PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعالیت شما برای ما ارزش مند است!!!

Khashayar
Saturday 11 September 2010, 01:38 PM
فعالیت شما برای ما ارزش مند است!!!

درود
بعد از یک بررسی طولانی که از چند ماه پیش و توسط تعدادی از دوستان و همکاران سایت انجام شد به نتایجی رسیدیم در مورد فعالیت کاربران.
و بعد از این بررسی ایده ای به ذهن ما خطور کرد که در زیر مفصل می اید.
شاید تمیز دادن شهروندان خوب و مفید از شهروندان خرابکار در یک جامعه بسیار مهم باشد،زیرا شهروندان خوب در جهت سازندگی و آبادانی و پیشرفت قدم بر میدارند و شهروندان بد باعث صدمه دیدن زحمات شهروندان خوب و پس رفت می شوند.به همین جهت است که در تمام جوامع چه جهان اول و چه جهان سوم برای این معضل چاره اندیشی میکنند. جامعه مجازی نت آهنگ هم از این موارد مستثنا نیست!
همانطور که اکثر دوستان هم شاهد بودند و هستند چند ماهی است تعدادی کاربر خرابکار با اهداف مختلف چه بر هم زدن نظم و چه ***** کردن سایت و پائین اوردن سطح کیفی سایت با زدن تاپیک های بی محتوا وارد سایت میشوند که البته همیشه نا موفق بودند!!!
و در مقابل این افراد کاربران زیادی هم داریم که فعالیت خوبی دارند برای بهبود و پیشرفت موسیقی تلاش میکنند با ارسال مقاله و اخبار و تاپیک ها و پست های ارزشمند و اخلاق خوب و ...
خوب فعالیت این دسته از دوستان برای ما و تمام جامعه هنری ایران ارزشمند خواهد بود.و احساس نیاز میشود که از این دوستان به طور مستمر و دوره ای تشکر و قدر دانی شود به همین جهت طرحی اماده کردیم و مدتی روی این طرح تامل کردیم و الان زمان اعلام این طرح است...
طرح به صورت ذیل است:

از این پس به طور مستمر و ماهانه فعالیت تمام کاربران زیر نظر خواهد بود؛و مسئولی هم برای این کار در نظر خواهیم گرفت.این مسئول با همکاری سایر مسئولین سایت هر ماه لیستی از فعالیت کاربران تهیه میکند و سه نفر از بهترین کاربران و سه نفر از بدترین کاربران از این بین با توجه به فعالیت آنها مشخص میشوند...

از سه نفر کاربران خوب و فعال تقدیر و قدردانی میشود رنگ نام کاربریشان به مدت یک ماه تغییر میکند و بسته به میزان فعالیتشان اکانت vip دریافت میکنند که میتوانند به صورت از خدمات سایت که رو به افزایش هم هست و همچنین خدمات دیگری که به صورت دوره ای ارائه میشود مثل استودیو و مستر کلاس ها و ... به صورت رایگان استفاده کنند...

اگر کاربری سه بار پیاپی بین این لیست سه نفره قرار بگیرد اکانت یک ساله ی vip دریافت میکند.

کاربرانی که در لیست سه نف خرابکار و بد قرار میگیرند بار اول نامشان فقط اعلام و در لیست سیاه قرار میگیرد تا سایر کاربران انها را بشناسند.
بار دوم اخراج یک هفته ای میشوند و اگر بار سوم هم در این لیست قرار بگیرند برای حفظ کیفی و ارامش سایت و محیط دوستانه به طور دائم اخراج میشوند.!

اما شاید بعد از خواندن مطالب بالا بپرسید فعالیت ها چیست و چگونه میتوان امتیاز خود را افزایش دهیم؟
خوب جواب این سوال ساده است.
ما در سایت به جز انجمن ها بخش های دیگری هم داریم. که شامل مقالات، اخبار، وبلاگ، فروشگاه، آموزشگاه، بخش نت ها و پروفایل می باشد. که از بین اینها،بخش های فروم، مقالات، اخبار، وبلاگ و آموزشگاه مد نظر ما است.
یعنی شما با فعالیت در این بخش ها امتیاز کسب میکنید.
در فروم با ارسال پست ها و تاپیک های مفید و شرکت در بحث ها و نظر دادن در مورد نمونه کار ها و پاسخ گوئی به سوالات و ...که البته هر پست و تاپیکی حساب نمیشود و فقط مطالب مفید که واقعا ارزشمند هستند در نظر گرفته میشوند.
به طور مثال پستی با مضمون تشکر،خوب بود،یا جملات بی ربط و اسپم در نظر گرفته نمیشود!

