PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراخوان:همکاری در جمع آوری گنجینه موسیقی گلها

Khashayar
Thursday 16 September 2010, 01:23 PM
درود
با توجه به اهمیتی که برنامه ی گلها در موسیقی ما دارد و متعصفانه این برنامه هم مانند چیز های دیگر بسیار مورد بی مهری قرار گرفته و از یادها رفته! و دوره ای تاریخی با موسیقی بسیار ناب که به عنوان گنجینه موسیقی از آن یاد میشود به فراموشی سپرده شده،از تمام دوستان و علاقه مندان درخواست میشود در طرح جمع اوری گنجینه ی موسیقی گلها همکاری کنند.
همونطور که بسیاری از دوستان می دانند همین کم کاری در این زمینه باعث شده عده ای سود جو این برنامه را با قیمتی بسیار بالا و باور نکردنی به فروش برسانند و البته با کیفیت کم.

شیوه ی همکاری بسیار ساده و راحت است.
در سایت بخشی با نام گنجینه ی موسیقی وجود دارد،دوستانی که علاقه مند هستند به این بخش (You can see links before reply) از سایت مراجعه کنند و فایل صوتی خود را ارسال کنند.
برای راحتی دسترسی و استفاده دیگران لطفا برای ارسال به صورت زیر نام گزاری کنید.

نام برنامه-شماره برنامه
مثلا:
برنامه گلهای رنگارنگ-شماره 242

و اگر توضیحاتی نیز در دسترس داشتید میتوانید قرار دهید.

با توجه به طرح فعالیت شما برای ما ارزش مند است همکاری در این بخش برای جمع اوری برنامه ی گلها و در اختیازر گذاشتن رایگان ان به علاقه مندان ،امتیاز مثبت و بالائی مخسوب میشود.
بی شک هنرجویان بسیاری هستند که با استفاده از این گنجینه می توانند سطح علمی و نوازندگی خود را بسیار بالا ببرند.پس این همکاری شما ککی بسیار گران قدر به موسیقی ایران عزیز خواهد بود.

آدرس بخش گنجینه های موسیقی:
You can see links before reply (You can see links before reply)
پیشاپیش تشکر از همکاری شما.
پاینده باشید

Khashayar
Thursday 16 September 2010, 01:33 PM
درود
لازم به ذکر است گروهی نیز با نام برنامه گلها در بخش گنجینه ها به این آدرس اضافه شد که سعی کنید موقع ارسال این گروه رو انتخاب کنید:
و تمام برنامه در این آدرس و این گروه قرار خواهد گرفت.

ما تعداد زیادی هستیم در این سایت و اگر میانگین 50 نفر شرکت کنند در این طرح و هر کدوم هفته ای 1 اثر ارسال کنند در یک ماه میشود 200 اثر و هر کدوم از دوستان شاید اثری از این برنامه را داشته باشند که دیگران نداشته باشند و با این اشتراک گذاری گنجینه ی ارزشمندی خواهیم داشت که میتوانیم به ان و به پدید اورندگان ان که شما هستید ببالیم و خدمتی بزرگ به جامعه موسیقی و هنری کشورمون ارئه بدیم.و در غیاب مسئولین مربوطه!!! خودمون این کار و کارهائی از این قبیل را انجام دهیم.
پاینده باشید.

Acoustic
Thursday 16 September 2010, 04:04 PM
ممنون . خشایار جان برگ سبز هم باشه مشکلی نداره ؟

Khashayar
Thursday 16 September 2010, 04:09 PM
درود

ممنون . خشایار جان برگ سبز هم باشه مشکلی نداره ؟

نه برگ سبز،تک نوازان،گلهای صحرائی،گالهای تازه،گلهای رنگارنگ و ... همه جزو این گنجینه هستند.فقط حتما ابتدای اسم طبق الگوی بالا بنویسید
مثلا برگ سبز-برنامه شماره 120

پاینده باشید

mtb
Thursday 16 September 2010, 06:31 PM
سلام جناب آشو من برای ارسال گنجینه که میرم میگه مشکل داره البته من میخواستم مطلبی درباره ی یکی از موسیقیدادانان بفرستم(متنی) ولی انگار تو این بخش فقط فایل های صوتی میذارن. اگه میشه منو راهنمایی کنید کجا مطلبم رو بذارم تو بخش مقالات یا تو همین انجمن تاپیک باز کنم؟
با تشکر...

Khashayar
Thursday 16 September 2010, 06:34 PM
درود

سلام جناب آشو من برای ارسال گنجینه که میرم میگه مشکل داره البته من میخواستم مطلبی درباره ی یکی از موسیقیدادانان بفرستم(متنی) ولی انگار تو این بخش فقط فایل های صوتی میذارن. اگه میشه منو راهنمایی کنید کجا مطلبم رو بذارم تو بخش مقالات یا تو همین انجمن تاپیک باز کنم؟
با تشکر...
برای فایل های متنی که اخباری هستند در بخش اخبار ارسال کنید،برای مقالات،نقد ها ،بیوگرافی ها و ... در بخش مقالات ارسال کنید.
من خودم امروز دو فایل در بخش گنجینه ها ارسال کردم و مشکلی نبود چه اروری میده؟
معمولا وقتی ارور هم میده فایل صوتی شما ارسال میشه الان گزارش میدم بررسی بشه.
اما شما در مقالات و اخبار فایل متنیتون رو بستگی به محتواش ارسال کنید مشکلی وجود نداره
تشکر از همکاری تمام دوستان عزیز.
پاینده باشید

Khashayar
Thursday 16 September 2010, 07:02 PM
درود
یک نکته به ذهنم رسید بگم که بعدا مشکل ساز نشه...
از اونجائی تمام برنامه ها شماره داره و قراره شماره ها در نام اونها ذکر بشه دوستان برای اینکه فایل تکراری نفرستید و خودتون اذیت نشید قبل از فرستادن فقط شماره برنامه مثلا شماره 250 رو با استفاده از باکس جستجو ،سرچ کنید اگر برنامه مورد نظر شما موجود بود که هیچ نفرستید اگر وجود نداشت ارسال کنید.
تشکر از همکاری شما دوستان.
پاینده باشید

Mohammad_ngml
Thursday 16 September 2010, 10:17 PM
داداش من با این گلهای رنگارنگ آشنا نیستم ولی چندتا آهنگ دارم اولشون میگه: شرکت ترانه تقدیم میکند.. گلهای غربت .. بعدش یه شماره میگه.. همینه؟

forever
Friday 17 September 2010, 12:17 PM
سلام، میتونیم لینک دانلود رو از روی سایت های دیگه بدیم؟
من یادمه حدود 60-70 برنامه اش رو از روی یک وبلاگ دانلود کردم البته حدوداً پاییز سال گذشته بود...
اما فکر کنم بتونم آدرسش رو دوباره پیدا کنم.

Khashayar
Friday 17 September 2010, 12:46 PM
درود

سلام، میتونیم لینک دانلود رو از روی سایت های دیگه بدیم؟
من یادمه حدود 60-70 برنامه اش رو از روی یک وبلاگ دانلود کردم البته حدوداً پاییز سال گذشته بود...
اما فکر کنم بتونم آدرسش رو دوباره پیدا کنم.
خوب اگر بتونید خودتون تو بخش گنجینه ها قرار بدید خیلی بهتره و سریع تر در اختیار عموم قرار میگیره تا الان 4 کار قرار داده شده، و سعی میکنیم سریعتر زیادترش کنیم.
و با همکاری شما میشه خیلی سریع تر این کار رو کرد و همونطور که گفتم ممکنه اثری داشته باشید که کمیاب باشه و با اشتراک گذاشتنش خدمتی بزرگ به جامعه موسیقی و هنری ایران بکنید.

E_h_s_a_n
Friday 17 September 2010, 02:23 PM
سلام
آرشیو کامل برنامه گل ها توی این تاپیک (You can see links before reply)هست

Khashayar
Friday 17 September 2010, 02:34 PM
درود

سلام
آرشیو کامل برنامه گل ها توی این تاپیک (You can see links before reply)هستتشکر
بله از این لینک ها زیاده اما هم حجمشون زیاده برای استفاده ی عموم.و هم برخلاف اسمشون کامل نیستند و قطعات گمشده ای وجود داره که با کمی گشتن بین کلکسیون دارها میتونهید بشنویدشون...
هدف ما اینه که با قرار دادن این گنجینه در بخش خودش دسترسی راحت و کم حجم تر و شنیدن راحت اون رو برای عموم داشته باشیم...
و با ارائه مشخصات هنرمندان اون دسترسی ساده تر و راحت تری رو فراهم بیاریم.
نه اینکه این لینک ها ی با حجم زیاد رو قرار بدیم که حتی کسانی هم که اینترنت پر سرعت دارند راغب به دانلودش نباشند.
تشکر از شما.

Mohammad_ngml
Friday 17 September 2010, 07:48 PM
من میخوام آپلود کنم..اما چون سرعتم پایینه وسطش ارور میده.. نمیشه یه جای دیگه آپلود کنم لینک و بدم؟

Khashayar
Friday 17 September 2010, 07:57 PM
درود
سلام محمد جان

من میخوام آپلود کنم..اما چون سرعتم پایینه وسطش ارور میده.. نمیشه یه جای دیگه آپلود کنم لینک و بدم؟

عجب بله اگر سرعتت پائینه نمیشه آپلود کرد.مرسی از لطفت،اگر هم آپلود کنی و لینک بدی باز باید دانلود بشه و دوباره از طریق گنجینه ها آپلود بشه!میشه کار ملا نصرالدین.اما محمد جان اگر لینکی از این برنامه ها پیدا کردی برام بفرست تا اگر برنامه خاصی توش بود بتونیم شناسایی کنیم و قرارش بدیم.!
این کار هم بسیار مفید و ارزش مند خواهد بود.
باز هم تشکر ازت.
پاینده باشی

iranzamin
Friday 17 September 2010, 11:04 PM
درود اشو جان کار خیلی عالی میکنید
اگه دوستان همکاری کنند و بزارن خیلی خوب میشه
من حدود یه 100 از گلها دارم حتما میزارم
اما میدونین که حدودا از 1500 برنامه گلها حدودا یه 100 برنامه وجود نداره

ALI2323
Sunday 19 September 2010, 12:53 PM
من آرشیو تصویری این مجموعه رو هم دارم.. اگه دوست داشته باشید میذارم.. و حتما برنامه های صوتی رو تا چند روز آتی خواهم گذاشت.

Khashayar
Sunday 19 September 2010, 12:56 PM
درود

من آرشیو تصویری این مجموعه رو هم دارم.. اگه دوست داشته باشید میذارم.. و حتما برنامه های صوتی رو تا چند روز آتی خواهم گذاشت.

بسیار عالی...
گنجینه ی گرانبهائی است آرشیو تصویری این اساتید.
میتونیم از این آرشیو تصویری در بخش ویدئو های سایت با آدرسی زیر استفاده کنیم و در اختیار علاقه مندان قرار بدیم...
خیلی تشکر از همکاریتون
پاینده باشید

ashburtongrove
Wednesday 22 September 2010, 10:02 PM
من آرشیو تقریبا کامل تمام گل ها رو دارم، صحرایی، تازه، رنگارنگ

Khashayar
Wednesday 22 September 2010, 11:20 PM
درود
دوستان 99 درصد گل های رنگارنگ با کمک و همکاری بسیار زیاد و ارزشمند امیر خان تا چند روز دیگر کم کم در بخش قرار میگیرد...

