PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای سنتور pp017

pp017
Saturday 11 September 2010, 10:39 AM
سنتورشو خودم زدم.

تنبکشم داداشم

از اینجا دانلود کنید ....

You can see links before reply

این هم نتش:::::::

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چهار مضراب بیات ترک
البته ببخشید با موبایل ضبط کردم یه کم بی کیفیته. خوش حال میشم نظرتون رو بدونم

__________________________________________________ ____________________________________________

این هم پیش در امد بیات کرد هست که امیدوارم خوشتون بیاد

__________________________________________________ __________________________________________

این هم پیش در امد دستگاه اصفهان .اگه نظرتون رو بگید خیلی ممنونم.

__________________________________________________ __________________________________________

قطعه ی پرواز اجرای بنده:

امیدوارم مورد تایید دوستان قرار بگیره.

Mehrdadgh4
Saturday 11 September 2010, 11:22 AM
من زياد از سنتور چيزي نميدونم فقط ميگم خيلي زيبا بود و مشكلي نداشت.زيبا بود.موفق باشي دوست عزيز

Mohammad_ngml
Saturday 11 September 2010, 03:24 PM
واقعا زیبا بود! اینو جدی خودت زدی؟ آخه خیلی کار تمیزی بود... تازه صدای ضرب هم میومد ضعیف... به هر حال خیلی زیبا بود..موفق باشی

mit2007
Saturday 11 September 2010, 03:46 PM
سلام.
آفرین دوست عزیز با احساس و زیبا اجرا کردی...
موفق باشی.

pp017
Saturday 11 September 2010, 09:24 PM
دانلود کنید : نظرتون رو هم بدونم خیلی عالیه.

You can see links before reply (You can see links before reply)

Ali_kavosh66
Saturday 11 September 2010, 09:45 PM
عزيز من اين اجراي خود استاد پايوره كه. چرا از خودت و نزاشتي؟

pp017
Saturday 11 September 2010, 09:50 PM
اقا معلوم هست چی میگی اجرای پایوره چیه من پدر خودم رو در اوردم نتش رو پیدا کردم اونوقت شما میگی اجرای پایوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

makan
Saturday 11 September 2010, 10:39 PM
خيلي زيبا بود واقعا لذت بردم

r_a_m_i_n
Saturday 11 September 2010, 11:10 PM
آقای عزیز شوخیت گرفته؟
من الان هم مال شما رو گوش کردم هم مال پایور رو
یعنی میخوای بگی کیفیت ضبطتون هم دقیقا شانسی مثل هم شده؟
دقیقا اکو یا میزان هوای اضافی تو قطعات مثل همه
چی بگم والا....حتما اتفاقی شده
موفق باشید

ALI2323
Saturday 11 September 2010, 11:54 PM
دوست عزیز چرا اجرای استاد پایور رو نصفه گذاشتید.... شرمنده ولی کار خوبی نیست که اجرای خود استاد رو که با این پختگی و شیوایی مضراب زند رو به اسم خودتون بذارید... من خودم هم این کار رو اجرا کردم... حتی استادم هم که 26 ساله سنتور میزنه نمیتونه این پختگی رو توی اجرا بده... دوست عزیز از صدای ساز پیداست... و افکت هوا تابلو بود که.... به هر حال موفق باشید... و اجرای استاد پایور رو کامل بذارید...

vahabvafadar
Sunday 12 September 2010, 01:27 AM
دوست گرامی منم همین احساس بچه ها رو دارم
چیزی که مهمه اینه که نمیشه و نباید بسادگی گذشت....
2 حالت بیشتر نداره
یا ما اشتباه میکنیم
یا شما جسارت بزرگی کردین به استاد و کل بچه های سایت....
و هر یک از دو حالت که ثابت شه جای عذرخواهی رسمی داره از سوی طرفین(البته من از طرف خودم میتونم حرف بزنم و منظورم خودمم)
امیدوارم شما دوست گرامی در اولین فرصت یه جوری خلاصه تکلیف این قضیه مهم رو مشخص کنید.

mori68_santoori
Sunday 12 September 2010, 04:32 AM
درود
دوست من این دومین باری هست که بنده مشاهده میکنم شما قطعه هایی که استادان زدند رو به نام خودتون میزارید لطفا از این بچه بازی ها دست بردارید این قطعه رو مشکاتیان زده و من با هم تطابق دادم کاملا یکی هست و اون فریبا هم یکی بود وقتی بلد نیستید چرا دیگران و خودتون رو مسخره میکنید؟
اقا محمود عزیز شما متوجه نشدید واقعا؟ خیلی عجیبه
بنده دوستانی رو که تشکر کردند رو دیدم واقعا تعجب میکنم جناب مضراب و اقا فرزان و اقا ارش و ........؟

pp017
Sunday 12 September 2010, 10:02 AM
درود
دوست من این دومین باری هست که بنده مشاهده میکنم شما قطعه هایی که استادان زدند رو به نام خودتون میزارید لطفا از این بچه بازی ها دست بردارید این قطعه رو مشکاتیان زده و من با هم تطابق دادم کاملا یکی هست و اون فریبا هم یکی بود وقتی بلد نیستید چرا دیگران و خودتون رو مسخره میکنید؟
بنده دوستانی رو که تشکر کردند رو دیدم واقعا تعجب میکنم جناب مضراب و اقا فرزان و اقا ارش و ........؟

من که نتش رو هم گذاشته بودم.

pp017
Sunday 12 September 2010, 10:36 AM
این قطعه اثر استاد بزرگ سنتور استاد پایوره.روحش شاد.

mit2007
Sunday 12 September 2010, 10:36 AM
من از این که تشکر کرده بودم به خاطر قطعه ی تمنا بود.
ولی در مورد قطعه ی فریبا کاملا مشخصه که حق با بچه هاست.

pp017
Sunday 12 September 2010, 12:54 PM
قطعه ی پرواز اجرای بنده:

makan
Sunday 12 September 2010, 01:21 PM
قطعه ی پرواز اجرای بنده:

pp017 جان کارت قشنگ بود ولی‌ فکر می‌کنم خیلی‌ با عجله زدیش سيع‌ کن یکم با آرامش تر بزنی‌ البته میدونم که نوع قطعه جوری هست که تنده ولی‌ اینو میدونم که به هیچ وجح با عجله نیست.................موفق باشی‌

ALI2323
Sunday 12 September 2010, 02:18 PM
دوست عزیز pp017 من میخوام راجع به اون قطعه فریبا یه توضیحی بدید دو حالت داره یا شما شرمنده میشید یا ما.. که در صورت اثبات هر دو طرف ملزم به عذر خواهی هستند... من قطعه استاد مشکاتیان رو گوش ندادم ولی فریب رو رو تقریبا مطمئنم که اجرای خود استاد پایور بود... حتی بریدن آهنگ هم واضح بود... به هر حال شاید شما توی آپلود فایل ها اشتباه کرده باشید... اگه خق با شما بوذه باشه من از همین الام عذر میخوام...