در بخش مقالات با ارسال مقاله چه ترجمه و چه نوشته خودتان میتوانید امتیاز کسب کنید،امتیاز مقالات به خاطر تخصصی بودن و زحمت زیاد بیشتر از پست و تاپیک خواهد بود!

در بخش اخبار هم که با ارسال اخبار با منبع و موثق کسب امتیاز میشود.

در بخش وبلاگ باید حتما وبلاگ خودتون رو به مسئول مربوطه اعلام کنید تا زیر نظر گرفته شود و اگر وبلاگی خوب و مفید باشد هم از طرف سایت تبلیغات میشود و هم به امتیاز فعالیت شما اضافه می کند.

فعالیت در بخش اموزشگاه کمی متفاوت است. به صورت که شما اگر در زمینه ای از موسیقی دارای تبحر زیاد هستید و دانشتان این اجازه را میدهد که اموزشی در ان زمینه تهیه کنید با مسئول مربوطه در میان بگذارید و یک طرح توجیهی از این اموزش ارائه دهید و اگر مناسب بود هم از نظر کیفیتی و هم کمیتی با همکاری تیم فنی سایت اموزش را تهیه کنید و اگر مورد تائید قرار گرفت تیم فنی سایت این اموزش را به صورت اینتر اکتیو تیه میکند و انتشار میدهد و البته منافع مالی و معنوی این اموزش هم با توافق طرفین خواهد بود و طبیعتا این اموزش ها از امتیاز بالائی برخوردار است!.

اما مورد دیگری که جزو بخش های سایت نیست اما در ذات فعالیت در سایت نهفته است اخلاق است.یعنی شما در کنار این فعالیت ها با داشتن اخلاقی خوب و نیکو میتوانید امتیاز کسب کنید و از انجائی که اخلاق خوب نیز بسیار مهم است امتیازی بالا دارد!

جمع امتیازات تمام موارد بالا میشود امتیاز فعالیت شما در یک ماه.و طبیعی است کسانی که در چند بخش فعالیت میکنند امتیاز بیشتری از کسانی دارند که در یک بخش فعالیت میکنند.

همه چیز تا اینجا کاملا روشن و شفاف می باشد.
مسئول یا مسئولین مربوطه برای این کار به زودی اعلام میشوند.اما از همین امروز این طرح اجرا میشود.
در کنار لیست سه نفره از کاربران فعال و خاطی لیست 100 نفر اول کاربران خوب هم اعلام میشود تا هر کس میزان فعالیت خود را بداند و برای دوره ی بعد اگر مایل بود تلاشش را بیشتر کند.

فعالیت شما برای ما و جامعه هنری بسیار ارزشمند است چرا که همین فعالیت های مفید میتواند موتوری باشد برای پیشرفت و ارتقا هنری کشورمان به خصوص موسیقی که در حیطه فعالیت ما است.اما از انجا که تمام هنر ها مانند زنجیر به هم متصل هستند ارتقا یکی از شاخه های هنری تاثیری هر چند کوچک بر هنر های دیگر میگذارد.

هر سوالی بود در همین تاپیک بپرسید.
پاینده باشید و سربلند

BaBak_ParSian
Saturday 11 September 2010, 01:47 PM
درود - نصف متن رو خواندم - من که وضعیتم همیشه اینطوری است و همیشه در سایت هستم و فکر نکنم طور دیگه تغییر کند بازم سپاس از این طرح خوب - با اینکار میدونم که سطح تایپیکها چه از نظر فنی و علمی بالا می ره امیدوارم چنین طرحی باعث بهتر شدن سایت بشه و رو به پیشرفت حرکت کند

TurkOghlan
Saturday 11 September 2010, 02:12 PM
موفق باشين. به نظر من طرح خيلي خوبيه.l