اما از همه دوستانی که علاقه مند هستند درخواست میشه برنامه هائی که در سایت قرار میگیرند و شما میتونید همین الان 20 و خورده ای از انها رو مشاهده کنید رو براشون اطلاعات بنویسید که قرار بدیم در اون برنامه تا اطلاعات کاملی داشته باشه برای شخصی که میاد گوش میده.
مثلا برای برنامه شما 109 نام هنرمندان به طور کامل ،دستگاه و آواز،آهنگسازان و شعرا و .. رو که ابتدای هر برنامه میگه...
در همین تاپیک قرار بدید...من منتقلش میکنم به برنامه مربوطه
با ذکر نام برنامه.
چون به این تعداد بالا من تنهائی از پس این همه اطلاعات بر نمیام و نیاز به کمک و همکاری تک تک دوستان علاقه مند هست برای این کار ارزشمند.
تشکر از همکاریتون
پاینده باشید

marzi_a1732
Thursday 23 September 2010, 08:43 AM

ایول ... نیکی و پرسش؟:41:

AFRooGH
Thursday 23 September 2010, 08:50 AM
درود بر شما یک کار بسیار پسندیده ای است
سپاس.

sarsabz
Tuesday 28 September 2010, 07:53 AM
سلام
توی وبلاگی به نام ساز و نوا (You can see links before reply) یه آرشیو خوب و تقریبا کاملی رو از این مجموعه برنامه ها(گلهای رنگارنگ، تازه، صحرایی، جاویدان/برگ سبز، یک شاخه گل، تکنوازان) برای دانلود گذاشتند.
و یه چیز خیلی مهم دیگه هم که قرار دادند یه فایل اکسل هست درباره همه این مجموعه ها؛ که واقعا عالیه و شامل جزئیات زیادی از هر شماره برنامه است. دانلود فایل اکسل:
You can see links before reply
البته سایز بعضی هاشون زیاده و اگه کسی بتونه بگیره و حجمش رو کم کنه خییلی خوب میشه... :دی

Khashayar
Tuesday 28 September 2010, 08:14 AM
درود
تشکر.
حقیقتش 99 درصد از این مجموعه ها رو الان در اختیار داریم و به مرور داریم قرار میدیم در اون بخش بعد از اتمام تمام برنامه لینک دانلود هم به زیرش اضافه میشه...
مهم اطلاعات هر برنامه هستند که این فایل هم اطلاعات جامع و کاملی نداره...
هدف اینه که مثلا شما و باقی دوستان اگر علاقه مند هستید مثلا هر هفته دو سه کار رو گوش کنید و اطلاعاتش رو در بیارید از شاعر و دستگاه و نوازنده ها و .. تا هر چیز دیگه...و در این تاپیک قرار بدید...خودتون حساب کنید اگر کار گروهی باشه و هر کی فقط دو سه کار در هفته گوش کنه اون هم ابتداش رو و اطلاعاتش رو بنویسه کامل چند کار میشه؟!!
که بتونیم بانک کاملی داشته باشیم از اطلاعات و خود برنامه...
البته چند تائی از برنامه گلها کلا جزو مفقودی ها هست و اگر کسی داره درخواست میکنیم که برای استفاده عموم ارائه بده این برنامه ها رو.
تشکر و پاینده باشید.

kak_maki_new
Tuesday 28 September 2010, 09:05 AM
من دارم برنامه هاشو اما نمیتونم ...یعنی وقت آپلودش رو ندارم ...درمورد شاعر و نوازنده هاش هم اطلاعات دارم اگه کمکی بر میومد بگین در خدمتیم

Khashayar
Tuesday 28 September 2010, 11:12 AM
درود
ببینید من که گفتم چون دیدیم اکثر دوستان مشکل آپلود دارند این مشکل رو جور دیگه با کمک امیر خان و تیم فنی سایت حل کردیم...که دیگه شما نیاز نباشه خیلی زحمت برای آپلود بکشید..
مهم اینه که این کار با کیفیت خوب عالی انجام بشه..
و برای همین نیاز به کمک تک تک دوستان نیاز هست. چون حجم برنامه ها زیاد هست و من تنهائی نمیرسم به همشون..
ببینید من یک معرفی برنامه الان در زیر میزارم میخوایم همه دوستان برنامه هائی که در سایت و بخش گلها در گنجینه ها قرار میگیرن به این شکل براشون توضیحات بنویسند..حالا هر کس یک برنامه هم بنویسه کلی کمک کرده و تو کار گروهی خیلی سریع میشه این کار رو با وقت و زحمت کمتری انجام داد..
مثلا:

برگ سبز 174

خواننده : گلپایگانی

همکاری : محجوبی / رضا ورزنده / پرویز یاحقی

اشعار : عطار / مو لا نا / عماد خراسانی / عراقی

آهنگ : دشتی

گوینده : روشنک

یا

برگ سبز 95

هنرمندان : استاد اکبر گلپایگانی (آواز) ، استاد مرتضی محجوبی (پیانو) ، استاد جلیل شهناز (تار)

استاد حبیب الله بدیعی (ویولن) ، استاد حسن کسایی (نی) ، استاد پرویز یاحقی (ویولن)

استاد امیرناصر افتتاح (تنبک)

آواز : افشاری ، گوینده : روشنک ، غزل آواز : همام تبریزی

اشعار : عطار ، فروغی بسطامی ، نظامی ، مولانا ، کاظم رجوی ، عراقی

همنوازان آواز : استادان محجوبی ، شهناز و بدیعی

که به این فرم نوشته بشه کار سختی نیست اما من به تنهائی نمیتونم این کار رو بکنم..

و وقتی نوشتید همینجا قرار بدید...
و من منتقلش میکنم به برنامه مربوطه...

اسم خودتون هم اخرش اضافه کنید که از زحماتتون تشکر بشه...و کسی که میخونه بدونه این نوشته ها زحمت چه کسی هست...

پاینده باشید

sarsabz
Tuesday 28 September 2010, 05:37 PM
مهم اطلاعات هر برنامه هستند که این فایل هم اطلاعات جامع و کاملی نداره...
این فایل اکسلی که من میبینم نام دستگاه، خواننده، نوازندگان، شاعر، سازنده، خواننده و شاعر تصنیف، گوینده و...ی اکثر شماره ها رو نوشته!

car20
Sunday 3 October 2010, 09:49 PM
درود

این گنجینه رو فقط باید توی سایت گوش کرد یا قابلیت دانلود هم خواهد داشت ؟

Khashayar
Sunday 3 October 2010, 10:16 PM
درود

این گنجینه رو فقط باید توی سایت گوش کرد یا قابلیت دانلود هم خواهد داشت ؟

بله قابلیت دانلود هم خواهد داشت شما وقتی وارد هر برنامه میشوید هم میتوانید انلاین گوش کنید و هم میتوانید با زدن گزینه دانلود برنامه مربوطه را دانلود کنید..
البه دانلود برنامه ها هنوز اضافه نشده و در حال حاضر فقط میتوانید گوش کنید.ولی به زودی دانلود هم اضافه خواهد شد.
پاینده باشید

car20
Monday 4 October 2010, 10:55 PM
درود
البه دانلود برنامه ها هنوز اضافه نشده و در حال حاضر فقط میتوانید گوش کنید.ولی به زودی دانلود هم اضافه خواهد شد.
پاینده باشید

درود بر شما

با سپاس از پاسخ شما
من تا جایی که در توانم باشد در جمع آوری این گنجینه کمکتان خواهم کرد فقط یک سوالی برایم پیش آمده و البته پاسخ شما را در پست های قبل به این سوال خواندم اما باز هم تصور می کنم کمی مشکل ساز شود .

تصور کنید تعداد 100 اثر جمع آوری شده است و من می خواهم اثر دیگری را آپلود نمایم , خب برای اینکه دوباره کاری نشود طبق فرمایش شما ابتدا شماره برنامه را جستجو می کنم مثلا برنامه شماره 420 , نتیجه جستجو می گوید این برنامه قبلا توسط شما یا دوست دیگری آپلود شده است , برنامه شماره 1 را جستجو می کنم آن هم آپلود شده است , برنامه شماره 12 و همین طور هر چقدر تعداد فایل های اپلود شده بیشتر شود تکمیل کردن آن برای دوستان سخت تر خواهد شد .

تصور کنم اگر در همان صفحه فایل های آپلود شده مشخص شود یا در تاپیکی شماره های موجود مشخص شود بهتر باشد البته از نظر تخصصی نمی دانم امکان آن خواهد بود یا خیر , فقط عرضم این است که راحت و سریع بفهمیم که گنجینه چه فایل هایی را دارد و چه فایل هایی را ندارد .

بدرود

car20
Wednesday 6 October 2010, 10:39 AM
درود

عذر مي خوام من پست هاي قبلي رو نخونده بودم ، خوشحالم با كمك مديران اكثر فايل ها تهيه شده است .

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 472
خواننده مرضيه - آواز سياوش ( محمد رضا شجريان )
رهبر اركستر و سوليست ويلن همايون خرم -
شعر معيني كرمانشاهي ، غزل و باقي اشعار سعدي
گوينده : فيروزه امير معين

car20
Wednesday 6 October 2010, 11:12 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 541 ب
اثر استاد جواد معروفي در مايه افشاري
خواننده الهه - جمال وفايي آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان )
شعر از سيمين بهبهاني - اشعار متن از مولوي و سعدي - غزل آواز از پژمان بختياري و فرخي يزدي
هنرمندان : ويلن : شادروان استاد حبيب الله بديعي - تار : استادان جليل شهناز و فرهنگ شريف
ني : استاد محمد موسوي - تنبك : استادان امير ناصر افتتاح و شادروان استاد جهانگير ملك
گوينده : روشنك

car20
Wednesday 6 October 2010, 11:24 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 544 ب

خواننده : الهه ، سياوش و شهيدي
تار : استاد جليل شهناز - تنبك : استاد امير ناصر افتتاح - ويلن : همايون خرم
آهنگ و تنظيم اركستر : استاد جواد معروفي
ترانه : معيني كرمانشاهي
اشعار متن برنامه : اسير اصفهاني ، صائب تبريزي
غزل آواز : نظامي گنجوي

car20
Sunday 10 October 2010, 09:16 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 562 ب