ALI2323
Sunday 12 September 2010, 02:20 PM
دوست عزیز میشه نت این قطعه ی پرواز رو بذارید... ممنون میشم... خیلی خوب بود اجرای کامل بود و خوبیش این بود که اجرا از خودتون بود نه از ... به هر حال اگه میشه این نت پرواز رو بذارید

Mahshar_sensational
Sunday 12 September 2010, 03:36 PM
سلام. بابا این تمنا هم کار خودش نیست. این تمنا که نتش را اقای حمید میری تنظیم کرده اند تووی کل اینترنت هستش. و این مال این 1ماه نیستش . بلکه مال 2سال پیشه....................
واقعا که............

Mezrab
Sunday 12 September 2010, 04:13 PM
درود
تشکر من به خاطر قطعه بیات ترک هست که فکر میکنم دیگه خودشون زدند در غیر اینصورت خداوند می داند..!

pp017
Sunday 12 September 2010, 04:41 PM
سلام. بابا این تمنا هم کار خودش نیست. این تمنا که نتش را اقای حمید میری تنظیم کرده اند تووی کل اینترنت هستش. و این مال این 1ماه نیستش . بلکه مال 2سال پیشه....................
واقعا که............
اقایpp017 واقعا کار تاسف باری انجام دادی...........

اخه داداش من به چه زبونی بگم که کار خودمه.تمنایی که مشکاتیان زده وسطای اهنگش یه مقدار فرق داره اونم به خاطر اینه که من نتونستم اونجاشو بزنم . حالا من مال خود مشکاتیان رو میزارم. شما مقایسه کن

اگه دقت کنی اول تیکه استاد پایه رو 4 بار تکرار میکنن ولی من 6 بار اونم به خاطر زمانی که از وسط کم اوردم

pp017
Sunday 12 September 2010, 04:45 PM
دوست عزیز pp017 من میخوام راجع به اون قطعه فریبا یه توضیحی بدید دو حالت داره یا شما شرمنده میشید یا ما.. که در صورت اثبات هر دو طرف ملزم به عذر خواهی هستند... من قطعه استاد مشکاتیان رو گوش ندادم ولی فریب رو رو تقریبا مطمئنم که اجرای خود استاد پایور بود... حتی بریدن آهنگ هم واضح بود... به هر حال شاید شما توی آپلود فایل ها اشتباه کرده باشید... اگه خق با شما بوذه باشه من از همین الام عذر میخوام...

دوست عزیز شما راست میگفتی اخه موقع اپلود کار خودم و استاد پایور کنار هم بودن منم عجله ای کار کردم اشتباه شد.واقعا شرمنده.ولی شما ها هم دیگه خیلی دیگه از ما بد گفتید.منم خیلی دیگه ناراحت شدم اخه استاد منم بودن.حدود 2 سال

Mahshar_sensational
Sunday 12 September 2010, 07:02 PM
داداش من....
من رو سیاه نکن. عزیزم این که دیگه بدیهی هستش که این چنین ظبطی نیاز به استدیو داره.

pp017
Sunday 12 September 2010, 07:03 PM
دیدم یکی از دوستان اجرای خودش رو گذاشته گفتم منم مال خودم رو بزارم امیدوارم خوشتون بیاد.

pp017
Sunday 12 September 2010, 07:06 PM
داداش من....
من رو سیاه نکن. عزیزم این که دیگه بدیهی هستش که این چنین ظبطی نیاز به استدیو داره.

بابا تو دیگه کی هستی اصلا تو فکر کن کار من نیست
ولی فکر کنم اونی که مشکاتیان زده رو گوش ندادی!!

ALI2323
Sunday 12 September 2010, 11:41 PM
دوست عزیز شما راست میگفتی اخه موقع اپلود کار خودم و استاد پایور کنار هم بودن منم عجله ای کار کردم اشتباه شد.واقعا شرمنده.ولی شما ها هم دیگه خیلی دیگه از ما بد گفتید.منم خیلی دیگه ناراحت شدم اخه استاد منم بودن.حدود 2 سال
دوست عزیز اگه به پست من دقت کنی من قبل از مشخص شدن قضیه عذر خواهی کردم و اصلا حرف توهین آمیز و نا مربوطی نزدم... اما به هر حال عذر میخوام.... مشکلات اپلودی ممکنه برای همه پیش بیا ولی من چون این قطعه رو بیش از 100 بار گوش داده بودم.. مطمئن بودم ما خود استاد پایور هستش... باز هم شرمنده اگه من حرفی زدم که شما رو ناراحت کرده... حالا اگه میشه این نت پرواز رو واسع ما بذار... اگه زحمتی نیست...

pp017
Sunday 12 September 2010, 11:48 PM
دوست عزیز اگه به پست من دقت کنی من قبل از مشخص شدن قضیه عذر خواهی کردم و اصلا حرف توهین آمیز و نا مربوطی نزدم... اما به هر حال عذر میخوام.... مشکلات اپلودی ممکنه برای همه پیش بیا ولی من چون این قطعه رو بیش از 100 بار گوش داده بودم.. مطمئن بودم ما خود استاد پایور هستش... باز هم شرمنده اگه من حرفی زدم که شما رو ناراحت کرده... حالا اگه میشه این نت پرواز رو واسع ما بذار... اگه زحمتی نیست...

باید اسکن کنم ولی چشم رو چشمم میزارم

mori68_santoori
Monday 13 September 2010, 12:19 AM
درود
خب قضیه که معلوم شد بنده هم که اگر چیزی و حرفی زدم که موجب ناراحتی شد عذرخواهی میکنم منتظر کارهای جدیدتون هستیم

pp017
Monday 13 September 2010, 11:05 AM
امیدوارم دوست داشته باشید.
___________________________---

pp017
Monday 13 September 2010, 11:10 AM
خوش حال میشم نظرتون رو بدونم؟؟؟؟

pp017
Monday 13 September 2010, 11:30 AM
خیلی قشنگ بود دوست عزیز ... میشه بپرسم اثر کدوم استاد هست ؟ آخه من تاحالا نشنیده بودمش

راستش دقیق نمی دونم. از کتاب درامد ها و رنگ های راست کوک و چپ کوک استاد پایور پیدا کردم.بعدشم نشستم زدم.

pp017
Monday 13 September 2010, 11:51 AM
لطفا نظرتون رو بگید

mori68_santoori
Monday 13 September 2010, 01:18 PM
درود
در مورد بیداد خب بود یه جاهایی از ریتم خازج شدید مثل اخر اهنگ بعضی جا ها یکی دو تا اشتباه نتی داشت اما در کل بسیار عالی زدید مرسی

Mezrab
Monday 13 September 2010, 02:49 PM
دوست من میشه یه توضیحی بدید به من اینکه چرا این اجرای شما دقیقا همون اجرا و دقیقا همون تکنیک و همون جنس صدا و همون ثانیه های اجرای آقای آذرمینا هست؟

این هم پیش در امد دستگاه اصفهان .اگه نظرتون رو بگید خیلی ممنونم.