Mehrdadgh4
Saturday 11 September 2010, 02:14 PM
سلام.ممنون از زحماتتون.به نظر من اين كار شما خيلي ميتونه توي پيشرفت سايت و انجمن تاثير داشته باشه. اميدوارم با بالا رفتن سطح كاربران از نظر علمي، هنري ،اخلاقي و فرهنگي به زودي نت آهنگ بالاتر از همه سايت ها و فروم ها قرار بگيره (همانطور كه هست).
و هر كمكي هم از ما بر بياد دريغ نمي كنيم.موفق باشيد

I_Walk_Alone
Saturday 11 September 2010, 02:35 PM
ممنون از طرح خوب شما
جناب آشو مدتی پیش خود شما طرحی دادید که تاپیکها اول باید مورد تایید مدیران قرار بگیره و بعد نمایش داده بشه ....این کاری هست که اکثریت فرومها انجام میدند و بسیار در حفظ نظم و انسجام بهشون کمک میکنه ... اما هنوز این طرح اجرا نشده ... هر کسی میتونه تاپیک بزنه و بلافاصله تاپیک اون در دسترس اعضا قرار میگیره ... نتیجش هم شده پراکندگی تاپیک ها و چند برابر شدن کار مدیران و در راس اونها خود جنابعالی .....
امیدوارم در کنار این طرح قشنگتون ، ایده ی محدودتر کردن ایجاد تاپیکها رو هم اجرا بفرمایید
ممنون

Acoustic
Saturday 11 September 2010, 02:41 PM
خیلی عالی خشایار عزیز ... بعد از یه مدتی مشکلات و تقریبا حالت ساکن . الان بوی پیشرفت به مشام آدم میرسه

Khashayar
Saturday 11 September 2010, 02:46 PM
درود

منون از طرح خوب شما
جناب آشو مدتی پیش خود شما طرحی دادید که تاپیکها اول باید مورد تایید مدیران قرار بگیره و بعد نمایش داده بشه ....این کاری هست که اکثریت فرومها انجام میدند و بسیار در حفظ نظم و انسجام بهشون کمک میکنه ... اما هنوز این طرح اجرا نشده ... هر کسی میتونه تاپیک بزنه و بلافاصله تاپیک اون در دسترس اعضا قرار میگیره ... نتیجش هم شده پراکندگی تاپیک ها و چند برابر شدن کار مدیران و در راس اونها خود جنابعالی .....
امیدوارم در کنار این طرح قشنگتون ، ایده ی محدودتر کردن ایجاد تاپیکها رو هم اجرا بفرمایید
ممنونبله من این طرح رو دادم و اکثر دوستان با محدود شدن تمام بخش های سایت مخالفت کردند...
و البته این مورد رو هم بگم که در صورت محدود شدن کل بخش ها زحمت بیشتری مطلبه که تمام تاپیک ها خوانده بشه و تائید بشه.
اما لازم به ذکره این طرح در بخش گوناگون ها و بخش نت ها اجرا میشه و نتیجه اش 33 اسپم در طول دو هفته بوده..
به نظر من بهتره این طرح در بخش هائی که درصد اسپمشون خیلی زیاده اجرا بشه مثل همین بخش گوناگون و بخش نت ها ...
مرسی و پاینده باشید

makan
Saturday 11 September 2010, 03:16 PM
کار خیلی‌ عالی‌ هستش امیدوارم به پیشرفت سایت کمک کنه................موفق باشین

Blue_Danube
Saturday 11 September 2010, 03:34 PM
بسیار طرح خوبیه من سعی میکنم که به خوبی این کار رو انجام بدم

rezaranjbaraan
Saturday 11 September 2010, 03:57 PM
بسیار عالی...!

sd_34
Saturday 11 September 2010, 04:08 PM
طرح بسار خوبيه.اينشالا سايت پيشرفت كنه

vahabvafadar
Saturday 11 September 2010, 04:15 PM
منم به عنوان یه عضو کوچیک حمایت خودمو اعلام میکنم رسما و ابراز خوشحالی میکنم از این تصمیم بجا.
مهمترین اثرش از دید من اینه که با شناسوندن کاربرنماها دیگه شاهد این اتفاقات نخواهیم بود که دوستای خوبمون مجبور به ترک سایت بشن .
امیدوارم شاهد محیطی باشیم صمیمی تر و دوستانه تر.

siavash_shams
Saturday 11 September 2010, 04:47 PM
خیلی خوبه

Hossein_irani
Saturday 11 September 2010, 05:18 PM
خیلی خوبه......به نظر من جایزشو هر چند وقت یکبار عوض کنید....