خواننده ها : عهديه، سياوش و شهيدي
تار : استاد جليل شهناز و استاد فرهنگ شريف - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك و استاد امير ناصر افتتاح - ويلن : استاد شادروان حبيب الله بديعي - سنتور : استاد شادروان رضا ورزنده
آهنگ و تنظيم : دشتي از استاد جواد معروفي
ترانه : حافظ
اشعار متن برنامه : صفي علي شاه ، طراز يزدي ، سلمان ساوه اي
غزل آواز : علي صدارت، فروغي بسطامي ، حافظ

car20
Sunday 10 October 2010, 09:27 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 567
خواننده ها : سيما بينا ، سياوش
سه تار : احمد عبادي - سنتور : استاد شادروان رضا ورزندهني : استاد محمد موسوي -تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
آهنگ : دشتي از مهدي خالدي
تنظيم براي اركستر : استاد جواد معروفي
ترانه :معيني كرمانشاهي
اشعار متن برنامه : ايرج ميرزا ، مريم ساوجي و عماد خراساني
غزل آواز : مجمر زواره اي
گوينده : آذر پژوهش

car20
Sunday 10 October 2010, 09:40 AM
گل هاي رنگارنگ برنامه شماره 578

هنرمندان : مرضيه و سياوش
ويلن : استاد شادروان علي تجويدي ، تار : استاد جليل شهناز - سنتور : منصور صارمي - تنبك : جهانگير ملك
آهنگ ترانه : استاد شادروان علي تجويدي - شعر ترانه : شهر آشوب
شعر آواز : نادر نادرپور - اشعار متن : حافظ و پژمان - گوينده فخري نيكزاد - صدابردار :محمد جهانفرد

car20
Sunday 10 October 2010, 09:55 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 580 ( ياد رهي )

خواننده ها : شادروان هايده ، استاد محمد رضا شجريان ( سياوش )
ويلن : استاد شادروان علي تجويدي - سنتور : استاد مجيد نجاحي - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
اشعار متن برنامه ، غزل آواز و شعر ترانه : استاد شادروان رهي معيري
آهنگ : استاد شادروان علي تجويدي
غزل آغاز برنامه : استاد هوشنگ ابتهاج ( سايه )
گويندگان : خانم ها فخري نيكزاد و فيروزه ي امير معز

car20
Sunday 10 October 2010, 10:04 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 574 ب

خواننده ها : الهه ، گلپايگاني ، سياوش
تار : استاد شادروان احمد عبادي - سنتور : استاد شادروان مجيد نجاحي - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
آهنگ : دشتي از بزرگ لشكري - ترانه : استاد بيژن ترقي
اشعار متن برنامه : استاد شادروان رهي معيري ، سعدي (عليه الرحمه) و استاد هوشنگ ابتهاج ( سايه )
غزل آواز : فروغي بسطامي و رهي معيري - گوينده : روشنك

car20
Sunday 10 October 2010, 11:08 AM
گلهاي تازه برنامه شماره 13

خواننده : سياوش ( محمد رضا شجريان )
هنرمندان : ويلن : استاد شادروان حبيب الله بديعي - سنتور : استاد شادروان منصور صارمي - عود : استاد منصور نريمان - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
اشعار متن برنامه و غزل آواز : خواجه حافظ
گوينده : خانم فخري نيكزاد - صدابردار : محمد جهانفرد

car20
Sunday 10 October 2010, 11:13 AM
گلهاي تازه برنامه شماره 23

خواننده ها : الهه ، سياوش ( استاد محمد رضا شجريان )
تار : استاد جليل شهناز - تنبك : امير ناصر افتتاح
آهنگ ترانه : استاد شادروان علي تجويدي - شعر ترانه : معيني كرمانشاهي
غزل آواز : استاد شادروان رهي معيري - گوينده : فخري نيكزاد - صدابرداران : محمد جهانفرد و ايرج حقيقي

car20
Sunday 10 October 2010, 02:20 PM
گلهاي تازه برنامه شماره 25 ( افسانه ي شيرين )

خواننده : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - هايده
ويلن : استاد همايون خرم - سنتور : استاد شادروان مجيد نجاحي - تار : استاد فريدون حافظي
غزل آواز : فرخي يزدي - گوينده : فيروزه ي امير معز

---------------
نكته : صداي هايده را اميدوارم درست تشخيص داده باشم

car20
Sunday 10 October 2010, 02:29 PM
گلهاي تازه برنامه شماره ي 31

با هنرمندي هنرمندان : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - پيانو : استاد جواد معروفي - ني : استاد حسن ناهيد
شعر : حافظ - گوينده : فخري نيكزاد - صدابرار : محمد جهانفرد

-------------------

گلهاي تازه برنامه شماره ي 37

با هنرمندي هنرمندان : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) و استاد فرهنگ شريف( تار )
شعر : استاد هوشنگ ابتهاج ( سايه ) - گوينده : آذر پژوهش - صدا بردار : محمد جهانفرد

car20
Sunday 10 October 2010, 02:40 PM
گلهاي تازه برنامه شماره 42

خواننده : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان )
تار : استاد جليل شهناز - ويلن : استاد شادروان پرويز ياحقي - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
شعر : سعدي ( عليه الرحمه ) - گوينده : فخري نيكزاد - صدابردار : ايرج فهيمي

----------------------

گلهاي تازه برنامه شماره 48 ( آفتاب نيمه شب )

آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان )
تار : استاد جليل شهناز - ضرب : استاد امير ناصر افتتاح -
غزل : خواجه حافظ - گوينده : فخري نيكزاد - صدابردار : ايرج فهيمي
----------------------

در باب سعدي

با هنرمندي هنرمندان عهديه ، استاد جواد معروفي و سياوش ( استاد محمد رضا شجريان )
شعر ترانه و غزل آواز : سعدي
آهنگ ترانه : استاد جواد معروفي
گوينده فخري نيكزاد - صدابردار : محمد جهانفرد
----
نكته : احتمالا برنامه 53 از گلهاي تازه باشد

car20
Sunday 10 October 2010, 02:45 PM
گلهاي تازه برنامه شماره 54 ( شب زنده دار )

ويلن : استاد شادروان حبيب الله بديعي - تار : استاد فرهنگ شريف - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
غزل : استاد شهريار - گوينده : فخري نيكزاد - صدابردار : ايرج فهيمي

car20
Sunday 10 October 2010, 03:08 PM
گلهاي تازه برنامه شماره 58 ( داغ شقايق )

تار : استاد فرهنگ شريف - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
شعر : خواجه حافظ - گوينده : فخري نيكزاد - صدابردار : محمد جهانفرد

-----------

گلهاي تازه برنامه شماره 60 ( تمناي دوست )
تار: استاد شادروان احمد عبادي - ويلن : استاد شادروان حبيب الله بديعي
سنتور : استاد منصور صارمي - تنبك : شادروان استاد جهانگير ملك
غزل : سعدي ( عليه الرحمه ) - گوينده : آذر پژوهش - صدابردار : محمد جهانفرد

-----------

گلهاي تازه برنامه شماره 66 ( بوي جوي موليان)

تار : استاد جليل شهناز - ويلن : استاد شادروان حبيب الله بديعي - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
شعر : خواجه حافظ و رودكي سمرقندي
گوينده : اذر پژوهش - صدابردار : محمد جهانفرد

--------------
گلهاي تازه برنامه شماره 71
خواننده : سيما بينا و سياوش ( استاد محمد رضا شجريان )
ويلن : استاد شادروان حبيب الله بديعي - سنتور : استاد منصور صارمي
آهنگ : سليم پروانه - تنظيم ترانه : استاد جواد معروفي
ترانه : خانم سيمين بهبهاني
غزل : سعدي ( عليه الرحمه ) - گوينده فخري نيكزاد - صدابرداران : محمد جهانفرد و مهدي اميني

car20
Sunday 10 October 2010, 05:03 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 100
خواننده : بانو مرضیه - شعر : مولانا و صائب
ویلن : استاد شادروان علی تجویدی - تار : حاتمی - ضر ب: مجیدی - آهنگ ماهور

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 101
خواننده : بانو مرضیه و گلپایگانی
شعر : عراقی , مولانا و رهی معیری
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 102
خواننده : خاطره پروانه ( اقدس خاوری )اشعار : خاقانی , باباطاهر , سحاب ,
ویلن : استاد شادروان علی تجویدی - نی : استاد حسن کسایی - سنتور : جهانگیر شنجرفی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 103

خواننده : بانو مرضیه
شعر : حبیب خراسانی , غزل : عماد خراسانی و سعدی - آهنگ همایون
آهنگ : استاد مرتضی محجوبی - نی : استاد حسن کسایی - ویلن استاد شادروان علی تجویدی
سنتور : استاد جهانگیر شنگرفی و تنبک : استاد حسین همدانیان

car20
Sunday 10 October 2010, 07:50 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 104

آواز : بنان , آهنگ : دشتی
غزل : فخرالدین عراقی -ابوالحسن ورزی
تار : استاد احمد عبادی - ضرب : استاد حسین همدانیان - ویلن : استاد مهدی خالدی
سنتور : استاد ورزنده - نی : استاد حسن کسایی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 105

خواننده : بانو مرضیه , اشعار : عطار , مولانا ویلن: استاد شادروان علی تجویدی , ضرب : استاد حسین همدانیان

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 107

اشعار : مولانا - غزل : عراقی - شعر : شیخ بهایی
استاد ابوالحسن خان صبا - ویلن : استاد شادروان علی تجویدی - پیانو : استاد شادروان مرتضی محجوبی
سنتور : استاد ورزنده - تار : استاد مجد - ویلن : استاد مهدی خالدی - تنبک : استاد حسین همدانیان

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 109

آواز : بنان و مرضیه
شعر : عطار , خواجو , مولانا , ناظرزاده کرمانی , سعدی
هنرمندان : استادان صبا , محجوبی , تجویدی , سرخوش , ورزنده , تهرانی و شیرخدایی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 114
آواز : بانو مرضیه
شعر : فخرالدین ابراهیم عراقی , مولانا ,
آهنگ : استاد شادروان علی تجویدی در مایه شور
هنرمندان : محجوبی , ورزنده و فرهنگ شریف

------------------
گاهی اوقات توی برنامه گوینده تنها به نام خانوادگی اساتید اکتفا می کنه و این ممکنه باعث اشتباه بشه مثلا وقتی می گه استاد محجوبی من نمی دونم مرتضی بنویسم یا رضا هرچند سعی می کنم بیشتر روی این موارد دقت کنم اما خواه ناخواه اشتباه خواهم کرد که امیدوارم دوستان خصوصا Ashoo عزیز تصحیح کنند.

car20
Sunday 10 October 2010, 09:20 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 124

شعر : هاتف , عطار , مولانا و منیر طه
آواز : بانو مرضیه - آهنگ : شادروان استاد علی تجویدی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 125

شعر : فخرالدین ابراهیم عراقی - حضرت مولانا - حبیب خراسانی - صفا
هنرمندان : محجوبی , صبا , تجویدی , ورزنده , همدانیان .
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 330 (اجرایی دیگر از برنامه گلهای رنگارنگ شماره 240 )

هنرمندان : الهه , حسین قوامی - آهنگ همایون

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 213

اشعار : مولانا , آهنگ استاد شادروان علی تجویدی در مایه شوشتری
صدای مرضیه - شعر : معینی کرمانشاهی , عراقی و شمس مغربی
ضرب : استاد حسین همدانیان

car20
Monday 11 October 2010, 09:22 AM
گلهاي تازه برنامه شماره 72 ( مهتاب شبانگاه )

ويلن : استاد شادروان اسدالله ملك - تار : استاد شادروان فرهنگ شريف - تنبك : استاد امير ناصر افتتاح
شعر : استاد شفيعي كدكني - گوينده : آذر پژوهش - صدابردار : محمد جهانفرد

