PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در باره YDP 160

mehranxx
Monday 13 September 2010, 02:47 PM
سلام . یک ویدئو از این پیانو در youtube دیدم . واقعاً صدای باحالی داشت . کسی از دوستان میتونه یه نقد مختصر از این پیانو ارائه بده ؟ ضمناً اگه ممکنه قیمتش در ایران رو هم اعلام کنید .

ممنون

mehranxx
Wednesday 15 September 2010, 06:43 PM
کسی اطلاعاتی در مورد این پیانو نداره ؟

Acoustic
Wednesday 15 September 2010, 07:35 PM
چیز خیلی جالبی نیست . پلی فونی 64 . قابلیت وصل مستقیم از طریق یو اس بی به کامپیوتر رو نداره .

از مزیت هاش قابلیت نیم پدال و اکشن GH هست

راستی اگه اینجا سوالاتو مطرح کنی زود تر نتیجه میگیری : You can see links before reply

arsalan212
Wednesday 15 September 2010, 08:08 PM
من وای دیپی اس 300 دارم ازشم راضیم خیلی هم بهش فشار میارم تقریبا هرشب اتودای شوپن رو دارم تمرین میکنم خوبمعلومه مثل اکوستیک گرون قیمت حمال نیست اما منکه راضیم من شبا میام خونه وبا اکوستیک بخاطر صداش نمیتونم تمرین کنم صدای همه درمیادوهدفون تو گوشم میزارم ویاعلی......واسه اهنگسازیهم به کامپیوتر وصل کردم مشکلیندارم .راضیم کلا.

mehranxx
Wednesday 22 September 2010, 06:18 PM
من وای دیپی اس 300 دارم ازشم راضیم خیلی هم بهش فشار میارم تقریبا هرشب اتودای شوپن رو دارم تمرین میکنم خوبمعلومه مثل اکوستیک گرون قیمت حمال نیست اما منکه راضیم من شبا میام خونه وبا اکوستیک بخاطر صداش نمیتونم تمرین کنم صدای همه درمیادوهدفون تو گوشم میزارم ویاعلی......واسه اهنگسازیهم به کامپیوتر وصل کردم مشکلیندارم .راضیم کلا.
با تشکر از شما . دوست عزیز کلاویه هاش صدا نمیده موقع نواختن ؟

arsalan212
Thursday 21 October 2010, 08:00 PM
خوب چرا صدا داره ولی با این پول کم چی میشه داشت که هم حس پیانو رو بده هم به کامپیتر وصل شه؟