Arash-hadian
Saturday 11 September 2010, 09:59 PM
مرسی آشو جان .طرح خوب و کاملیه. همگی باید دست به دست هم بدیم تا سطح کیفی نت آهنگ رو بالا ببریم.

ممنون

kiana.violin
Saturday 11 September 2010, 11:07 PM
ممنون
فوق العاده ست.
امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت بیشتر نت آهنگ باشیم.

ALI2323
Saturday 11 September 2010, 11:23 PM
مرسی ایده ی واقعا کامل و هوشمندانه ای بود و مطمئنا به سایت کمک میکنه... من هر طور بتونم به پیشرفت سایت کمک میکنم...

sakomusic
Saturday 11 September 2010, 11:28 PM
طرح فوقالعاده خوبیه خدمت مدیریت تبریک عرض میکنم.موفق باشید:41:

forever
Sunday 12 September 2010, 11:19 AM
سلام،
ایده بسیار خوبی ست!
یک سوال و البته پیشنهاد: برنامه ای برای کسانی که توی سایت مقالات رو ترجمه میکنند ندارین؟؟؟
آخه من دیدم توی اکثر مقالات فقط کسانی که مقاله رو ارسال میکنند و تایید میکنند نام کابریشون دیده میشه و مترجم عملاً هیچ نقشی نداره! بهتره که مثلاً زیر نام کاربری مثل مدیر انجمن و مدیریت بخشهای مختلف یک عنوان برای مترجمین سایت هم درج بشه! من احساس میکنم اینجوری افراد بیشتری هم راغب میشن که مقاله بذارن یا به عنوان مترجم سایت فعالیت کنند.
با تشکر

Khashayar
Sunday 12 September 2010, 11:27 AM
درود

یک سوال و البته پیشنهاد: برنامه ای برای کسانی که توی سایت مقالات رو ترجمه میکنند ندارین؟؟؟
آخه من دیدم توی اکثر مقالات فقط کسانی که مقاله رو ارسال میکنند و تایید میکنند نام کابریشون دیده میشه و مترجم عملاً هیچ نقشی نداره! بهتره که مثلاً زیر نام کاربری مثل مدیر انجمن و مدیریت بخشهای مختلف یک عنوان برای مترجمین سایت هم درج بشه! من احساس میکنم اینجوری افراد بیشتری هم راغب میشن که مقاله بذارن یا به عنوان مترجم سایت فعالیت کنند.خوب بهتر بود این مسئله رو در انتقادات و پیشنهادات مطرح میکردید.
حقیقتش نام تمام کسانی که در بخش مقالات به صورت رسمی فعالیت میکنند مثل سپهر ،مثل پوریا،و مثل شما و دیگران بعد از یک سری ویرایش ها که قراره در بخش مقالات انجام بشه اونجا نوشته میشه!الان هم بخش مقالات یک سری باگ داره .اما کسی که مقاله رو ارسال میکنه از همون اول میتونه نام مترجم یا نویسنده مقاله رو بنویسه تا نمایش داده بشه..
سپهر به من گفت و من مقالات رو ویرایش میکنم و نام مترجم رو قرار میدم...
خیالتون راحت حق کسی اینجا ضایع نمیشه!
یک سری ادیت ها هم خواهیم داشت که تعداد مقالات ارسالی مثل تعداد پست ها در پروفایل کاربر نمایش داده بشه ...
به تمام نکاتی که شما فرمودید قبلا مفصل فکر شده و برنامه ریزی شده
مرسی از پیشنهادات و انتقاداتتون.

پاینده باشید

forever
Sunday 12 September 2010, 11:47 AM
درود
خوب بهتر بود این مسئله رو در انتقادات و پیشنهادات مطرح میکردید.