گلهاي تازه برنامه شماره 75
تار : استاد جليل شهناز - ويلن : استاد شادروان حبيب الله بديعي - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
شعر : حضرت مولانا - گوينده : خانم فخري نيكزاد - صدابردار : محمد جهانفرد

گلهاي تازه برنامه شماره 77 ( پر كن پياله را )
آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - ويلن : استاد شادروان حبيب الله بديعي
شعر : شادروان فريدون مشيري - آهنگ و تنظيم براي اركستر : فريدون شهبازيان
گوينده : آذر پژوهش - صدابرداران : محمود اميني و محمد جهانفرد

car20
Monday 11 October 2010, 09:34 AM
گلهاي تازه برنامه شماره 85

آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - ويلن : استاد شادروان پرويز ياحقي
تار : استاد لطف الله مجد - تنبك : استاد شادروان امير ناصر افتتاح
غزل : حافظ - گوينده : خانم فخري نيكزاد

گلهاي تازه برنامه شماره 87
تار : استاد لطف الله مجد - سنتور : استاد منصور صارمي - تنبك : استاد شادروان امير ناصر افتتاح
غزل : حافظ - گوينده : خانم فخري نيكزاد - صدابردار : محمد جهانفرد

گلهاي تازه برنامه شماره 92

آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - تار : استاد جليل شهناز
كمانچه : استاد علي اصغر بهاري - ني : استاد حسن ناهيد - تنبك : استاد شادروان امير ناصر افتتاح
پيش درآمد : استاد فرامرز پايور - غزل حافظ - گوينده : آقاي امير نوري - صدابردار : ايرج فهيمي

car20
Monday 11 October 2010, 09:50 AM
گلهاي تازه برنامه شماره 97
سنتور : استاد منصور صارمي - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
غزل : سعدي ( عليه الرحمه ) - گوينده : خانم فخري نيكزاد - صدابردار : محمد جهانفرد

گلهاي تازه برنامه شماره 100

آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - تار : استاد جليل شهناز
ني : استاد حسن كسايي - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
گوينده : روشنك - صدابردار : محمد جهانفرد - شعر : حافظ و نظامي

گلهاي تازه برنامه شماره 102

ترانه ي قديمي چشم نرگس با تنظيم استاد فرامرز پايور
آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) -سنتور : استاد فرامرز پايور
كمانچه : رحمت الله بديعي - عود : حسن منوچهري - ضرب : محمد اسماعيلي
غزل : سعدي - پيش درآمد : استاد شادروان موسي معروفي - رنگ : شادروان استاد حبيب سماعي
گوينده : خانم آذر پژوهش

car20
Tuesday 12 October 2010, 07:37 AM
گلهاي تازه برنامه شماره 104

آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان )- تار : استاد شادروان فرهنگ شريف
تنبك : استاد شادروان امير ناصر افتتاح -
غزل : خواجه حافظ - گوينده : خانم فخري نيكزاد - صدابردار : محمد جهانفرد

گلهاي تازه برنامه شماره 107 ( گوشه هاي هدي و پهلوي در سه گاه )

آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان )- تار : استاد هوشنگ ظريف
ني : استاد حسن ناهيد - ويلن : استاد رحمت الله بديعي - ضرب : استاد محمد اسماعيلي
چهار مضراب هاي زنگ شتر ، بهار مست و ساماني از استاد ابوالحسن خان صبا با سنتور استاد فرامرز پايور
ترانه از عارف ، غزل از حافظ - مثنوي از سايه - گوينده : رضا معيني - صدابردار : محمد جهانفرد

car20
Tuesday 12 October 2010, 08:14 AM
گلهاي تازه برنامه شماره 125
آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان )- تار : استاد جليل شهناز - كمانچه : استاد اضغر بهاري
سنتور : استاد شادروان فرامرز پايور - ني : استاد حسن ناهيد - ضرب : استاد محمد اسماعيلي
پيش درآمد : علي اكبر شهنازي - شعر : سعدي ( عليه الرحمه )
گوينده : آقاي رضا معيني - صدابردار آقاي محمد جهانفرد

گلهاي تازه برنامه شماره 128
باهمكاري هنرمندان : عهديه و سياوش ( استاد محمد رضا شجريان )
سنتور : استاد شادروان فرامرز پايور - ويلن : استاد رحمت الله بديعي
ضرب : استاد محمد اسماعيلي - آهنگ استاد همايون خرم
شعر : ابو سعيد ابوالخير - گوينده : آقاي رضا معيني - صدابردار : آقاي محمد جهانفرد

car20
Tuesday 12 October 2010, 10:18 AM
گلهاي تازه برنامه شماره 133 ( ترانه ي قديمي چهره به چهره )
آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - سنتور : استاد شادروان فرامرز پايور - ويلن : استاد رحمت الله بديعي
ضرب : استاد محمد اسماعيلي - پيش درآمد و رنگ :استاد شادروان فرامرز پايور
غزل : سعدي ( عليه الرحمه ) - گوينده : خانم سرور پاك نشان - صدابردار : ايرج حقيقي

گلهاي تازه برنامه شماره 138
هنرمندان : خانم سيمين قانم - سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - استاد شادروان علي تجويدي
سنتور ' استاد منصور صارمي - غزل : حافظ
شعر ترانه : عبدالله الفت - آهنگ : استاد شادروان علي تجويدي
گوينده : رضا معيني - صدابرداران : آقايان محمد جهانفرد و حسن عسگري

car20
Tuesday 12 October 2010, 10:40 AM
گلهاي تازه برنامه شماره 140

هنرمندان : خانم سيمين قانم - سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - استاد شادروان علي تجويدي
تار : استاد فرهنگ شريف - غزل : حافظ - شعر ترانه : سلمان ساوجي
آهنگ : استاد شادروان علي تجويدي - گوينده : رضا معيني - صدابرداران : آقايان محمد جهانفرد و حسن عسگري

گلهاي تازه برنامه شماره 142

هنرمندان : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - ويلن : استاد شادروان حبيب الله بديعي
سنتور : شادروان استاد منصور صارمي - تنبك : استاد شادروان : جهانگير ملك
غزل : سعدي - گوينده : خانم آذر پژوهش - صدابردار : آقاي حسن عسگري
گوينده : رضا معيني - صدابرداران : آقايان محمد جهانفرد و حسن عسگري

گلهاي تازه برنامه شماره 144

هنرمندان : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - سه تار : استاد احمد عبادي
تنبك : استاد شادروان امير ناصر افتتاح - غزل : خواجه حافظ
گوينده : خانم آذر پژوهش - صدابردار : آقاي حسن عسگري

گلهاي تازه برنامه شماره 147
هنرمندان : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - تار : استاد محمد رضا لطفي
غزل : سعدي - شعر ترانه : از طبيب اصفهاني - آهنگ: استاد محمد رضا لطفي
تنظيم براي اركستر : استاد شادروان جواد معروفي - گوينده : فخري نيكزاد
صدابرداران : آقايان ايرج حقيقي و محمود اميني

گلهاي تازه برنامه شماره 151

هنرمندان : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - ني : استاد حسن كسايي
تار : استاد محمد رضا لطفي - تنبك : استاد ناصر فرهنگ فر
اشعار : فروغي بسطامي و باباطاهر - صدابردار : ايرج فهيمي - گوينده : فخري نيكزاد

گلهاي تازه برنامه شماره 153
هنرمندان : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - ويلن : استاد شادروان حبيب الله بديعي
تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك - سنتور: استاد منصور صارمي - غزل : حافظ
صدابردار : محمود اميني - گوينده : فخري نيكزاد

گلهاي تازه برنامه شماره 158
هنرمندان : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - ويلن : استاد رحمت الله بديعي
سنتور و پيش درآمد : استاد شادروان فرامرز پايور - غزل : حافظ
ترانه هاي قديمي به ياد داري و نازار دلي با تنظيم استاد شادروان فرامرز پايور
صدابرداران : آقايان حسن عسگري و ايرج حقيقي - گوينده : سرور پاك نشان

car20
Tuesday 12 October 2010, 11:17 AM
گلهاي تازه برنامه شماره 160 ( راك )
غزل : سعدي (عليه الرحمه )- پيش در آمد: استاد غلامحسين درويش - رنگ : استاد نورعلي برومند
تصنيف قديمي : خسروي خوبان - گوينده : آذر پژوهش - صدابرداران : آقايان محمد جهانفرد و حسن عسگري

گلهاي تازه برنامه شماره 162
هنرمندان : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - ويلن : استاد رحمت الله بديعي
تار : استاد هوشنگ ظريف - پيش درآمد : استاد شادروان رضا محجوبي
غزل : حافظ - ترانه : درويش خان با شعر ملك الشعراي بهار
صدابرداران : آقايان محمد جهانفرد و حسن عسگري - گوينده : خانم فخري نيكزاد

car20
Wednesday 13 October 2010, 07:24 AM
گلهاي تازه برنامه شماره 166
هنرمندان : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان )- سنتو : شادروان استاد فرامرز پايور
ويلن : استاد رحمت الله بديعي - غزل از سعدي
تصنيف كريلي از رديف شور و تصنيف قديمي شمع و پروانه با تنظيم استاد فرامرز پايور
گوينده : خانم آذر پژوهش - صدابرداران : حسن عسگري و زهره زرفام

گلهاي تازه برنامه شماره 178
پيش درآمد افشاري استاد رضا محجوبي با اجراي گروه شيدا
آواز : استاد محمد رضا شجريان - تار : استاد محمد رضا لطفي - غزل : حافظ
اجراي رنگ افشاري اثر درويش خان : گروه شيدا - گوينده : آذر پژوهش - صدابردار : محمد جهانفرد

car20
Wednesday 13 October 2010, 12:06 PM
گلهاي تازه برنامه شماره 182 ( شب نيشابور )
آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - آهنگ از استاد شادروان فرامرز پايور
اشعار رباعي : حكيم عمر خيام - ضدابردار : آقاي حسن عسگري - گوينده : آذر پژوهش

گلهاي تازه برنامه شماره 185 (مژده ي باد صبا )
آواز : استاد محمد رضا شجريان - ويلن : استاد شادروان رحمت الله بديعي
سنتور : استاد شادروان فرامرز پايور - ضرب : استاد محمد اسماعيلي - تار : استاد هوشنگ ظريف
آهنگ تصنيف : فرامرز پايور - شعر : حافظ - رنگ : دروي شخان - گوينده : فخري نيكزاد
صدابرداران : ايرج فهيمي و حسن عسگري

گلهاي تازه برنامه شماره 187
آواز : استاد محمد رضا شجريان - ويلن : استاد شادروان رحمت الله بديعي
سنتور : استاد شادروان فرامرز پايور - ضرب : استاد محمد اسماعيلي - تار : استاد هوشنگ ظريف
غزل : خواجه حافظ - پيش درآمد و رنگ : استاد شادروان درويش خان
گوينده : فخري نيكزاد - صدابردار : حسن عسگري

car20
Wednesday 13 October 2010, 12:09 PM
گلهاي تازه برنامه شماره 190 ( به ياد عارف )

