PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای در مورد چند برند

arashmidos200x
Wednesday 8 September 2010, 12:01 AM
دوستان من امروز به همراه یکی از دوستان که پیانو هم تدریس میکنند برای امار گیری پند پیانو یه خیابان لارستان رفتیم و پیش یکی از دوستان ایشون که نمیندگی مارکهای یاماها و برل ریور (bearl river) را دارند رفتیم از اونجایی که بودجه ی بنده 3 میلیون تومان است این اقا در فروشگاه خود در مورد مارک یاماها مدل ju 109 با 109 سانتیمتر ارتفاع و قیمت 3 میلیون و چهارصد رو پیشنهاد کردند اما خودش گفت مارک برل ریور مدل p1 با ارتفاع 121 سانتیمتر و قیمت 3 میلیون و چهارصد به مراتب بهتر از اون یاماها است و همچنین دارای چکش های المانی میباشد و کلی هم از گارانتی و ایناش تعریف کرد و اون دوستمون هم باهاش اهنگ زد و تاییدش کرد البته یاماها کوک نداشت که باهاش بزنه همچنین به یه مغازه ی دیگه رفتیم و مارکهای اتومایسر 123 سانت 3میلیون و 350 ساخت چین وبر 114 سانت چهار میلیون و سیصد و پنجاه و کاوایی 110 سانت3میلیون و نهصد دو مورد اخر که اصلا به بودجه من نمیخوره صدای اتومایسر و کاوایی رو هم شنیدیم من واقعا تفاوت انچنانی بین صداها حس نکردم و از همگی لذت بردم ولی اون دوستمون که با اینا اهنگ زد خودش اون برل ریور رو تایید کرد و گفت خوبه .میخوام منو یه راهنمایی بکنید ببینیم دنیا دست کیه فقط یه چیزی من نظرات فوق العاده ضد و نقیضی هم در این سایت خوندم هم اینکه از چندید اموزنده و استاد موسقی شنیدم هرکی یه چیز میگه حالا میشه بگید من که در مسقی بی سوادم و چیزی حالیم نیست و هیچ وقت نمیتونم به فرض مثال بفهمم چکش فلان پیانو جنسش چی جیه و مطمئنا به سختی همین بودجه رو هم گیر اوردم چکار میتونم بکنم؟

meisamsaeedi
Wednesday 8 September 2010, 08:11 AM
سلام
دوست عزیز من هم مشکل شمارو تا همین هفته پیش داشتم .اول اینکه توی این کار هیچ کس بهت کمک نمیکنه چون همه فکر خودشون هستند فروشنده ها میخوان جنس خودشون رو بفروشن معلم ها هم میخوان هرکی درصد بیشتری بهشون میده معرفی کنن دوم تمام پیانوهای توی این رنج قیمت ساخت کشور چین هستند .سوم هیچکدوم از این مارکها بهت گارانتی نمیدن 5 سال و 7 سال و 2 سال همه بیخوده پای عمل بیاد گارانتیه جیبه خودتی. نوی این مملکت شرکتهای به بزرگ سامسونگ و ایران خودرو و .... گارانتی نمیدن این پیانو فروشها که دیگه خودت میدونی خلاصه گارانتی یعنی کشک.در مورد مارکهایی که دیدی اطلاعاتی که من از بازار و دوستان گرفتم و آخرهم توجیح نشدم و به این نتیجه رسیدم که پیانویی بخرم که تمام قطعاتش چوبی باشه . و توی این رنج قیمت فقط challen و Falcon و semick هستش که سمیک گرونه ولی اون دوتا خوبه من خودم فالکون 132 خریدم اگر هم سوالی داشتی میتونم تلفنمم بهت بدم تا کمکت کنم چون راستشو بخوای تایپ کردن فارسی خیلی سخته

BaBak_ParSian
Wednesday 8 September 2010, 08:54 AM
درود - یکمی بیشتر صبر کنی و جستجو گر باشی بهتره .

bhb32
Sunday 7 November 2010, 10:41 PM
نمي دونم تاالان پيانو گرفتي يا نه ولي دقت كن
از فروشنده فالكون بخواه درب صفحه اكشن رو برات باز كنه نگاه كن به چوب بي كيفيتي كه درب صفحه به اون متصل مي شه و سوراخ هاي نا منظم روي بدنه پيانو.
من خودم مي خوام يا چلن بگيرم يا سميك بعد از كلي تحقيق
خواهشا پولت رو نريز تو آب و دور اين پيانو ها رو خط بكش ( پرل ريور ، ريتمولر ، فالكن ،‌كاوايي، نورديسكا)