من فکر کردم میشه اینجا هم عنوان کرد و مرتبط هست با پیشنهاداتی که شما دادین، چون به هر حال در مورد فعالیتهای کاربران سایت هست!
به هر حال عذر میخوام اگه در جای مناسب پیشنهادم رو مطرح نکردم:9:

Babak_mix
Sunday 12 September 2010, 11:57 AM
با تشکر از مدیر عزیز انجمن، خشایار جان...

بنده این طرح رو البته در مقیاس کوچیکتر در بخشی که مسئولش هستم اجرا کردم البته به صورت محدود که زیاد مورد استقبال دوستان واقع نشد....
ولی با برنامه ریزی خوب و دقیقی که شما مدیران در سایت انجام خواهید داد، شکی نیست که این طرح عالی به زودی به ثمر خواهد نشست...

در تمام مراحل این طرح در خدمتتون هستم، و اگر کمکی از دست این حقیر بربیاد خوشحال میشم که مفید باشم...

پاینده و پیروز باشید Babak

rumour
Sunday 12 September 2010, 01:29 PM
یه مطلب جالب اینه که در پست اول جناب آشو گفتن که اسپم و پست برای تشکر و این چیزا ندید. امتیازه منفیه و حساب نمیشه. بعد 80% درصد کسانی که اینجا پست زدن گفتن : مرسی، ممنون، طرح عالیه و ....

netmooteler
Sunday 12 September 2010, 04:05 PM
درود
این طرح مثل یه غربال می مونه ؛ و افرادی رو که برای وقت گذرونی و کارای پوچ و بی ارزش به اینجا می آن رو از دوستان هدفمندی که برای بالا تر بردن سطح فرهنگی و هنری جامعه تلاش می کنن جدا می کنه...
همینطور یه انگیزه ای می شه واسه کاربرای جدیدی مثل من که چند مدتی بیشتر نیست با این محفل پر بار آشنا شدن ؛
برای فعالیتی دوچندان ؛ بهتر از پیش...

هر چه داناتر شوی ؛ از دست دادن وقــــت برایت آزار دهنده تر اســـت " دانته "

همایون باشید

mariwan
Sunday 12 September 2010, 04:45 PM
خسته نباشيد
خيلي فكر خوبيه و اميدوارم كه نت آهنك با اين طرح بيشرفت كنه
بشرطي كه بيام بي ربط زياد نشه

mtb
Monday 13 September 2010, 09:48 AM
طرح جالب و میتونم بگم خیلی خوبیه اما یه سوال: برای همکاری توبخش مقالات واخبار سایت باید چطوری مطالبمون رو در دسترس قرار بدیم؟ مثلا" تو بخش مقالات من که رفتم جایی برای ارسال مقاله و این جر چیزا نبود...!
با تشکر...

Khashayar
Monday 13 September 2010, 09:55 AM
درود

طرح جالب و میتونم بگم خیلی خوبیه اما یه سوال: برای همکاری توبخش مقالات واخبار سایت باید چطوری مطالبمون رو در دسترس قرار بدیم؟ مثلا" تو بخش مقالات من که رفتم جایی برای ارسال مقاله و این جر چیزا نبود...!
در بخش مقالات و اخبار بخشی برای ارسال وجود داره...
شما در سایت با همین نام کاربریتون لاگین کنید و به بخش مقالات یا اخبار برید .
در قسمت بالای بخش نوشته ارسال مقاله یا ارسال اخبار.
از اونجا میتونید مقالات یا اخبارتون رو ارسال کنید و منتظر بوشید در عرض چند ساعت و نهایتا یک روز مقاله ی شما تائید شود و در اختیار عموم قرار بگیرد.و طبیعتا به فعالیت و امتیازات شما اضافه شود.
البته دادن نظرات فنی و تخصصی و بخش مقالات و با نام کاربری خود هم امتیازی مثل فعالیت در انجمن ها و پست ها دارد.
پاینده باشید

nanani
Monday 13 September 2010, 11:06 AM
با سلام و عرض خسته نباشید.بسیار خوشحالم که در سایتی عضو هستم که مسئولینش تلاش پیگیری در جهت پیشرفت و غنا بخشیدن به محتوای آن دارند.از طرح بسیار خوبتون سپاسگزارم.موفق باشید.