تنظيم : استاد جواد معروفي - آهنگ : محمد رضا لطفي
شعر ترانه و غزل آواز : استاد هوشنگ ابتهاج ( سايه ) - صدابردار : حسن عسگري

car20
Wednesday 13 October 2010, 12:23 PM
برگ سبز برنامه شماره 255

هنرمندان : استاد محمد رضا شجريان - سه تار : استاد احمد عبادي ، تار : استاد جليل شهناز
ني : استاد حسن ناهيد - دستگاه : شور - غزل : سعدي ( عليه الرحمه )
اشعار : عاصفي - آذري طوسي - پرتوي شيرازي - گوينده : روشنك

برگ سبز برنامه شماره 258

هنرمندان : استاد محمد رضا شجريان - سه تار : استاد احمد عبادي - ويلن : همايون خرم
دستگاه : سه گاه - اشعار متن برنامه : سلمان ساوجي ، رفيق اصفهاني و سمرقندي
گوينده : آذر پژوهش - غزل : استاد مسلم غزل سعدي شيرازي

برگ سبز برنامه شماره 261

آواز : استاد محمد رضا شجريان - استاد حسن ناهيد - سنتور :استاد رضا ورزنده
مايه : افشاري - اشعار متن برنامه : نشاط اصفهاني و طراز يزدي - غزل : سعدي - گوينده : روشنك

car20
Thursday 14 October 2010, 07:05 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 205

هنرمندان : استادان محجوبی , علی تجویدی , حبیب الله بدیعی , جلیل شهناز , جهان پناه , سلیم فرزام
میرنویدی , امیر ناصر افتتاح , جهانگیر ملک , رحمت الله بدیعی , نعمت الله مجید , زبون , ایزدی -
آهنگ افشاری

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 425 *
هنرمندان پوران و قوامی در دستگاه ماهور

گلهای رنگارنگ برنامه شماره427
هنرمندان : بانو مرضیه - اکبر گلپایگانی - مهندس همایون خرم
آهنگ : همایون از مهندس همایون خرم - تنظیم از استاد جواد معروفی
شعر ترانه : رهی معیری - سایر اشعار از سعدی , مولانا و انوری
گوینده : آذر پژوهش

car20
Thursday 14 October 2010, 07:19 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 428 *
هنرمندان مهستی و شهیدی در دستگاه سه گاه

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 426
هنرمندان : بانو الهه , عبدالوهاب شهیدی و بهاری در مایه دشتی
آهنگ و تنظیم برای ارکستر : بهرام صمیمی - اشعار ترانه : حافظ
سایر اشعار : ظهوری تشریزی, مظهر , جامی , سعدی - گوینده : آذر پژوهش

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 429

هنرمندان : بانو الهه , استاد شادروان حبیب الله بدیعی و استاد ایرج
آهنگ : بیات اصفهان از استاد جواد معروفی - شعر ترانه از رهی معیری
سایر اشعار از مولانا و عاشق اصفهانی - گوینده : آذر پژوهش

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 430
هنرمندان : بانو الهه , حسین قوامی , جلیل شهناز , بهاری , افتتاح , نجاحی و حدادی
آهنگ : استاد مرتضی محجوبی در مایه دشتی - تنظیم برای ارکستر : استاد جواد معروفی
شعر : رهی معیری - سایر اشعار : هلالی جغطایی -غزل : ملا محسن فیض کاشانی

car20
Thursday 14 October 2010, 07:27 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 431

هنرمندان : عهدیه , حبیب الله بدیعی , ایرج , منصور صارمی و امیر ناصر افتتاح
آهنگ ماهور از مهدی خالدی - تنظیم : ایرج مهلوجی -گوینده : آذر پژوهش
شعر ترانه : فروغی بسطامی -سایر اشعار : احمد بیابانکی , مولانا , جامی و هلالی جهتایی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 432

هنرمندان : عهدیه , محمودی خوانساری , عبادی
آهنگ : افشاری از استاد مهدی خالدی - تنظیم استاد جواد معروفی
اشعار : شیرازی - هلالی جغطایی - اوحدی مراغه ای - گوینده : آذر پژوهش

car20
Thursday 14 October 2010, 09:49 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 433

هنرمندان : بانو حمیرا و استاد شادروان علی تجویدی - دستگاه همایون
آهنگ و ارکستراسیون : استاد شادروان علی تجویدی - شعر ترانه : استاد بیژن ترقی
عاشق اصفهانی - اوحدی مراغه ای - عماد خراسانی - طبیب اصفهانی - گوینده : فیروزه ی امیر معز

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 435

هنرمندان : عهدیه - حسین قوامی - شادروان استاد حبیب الله بدیعی - مجید نجاحی
آهنگ در مایه سه گاه از مهدی خالدی - تنظیم : استاد جواد معروفی - گوینده : فیروزه امیر معز
غزل ترانه : شوریده اصفهانی - سایر اشعار : قوام همدانی - مولانا - همایون اسفراینی

car20
Thursday 14 October 2010, 09:55 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 436

هنرمندان : شادروان بانو مرضیه - شادروان استاد انوشیروان روحانی - استاد شادروان امیر ناصر افتتاح
آهنگ در مایه دشتی از انوشیروان روحانی - تنظیم از جواد معروفی
سایر اشعار : توحید شیرازی - صائب تبریزی - مسیحی هرمی - گوینده : فیروزه امیر معز

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 437

هنرمندان : بانو الهه , استاد شادروان مهندس همایون خرم , شهیدی ,استاد جلیل شهناز
آهنگ در مایه دشتی از همایون خرم - تنظیم از استاد شادروان جواد معروفی - شعر ترانه : رهی معیری
دو بیت آغاز برنامه از سعدی - غزل و ابیات مثنوی : نشاط اصفهانی - گوینده : فیروزه امیر معز

car20
Friday 15 October 2010, 12:08 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 438

خواننده ها : بانو الهه , اکبر گلپایگانی - استاد منصور صارمی , حبیب الله بدیعی و امیر ناصر افتتاح
آهنگ : در مایه چهار گاه از سلیم فرزام - شعر ترانه : معینی کرمانشاهی - گوینده : فیروزه ی امیر معز
تنظیم از استاد شادروان جواد معروفی - عراقی , جغطایی , عاشق اصفهانی و خواجوی کرمانی -

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 439

هنرمندان :بانو الهه , استاد حسین قوامی
استاد مجید نجاحی , استاد امیر ناصر افتتاح - اشعار سرود خسروانی: رهی معیری
آهنگ : ماهور از حبیب الله بدیعی - سایر اشعار : سعدی و حافظ - گویندگان : آذر پژوهش و ثابت ایمانی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 440

هنرمندان : استاد حسین قوامی , استاد شادروان حبیب الله بدیعی - غزل : حافظ
آهنگ : همایون از استاد شادروان مهدی خالدی - تنظیم : استاد شادروان جواد معروفی
سایر اشعار : مظاهر مصفا , عطار نیشابوری - گوینده : فیروزه ی امیر معز

car20
Friday 15 October 2010, 12:15 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 442

هنرمندان : عهدیه , حسین قوامی , حبیب الله بدیعی , جلیل شهناز و امیر ناصر افتتاح
آهنگ در مایه ابو عطا از مهدی خالدی - تنظیم از ایرج مهلوجی - گوینده : فیروزه ی امیر معز
شعر موزون : داراب افسر بختیاری - سایر اشعار : قدسی مشهدی و فخر الزمان قزوینی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 443

هنرمندان : شهیدی , عهدیه , حبیب الله بدیعی و منصور صارمی - آهنگ : مهدی خالدی - تنظیم : جواد معروفی
اشعار : سعدی , نشاط اصفهانی و خاجوی کرمانی - گوینده : آذر پژوهش

car20
Friday 15 October 2010, 12:23 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 444

هنرمندان : بانو پوران , حبیب الله بدیعی , ایرج و منصور صارمی
آهنگ در مایه همایون از - شعر ترانه از الفت - تنظیم : جواد معروفی
سایر اشعار : شریف تبریزی , دکتر رضی , فرهاد اشتری و صائب - گوینده : فیروزه امیر معز

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 445
هنرمندان : عهدیه , استاد شادروان پرویز یاحقی و استاد ایرج - آهنگ از مهدی خالدی در مایه بیات اصفهان
گوینده : آذر پژوهش - اشعار : سعدی و نظیری نیشابوری

car20
Saturday 16 October 2010, 11:16 AM
برگ سبز برنامه شماره 271

آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - تار : استاد احمد عبادي - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
آهنگ ابوعطا - اشعار متن برنامه : عماد خراساني و جلال همايي - غزل آواز : سعدي - گوينده : روشنك

برگ سبز برنامه شماره 279

آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - تار : استاد احمد عبادي - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
و استاد محمد اسماعيلي - آهنگ بيات ترك - گوينده : فيروزه امير معز
اشعار متن برنامه : ولي شيرازي ، جماالدين ميربيك، مومن كرماني و بياني - غزل آواز : هوشنگ ابتهاج ( سايه )

car20
Saturday 16 October 2010, 11:20 AM
برگ سبز برنامه شماره 283

آواز : ناهيد ، سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - تار : استاد احمد عبادي - تنبك : استاد شادروان جهانگير ملك
آهنگ : سه گاه - اشعار متن برنامه : كاظم پزشكي - غزل آواز : توحيد شيرازي - گوينده : روشنك

برگ سبز برنامه شماره 287

ني : استاد محمد موسوي - آهنگ : ماهور - اشعار متن برنامه : سعدي - غزل آواز : عماد خراساني - گوينده : روشنك

car20
Saturday 16 October 2010, 11:24 AM
برگ سبز برنامه شماره 288

آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - تار : استاد جليل شهناز - تنبك : استاد امير ناصر افتتاح
آهنگ : بيات ترك - اشعار متن برنامه : كمال خجند- غزل آواز : فرصت شيرازي - گوينده : روشنك

برگ سبز برنامه شماره 292

آواز : سياوش ( استاد محمد رضا شجريان ) - ني : استاد محمد موسوي - سنتور : استاد منصور صارمي
آهنگ : همايون - اشعار متن برنامه : ابدال اصفهاني و جلال اثير- غزل آواز : سيف فرقاني - گوينده : روشنك

car20
Sunday 17 October 2010, 11:04 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 447

خوانندگان : عهديه ، و حسين قوامي
آهنگ در مايه شور : مهدي خالدي - گوينده : فيروزه امير معز
ويلن : استاد حبيب الله بديعي - سنتور : استاد مجيد نجاحي
غزل : سعدي - بقيه اشعار : مولانا

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 448

خواننده : حميرا - ويلن :استاد شادروان حبيب الله بديعي - سنتور : استاد مجيد نجاحي
تار :استاد شادروان لطف الله مجد -غزل : حافظ - بقيه اشعار : رهي معيري
گوينده : آذر پژوهش - آهنگ و اركستراسيون : استاد علي تجويدي

car20
Sunday 17 October 2010, 12:03 PM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 449

هنرمندان : الهه ، گلپايگاني ، همايون خرم و فرهنگ شريف
آهنگ در مايه بيات اصفهان : همايون خرم - گوينده : اذر پژوهش
غزل : مولانا - بقيه اشعار : رهي معيري

