقت آموزشش را ندارم.ساز سختی است؟

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 04:16 PM
دوست عزيز همه سازها وقتي سخته كه تمرين نكني جقدر تمرين زيادتر بكني بيشتر آسون ميشه
وليتمرين نكني همه سازها سخته نه تمبو و سختيه ساز مربوط به خود شماست كه جقدر بهش علاقه داريد و تمرين ميكنيد
بعد از اينكه آموزش رو شروع كردم شما با من ادامه بده ميفهمي جطوره
موفق باشي

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 04:17 PM
لطفا در نظر سنجي شركت كنيد تا ببينم نظرتون جيه

HamedSedighi
Tuesday 7 September 2010, 04:18 PM
در خرید تمپو به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟
البته اگر که می دانید اینجا برای تاپیک بی نظمی بوجود میاد تاپیکی جداگانه ایجاد کنم ؟

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 04:39 PM
نه اشكالي نداره ولي شما مديريد جطور صلاح ميدونيد انجام بديد
ايشالا حالا بايد برم يه خورده كار دارم شب برميكردم و جنديدين نكته يه مهم بهتون ميكم و نوع تمبو هارو هم توضيح ميدم
موفق باشيد

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 07:47 PM
سلام
دوستان بركشتم
حالا آقا arckey جند نكته مهم هست وقتي ميري تمبو بخري
ما دو نوع داريم كه هر دوتاش كاربرد دارن ولي اوني كه زياد اربرد داره اينه كه عرب و ترك بيشتر منطقه ميكن دربوكا
و دومبك هم ميكن نه تمبك
You can see links before reply
حالا ايني كه كذاشتم عكشرو يكم كرونه يعني از 100$ تا 300$و 400$ داره ولي ديكه آخرشه كه من اينرو توصيه نميكنم
براي ابتدا يكي از همين نوع ميكيري ولي دورو بر 40 هزار تومن شايدم كمتر كه اين عكسشه
من خودم از اين دارم و واسه همين عوض نكردم بخاطر اينكه يكي از اين بالايا بيداكنم كه عالي باشه جون از اون بالايي هست ولي صداش خوب يست حالا بكزريم
شما يكي از اين بكير كي ياد كرفتي من اومدم ايران يادم بنداز يكي از اون مصريا واست بكيرم و بيارم:5:
خوب اين يك نوعش نوع ديكري اينه كه من توصيه نمي كنم
ميدوني جرا جون اين لبش باريكه يه وقت ميري مثل تنبك ميزني :21:
شوخي كردم اين نوع واسه زيبا كردن كار دسته جمعيه بس وقتي بالايي رو يادكرفتي اين ميشه باقلوا
اين از نوعش

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 07:57 PM
حالا ريم سر خريدش
ببين اين نكات رو خوب يادت باشه
1 تمبو به هيج وجه نبايد ترك توش باشه
2 بلاستيكش كه به جاي جرم تنبكه نبايد دسانداز داشته باشه البته بعد بستن تند بيجها نميكم لبهاش لبه هاش يك خورده داره ولي تو اوني رو كه لبه هاشم يك خورده داشن نخر جون بعدا بايد باز كني و از نو سفت كني تا خوب بشه
3 ببا سوراخ كوجيك نداشته باشه منظورم بلاستيكه جون روي صداش تاثير داره
4 زيادي وزن نداشته باشه سبك هم نباه يعني ورمال (ولي اوني كه كفتم كرونه سبكه ولي با عاديا بدنش فرق داره)
5 صداي تمبو خيلي مهمه خودت كوش كن اكه بسنديدي بخرو بيا
ديكه نكته يه قابل توجه نداره
موفق باشي

mariwan
Tuesday 7 September 2010, 07:58 PM
دوستان ايشالا از فردا يا بس فردا آموزش شروع ميشه با تصوير كه بنده حقيرو توي تصوير ميبيند البته از سر به بايين :21:

BaBak_ParSian
Tuesday 7 September 2010, 08:37 PM
اكه منظورشون تمبو (سرعت ) باشه كه جداست همه ميوزكي اينو داره ولي جمله رو تموم نكرده بدونم جي ميكه
آقا بابك لطفا سوالتون رو دوباره كنيد
درود - ببینید مثلا میگن فلان موزیک تمپوش اینطوریه این یعنی چی ؟

BaBak_ParSian
Tuesday 7 September 2010, 08:37 PM
اصلا تمپو یعنی چی ؟

I_Walk_Alone
Tuesday 7 September 2010, 09:04 PM
والا منم دفعه اول هست که اسم تمپو رو میشنوم!
لطفاً اول یکم دربارش توضیح بدید بعد برید سراغ اموزش
ممنون دوست عزیز

shahrdad
Tuesday 7 September 2010, 09:35 PM
حقیرراهم به شاگردی بپذیرید.

HamedSedighi
Tuesday 7 September 2010, 10:20 PM
حقیرراهم به شاگردی بپذیرید.

این حرفا چیه ؟
شما استادی ،
منتظر آموزش های شما در باب این ساز هستیم ، البته اگر تمایل دارید استاد

mariwan
Wednesday 8 September 2010, 12:41 PM
اينجا حقيري وجود نداره اين حرفا جيه منم استاد نيستم همه به كمك هم نياز داريم حالا اومد و منم در باب تنبك كمك خواستم شما بايد راهنماي من باشي و تمبو نوازي براي شما آسون تر از هركسيه اينرو خودتون هم ميدونيد
موفق باشيد

mariwan
Wednesday 8 September 2010, 12:46 PM
تمبو در ميوزيك يعني سرعت ميوزيك و فارس به دربوكا يا دومبك ميكن تمبو
خودتون ميدونيد كه ميوزيك بدون سرعت نميشه و به اين سرعت ميكن تمبو
ولي تمبو يا دربوكا خودش يك ساز جداست
ايشالا وقتي كه توضيح بيشتر دادم ميفهميد
ولي راستي دوستان از شما جند نفر ساز خودشرو داره
اينرو واسه اين ميكم كه بدون ساز يادكرفتن هم سخته هم نميشه
جون من بهتون تمرين ميدم بدون ساز كه نميشه

mreza
Wednesday 8 September 2010, 07:28 PM
با اجازتون منم اومدم تا از دانسته هاتون و از حظورتون نهایت بهره رو ببرم
البته شاید این سوال بی ربط باشه اما من یه جایی دربوکای سفالی دیدم اونا چطوره ؟

shahrdad
Wednesday 8 September 2010, 09:19 PM
ضمن سلام وسپاس ازالطاف دوستان، من احساس خودم رو صادقانه و صمیمانه گفتم. ممکنه در ساز تنبک اندکی حرف برای گفتن داشته باشم اما ساز تمپو اساساً و ماهیتاً با تنبک چه به لحاظ جایگاههای متفاوت آنها درموسیقی و کاربرد تمپو درسازهای همراهی کننده وچه به لحاظ تفاوت بسیار زیاد فیزیک دست نوازندگان این ساز که البته تشابهاتی نیز وجود دارد.من همیشه علاقمند بودم بامدرسان با تجربه این ساز(ضمن علاقه خودم به نواختن تمپو) گفتگویی مبنی بر این داشته باشم که آیا تابحال متدی علمی جهت آموزش حرکات مختلف برای تمپو نگاشته شده است؟ و حتی در دبی از یکی ازنوازندگان برجسته دراین مورد سوال کردم که ایشان باتوجه به آموزش غیر آکادمیک خودش اظهار بی اطلاعی نمود. درهرحال مشتاقانه منتظر آموزش شما دوست هستم و چنانچه خدمتی برآید نیز در خدمت شماخواهم بود.

