PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک درمورد اف ال استدیو

makan
Wednesday 15 September 2010, 06:28 PM
سلام به بچه‌های گل نت آهنگ امروز داشتم سلکشنمو یکم تغییر میدادم که به طور ناخواسته فولدر برنامهٔ اف ال استدیو رو جابجا کردم حالا هرچی‌ فایل که با فرمت flp داشتم(یعنی‌ فایل‌‌های که مخصوص خود اف اله)دیگه باز نمیشن کسی‌ میدونه باید چی‌ کار کنم؟؟؟؟:22:

Acoustic
Wednesday 15 September 2010, 06:43 PM
خوب متوجه نشدم ... برنامه رو ری اینستال کن

makan
Wednesday 15 September 2010, 06:52 PM
مشگل از برنامه نیست برنامه درست باز می‌شه ولی‌ نه دیگه می‌تونم کارامو با پسوندflp سیو کنم نه می‌تونم فایل‌های که قبلان با پسوندflp سیو کرده بودمو‌ اجرا کنم

Acoustic
Wednesday 15 September 2010, 07:11 PM
نمیدونم والا . من حتی وقتی میندوز عوض میکنم بعد که دوباره اف ال رو نصب میکنم پروژه های قبلی دوباره باز میشن .

makan
Wednesday 15 September 2010, 07:12 PM
من اولین بارم اینجوری می‌شه یعنی‌ هیچ کس نیست به چنین مشکلی برخورد کرده باشه

makan
Wednesday 15 September 2010, 07:33 PM
عجب!!!!!!!!!!؟

Mohammad_ngml
Wednesday 15 September 2010, 07:35 PM
از system restore اسفاده کن شاید درست شد..
Start > All programs > Accessories > System tools > System restore

makan
Wednesday 15 September 2010, 08:22 PM
محمد جان رفتم ولی‌ نشد

Mohammad_ngml
Wednesday 15 September 2010, 08:41 PM
پس منم پیشنهادم همون Reinstall هست.. اول فایل های flp رو یه جای دیگه کپی کن.. بعد برنامه رو Unstall کن و دوباره نصب کن.. احتمالا حل میشه

makan
Wednesday 15 September 2010, 09:02 PM
دمتگرم داداش

digilap
Saturday 27 November 2010, 09:00 AM
سلام به بچه‌های گل نت آهنگ امروز داشتم سلکشنمو یکم تغییر میدادم که به طور ناخواسته فولدر برنامهٔ اف ال استدیو رو جابجا کردم حالا هرچی‌ فایل که با فرمت flp داشتم(یعنی‌ فایل‌‌های که مخصوص خود اف اله)دیگه باز نمیشن کسی‌ میدونه باید چی‌ کار کنم؟؟؟؟:22:
سلام
ميتوني بگي چه اروري ميده؟
باز نميشه يعني مثلا open with مياد؟
عكس العمل سيستم چيه؟

a_falsh
Thursday 2 February 2012, 01:08 AM
پروژه هاتو یه فولدری بذار بعدش برنامه رو پاک کن دوباره نصب دوباره پروژه آرو باز کن درست می‌شه.