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 450

خوانندگان : عهديه و گلپايگاني - تار : لطف الله مجد
آهنگ : مهدي خالدي - تنظيم آهنگ : ايرج مهلوجي
ويلن : مهندس همايون خرم- تنبك : امير ناصر افتتاح
شعر موزون : عراقي - بقيه اشعار : حافظ- گوينده : آذر پژوهش

car20
Sunday 17 October 2010, 12:10 PM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 451

خواننده : بانو الهه
آهنگ : استاد شادروان علي نقي وزيري - رهبر اركستر : استاد جواد معروفي
غزل هاي كاروان : سعدي - بقيه اشعار : طبيب اصفهاني - سعدي - رهي معيري -
گوينده : آذر پژوهش

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 452
خواننده ها : عهديه وخوانساري
ويلن : استاد شادروان حبيب الله بديعي - تار : استاد جليل شهناز
تنبك : استاد امير ناصر افتتاح - آهنگ در مايه همايون : مهدي خالدي - شعرترانه : رهي معيري
تنظيم : استاد شادروان جواد معروفي - ساير اشعار : هاني شيرازي - گوينده : آذر پژوهش

car20
Sunday 17 October 2010, 12:18 PM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 454

هنرمندان : ناهيد ، قوامي ، ايرج ، همايون خرم : ورزنده ، امير ناصر افتتاح افتتاح ،
حبيب الله بديعي ، جليل شهناز - گويندگان : آذر پژوهش و رضا معيني آهنگ :اصفهان - آهنگ و اركستراسيون : استاد جواد معروفي
غزل : حافظ - بقيه اشعار : صائب تبريزي - حافظ - فرصت - عراقي - سعدي

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 454 ب
هنرمندان : ناهيد ، قوامي ، ايرج

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 455

هنرمندان : الهه ، قوامي ، فرهنگ شريف و امير ناصر افتتاح - گوينده : آذر پژوهش
آهنگ : همايون از مهدي خالدي - شعر ترانه : رهي معيري - بقيه اشعار : عراقي

car20
Tuesday 19 October 2010, 10:30 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 458

هنرمندان : عهديه و قوامي - ويلن : استاد شادروان حبيب الله بديعي - سنتور : استاد مجيد نجاحي
تنبك : استاد امير ناصر افتتاح - آهنگ در مايه ماهور : استاد شادروان جواد معروفي
ترانه : سيمين بهبهاني -بقيه اشعار : زلالي خوانساري و كاشاني -گوينده : آذر پژوهش

برنامه شماره 458

هنرمندان : ايرج و محمودي خوانساري - تار : استاد جليل شهناز - سنتور : استاد مجيد نجاحي
سنتور : استادان مجيد نجاحي و رضاورزنده - ني : استاد محمد موسوي - ضرب : استاد جهانگير ملك
آهنگ : بيات ترك از محمد مير نقيبي- ترانه :عبدالله الفت - اشعار متن برنامه : كمال اسماعي اصفهاني - پژمان بختياري -طالب آملي ، كوكب خراساني ، عطار نيشابوري - غزل آواز : رفيق اصفهاني - گوينده : فيروزه ي امير معز

نكته : من دو تا فايل دارم كه در اولي مي گويد گلهاي رنگارنگ برنامه 458 و در دومي مي گويد برنامه 458

car20
Tuesday 19 October 2010, 10:40 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 461

هنرمندان : بانو الهه ، گلپايگاني ، مهندس همايون خرم ، رضا ورزنده - گوينده : آذر پژوهش
آهنگ در مايه اصفهان از همايون خرم - ترانه از بيژن ترقي - بقيه اشعار : شاه نعمت الله ولي ، جامي و مولوي

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 465

هنرمندان : استاد حسين قوامي - ويلن : استاد شادروان حبيب الله بديعي - تار :استاد لطف الله مجد
سنتور استاد مجيد نجاحي - وفايي - آهنگ : شور از مهدي خالدي - تنظيم آهنگ : استاد معروفي
گوينده : آذر پژوهش - غزل آواز : ابوالحسن ورزي
ترانه : حبيب خراساني - بقيه اشعار : توحيد شيرازي - اميدي تهراني و حسن دهلري

car20
Tuesday 19 October 2010, 11:13 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 470

هنرمندان : شادروان هايده ، شادروان استاد علي تجويدي و استاد مجيد نجاحي در گوشه هاي مخالف و مغلوب تنظيم گرديده است . آهنگ ، رهبر اركستر و تنظيم : استاد شادروان علي تجويدي
ترانه ، غزل و ساير ابيات : رهي معيري - گوينده : فيروزه ي امير معز

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 471

هنرمندان : بانو حميرا ، شادروان استاد ياحقي ، استاد فرهنگ شريف و اركستر بزرگ گلها
آهنگ : پرويز ياحقي - شعرترانه و غزل آواز: استاد بيژن ترقي -رهي معيري - ابيات اول برنامه : رهي معيري
بقيه اشعار : حسابي و راضي اصفهاني - گويندگان : آذر پژوهش . رضا معيني

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 473

هنرمندان : رويا ، حسين قوامي ، استاد حبيب الله بديعي ، جهانگير ملك ، مجيد نجاحي
آهنگ : شور - شعر ترانه : سيمين بهبهاني - غزل آواز : پژمان بختياري -
بقيه اشعار به ترتيب : سيمين بهبهاني - پژمان بختياري - ظهوري ترشيزي - گوينده : فيروزه امير معز

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 474

هنرمندان : بانو پوران ، استاد حبيب الله بديعي - استاد انوشيروان روحاني
آهنگ : چهار گاه از انوشيروان روحاني - غزل : حافظ - گويندگان : فيروزه امير معز و رضا معيني
شعر : معيني كرمانشاهي

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 475

هنرمندان : عهديه ، گلپايگاني - آهنگ : در دستگاه نوا از مهدي خالدي - ترانه : نواب صفا
غزل آواز : سعدي - ساير اشعار : حسابي نطنزي - حيرتي كاشاني خالص مشهدي -احمد خان گيلاني - گوينده : آذر پژوهش

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 476

هنرمندان : عهديه ، ايرج ، پرويز ياحقي -آهنگ : دشتي از جواد معروفي - ترانه و غزل آواز : سعدي
بقيه اشعار : طالب آملي ، علي نقي كمره اي - گوينده : آذرپژوهش

car20
Thursday 21 October 2010, 10:27 AM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 420

هنرمندان : بانو مهستی و استاد ایرج
آهنگ : چهار گاه - تنظیم : استاد جواد معروفی - شعر ترانه : بیژن ترقی
اشعار : شریف تبریزی - میر زهیر الدین - قدسی مشهدی - مظهر و صائب تبریزی - گوینده : اذر پژوهش

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 421

هنرمندان : ناهید , شهیدی و بهایی - آهنگ : پازوکی - تنظیم : جواد معروفی
غزل وشعر ترانه : رهی معیری - گوینده : آذر پژوهش - دوبیتی : بابا فرانی شیرازی

car20
Thursday 21 October 2010, 10:33 AM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 422

هنرمندان : رویا , حبیب الله بدیعی , گلپایگانی , فرهنگ شریف و امیر ناصر افتتاح
آهنگ : دشتی از حبیب الله بدیعی - ابیات اغاز برنامه و شعر ترانه : رهی معیری - سایر اشعار به ترتیب : هاتف اصفهانی و وحشی بافقی -گوینده : فیروزه ی امیر معز

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 423

هنرمندان : بانو پوران , حبیب الله بدیعی , ایرج , لطف الله مجد و امیر ناصر افتتاح
آهنگ : دشتی از استاد جواد معروفی - شعر ترانه - وحید دستجردی - گوینده : آذر پژوهش
سایر اشعار - سعدی , مولانا , کمال خجند

car20
Thursday 21 October 2010, 10:40 AM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 424

هنرمندان : ناهید , قوامی , شهناز , بهاری و افتتاح
آهنگ : سه گاه از ایرانپور - تنظیم : جواد معروفی - شعر ترانه : بهادر یگانه - گوینده : اذر پژوهش
سایر اشعار : رهی معیری , عاشق اصفهانی , جغطایی , نظیری نیشابوری - آهنگ آخر : استاد علی نقی وزیری

car20
Saturday 23 October 2010, 09:28 AM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 425

هنرمندان پوران و حسين قوامي در مايه ماهور

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 426

هنرمندان الهه ، عبدالوهاب شهيدي ، بهاري در مايه دشتي
آهنگ و تنظيم اركستر : بهرام صميمي - اشعار ترانه : حافظ
ساير اشعار : ظهوري ترشيزي ، سعدي ، مظهر و جامي - گوينده : آذر پژوهش

car20
Saturday 23 October 2010, 09:35 AM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 427

هنرمندان : مرضيه ، گلپايگاني ، همايون خرم - اهنگ : همايون از مهندس همايون خرم
تنظيم از جواد معروفي - شعر ترانه : رهي معيري -ساير اشعار : سعدي ، مولانا و انوري - گوينده : آذر پژوهش

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 428

هنرمندان : مهستي و عبدالوهاب شهيدي در مايه سه گاه

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 429

هنرمندان : الهه ، ايرج و حبيب الله بديعي - آهنگ : بيات اصفهان از استاد جواد معروفي
شعر ترانه : رهي معيري - ساير اشعار : مولانا و عاشق اصفهاني - گوينده : آذر پژوهش

car20
Saturday 23 October 2010, 09:43 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 430

هنرمندان : الهه ، قوامي ، جليل شهناز ، بهاري ، نجاحي ، حدادي و افتتاح
آهنگ :درمايه دشتي استاد شادروان مرتضي محجوبي - تنظيم : استاد شادروان جواد معروفي
غزل : ملا محسن فيض كاشاني - ساير شعر : جغطايي - گوينده : آذر پژوهش

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 431

هنرمندان : عهديه ، حبيب الله بديعي - ايرج - منصور صارمي - امير ناصر افتتاح
آهنگ : ماهور از استاد مهدي خالدي - تنظيم از ايرج مهلوجي - شعر ترانه : فروغي بسطامي
ساير اشعار : هلالي جغطايي - مولانا - جامي - احمد بيابانكي- گوينده : آذر پژوهش

car20
Saturday 23 October 2010, 10:10 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 432

هنرمندان : محمودي خوانساري ، عهديه ، عبادي
آهنگ : افشاري از مهدي خالدي - تنظيم : جواد معروفي - شعر ترانه : شوريده شيرازي
اشعار: هلالي جغطايي ، حافظ و اوحدي مراغه اي - گوينده : آذر پژوهش

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 433

هنرمندان : حميرا ، تجويدي در دستگاه همايون
آهنگ و اركستراسيون : استاد شادروان علي تجويدي - شعر ترانه : بيژن ترقي - گوينده : فيروزه امير معز
ساير اشعار : عاشق اصفهاني ، اوحدي مراغي اي ، عماد خراساني و طبيب اصفهاني

car20
Monday 25 October 2010, 07:19 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 435

هنرمندان : عهديه ، حسين قوامي ، حبيب الله بديعي و مجيد نجاحي
آهنگ: سه گاه از مهدي خالدي - تنظيم : جواد معروفي - غزل ترانه : شوريده شيرازي
ساير اشعار : قمام همداني ، مولانا و همايون اسفرايني - گوينده : فيروزه امير معز