mariwan
Wednesday 8 September 2010, 11:09 PM
دوست عزيز MREZA كه سفالي هم داشته باشي بد نيست و اشكالي هم نداره براي شروع عاليه
و استاد عزيز SHAHRDAD انشالا بعد شروع و كذشت جند تمريني و راه امدنتون خواندن نت تمبو رو هم همينجا عرض ميكنم
از نظر اكادمي هم تمبو در عراق خوب بيش ميره جونكه در عراق تدريس تمبو و كلا ميوزيك دانشكده و دانشكاه هاي دولتي داره و تمبو هم جايكاه خوبي داره و از نظر علمي از سازهاي ديكر هم دست كمي نداره
درسته حركاته تمبو تنبك فرق داره ولي براي شما آسون تره جون من خودم تنبك ميزدم وقتي اومدم عراق تمبورو به سورت فشرده دنبال كردم ولي هنوزم تنبك ميزنم
در اسرع وقت نمونه تنبك نوازي و تمبو نوازيم رو ميزارم
راستي جواب نداديد شما ميتونيد ساز رو بيدا كنيد؟

mariwan
Wednesday 8 September 2010, 11:13 PM
راستي دوستان عزيز بخاطر رسيدن عيد رمضان تمرين ميوفته بعد عيد اشكالي نداره ؟
جون من يك كشت كوجيكي دارم بايد برم سليمانيه تا دف تركي بخرم بخاطر همين انشاالا بعد از عيد آموزش شروع ميشه اميدوارم خوب بيش بره
موفق باشيد

shahrdad
Saturday 11 September 2010, 09:21 PM
دوست عزيز MREZA كه سفالي هم داشته باشي بد نيست و اشكالي هم نداره براي شروع عاليه
و استاد عزيز SHAHRDAD انشالا بعد شروع و كذشت جند تمريني و راه امدنتون خواندن نت تمبو رو هم همينجا عرض ميكنم
از نظر اكادمي هم تمبو در عراق خوب بيش ميره جونكه در عراق تدريس تمبو و كلا ميوزيك دانشكده و دانشكاه هاي دولتي داره و تمبو هم جايكاه خوبي داره و از نظر علمي از سازهاي ديكر هم دست كمي نداره
درسته حركاته تمبو تنبك فرق داره ولي براي شما آسون تره جون من خودم تنبك ميزدم وقتي اومدم عراق تمبورو به سورت فشرده دنبال كردم ولي هنوزم تنبك ميزنم
در اسرع وقت نمونه تنبك نوازي و تمبو نوازيم رو ميزارم
راستي جواب نداديد شما ميتونيد ساز رو بيدا كنيد؟

بله مشکلی درتهیه ساز ندارم.

mariwan
Monday 13 September 2010, 12:35 AM
خب عاليه اميدوارم دوستان عزيز ديكه هم اين مشكل رو نداشته باشن

ab_bb22
Thursday 6 February 2014, 11:52 AM
آموزش رایگان کار خیلی خوب و پسندیده ای هست. منتها این چندتا نکته رو در نظر داشته باش.
فایل های صوتی و عکس های مرتبط به آموزش رو توی آپلود سنتر (You can see links before reply) انجمن آپلود کن؛ فیلم هاش رو هم توی آپارات (You can see links before reply).
آموزش رو نصفه کاره نذار.کارت رو وابسته به دریافت تشکر و... نکن.فایل های آموزشی رو هم به مرور آپلود کن. مثلا هفته ای دو بار یه مطلب جدید اضافه کن.

ali_aly
Tuesday 27 May 2014, 10:00 PM
سلام دوستان
منم نوازنده تنبک و تمپو هستم...
اگه کسی مشکلی در مورد ساز و نواختنش داره بگه...

vanigraph
Tuesday 22 March 2016, 06:09 PM
سلام، وقت دوستان و اساتيد بخير، من علاقه ى زيادى به سازهاى كوبه اى دارم، الان هم تمپو خريدم، در مورد آموزشش ، ممنون ميشم كمكم كنيد

- - - Updated - - -

سلام استاد، من تازه ميخوام شروع كنم، سازم تمپو هستش، ممنون ميشم براى يادگيريش راهنماييم كنيد