You can see links before reply (You can see links before reply)

و جالب تر این هست که شما فرق پیش درآمد با رنگ رو نمیدونید؟یا مثلا کتابی که از روش زدید اشتباه نوشته؟ویدئوی زیر رو نگاه کنید و آهنگی که به قول خودتون توسط خودتون اجرا شده رو گوش بدید..:

pp017
Monday 13 September 2010, 03:30 PM
دوست من میشه یه توضیحی بدید به من اینکه چرا این اجرای شما دقیقا همون اجرا و دقیقا همون تکنیک و همون جنس صدا و همون ثانیه های اجرای آقای آذرمینا هست؟

و جالب تر این هست که شما فرق پیش درآمد با رنگ رو نمیدونید؟یا مثلا کتابی که از روش زدید اشتباه نوشته؟ویدئوی زیر رو نگاه کنید و آهنگی که به قول خودتون توسط خودتون اجرا شده رو گوش بدید..:

اخه قربونت برم فدات بشم نوکرتم چه جوری بگم کاره خودمه.؟ اینگلیسی بگم؟ عربی بگم؟فرانسه بگم؟اصلا شما چه زبونی بلدی بگو من با همون زبون بهت میگم.در ضمن youtube که *****ه.منم انتی ***** ندارم.اگه داری به من بده تا فیلم رو ببینم.

با با به قران قسم خیلی زشته ادم از یه اجرا خوشش بیاد بعد به طرف بگه کار تو نیست کار فلانیه.اون تمنا که همه شرمنده شدن به خاطر توهینشون یکی از دوستان گفته بود که قطعه ی بیات ترک و کرد و درامد ماهور مال شما نیست.بابا جان من همرو با موبایل ضبط کردم کیفیتشم مثل هم دیگست به غیر از تمنا که اون کلا قضیه دیگه داره.اصلا میگید من جمع کنم برم دیگه شما راحت شی ها؟؟؟ چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟//

شما برو این رنگ اصفهان که من زدم رو با در امد ماهور و همایون مقایسه کن ببین که کیفیتاش مثل هم دیگست .اون وقت دست از این همه توهین بر میداری.:17::17::33::33::33::33::33::33::33:: 33::33::45::45::45::45::45::45::45::45::32::32::32 ::32::32:

pp017
Monday 13 September 2010, 03:44 PM
آخــــــــــه چقدر توهین میکنید به منه بدبخت؟؟؟؟؟

اصلا من میرم تو سایت خودم مطالبم رو میزارم. افتتاح بزودی

Mezrab
Monday 13 September 2010, 05:52 PM
اخه قربونت برم فدات بشم نوکرتم چه جوری بگم کاره خودمه.؟ اینگلیسی بگم؟ عربی بگم؟فرانسه بگم؟اصلا شما چه زبونی بلدی بگو من با همون زبون بهت میگم.در ضمن youtube که *****ه.منم انتی ***** ندارم.اگه داری به من بده تا فیلم رو ببینم.

با با به قران قسم خیلی زشته ادم از یه اجرا خوشش بیاد بعد به طرف بگه کار تو نیست کار فلانیه.اون تمنا که همه شرمنده شدن به خاطر توهینشون یکی از دوستان گفته بود که قطعه ی بیات ترک و کرد و درامد ماهور مال شما نیست.بابا جان من همرو با موبایل ضبط کردم کیفیتشم مثل هم دیگست به غیر از تمنا که اون کلا قضیه دیگه داره.اصلا میگید من جمع کنم برم دیگه شما راحت شی ها؟؟؟ چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟//

شما برو این رنگ اصفهان که من زدم رو با در امد ماهور و همایون مقایسه کن ببین که کیفیتاش مثل هم دیگست .اون وقت دست از این همه توهین بر میداری.:17::17::33::33::33::33::33::33::33:: 33::33::45::45::45::45::45::45::45::45::32::32::32 ::32::32:
ببین دوست من، من که از خدامه شما به این زیبایی اجرا کنی، با شما هم که پدر کشتگی ندارم، اما یه چیز هایی تو نوازندگی هست که باعث میشه هیچ نوازنده ای نتونه عین یکی دیگه دقیقا اجرا کنه، تو این اجرایی که شما گزاشتی دقیقا تکنیک های خود آذرمینا هم توش قرار داره، خودت ببین، قضاوت کن که آیا حتی تکنیک خفه کردن هم میتونه با این دقت توی یه کار دقیقا اجرا بشه؟همون ثانیه؟همه چیز یکسان؟(من لینک دیگه ای جز YT ندارم متاسفانه..کلی آنتی *** هست)
شما نباید ناراحت بشی، باید دفاع کنی که از کارت اگه واقع امیدونی حق با تو هست، اگر هم نیست بگو عذر میخوام، عذرخواهی کن، چه اشکالی داره؟

--------------------------------------------------------------
با رفتن مسئله ای حل نمیشه، شما بری ما قطعا ناراحت میشیم اما چرا؟

Mahshar_sensational
Monday 13 September 2010, 06:54 PM
دوستان رو در بایستی را باید کنار گذاشت. حق با مضراب است. دقیقا همون اجرای آذرمینا هستش.
من الان مطمنم که این آقا سنتور را شاید 2-3ماهه شروع کرده ... چون پشت هرکدوم از این قطعه حداقل 15تا 30 سال تجربه هستش....

واقعا متاسفم............

SOLAIEN
Monday 13 September 2010, 07:43 PM
آقا دوست عزیز یه اجرای تصویری بذار ...
حداقل همه مطمئن میشن که خودت زدی ؟
ولی این طور که پیداست مال شما نیست ...آقا چه اشکالی کارهای خودت رو بذار ؟ اگر دنبال جلب توجه هستی راه های دیگری هم وجود داره ...

pp017
Monday 13 September 2010, 11:07 PM
دوستان رو در بایستی را باید کنار گذاشت. حق با مضراب است. دقیقا همون اجرای آذرمینا هستش.
من الان مطمنم که این آقا سنتور را شاید 2-3ماهه شروع کرده که آرزوی زدن چنین قطعاتی را داره یا اصلان نمیدونه سنتور چیه؟؟ که میاد ادعا و لاف میزنه که اینها اجرای خودشه....چون پشت هرکدوم از این قطعه حداقل 15تا 30 سال تجربه هستش....

واقعا متاسفم............

اقای عزیز اولا برای خودت متاسف باش.دوما من 6ساله سنتور میزنم نه 2 ماه.یه ضره معدب باش.اصلا من تا حالا این کار اقای اذر مینا رو نشنیدم.می خوای باور کن میخوای نکن.سومن من سنتور رو از شما بهتر میشناسم. چهارمن اینکه گول صدا و طرز اجرا و کیفیت رو نخورید جا هایی که یه دفعه قطع میشه یا اروم میشه هم یه سری علامت بالاش داره که ... در ضمن این اجرای اذر مینا رو بزارید منم گوش کنم.با تشکر

vahabvafadar
Monday 13 September 2010, 11:53 PM
اقای عزیز اولا برای خودت متاسف باش.دوما من 6ساله سنتور میزنم نه 2 ماه.یه ضره معدب باش.اصلا من تا حالا این کار اقای اذر مینا رو نشنیدم.می خوای باور کن میخوای نکن.سومن من سنتور رو از شما بهتر میشناسم. چهارمن اینکه گول صدا و طرز اجرا و کیفیت رو نخورید جا هایی که یه دفعه قطع میشه یا اروم میشه هم یه سری علامت بالاش داره که در حد شما نیست.در ضمن این اجرای اذر مینا رو بزارید منم گوش کنم.با تشکر

دوست عزیز
با ناراحتی و عصبانیت که کاری از پیش نمیره
خب واس بچه ها ابهام پیش اومده...بحث یه نفر و دو نفرم نیس اکثر دوستان از جمله خودم کمی تردید پیش اومده واسمون
راهش هم این نیس که بخواین قسم بخورید یا به زبانهای عربی و انگلیسی توضیح بدین و توجیح کنید..... راهش اینه که دوستمون گفتن
یه اجرای تصویری از یکی از همین اجراهاتو بذار که این سوتفاهمات برطرف شه و برگردیم به اصل موضوع و استفاده کنیم از تجربیات شما.
اگرم که خدایی نکرده.......
که دیگه هیچ من حرفی ندارم.
یا حق.

