PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آلبوم "پاييز طلايي" از استاد فریبرز لاچینی

Mehrdadgh4
Tuesday 14 September 2010, 08:37 PM
سلام به دوستان خوب پيانويي ! مي خواستم ببينم كسي آلبوم هاي استاد فریبرز لاچینی رو براي دانلود نداره؟ هرچي گشتم همه لينك ها خراب بودند.آلبوم پاييز طلايي رو مي خواستم

شیرین پیانیست
Tuesday 14 September 2010, 09:16 PM
سلام چندشو میخواین؟

schadmehr
Tuesday 14 September 2010, 09:54 PM
سلام چندشو میخواین؟
آره منم داشتم 1 و 2 داشت.
میشه یکم درمورد فریبرز لاچینی بگید؟
من آلبومی که داشتم بعنوان نوازنده ی ویولن یه ارمنی و معرفی کرده بود.
فریبرز لاچینی پیانیست بزرگیه؟(خیلی بزرگ،توی ایران)؟؟؟؟
یا فقط ملودیسرای خوبیه.
ازین قبیل اطلاعات!.
البته پشت کاورم یه چیزای بود که یادم نیست ولی این سوالات ازون موقع توی سرم اومد.

:21ox66r::violinplay3:

pp017
Tuesday 14 September 2010, 10:27 PM
من تو کامپیوترم دارم اپلود میکنم برو حالشو ببر همشم دارم هر 5 تاشو .

You can see links before reply

amir11235
Tuesday 14 September 2010, 11:55 PM
[quote=pp017;147025]من تو کامپیوترم دارم اپلود میکنم برو حالشو ببر همشم دارم هر 5 تاشو .

سلام، اگه واقعا به استاد علاقه دارید بهتر هست حق کپی رایت ایشون را رعایت کرده و از سایت خود ایشون خرید کنید
You can see links before reply

شیرین پیانیست
Wednesday 15 September 2010, 10:58 AM
آره منم داشتم 1 و 2 داشت.
میشه یکم درمورد فریبرز لاچینی بگید؟
من آلبومی که داشتم بعنوان نوازنده ی ویولن یه ارمنی و معرفی کرده بود.
فریبرز لاچینی پیانیست بزرگیه؟(خیلی بزرگ،توی ایران)؟؟؟؟
یا فقط ملودیسرای خوبیه.
ازین قبیل اطلاعات!.
البته پشت کاورم یه چیزای بود که یادم نیست ولی این سوالات ازون موقع توی سرم اومد.

:21ox66r::violinplay3:
فریبرز لاجینی متولد 1328 تحصیلات موسیقی خود را از سن ده سالگی در هنرستان موسیقی آغاز کرد پس از اتمام دوره مقدماتی موسیقی جهت ادامه تحصیل به اروپا رفت چهار سال بعد به عضویت انجمن آهنگسازان فرانسه در آمد و همزمان به دعوت تلویزیون فرانسه همکاری خود را با این سازمان با نوشتن موسیقی برای کودکان آغاز کرد.
در زمان اقامت در اروپا با موسیقی الکترونیک و کامپیوتری آشنا شد و تحصیلات تخصصی خود را در این رشته دنبال کرد بطوریکه اکنون یکی از معدود آفرینشگران متخصص این رشته در ایران میباشد.
لاچینی پس از بازگشت به ایران در سال 1364 بخاطر علاقه زیادی که به موسیقی کودکان داشت همکاری خودش را با کانون پرورش فکری از سر میگیرد و همزمان همراه با دیگر فعالیتهای موسیقی به نوشتن موسیقی فیلم میپردازد.

این خلاصه از بیوگرافی آقای فریبرز لاچینی بود امیدوارم مفید باشه.