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 436

هنرمندان : مرضيه، انوشيروان روحاني ، امير ناصر افتتاح
آهنگ: دشتي از انوشيروان روحاني - تنظيم : جواد معروفي - شعر ترانه : صفا
ساير اشعار : توحيد شيرازي ، صائب تبريزي و هروي - گوينده : فيروزه امير معز

car20
Monday 25 October 2010, 07:26 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 437

هنرمندان : الهه ، همايون خرم ، عبدالوهاب شهيدي و جليل شهناز
آهنگ: دشتي از همايون خرم - شعر ترانه : رهي معيري - تنظيم : جواد معروفي
دوبيت آغاز برنامه : سعدي - غزل: نشاط اصفهاني - گوينده : فيروزه امير معز

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 438

هنرمندان : الهه ، گلپايگاني ، حبيب الله بديعي ، منصور صارمي و افتتاح
آهنگ : چهار گاه از سليم فرزان - شعر ترانه : معيني كرمانشاهي - تنظيم : جواد معروفي
گوينده : فيروزه امير معز - ساير اشعار : عراقي - هلالي جغطايي عاشق اصفهاني - خواجوي كرماني

car20
Monday 25 October 2010, 07:32 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 439

هنرمندان : الهه ، قوامي ، حبيب الله بديعي ، نجاحي و افتتاح
اشعار :رهي معيري - آهنگ : ماهور از بديعي - ساير اشعار : سعدي و حافظ
گويندگان : آذر پژوهش و ثابت ايماني

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 440

هنرمندان : قوامي و حبيب الله بديعي - آهنگ : ماهور از مهدي خالدي - تنظيم : جواد معروفي
غزل موزون: حافظ - ساير اشعار : مظاهر مصفا و عطار نيشابوري - گوينده : فيرزوه امير معز

almas.66
Tuesday 26 October 2010, 07:06 PM
سلام
خیلی کارتون خوبه من چند اهنگ خیلی قدیمی دارم ولی متاسفانه بخاطر کند بودن سیستمم قادر به ارسال آنها نیستم
فقط میتونم بگم که یک کتاب فروشی در شهرستان ماسوله واقع در استان گیلان هست که اهنگهای قدیمی و ناب زیادی رو میتونید ا اونجا پیدا کنید
متاسفم که خودم نمیتونم این اهنگها رو براتون بفرستم
امیدوارم موفق و کامروا باشید

car20
Wednesday 27 October 2010, 07:06 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 442
هنرمندان : عهديه ، قوامي ، حبيب الله بديعي ، جليل شهناز و افتتاح
آهنگ : ابوعطا از مهدي خالدي - تنظيم : ايرج مهلوجي -شعر موزون : داراب افسر بختياري
ساير اشعار : قدسي مشهدي و فخر الزمان قزويني - گوينده: فيروزه ي امير معز

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 443
هنرمندان : عهديه ، شهيدي ، حبيب الله بديعي ، منصور صارمي - آهنگ : مهدي خالدي
تنظيم : جواد معروفي - اشعار : سعدي ، نشاط اصفهاني ، خواجوي كرماني - گوينده : آذر پژوهش

car20
Wednesday 27 October 2010, 07:14 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 444
هنرمندان : پوران ، ايرج ، منصور صارمي ، حبيب الله بديعي - گوينده : فيروزه امير معز
تنظيم : جواد معروفي - شعر : الفت - ساير اشعار : شريف تبريزي - رضي -فرهاد اشتري

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 445

هنرمندان : عهديه ، ايرج و پرويز ياحقي - آهنگ : بيات اصفهان از مهدي خالدي
اشعار : سعدي و نظيري نيشابوري - گوينده : آذر : پژوهش

car20
Wednesday 27 October 2010, 07:18 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 447
هنرمندان : عهديه ، قوامي ، حبيب الله بديعي و نجاحي
آهنگ : شور از مهدي خالدي -غزل : سعدي - ساير اشعار :مولانا - گوينده: فيروزه ي امير معز

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 448
هنرمندان : حميرا ، تجويدي ، حبيب الله بديعي، مجد و نجاحي
آهنگ و اركستراسيون : علي تجويدي -غزل : حافظ - ساير اشعار :رهي معيري - گوينده: آذر پژوهش

car20
Wednesday 27 October 2010, 07:23 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 449
هنرمندان : الهه ، همايون خرم ، گلپايگاني وفرهنگ شريف
آهنگ : بيات اصفهان همايون خرم -غزل : مولانا - ساير اشعار :رهي معيري - گوينده: آذر پژوهش

گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 450
هنرمندان : عهديه،لطف الله مجد ، ناصر افتتاح ، همايون خرم
آهنگ : مهدي خالدي - تنظيم : ايرج مهلوجي -شعر موزون: عراقي- ساير اشعار :حافظ - گوينده: آذر پژوهش

car20
Wednesday 27 October 2010, 07:30 AM
گلهاي رنگارنگ برنامه شماره 451
آواز : الهه - آهنگ و اركستراسيون : علي نقي وزيري -رهبر اركستر : جواد معروفي - غزل كاروان : سعدي
ساير اشعار :طبيب اصفهاني ، سعدي ، رهي معيري - گوينده: آذر پژوهش

kak_maki_new
Wednesday 27 October 2010, 11:28 AM
car20 عزيز خيلي داري ديگه شرمنده ميكني ...ممنون از زحماتت..

car20
Friday 29 October 2010, 07:45 PM
car20 عزيز خيلي داري ديگه شرمنده ميكني ...ممنون از زحماتت..

خواهش می کنم kak maki عزیز :9:

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 418

هنرمندان : عهدیه , گلپایگانی , همایون خرم - آهنگ: دستگاه بیات اصفهان از همایون خرم
تنظیم : جواد معروفی - شعر ترانه : رهی معیری - سایر اشعار : امیر صلبی , لطف الله نیشابوری , میر سنجر کاشی , کمال خجند و وحشی بافقی - گوینده : آذر پژوهش

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 419

هنرمندان : مرضیه , انوشیروان روحانی , همایون خرم و مجید نجاحی
آهنگ : درمایه دشتی از انوشیروان روحانی - تنظیم : جواد معروفی - شعر : نواب صفا - سایر اشعار : عاشق اصفهانی , مظهر , نیاز جوشقانی,خیام نیشابوری و سعدی - گوینده : آذر پژوهش

car20
Friday 29 October 2010, 07:51 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 522

آهنگ و ترانه : جهانبخش پازوکی در ابوعطا - اشعار متن برنامه : ناصر بخارایی , طبیب اصفهانی , کلیم کاشانی , اهلی شیرازی - غزل آواز : میرافشار و ابراهیم صهبا- گوینده : آذر پژوهش

برنامه شماره 523

هنرمندان : مرضیه , شهیدی , همایون خرم و جلیل شهناز
آهنگ : اصفهان از جواد لشکری - ترانه : عباس شهری - تنظیم برای ارکستر: فریدون ناصری
اشعار متن برنامه و غزل آواز : موید سابکی - گوینده : آذر پژوهش

car20
Friday 29 October 2010, 08:00 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 561

هنرمندان : هایده , علی تجویدی
تنظیم برای ارکستر : علی تجویدی - غزل آواز : رهی معیری
اشعار متن برنامه : ملک الشعرای بهار - گوینده : آذر پژوهش

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 566

هنرمندان : الهه , گلپایگانی , حبیب الله بدیعی , فرهنگ شریف و جهانگیر ملک
آهنگ: دشتی از جواد معروفی - ترانه : سیمین بهبهانی - تنظیم برای ارکستر : استادجواد معروفی
اشعار متن برنامه : رفیق اصفهانی . کلیم کاشانی - غزل آواز : مریم ساوجی - گوینده : آذر پژوهش

car20
Saturday 30 October 2010, 06:53 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 358

هنرمندان : جواد معروفی , الهه , حسین قوامی و جلیل شهناز - آهنگ : در مایه اصفهان از زرین پنجه
شعر ترانه: معینی کرمالنشاهی - بقیه اشعار : رهی معیری - شرف قزوینی , خواجو -گوینده : آذر پژوهش

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 359

هنرمندان : پوران , قوامی و مهدی خالدی
آهنگ : روح الله خالقی - شعر ترانه : رهی معیری - بقیه اشعار : محسن فیض کاشانی و حافظ

car20
Saturday 30 October 2010, 07:13 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 345
هنرمندان : الهه , شهیدی , عارف - آهنگ دشتی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 346
هنرمندان : شهیدی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 351
هنرمندان : شهیدی - آهنگ : نوا

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 407
هنرمندان : شهیدی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 375
هنرمندان : عهدیه , گلپا

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 377
هنرمندان : شهیدی , الهه , معروفی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 370
هنرمندان : پوران , شهیدی - آهنگ ها : استاد علی نقی وزیری و شیدا
اشعار : سعدی , حافظ رهی معیری - تنظیم : روح الله خالقی و جواد معروفی
گویندگان : آذر پژوهش و ثابت ایمانی

car20
Saturday 30 October 2010, 07:20 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 373
هنرمندان : پروین , قوامی , نجاحی - تنظیم آهنگ : جواد معروفی
آهنگ : ابوعطا از ورزنده - شعر ترانه : سالک- بقیه اشعار : سعدی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 370
هنرمندان : پوران , شهیدی - آهنگ : ماهور

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 370 ب
هنرمندان : پوران و حسین قوامی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 371
هنرمندان : الهه و عبدالوهاب شهیدی - آهنگ : ابوعطا از روح الله خالقی
شعر ترانه : رهی معیری - اشعار : سعدی و مولانا - گوینده : آذر پژوهش

car20
Saturday 30 October 2010, 07:28 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 413
هنرمندان : ناهید و حسین قوامی - آهنگ : افشاری

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 415
هنرمندان : پروین و حسین قوامی - آهنگ : بیات ترک

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 541 ب
هنرمندان : الهه , جمال وفایی , سیاوش , حبیب الله بدیعی , جلیل شهناز , فرهنگ شریف
, محمد موسوی , ناصر افتتاح و جهانگیر ملک - اشعار متن برنامه : مولوی و سعدی
غزل آواز : فرخی یزدی و پژمان بختیاری - گوینده : روشنک - کلام موزون : سیمین بهبهانی
آهنگ : در مایه افشاری از جواد معروفی

car20
Saturday 30 October 2010, 07:35 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 534
هنرمندان : عبادی , عهدیه , اریج ع همایون خرم , رضا ورزنده و همدانیان
آهنگ: دشتی از جواد معروفی - ترانه : خیام -تنظیم برای ارکستر : معروفی
اشعار متن برنامه - وحشی بافقی و سعدی - - غزل آواز : بهادر یگانه - گوینده : روشنک

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 538
هنرمندان : حمیرا , پرویز یاحقی , منصور صارمی , جهانگیر ملک - شعر ترانه : بیژن ترقی
تنظیم : جواد معروفی - اشعار متن برنامه : امینی , سیمین بهبهانی و جلیلی ویدا
غزل آواز : عماد خراسانی - گوینده : آذر پژ.هش

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 542
هنرمندان : عهدیه و ایرج

car20
Saturday 30 October 2010, 07:42 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 543
هنرمندان : سیما بینا , ایرج , جلیل شهناز , همایون خرم و ناصر افتتاح
آهنگ : همایون از مهدی خالدی - ترانه : مشتاق اصفهانی - اشعار متن برنامه : امیر شاهی , صیدی تهرانی
غزل آواز : کرمانی - گوینده : روشنک

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 544
هنرمندان : الهه , شهیدی , جلیل شهناز , همایون خرم و ناصر افتتاح
آهنگ : ابوعطا از جواد معروفی - ترانه : معینی کرمانشاهی - تنظیم برای ارکستر : جواد معروفی
اشعار متن برنامه : اصیر اصفهانی و صائب تبریزی - غزل آواز : نظامی گنجوی - گوینده : روشنک

saeed_national
Sunday 31 October 2010, 10:24 AM
سلام اينهم راديو گلها بعد از خارج كردن از حالت رار، محتوي راديو گلها را (زمانيكه انلاين هستين)بكشيد و بزاريد روي ويندوز مديا پلير ،و 24 ساعته راديو گلها را گوش كنيد.