ALI2323
Tuesday 14 September 2010, 12:37 AM
همه دوستان و مخصوصا فرزان عزیز راست میگن... شما یه اجرای تصویری بذار تا همه ابهامات رفع بشه... اگه هم که تقلبی بوده... من چی بگم شاید هم یه اشتباه یا سو تفاهم بوده به هر حال با جنگ و دعوا کار حل نمیشه...باید مطقی حلش کرد... شما از حق خودت دفاع کن بقیه هم برای اثبات حرفهاشون... البته من هم تا حدودی با بقیه هم نظرم..

Mezrab
Tuesday 14 September 2010, 06:59 AM
اقای عزیز اولا برای خودت متاسف باش.دوما من 6ساله سنتور میزنم نه 2 ماه.یه ضره معدب باش.اصلا من تا حالا این کار اقای اذر مینا رو نشنیدم.می خوای باور کن میخوای نکن.سومن من سنتور رو از شما بهتر میشناسم. چهارمن اینکه گول صدا و طرز اجرا و کیفیت رو نخورید جا هایی که یه دفعه قطع میشه یا اروم میشه هم یه سری علامت بالاش داره که در حد شما نیست.در ضمن این اجرای اذر مینا رو بزارید منم گوش کنم.با تشکر
دوست من گفتگو با شما نتجه ای نداره، یه سری صحبت ها می کنید که آدم هرچه بیشتر نسبت به ماهیت موسیقیایی شما شک میکنه.
اینکه یه سری علامت داره که در حد ماها نیست یعنی چی؟ یعنی شما می فرمایید ما به طور مثال این رنگ اصفهان که در ردیف چپ کوک استاد پایور هست رو نابینا هستیم ونمیبینیم؟تکنیک های جدید داره؟
شما بچه های این فروم رو نادان فرض کردید؟

pp017
Tuesday 14 September 2010, 09:18 AM
ببینید عزیزان من اولا منو به خاطر حرفم ببخشید.دوما مگه نگفتم اجرای اقای اذر مینا رو بزارید منم ببینم.؟سوما یه ذره انصاف به قران از ادم هیچی کم نمیکنه.بعضی ازدوستان (اشاره به شخص نباشه) که چشم دیدن بعضی ها رو ندارن توی تاپیک شایعه درست میکنن که فلانی یه قطعرو که فلانی زده برداشته به اسم خودش زده.این شما که کارتون همینه و زندگیتون رو برای موسیقی خرج کردی نباید اینقدر بچه بشی که بگی اقا فیلم بگیر ثابت کن.این کلیپ صوتی که من از کار خودم گذاشتم 1 سال پیش توی یه مهمونی زدم که یکی از دوستان لطف داشتن ظبط کردن اگه دقت کنی صدای بچه هم داخلش هست.من تا الان که چه عرض کنم تا قبل اینکه وارد این انجمن بشم همچین حرفی نشنیده بودم و برام قابل تحمل هم نیست.درضمن من دانشجو ام وقت ضبط کردن و فیلم گرفتن هم ندارم.هرچی هم که گذاشتم ضبط شده قبلا بوده.بــــله دوست عزیز.قطعه ی تمنا که همه منو متهم کردن براشون ثابت شد کار خودمه نه استاد مشکاتیان اونم به خاطر توضیحی که دادم در مورد تفاوتشه.من تا حالا قطعه ی رنگ اذرمینا رو گوش نکردم.یکی لطف کنه برام بزاره تا توش کلی فرق پیدا کنم.البته گول کیفیت رو هم نباید خورد

pp017
Tuesday 14 September 2010, 11:32 AM
این یه بداهه نوازی اثر بنده است نظر بدید.

ALI2323
Tuesday 14 September 2010, 02:34 PM
خوب بود مرسی....کارت خوبه...

ALI2323
Tuesday 14 September 2010, 02:44 PM
البته مضراب جان راست میگن شما بهتره یکم توی لحن صحبت هاتون تجدید نظر کنی..اما اگه قطعه تصویری رو نفرسی شک ما ممکنه تبدیل به یقین بشه.... زیاد وققتو نمیگیره... اگه میتونی ا جرا کنی.. ضبط کن و لینکش رو بذار..

makan
Tuesday 14 September 2010, 03:06 PM
داداشی کارت قشنگه یکم خلاقیتت کمه ولی‌ در کلّ خوب زدی.................موفق باشی‌

pp017
Tuesday 14 September 2010, 03:45 PM
اقا ارش دیگه از شما اصلا انتظار نداشتم.شما میخوای منه بدبخت بشینم 5 صفحه نت ضبط کنم تا اثبات شه که راست میگم؟
واقعا که جای تاسفه.

ببینید من دانش جوهستم الانم کار اموزی دارم من کلا تو طول روز 10 15 دقیقه میتونم بیام اینجا اونم باید جواب شما رو بدم؟
تازه من سنتورم پیشم نیست که بخوام اجرا کنم.این قطعاتم توی لپ تابم از قبل داشتم.من ابان کارم تموم میشه بر میگردم کرج اون وقت چشم میزنم ظبط میکنم تا براتون ثــــــــــــــــابت بشه.
من الان عسلویه هستم قابل توجه شما دوستان

در ضمن ثانیه 30 یعنی چی؟ ممکنه که من با سرعت بیشتر یا کمتر اجرا کنم بگو مثلا میزان 30

vahabvafadar
Tuesday 14 September 2010, 05:13 PM
با آرش جان موافقم
پیشنهاد خوبیه
اما شما دوست عزیز هر راهی که میگن یه جورایی نمیخوای بهش تن بدی
یک ماه فرصت واس ضبط یه قطعه کافیه برات؟
بقول مضراب شما نباید به شعور بچه ها توهین کنید
اینکه وقت نمیکنید ضبط کنید ... خداوکیلی خودت یه کم فک کن ببین چه توجیح غیرقابل قبولیه....
شما فک میکنید این دوستان که میان اینجا همه آدمای بیکاری هستن که از بس وقتشون خالیه حوصلشون سر میره و میان سایت ؟ نه دوست گرامی ما هم مث شما کار داریم... دانشجو هستیم... کارمند هستیم...متاهل هستیم و مث شما در کل شبانه روز 10 دقیقه هم سخته واسمون که اختصاص بدیم به سایت
مگه مثلا ضبط کردن یه قطعه چقد کار داره... اونم واس شمایی که انقد تسلط دارین و نیاز نیس هر قطعه رو 50 بار مث من تکرار کنید یعنی شما در طول روز اصلا دست به مضراب نمیزنی ؟ که این مهاله واس یه نوازنده حرفه ای خب همون لحظاتی رو که مضراب میزنی با گوشیت ضبط کن....میشه ضبط قطعه. نمیخوای که کاست بدی دوست عزیز
به هر حال هر گونه توضیح اضافی به معنای توجیحه و بی احترامی به دوستان.
ایشالا که وقت کنی و گذشته از این بحثا لحظات بیشتری رو اختصاص بدی به سایت و ماهم از وجودت بهره مند شیم.
موفق باشید

ALI2323
Tuesday 14 September 2010, 06:08 PM
من هم پیشنهاد آرش جان رو کاملا قبول دارم ولی شما خودت داری از زیر این کار فرار میکنی.. کم کم همه دارن به یقین میرسن.. دوست عزیز سعی کن این کار رو بکنی...

pp017
Tuesday 14 September 2010, 07:03 PM
دوستان عزیز و گل من من از توهین خودم شرمنده.ولی من که گفتم من عسلویه هستم و یک ماه کار اموزی دارم.من چه جوری سنتورم رو بردارم ببرم اونجا که هواش اولا گرمه دوما اصلا نمیشه برد.میخوای کوکش داغون شه دیگه گوشی هاش کوک نگیره؟اخه این انصافه/؟شما که میگی مگه وقت نداری؟ بنده وقت دارم اما سنتور ندارم حدود 1 هفته پیش که اومدم اینجا دیگه دستم به مضراب نخورده.گفتم حالا که سنتور ندارم بزار قطعه هایی که ضبط کردم رو برای عزیزان بزارم که هم نظرشون رو بدونم هم دیگران خوشحال شن.که البته با توهین دوستان مواجح شدم.دوستان گرامی من هم مثل شما . این طور نیست که یه قطعه رو یه بار نتاش رو نگاه کنم به راحتی بزنم.همین رنگ اصفهان رو که زدم بیشتر از 100 بار زدم تا بتونم تر تمیز بزنم.این دقت و ظرافتی هم که دارم به قول ارش جان خیلی موهبت خوبیه اونم به خاطر اینه که من زیاد گوش میکنم و سعی میکنم دقیقا اجرا کنم.در مورد تمنا:

یه روز رفته بودم خونه ی داماد خالم که متوجه شدم داماد خالم برای کاری داره میره بیرون پرسیدم فهمیدم که یه گروه هست مال خیریه می خوان یه ضبط داشته باشن تو استدیوی ارغوان واقع در خیابان صدر توی خاقانی در تهران.منم که فهمیدم با داداشم و داماد خالم رفتم اونجا تا کارشون رو ببینم.من و داداشم تا اون موقع خوب قطعه ی تمنا رو کار کرده بودیم قابل توجه بعضی دوستان 2 ماه روزی 2 ساعت تمرین کردیم البته تقریبا کلش رو زدیم که به تمیزی این یه دونه در نیومده اونم به خاطره اینه که اون روز بعد از کار اون گروه سازشون رو 15 دقیقه قرض کردیم و تمنا رو اجرا کردیم البته با پرو گری یه ضبط قشنگ در اومد.

در مورد فریبا این یکی فرق میکنه من موقع uplodاشتباه کردم چون فایل خودم و استاد پایور کنار هم بود منه خل بعد اپلود چون میدونستم مال استاد نصفه کاره هست فایل رو پاک کردم نگو که ماله خودم بوده که زدم.

اما در مورد بیات کرد و ترک و رنگ اصفهان و در امد ماهور و همایون همرو پارسال یه مهمونی داشتیم خونمون که زدم ولی خودم ضبط نکردم پسر خالم لطف کردن بدون اطلاع من ضبط کردن.الیبته با موبایل.

حالا دوستان شما که میگی این رنگ اصفهان مال اقا اذر مینا هست و من ازش دزدیدم مال خوده ایشون رو بزارید تا من اشکال های خودم و برطرف کنم.

من 6 ساله سنتور میزنم و تو این 6 سال 2 سالشم پیش استاد پایور بودم این دقت و ظرافت تو اجرا هم از استاد به من رسیده.

mori68_santoori
Tuesday 14 September 2010, 11:56 PM
درود
والا نظر من هم با اقا ارش یکی بود میخواستم عنوان کنم اما نکردم دوست من اگه خواستید من براتون چهارمضراب اصفهان رو بزنم و قرار بدم؟
با مکس و هر چی که بخوایین یا میتونیم یه قطعه اسون تر رو پیشنهاد کنیم چهار مضراب قرایی که بنده زدم توی سایت هم هست شما بزن یه اشتباه نتی هم وسط اهنگ اجرا کن به همین سادگی

ALI2323
Tuesday 14 September 2010, 11:57 PM
دوستان عزیز و گل من من از توهین خودم شرمنده.ولی من که گفتم من عسلویه هستم و یک ماه کار اموزی دارم.من چه جوری سنتورم رو بردارم ببرم اونجا که هواش اولا گرمه دوما اصلا نمیشه برد.میخوای کوکش داغون شه دیگه گوشی هاش کوک نگیره؟اخه این انصافه/؟شما که میگی مگه وقت نداری؟ بنده وقت دارم اما سنتور ندارم حدود 1 هفته پیش که اومدم اینجا دیگه دستم به مضراب نخورده.گفتم حالا که سنتور ندارم بزار قطعه هایی که ضبط کردم رو برای عزیزان بزارم که هم نظرشون رو بدونم هم دیگران خوشحال شن.که البته با توهین دوستان مواجح شدم.دوستان گرامی من هم مثل شما . این طور نیست که یه قطعه رو یه بار نتاش رو نگاه کنم به راحتی بزنم.همین رنگ اصفهان رو که زدم بیشتر از 100 بار زدم تا بتونم تر تمیز بزنم.این دقت و ظرافتی هم که دارم به قول ارش جان خیلی موهبت خوبیه اونم به خاطر اینه که من زیاد گوش میکنم و سعی میکنم دقیقا اجرا کنم.در مورد تمنا:

یه روز رفته بودم خونه ی داماد خالم که متوجه شدم داماد خالم برای کاری داره میره بیرون پرسیدم فهمیدم که یه گروه هست مال خیریه می خوان یه ضبط داشته باشن تو استدیوی ارغوان واقع در خیابان صدر توی خاقانی در تهران.منم که فهمیدم با داداشم و داماد خالم رفتم اونجا تا کارشون رو ببینم.من و داداشم تا اون موقع خوب قطعه ی تمنا رو کار کرده بودیم قابل توجه بعضی دوستان 2 ماه روزی 2 ساعت تمرین کردیم البته تقریبا کلش رو زدیم که به تمیزی این یه دونه در نیومده اونم به خاطره اینه که اون روز بعد از کار اون گروه سازشون رو 15 دقیقه قرض کردیم و تمنا رو اجرا کردیم البته با پرو گری یه ضبط قشنگ در اومد.

در مورد فریبا این یکی فرق میکنه من موقع uplodاشتباه کردم چون فایل خودم و استاد پایور کنار هم بود منه خل بعد اپلود چون میدونستم مال استاد نصفه کاره هست فایل رو پاک کردم نگو که ماله خودم بوده که زدم.

اما در مورد بیات کرد و ترک و رنگ اصفهان و در امد ماهور و همایون همرو پارسال یه مهمونی داشتیم خونمون که زدم ولی خودم ضبط نکردم پسر خالم لطف کردن بدون اطلاع من ضبط کردن.الیبته با موبایل.

حالا دوستان شما که میگی این رنگ اصفهان مال اقا اذر مینا هست و من ازش دزدیدم مال خوده ایشون رو بزارید تا من اشکال های خودم و برطرف کنم.

من 6 ساله سنتور میزنم و تو این 6 سال 2 سالشم پیش استاد پایور بودم این دقت و ظرافت تو اجرا هم از استاد به من رسیده.
دوست عزیز من و همه بچه ها قصد ناراحت کرئن شما رو نداشتیم...فکر نکنید ابن کار ها تعمدی بوده.. ولی من هم میگم شاید ما اشتباه میکنیم(با توضیحات شما، به احتمال زیاد ما) اما با توهین و جدل کاری حل نمیشه.. امید وارم همه دوستان این قضیه رو فراموش کننو من برای شما ارزوی موفقیت روز افزون رو دارم و نوازندگیت هم خیل خوبه.. به حر حال همه باید بخشش به خرج بدن تا این قضیه ختم به خیر شه...مرسی:am

pp017
Wednesday 15 September 2010, 12:11 AM
علی جان من از شما خیلی ممنونم؛ولی مثل اینکه هنوز بعضی دوستان قبول ندارن؛بابا جان من الان یه شهر غریبم ساز پیشم ندارم؛ که شما میگی یه چیز اسون تر بزن؛من 4 مضراب اصفهان رو فولم ولی مساله ظبطشه که فعلا نمیتونم؛الا شد 100 بار که گفتم؛

mori68_santoori
Wednesday 15 September 2010, 12:50 AM
علی جان من از شما خیلی ممنونم؛ولی مثل اینکه هنوز بعضی دوستان قبول ندارن؛بابا جان من الان یه شهر غریبم ساز پیشم ندارم؛ که شما میگی یه چیز اسون تر بزن؛من 4 مضراب اصفهان رو فولم ولی مساله ظبطشه که فعلا نمیتونم؛الا شد 100 بار که گفتم؛
درود
چهارمضرای اصفهان رو فولین؟
عجب...................:39::39::39::39::39:
امیدوارم که خدا از سر تقصیرات ما بگذره

ALI2323
Wednesday 15 September 2010, 11:01 PM
من با نظر آرش جان موافقم...قبلا هم گفته بودم...بیاید این قضیه رو همین جا تموم گنیم... تا مشکل جدی پیش نیاد... همه باید همکاری کنیم...

mori68_santoori
Friday 17 September 2010, 04:35 AM
درود
نت اهنگی که خواستید

pp017
Friday 17 September 2010, 09:04 AM
درود
نت اهنگی که خواستید

ممنون.واقعا ازتون ممنونم. مرتضی جان

BMW_Hossein
Friday 17 September 2010, 07:38 PM
خیلی قشنگ بود دوست عزیز ... میشه بپرسم اثر کدوم استاد هست ؟ آخه من تاحالا نشنیده بودمش

اثر استاد پایوره تو آلبوم "دستگاه همایون" ترک 8 اجرا شده...

pp017
Friday 17 September 2010, 08:08 PM
اثر استاد پایوره تو آلبوم "دستگاه همایون" ترک 8 اجرا شده...

من درست نمیدونم.یه بار نتش رو از استادم گرفتم و با هم زدیم

pp017
Saturday 18 September 2010, 11:36 AM
سلام امروز براتون یه نمونه کار گذاشتم که خوابهای طلایی استاد معروفیه البته با سنتور که خودم اجرا کردم.اما کیفیتش دیجیتالی و پایینه چون با موبایل ضبط کردم.

Mezrab
Saturday 18 September 2010, 02:08 PM
سلام امروز براتون یه نمونه کار گذاشتم که خوابهای طلایی استاد معروفیه البته با سنتور که خودم اجرا کردم.اما کیفیتش دیجیتالی و پایینه چون با موبایل ضبط کردم.

دوست من 6 سال سنتور کار کردی و شاگرد استاد پایور بودی؟نمیخوره این مضراب های شاگرد استاد پایور باشه..و یه نفر که 6 سال کرده.
دوست من این قطعه خوب هست ولی اشکالاتی در کوک و اجرا داره.
مثلا خوابهای طلایی یک اجرا مخصوص پیانو هست که اصلا در قطعش ربع پرده نداره، در صورتی که شما در ابتدای قطعه از ربع پرده استفاده کردید و هارمونی کار رو کلا بهم ریخته.
یا مثلا آکوردی که گرفتید فقط ابتدای قطعه بود و اگر قراره قطعه آکورد داشته باشه باید از ابتدا تا انتها مثل قطعه فریبا داشته باشه که نیاز به تنظیم داره.
و دوست من چرا بی احساس ساز میزنی؟ نرم مضراب بزن، لطیف، قطعه پتانسیل زیادی برای به کار بردن تکنیک ها مثل پاساژ های سریع، ریز، و سر مضراب های خوبی داره.
به نظر من کسی که این همه سال کار کرده، باید قطعه ها رو خیلی خوب تر از این حرف ها اجرا کنه.

ALI2323
Saturday 18 September 2010, 02:30 PM
من هم با نظر مضراب عزیز موافقم...خیلی بی احساس و خشک میزنی و کوک سازت واسه ی اجرای این قطعه اصلا خوب نیست. در مورد آکورد هم اگه نگیری بهتر چون کلا هارمونی قطعه به هم خورده بود...سعی کن با کوک صحیح یه بار دیگه این قطعه رو اجرا کنی..به هر حال خوب بود مرسی

pp017
Saturday 18 September 2010, 03:03 PM
خیلی ممنون از نظراتتون.اما مضراب جان چند دلیل داره که شما از این قطعه خوشتون نیومده.1 . من اون موقع فقط 5 ماه بود که ساز میزدم.الان نبود.که.
2 اون موقع من کوک کردن بلد نبودم و از روی یه نت که مال پیانو بود میزدم.
3 .اون موقع دستام مثل الان نبود .خشک و بی احساس بود.شما خودت مگه موقعی که تازه شروع کرده بودی به نرمی الان مضرای میزد؟ معلومه که نه.
این قطعه مال سال 83 که تازه ساز زدن رو شروع کرده بودم هست.مال الان نیست.گفتم بزارم دیگران نظرشون رو بگن. باز هم از شما ممنونم.