BaBak_ParSian
Monday 13 September 2010, 11:14 AM
فعالیت منم برای شما شما بدون اسپم ارزشمند است !

marzie_samimiparvar
Tuesday 14 September 2010, 06:48 PM
خیلی خوبه،واقعا سایتتون عالیه من که همیشه به دوستای نوازندم توصیه میکنم عضوش بشن....

cont_shahab
Thursday 16 September 2010, 10:59 AM
یه مطلب جالب اینه که در پست اول جناب آشو گفتن که اسپم و پست برای تشکر و این چیزا ندید. امتیازه منفیه و حساب نمیشه. بعد 80% درصد کسانی که اینجا پست زدن گفتن : مرسی، ممنون، طرح عالیه و ....

منم از تو تشکر میکنم...:24::24:

اصلا از همه تشکر میکنم...:ad

cont_shahab
Thursday 16 September 2010, 12:16 PM
درود دوستان
ولی درسته که این طرح عالیه ولی ممکنه نتیجش خوب نباشه ممکنه بحث ها از فاز موسیقی بیان بیرون و جنبه تملق پیدا کنه و دیگه همه سعی میکنن که صحبتهاشون ادبی محور باشه که این قضیه فکر کنم باعث بشه فضای خودمونیه سایت تا حدی کم رنگ بشه...و نقد ها کم بشن...
البته شاید ...البته درصد اصلاح این طرح بالاتره.

Khashayar
Thursday 16 September 2010, 12:36 PM
درود

درود دوستان
ولی درسته که این طرح عالیه ولی ممکنه نتیجش خوب نباشه ممکنه بحث ها از فاز موسیقی بیان بیرون و جنبه تملق پیدا کنه و دیگه همه سعی میکنن که صحبتهاشون ادبی محور باشه که این قضیه فکر کنم باعث بشه فضای خودمونیه سایت تا حدی کم رنگ بشه...و نقد ها کم بشن...
البته شاید ...البته درصد اصلاح این طرح بالاتره.خوب چنین اتفاقی نخواهد افتاد.
چرا نقد ها کم بشه؟در صورتی که نقد خوب خودش امتیاز داره؟
چه ربطی به ادبی شدن صحبت های دیگران و کم رنگ شدن فضای صمیمی بشه؟
فضای صمیمی که به خاطر رفاقت به نمونه کاری که اصلا خوب نیست باریکلا افرین میگه خوبه؟ یا فضای دوستانه ای که در عالم رفاقت عیب و ایراد های هم رو با نقد و بررسی خوب بگیرن و باعث پیشرفت همه بشه؟
چرا از فاز موسیقی بیرون بیاد وقتی فقط فعالیت موسیقائی دارای امتیاز هست؟
تملق کی؟ چی ؟
شما یک بار طرح رو با تمرکز کامل بخون ...اصلا فعالیتی که موسیقائی و در فاز موسیقی نباشه که امتیازی نداره و اسپم محسوب میشه..
بعد جناب دکتر شهاب!سایت مگه فقط فرومه؟ تو پست اول من فقط به فروم اشاره کردم؟
به نظر من هیچ کدوم از این مشکلات پیش نمیاد .روی این طرح چند ماه فکر شده و تمام جواب اون در نظر گرفته شده.
مرسی از نظرت.
پاینده باشی.

cont_shahab
Friday 17 September 2010, 07:01 PM
درود
خوب چنین اتفاقی نخواهد افتاد.
چرا نقد ها کم بشه؟در صورتی که نقد خوب خودش امتیاز داره؟
چه ربطی به ادبی شدن صحبت های دیگران و کم رنگ شدن فضای صمیمی بشه؟
فضای صمیمی که به خاطر رفاقت به نمونه کاری که اصلا خوب نیست باریکلا افرین میگه خوبه؟ یا فضای دوستانه ای که در عالم رفاقت عیب و ایراد های هم رو با نقد و بررسی خوب بگیرن و باعث پیشرفت همه بشه؟
چرا از فاز موسیقی بیرون بیاد وقتی فقط فعالیت موسیقائی دارای امتیاز هست؟
تملق کی؟ چی ؟
شما یک بار طرح رو با تمرکز کامل بخون ...اصلا فعالیتی که موسیقائی و در فاز موسیقی نباشه که امتیازی نداره و اسپم محسوب میشه..
بعد جناب دکتر شهاب!سایت مگه فقط فرومه؟ تو پست اول من فقط به فروم اشاره کردم؟
به نظر من هیچ کدوم از این مشکلات پیش نمیاد .روی این طرح چند ماه فکر شده و تمام جواب اون در نظر گرفته شده.
مرسی از نظرت.
پاینده باشی.