You can see links before reply

car20
Sunday 31 October 2010, 06:53 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 454

هنرمندان : ناهید , حسین قوامی , ایرج , حبیب الله بدیعی , همایون خرم , جلیل شهناز , ورزنده و افتتاح
آهنگ : دستگاه اصفهان - شعر ترانه : حافظ - گویندگان : آذر پژوهش و رضا معینی
آهنگ و ارکستراسیون : جواد معروفی - سایر اشعار : فرصت , عراقی , صایب تبریزی, حافظ , سعدی-

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 454 ب
هنرمندان : ناهید , قوامی , ایرج

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 455

هنرمندان : الهه , حسین قوامی , فرهنگ شریف , افتتاح
آهنگ: همایون از مهدی خالدی - شعر ترانه : رهی معیری - بقیه اشعار : عراقی - گوینده : آذر پژوهش

car20
Sunday 31 October 2010, 07:10 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 457
هنرمندان : ناهید , قوامی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 461
هنرمندان : الهه , گلپایگانی , ورزنده , همایون خرم - آهنگ : اصفهان از همایون خرم
ترانه : بیژن ترقی - گوینده : آذر پژوهش - بقیه اشعار : جامی , شاه نعمت الله ولی و مولانا

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 466
هنرمندان : الهه - ترانه : سیمین بهبهانی - آواز : شهیدی - ویلن : استاد حبیب الله بدیعی - غزل آواز : حافظ
آهنگ : دشتی از زرین پنجه - سنتور : مجید نجاحی - سایر اشعار : رهی معیری - پزمان بختیاری و نظامی گنجوی
گوینده : فیروزه ی امیر معز

car20
Monday 1 November 2010, 06:45 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 468
هنرمندان : عهدیه , محمودی خوانساری , حبیب الله بدیعی , مجید نجاحی - آهنگ و تنظیم : ماهور از جواد معرفی
ترانه : پژمان بختیاری - سایراشعار : رضی آرتیمانی , رفیعی کاشانی , ضمیری اصفهانی - غزل : حافظ

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 490
هنرمندان : حمیرا , پرویز یاحقی , آهنگ : شور - ترانه : بیژن ترقی
اشعار متن برنامه : ملک الشعرای بهار , لاهوتی , سایه - گوینده : آذر پژوهش

car20
Monday 1 November 2010, 06:51 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 496

هنرمندان : عهدیه , حبیب الله بدیعی , ایرج و جهانگیر ملک - آهنگ : بیات زند از مهدی خالدی
ترانه : حافظ - تنظیم آهنگ : جواد معروفی - اشعار متن برنامه : سروش اصفهانی , فرخی سیستانی , صابر
گوینده : آذر پژوهش

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 500

هنرمندان : حمیرا , پرویز یاحقی , مجید نجاحی , جهانگیر ملک - رهبر ارکستر : جواد معروفی
ترانه : بیژن ترقی , عماد خراسانی - گوینده : روشنک

car20
Monday 1 November 2010, 06:57 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 506

هنرمندان : هایده, حسین قوامی , مجید نجاحی , حبیب الله بدیعی , جهانگیر ملک
گوینده : آذر پژوهش - آهنگ : همایون از شیدا - اشعار و غزل آواز : سعدی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 507

هنرمندان : عهدیه , محمودی خوانساری و جلیل شهناز - آهنگ : ابوعطا از جواد معروفی
اشعار : اوحدی مراغه ای , امیر شاهی , همدانی -غزل اواز : سعدی - گوینده : روشنک

car20
Monday 1 November 2010, 07:02 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 510

هنرمندان : الهه , ایرج , همایون خرم , جلیل شهناز - ترانه :تورج نگهبان - آهنگ : مخالف سه گاه همایون خرم
اشعار متن برنامه : یقمای جندقی , دشت بیاضی - - تنظیم آهنگ : جواد معروفی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 510 ب

هنرمندان : الهه , ایرج , حسین قوامی , همایون خرم , جلیل شهناز , پرویز یاحقی- ترانه :تورج نگهبان - آهنگ : مخالف سه گاه همایون خرم - اشعار متن برنامه : یقمای جندقی , ولی دشت بیاضی , علی نقی کمره ای
تنظیم آهنگ : جواد معروفی - غزل آواز : سعدی و بهادر یگانه - گوینده : آذر پژوهش

car20
Monday 1 November 2010, 07:08 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 511

هنرمندان : ایرج , سیما بینا - اشعار متن برنامه : شریف تبریزی , پژمان بختیاری , نور علی شاه
غزل آواز : سلمان ساوه ای - گوینده : آذر پژوهش -

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 514

هنرمندان : عهدیه , محمودی خوانساری , پرویز یاحقی , مجید نجاحی و ناصر افتتاح - غزل موزون : سعدی
آهنگ :ماهور از جواد معروفی - اشعار متن برنامه : سلمان ساوه ای و پژمان بختیاری , نظیری کرمانشاهی
غزل آواز : فروغی بسطامی - گوینده : آذر پژوهش

car20
Monday 1 November 2010, 07:16 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 516

هنرمندان : مهستی , گلپایگانی , فرهنگ شریف , جهانگیر ملک - آهنگ : اصفهان - ترانه : بهادر یگانه
تنظیم : جواد معروفی - اشعار متن برنامه : عماد خراسانی ,هلالی جغطایی -غزل آواز : رهی معیری

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 519
هنرمندان : سیاوش و سیما بینا

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 525
هنرمندان : رویا , گلپایگانی , جهانگیر ملک , مجید نجاحی , حبیب الله بدیعی - آهنگ : سه گاه - ترانه : بیژن ترقی
تنظیم برای ارکستر : حبیب الله بدیعی - اشعار متن برنامه : رهی معیری , کاظم زمانی , انوری
غزل اواز : پرند شیرازی , گوینده : فیروزه ی امیر معز

car20
Monday 1 November 2010, 07:21 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 526

هنرمندان : مرضیه , ایرج , جهانگیر ملک و فرهنگ شریف - تنظیم برای ارکستر : انوشیروان روحانی
غزل آواز : حافظ - گوینده : اذر پژوهش - اشعار متن برنامه :بیضایی و موید ثابتی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 527
هنرمندان : عهدیه , محمودی خوانساری , جلیل شهناز و جهانگیر ملک - آهنگ : ماهور از حسین علی ملاح
رباعیات : خیام -اشعار متن برنامه و غزل آواز : موید ثابتی و مسعود سعد سلمان- گوینده :آذر پژوهش

car20
Monday 1 November 2010, 07:27 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 529

هنرمندان : مهستی , محمودی خوانساری , جلیل شهناز - آهنگ : شوشتری منصوری از اسدالله ملک
ترانه : هما میر افشار - تنظیم برای ارکستر : جواد معروفی - غزل آواز : پژمان بختیاری
اشعار متن برنامه : مشتاق اصفهانی و مجمر زواره ای - گوینده : روشنک

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 530

هنرمندان : الهه , گلپا

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 531

هنرمندان : مرضیه , ایرج , ناصر افتتاح , جلیل شهناز - آهنگ : دشتی از بدیع زاده - ترانه : نور الله همایون
تنظیم : جواد معروفی - غزل آواز : هلالی جغطایی - گوینده : آذر پژوهش - اشعار متن برنامه : سعدی و عارف قزوینی

car20
Monday 1 November 2010, 07:35 PM
گلهای رنگارنگ برنامه شماره 544 ب

هنرمندان : الهه , شهیدی , سیاوش , جلیل شهناز , استاد شادروان همایون خرم , استاد امیر ناصر افتتاح
غزل آواز : نظامی گنجوی - گوینده : روشنک - آهنگ :وتنظیم ارکستر : جواد معروفی -ترانه : معینی کرمانشاهی
اشعار متن برنامه : صایب تبریزی و اصیر اصفهانی

گلهای رنگارنگ برنامه شماره 545
هنرمندان : مهستی ,همایون خرم - آهنگ :اصفهان - کلام : تورج نگهبان - غزل آواز : زلالی خوانساری
اشعار متن برنامه : ورزی , گلچین معالی , تنظیم برای ارکستر : همایون خرم - گوینده : فیروزه ی امیر معز
آواز : گلپایگانی با همکاری همایون خرم , مجید نجاحی و ناصر افتتاح

Hamid_Love
Sunday 7 November 2010, 05:22 PM
سلام
دوست عزیز ایا نمیشه اینها رو دانلود کرد اگه میشه توضیح بدید

Khashayar
Wednesday 10 November 2010, 10:10 AM
درود

سلام
دوست عزیز ایا نمیشه اینها رو دانلود کرد اگه میشه توضیح بدید
از اواخر آذر ماه امکان دانلود هم برای برنامه ها وجود خواهد داشت...
پاینده باشید

meisam_
Saturday 13 November 2010, 08:18 PM
جناب ashooسلام.اگه به اطلاعات شخصيتون نگاه كنينن ممنون ميشم در رابطه با موضوع تاپيك هم هست.

farzen2
Sunday 12 December 2010, 06:26 PM

پس بزارين ديگه زودتر لطفا

aoushak
Saturday 18 December 2010, 12:31 PM
من حدودا 80 درصد گلها رو دارم ام هنگام ارسال همش خطا میده....

Khashayar
Saturday 18 December 2010, 12:34 PM
درود

من حدودا 80 درصد گلها رو دارم ام هنگام ارسال همش خطا میده....

چه خطائی میده؟ شما متن خطا رو برای پشتیبانی ارسال کنید تا مشکل موجود رفع بشه...
ضمنا 90 در صد گلهای رنگارنگ آپلود شده و به مرور منتشر میشه ...از برنامه های دیگر مثل گلهای جاویدان و تک نوازان و .. ارسال کنید..
پاینده باشید.

car20
Saturday 15 January 2011, 01:20 PM
سلام به همگي دوستان گلم

خب من بعد از مدتها كم كاري برگشتم اما واقعا فراموش كردم كجاي كار بودم و تا حالا كار چقدر جلو رفته !! Ashoo جان مي شه بگي ساده ترين روش براي اينكه بفهمم كار چه آهنگ هايي هنوز انجام نشده چيست ؟

آگر فايلي توي آرشيو نداريد بگيد شايد من داشته باشم تا تقديم كنم .

دوستدارتان - ماشين بيست :9: