PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای ضبط با کیفیت

ALI2323
Sunday 12 September 2010, 03:27 PM
سلام دوستان... شاید یکی از مشکلاتی که اغلب ما با اون رو به رو هستیم.. مشکل ضبط قطعات باشه... من هم این مشلک رو دارم... و از دوستانی که در این مورد آگاهی دارند میخوام که به من کمک کنند؟

ALI2323
Sunday 12 September 2010, 03:29 PM
یکی از سوالات همه این باشه که از چه نوع میکروفنی استفاده بشه بهتره؟ و با چه نرم افزاری ضبط بشه؟ دوستان در این تاپیک شرکت کنید...

makan
Sunday 12 September 2010, 03:35 PM
علی‌ جان بار‌ها ‌و بارها درمورد این سوال صحبت شده یکم بگردی پیدا میکنی‌..................موفق باشی‌

BaBak_ParSian
Sunday 12 September 2010, 03:36 PM
درود - اگر بخواهی می تونی یه استدیو کوچک اونم یک هدفون خوب یک نرم افزار ظبت خوب را بندازی

ALI2323
Sunday 12 September 2010, 03:40 PM
ممنون میشم راهنمایی کنید... ماکان جان این با میخوایم تخصصی راجع به این موضوع بحث کنیم.. تا یه مینی استدیو برای خودمون بسازیم... ممنونم میشم همه شرکت کنند...

Porya
Sunday 12 September 2010, 03:43 PM
عزیز صحبت زیاد شده در این مورد (البته نه خیلی زیاد !)

خوب همه چی بستگی به بودجه شخص داره . با یک میکروفن معمولی هم میشه ضبط کرد و به وسیله نرم افزار ها تا حدودی ترمیمش کرد .
برای ضبط های حرفه ای یا نیمه حرفه ای باید دید شخص توانایی خرید میکروفن در حد خوب ، کارت صدا ، لوازم اکوستیک محیط ، و در صورت نیاز میکسر و پری امپ و .... رو داره یا نه .

نرم افزار ها هم به اون صورت در کیفیت ضبط تاثیر ندارن مگر برای ترمیم و ایجاد افکت و ....

makan
Sunday 12 September 2010, 04:25 PM
شما با یه سرچ تو سایت هم میتونی‌ یه میکروفن خوب پیدا کنی‌ هم طریقه آکوستیک کردن محیط و یاد بگیری..............موفق باشي

mariwan
Sunday 12 September 2010, 04:58 PM
با اتاق اكوستيك و ميكروفون خوب ميتوني ضبط حرفه اي داشته باشي اكه نه با ميكروفوني ساده و نرم افزار ميتوني ضبط كني ولي نه حرفه اي و بعدش آقا بوريا اشاره كردن با نرم افزار ميتوني اديتش كنيد

ALI2323
Sunday 12 September 2010, 11:22 PM
از همه دوستان ممنونم... ولی اگه میشه رنج قیمت ها و نوع میکروفن ها رو بگید تا من و بقیه دوستان هم آشنایی پیدا کنیم... مرسی