درود دوست عزیز

آقا من تسلیم ؛چرا میزنی ؛حق با شماست :42:
امیدوارم همینطوری که میگید باشه
ممنون

mreakbari
Saturday 18 September 2010, 01:15 PM
آقا عالیه ممنونم داره یه اتفاقایی میفته

Sina_Yanni
Saturday 18 September 2010, 02:52 PM
فعالیت منم برای شما شما بدون اسپم ارزشمند است !

اسپم های من هم برای شما ارزشمند است !

درود

بابک جان میشه بگی منظورت از این پست ها تو این تاپیک چی بود ؟ :39:

ترمبونیست
Sunday 19 September 2010, 05:20 PM
به نظر من نظر بسیار جالبیه و تشکر فراوانی از مدیران و تمام بچه های زحمت کش دارم

sh.sahraei
Saturday 2 October 2010, 05:25 PM
به نظر منم خیلی خوبه ولی یه اشکالی داره اونم اینکه شاید یه نفر فعالیتش کم باشه ولی چیز هایی که میزاره با ارزش باشن .مثلا خودم آثار کلاسیکی که میزارم برای دانلود هم خیلی خیلی با ارزشن هم خیلی خاصن. یعنی طبق اصول خاصی طبقه بندی و گذاشته میشن . من نمیتونم دایم اینجا باشم ولی سعی میکنم به درخواست بچه ها جواب بدم و چیز هایی که میخوان رو براشون بزارم .

نصر
Wednesday 6 October 2010, 09:09 PM
سلام
من هم با اینکه تازه وارد هستم و هنوز با کل مجموعه آشنایی کامل ندارم، امیدوارم طرح خوبی باشد. ولی خواهش می کنم یک کمی به ما فرصت بدید تا با سایت آشنایی بیشتر پیدا کنیم بعد مار رو ارزیابی کنید.

Khashayar
Wednesday 6 October 2010, 11:05 PM
درود
خوب دوستان شاید برای خیلی ها سوال باشه نتایج ماه شهریور چی شد؟؟؟
لازمه بگم ماه شهریور به دلیل اینکه ماه نصفه بود و این طرح اعلام شد با ماه مهر یکی میشه و در ابان ماه اعلام میشه...
باز هم یاد اوری میکنم فعالیت فقط در انجمن ها نیست..
ارسال اخبار و مقالات در بخش های مربوطه ..گنجینه ها وبلاگ و و و هم امتیاز مثبت داره..
و همینطور ارسال اخبار و مقالات در انجمن ها به جای بخش های مبوط به خودشون امتیاز منفی داره!

پست اول من رو دوباره با دقت بخونید دوستانی که تازه وارد هستید یا هنوز ابهامی دارید...
پاینده باشید

shayan_guitar20
Wednesday 6 October 2010, 11:10 PM
طرح جالبی رو در سایت گذاشتید.

خوشحالم که در این سایت عضو شدم.امیدوارم فعالیت خوبی داشته باشم.

آرش شاه بنده
Sunday 10 October 2010, 08:45 AM
خیلی ممنون از زحماتتون طرح خیلی خوبیه

morook
Wednesday 13 October 2010, 03:41 PM
خیلی عالیه

reza1370
Friday 22 October 2010, 02:24 PM
با اینکه تازه واردم اما سعی میکنم جز افراد مفید برای سایت باشم..........

aliroozbahany
Monday 25 October 2010, 10:34 PM
سلام به همه ی دوستان ممنون از تمام تلاشتون
به نظر من دوستان آهنگ هاشونو بفرستند تا تازه وارد ها هم بیشتر جذب بشن

nafiseh
Wednesday 27 October 2010, 09:20 AM
من هم به عنوان یک عضو جدید از این طرح استقبال میکنم

aliroozbahany
Wednesday 27 October 2010, 12:39 PM
سلام من یه آهنگ از خودم می زارم که با کیبورد تایپ زدم. با تمام بی امکاناتی. مال چند سال پیشمه You can see links before reply

aliroozbahany
Wednesday 27 October 2010, 12:47 PM
کاش یه تاپیک در مورد آهنگسازی الکترونیک و کسایی که با اف ال و .. کار می کنند هم بود

Dj_MAN
Wednesday 27 October 2010, 01:43 PM
خب معلومه که توی امر پیشرفت دادن موسیقیه کشور بسیار مصمم هستید ... خیلی خوشحال شدم این نوشته ها رو خوندم ... ممنون ... این طرح باعث میشه که همه اعضا فکر و انگیزه هاشون خالص تر بشه و توی این سایت بیشتر به بحث موسیقی بپردازند .. ولی مواظب باشید چون باید چند فاکتور رو در نظر بگیرید :
1- اصل آزادی بیان ( اختصاصا بحث تفاوت عقاید )
2- پرهیز از اعمال سلیقه در همه ابعاد
3- احترام متقابل
و در ضمن یک پیشنهاد دارم : اگه بعد از یه دوره یک ماهه شخص خاصی بعنوان " تلاشگر نمونه " انتخاب شد شرح کارکرد های مفید اون شخص رو ترجیحا با درج لینک فعالیت هاش عنوان کنید .
ممنون از مدیریت سایت
:y

sadra2011
Sunday 21 November 2010, 12:37 PM
ممنون مثل یک مرام نامه بود این پست

hadi_e
Tuesday 23 November 2010, 11:15 AM
با سلام دوباره به همه بروبچ نت آهنگی
امیدوارم حالتون خوب باشه
البته من این تاپیک رو چند وقت پیش فکر کنم حدودا دوماهی بشه همون اوایل که تاپیک ارسال شده بود خوندم و با کلید تشکر ،تشکر هم کردم
چون قرار بود برای تشکر دیگه پست نفرستیم و از کلید تشکر استفاده کنیم
البته الان سوالاتی در مورد این طرح دارم البته به دیدگاه کلی این طرح جالب و خیل مفیدی هست که اگه اصلاحات لازم رو داشته باشه بهتر هم خواهد بود مثلا:
آیا برای افرادی که در طول یک ماه یا در طول یک دوره یا تقریبا بیشتر یک دوره را نیستند( به دلایل مخطلف ) و اصلا به سایت سر نزدندو اصلا حساب کاربریشون درطول این مدت باز نشده باشه چیکار باید کرد آیا اون ها هم جزو دسته بندی قرار میگیرند مثلا من خودم از 1 آبان به دلایل مشکلات و مسایلی که داشتم تا دیروز اصلا به سایت نیومدم و حتی حساب کاربریم رو هم فعال نکرده بودم تقریبا یک ماهی بود که غایب بودم
2 - این امتیاز دادن به پست های مفید به چه صورته و اصلا از نظر شما چه پستی مفید میتونه باشه و معیار یه پست مفید چیست؟
مثلا یه پست شاید مفید هم نباشه یا به اون صورت کاربردی نباشه اما چون در زمان مناسب فرستاده میشه با بازدید زیادی مواجه بشه اما پستی دیگر با اینکه مفید باشه اما بازم بازدید نداشته باشه و تشکری هم نداشته باشه
3- یکی از دوستان یه پیشنهاد عالی داده بودن که خیلی خوشم اومد و من هم موافقم این پیشنهاد اجرا بشه پیشنهاد داده بود فردی که در طول یک دوره انتخاب میشه رو معرفی بشه و پست هاش رو هم به عنوان مفیدترین ها در یک پست نمایش داده بشه تا بعضی از دوستان که ندیدن ببینند و استفاده کنند

hadi750
Friday 3 December 2010, 11:00 AM
خیلی عالیه موفق باشید

abr barany
Saturday 4 December 2010, 05:30 PM
سلام من تازه عضو شدم اطلاعات كافي از اين سايت ندارم لطفا راهنمايي كنيد

Amir
Saturday 4 December 2010, 05:43 PM
سلام من تازه عضو شدم اطلاعات كافي از اين سايت ندارم لطفا راهنمايي كنيد

سلام , خوش آمدید

سوالات خود را با بخش پشتیبانی سایت در میان بگذارید

You can see links before reply