Mezrab
Saturday 18 September 2010, 03:42 PM
خیلی ممنون از نظراتتون.اما مضراب جان چند دلیل داره که شما از این قطعه خوشتون نیومده.1 . من اون موقع فقط 5 ماه بود که ساز میزدم.الان نبود.که.
2 اون موقع من کوک کردن بلد نبودم و از روی یه نت که مال پیانو بود میزدم.
3 .اون موقع دستام مثل الان نبود .خشک و بی احساس بود.شما خودت مگه موقعی که تازه شروع کرده بودی به نرمی الان مضرای میزد؟ معلومه که نه.
این قطعه مال سال 83 که تازه ساز زدن رو شروع کرده بودم هست.مال الان نیست.گفتم بزارم دیگران نظرشون رو بگن. باز هم از شما ممنونم.
دوست من یه پیشنهادی میکنم، افراد حاضر که می بینی، از یه فرد در انجمن به اندازه سابقه و صحبت هاش انتظار دارند، شما اگر می خوای کارهای 5 سال پیش رو بزاری باید این رو هم در نظر داشته باشی که شما ت وانجمن اومدی گفتی من فلان کتاب ها رو زدم، ردیف چپ کوک رو مثلا زدم، اینقدر هم کار کردم.
خوب ذهنیت ما از شما این میشه که این آقا رده بالا محسوب میشه در بین نوازندگان، پس وقتی یه قطعه ای میزاری و توضیح هم نمیدی که مال کی هست و چه زمانی زدی قطعا برای ما جالب نیست که از یه فرد با این سابقه درخشان سنتور نوازی قطعات پر اشکال ببینیم.
مشکلی نبود اگه شما میگفتی مثلا من 1 ماه هست کار کردم این هم قطعات، ما هم با توجه به معیاری که برای افراد یک ماه کار کرده نظر میدادیم...
پس لطفا اگر کاری میزاری که مال گذشته هست یه پی نوشت هم بکن که آقا این کار من ماله 6 سال پیشه مثلا!

pp017
Saturday 18 September 2010, 06:46 PM
خیلی ممنون ازت ارش جان ولی چرا با نیش و کنایه حرف میزنی واضح بگو.
من اون زمون که کار نداشتم یعنی دانشگاه نمیرفتم روزی 8 الی 10 ساعت تمرین میکردم.چون خیلی علاقه داشتم.الانم که به اینجا رسیدم به خاطر زحماتیه که قبلا کشیدم .بله دوست عزیز.من 9 ماه که گذشت تمام قطعات ابوعطا شور و دشتی و افشاری کتاب دوره ی ابتدایی پایور تو تموم کردم.
اون زمان هم که این رو زدم فقط داشتم روی ریز زدن کار میکردم.اما نمیدونم حالا که اینقدر پیشرفت کردم بعضی ها نمیتونن ببینن و میگن کاری که زدی مال خودت نیست.اخه دوستان من .من اگه دغل باز بودم که دوسال پیش پایور نمیرفتم. اصلا ایشون نمیزاشت من هنر جوش باشم. از دوستانی که پیش این استاد بزرگ رفتن بپرسید ببینید برای اینکه استاد اونو به شاگردی قبول کنه چقدر باید حرفه ای باشه. حتما من این شرایط رو داشتم که استاد منو پذیرفتن دیگه.مگه غیر از اینه؟ولی با این حال نمیدونم که چرا نظرتون به من اینطوریه که با نیش و کنایه حرف میزنید.

pp017
Saturday 18 September 2010, 06:51 PM
دوست من یه پیشنهادی میکنم، افراد حاضر که می بینی، از یه فرد در انجمن به اندازه سابقه و صحبت هاش انتظار دارند، شما اگر می خوای کارهای 5 سال پیش رو بزاری باید این رو هم در نظر داشته باشی که شما ت وانجمن اومدی گفتی من فلان کتاب ها رو زدم، ردیف چپ کوک رو مثلا زدم، اینقدر هم کار کردم.
خوب ذهنیت ما از شما این میشه که این آقا رده بالا محسوب میشه در بین نوازندگان، پس وقتی یه قطعه ای میزاری و توضیح هم نمیدی که مال کی هست و چه زمانی زدی قطعا برای ما جالب نیست که از یه فرد با این سابقه درخشان سنتور نوازی قطعات پر اشکال ببینیم.
مشکلی نبود اگه شما میگفتی مثلا من 1 ماه هست کار کردم این هم قطعات، ما هم با توجه به معیاری که برای افراد یک ماه کار کرده نظر میدادیم...
پس لطفا اگر کاری میزاری که مال گذشته هست یه پی نوشت هم بکن که آقا این کار من ماله 6 سال پیشه مثلا!

اخه مضراب جان وقتی من یه قطعه میزارم که به تازگی زدم و تر تمیز در امده شما میگی این کار کار تو نیستومنم به همین خاطر قطعات گذشترو میزارم.وگرنه من اینقدر قطعه دارم که بخوام بزارم به اندازه ی موهای سرم میشه. من نمیدونم قطعات گذشترو بزارم یا الان

مال الان رو که میزارم میگی زدن این قطعه کلی تجربه میخواد. مال قبلا رو میزارم میگه چرا مال الان رو که این همه کتاب زدی نمیزاری؟ چرا غلت غلوت زدی؟ یکی میگه مگه میشه ادم تو 5 ماه اینطوری بزنه؟ اخه من از دست شما چیکار کنم؟

pp017
Saturday 18 September 2010, 07:25 PM
سلام اگه این دفعه هم دوستان نگن این قطعه مال تونیست من این قطعه رومیزارم که پارسال روز تولدم اجرا کردم. البته با یه میکروفون با جت ائودیو ظبط کردم که کیفیتش بد نیست اما صداش کم هست.

Mezrab
Saturday 18 September 2010, 07:43 PM

درباره این ازم نمونه کار خواسته بودید! متاسفانه به دلیل حجم بالای ویدئو نتونستم آپلود و تبدیل کنم، اما تبدیل به فایل Mp3 کردمش!این قطعه رنگ اصفهان یا به قول شما پیش درآمد(فرق رنگ و پیش درآمد زمین تا آسمون هست) که در سایت به اسم خودتون قرار دادید و در مهمونی اجرا کردید، و نتش هم توسط استادتون به دستتون رسیده و اینکه یه سری علامت ها بالاش داره که ماها نمیفهمیم روبا قطعه که در زیر گزاشتم مقایسه کنید، ثانیه هاش هم یکی هست، تمپو یکی هست، صدا یکی هست، اجرا یکی هست، همه چیز یکی، میکسشون کنید دقیقا روی هم هستند.

این نمونه کاری که شما با اسم پیش درآمد اصفهان گزاشتی (You can see links before reply)

این هم کار جناب آقای آذرمینا (You can see links before reply)

قضاوت، با خودت و دوستان.

pp017
Saturday 18 September 2010, 07:45 PM
این قطعه از کتاب ردیف چپ کوک هست.قابل توجه مضراب جان که گفتند چرا از این کتاب ها قطعه نمیزارید نظرتون رو بگید.

pp017
Saturday 18 September 2010, 07:56 PM
درباره این ازم نمونه کار خواسته بودید! متاسفانه به دلیل حجم بالای ویدئو نتونستم آپلود و تبدیل کنم، اما تبدیل به فایل Mp3 کردمش!این قطعه رنگ اصفهان یا به قول شما پیش درآمد(فرق رنگ و پیش درآمد زمین تا آسمون هست) که در سایت به اسم خودتون قرار دادید و در مهمونی اجرا کردید، و نتش هم توسط استادتون به دستتون رسیده و اینکه یه سری علامت ها بالاش داره که ماها نمیفهمیم روبا قطعه که در زیر گزاشتم مقایسه کنید، ثانیه هاش هم یکی هست، تمپو یکی هست، صدا یکی هست، اجرا یکی هست، همه چیز یکی، میکسشون کنید دقیقا روی هم هستند.

این نمونه کاری که شما با اسم پیش درآمد اصفهان گزاشتی (You can see links before reply)

این هم کار جناب آقای آذرمینا (You can see links before reply)

قضاوت، با خودت و دوستان.

اولا اینکه این دو با هم تفاوت دارند. اصلا من این اذر مینا رو تازه امروز شناختم که بیام کارشون رو کپی کنم به اسم خودم.دوم اینکه نت نته . تمپو هم تمپو . این که شما میگی اصلا صحیح نیست .تمپو این رنگ 92 هست.و نباید سریع یا کند تر نواخته بشه.سوم اینکه اصلا شما فکر کن من کار ایشون رو برداشتم به اسم خودم زدم که این طور نیست.افکار شما هیچ تاثییری بر توانایی های من نداره.هیچ تاثییری.

شما هم دست از توهین بردار و اینکار رو به جاهای تنگ و باریک نکشون مضراب جان اینطور که من میبینم ادامه این بحث اصلا جالب نیست.
حالا شما هر فکری میخوای در مورد من بکنی بکن.

ولی در یه مورد حق با شماست اونم من توی اسمش یه اشتباه کردم.وگرنه من فرق بین رنگ و مقدمه و درامد و ... رو خوب میدونم.

بازم از شما ممنونم.

Mezrab
Saturday 18 September 2010, 09:06 PM
جناب PP017 خیلی محترمانه خدمتتون عرض میکنم، من که دیگه واقعا کاری با نوازندگی و حرف های بسیار جالب شما ندارم و ترجیح میدم دیگه بحثی نکنم، تا به امروز هم هرکار کردم و مدرکی آوردم، به خاطر دفاع از حق اجرای افراد دیگه و نادان فرض نکردن کاربران این سایت بوده.

اما به طور خلاصه میگم، شما شاگرد استاد پایور نبودید و اگر هم بودید در واقع و در ظاهر این رو نشون نمیدید، استاد پایوری که به تیشرت و لباس شاگردانش و اخلاقیاتشون حساس بود فکر نمیکم فردی مثل شما رو پرورش میداد و میگذاشت به این آسونی ها چنین کارهایی بکنید.

6 سال ساز زدید به تفکرات خودتون، اما چیزی از خلق و خوی موزیسین نبردید، این 6 سال به مانند 1 روز درست ساز زدن و درک موسیقی هم نیست.

به بهانه های مختلف از زیر اثبات حرف هاتون گذشتید، و هنوز هم پافشاری می کنید، اون قطعه ای که قرار دادم، یعنی اجرای آقای آذرمینا و اجرای به اصطلاح شما گویای همه چیز هست، اصلی در نوازندگی داریم که بیان میکنه سونوریته هیچ فردی مطابق فرد دیگری نیست، تمپو 92 و دقیق یکسان، تکنیک یکسان، صدای ساز یکسان، همه چیز یکسان، صدای بچه هم که نمیاد تو مهمونی باشید، باز هم میگید اجرای خودتونه؟امکان نداره دو نفر یک طور ساز بزنند.

به هر حال از دید من شما کاربران این انجمن رو افرادی با دو گوش دراز بالای سرشون فرض کردید، دست بردارید از این کار ها و اینقدر ما رو نادان فرض نکنید. قضاوت و تصمیم با مدیران و کاربران، من بحثی رو در هیچ صورتی ادامه نمیدم.

SOLAIEN
Saturday 18 September 2010, 09:39 PM
سلام اگه این دفعه هم دوستان نگن این قطعه مال تونیست من این قطعه رومیزارم که پارسال روز تولدم اجرا کردم. البته با یه میکروفون با جت ائودیو ظبط کردم که کیفیتش بد نیست اما صداش کم هست.

سلام ...
چقدر زیبا می زنی ... دقیقا مثل زنده یاد پایور ... اصلا از ریتم خارج نمی شی ... وجالبه که سنتورت هم همصدای سنتور زنده یاد پایوره ... حتی یه میزان آخرش رو هم مثل خودش زدی ...
.
.
.
دوستان من دیگه به این تاپیک نمیام چون واقعا داره به اساتید بی احترامی میشه ...
(به هر حال نظر من اینه)

pp017
Saturday 18 September 2010, 09:48 PM
اقا محسن و اقا ارش گل.امن اگه توهینی کردم در دفاع از خودم و در جواب توهین شما دوستان عزیز بوده.من نمیخوام این موضوع ادامه پیدا کنه چون عاقبت خوبی رو درش نمیبینم.من 6 سال سنتور زدم و در این 6 سال همچین حرفی رو که شما دوستان به من زدید نشنیدم.شما دارید یه کاری میکنید که من خودم هم باور کردم که این قطعات کار من نیست.زمانی که من این قطعه رو زدم قبلش فریبا رو ظبط کردم که به خاطر فریبا نت ر و لا رو کمی تغییر دادم.در زمان اجرای رنگ اصفهان هم این تغییر رو دادم تا کمی جالب تر بشه.البته نه اینکه این دو در یک دستگاه هستند .فریبا در شور و رنگ اصفهان هم که معلومه در اصفهان. به خاطر همین اگه شما کار من و استاد اذر مینا رومقایسه کنی کمی تغییر صدا در نت های ر و لا حس میکنی.

من هیچ وقت از زیر کار در نرفتم و نمیرم.این خصیصه منه.چیز هایی هم که شما گفتید در اون زمان نمیتونستم اجرا کنم.چون ساز همراهم نبود و نیست.
وقتی شما همچین حرف توهین امیزی بهمن میزنید باید پای جوابش هم بشنید و از کوره در نرید.هر عملی را عکس العملیست.
اینقدر هم به این بحث ادامه ندید محسن و ارش جان.
نظر شما دوستان بسیار برای من ارزشمنده. من به شما احتراممیزارم و شما رو دوستان خودم میدونم.پس نزارید این دوستی خراب بشه.

ارش جان تهدید نکن.این کار در شان یک انسان نیست.

اگه من شما رو نادان فرض میکردم که میگفتم من استاد پایورم

این حرف رو نزنید.

کسی اینجا دیگری رو نادان فرض نکرده و نمیکنه.

من از شما خواهش میکنم دیگه این بحث رو ادامه ندید.
دست از توهین هم برداریم بهتره. درسته؟

pp017
Saturday 18 September 2010, 09:51 PM
ارش جان لطف کن این تاپیک رو حذف کن ما که نتونستیم به این دوستان بفهمونیم این کارا مال خودمونه.

صد حیف...

ALI2323
Saturday 18 September 2010, 11:20 PM
دوست عزیز من هم با وجود این که برام سخت بود بیشتر قطعات شما رو دانلود کردم و به حرف بقیه بچه ها رسیدم... امید وارم این هم اشتباه باشه ولی من که از اون فریبا ی استاد پایور شک کرده بودم حالا کلا شکم برطرف شد و به یقین رسیدم... امید به این که دیگه از این دست کار ها توی انجمن نبینیم...من هم دیگه به این تاپیک نمیام..