PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه pa500 persian و pa50 sampler و or700

joojefarary
Thursday 16 September 2010, 02:26 PM
با سلام خدمت همگی دوستان عزیز . من یکمی گیج شدم بین این چند تا کیبورد . چو توی اکثر جاها جوری بیان شد که باید طرف بدون چی میخواد ولی جز سر در گمی چیزی نداره چون خیلی از دوستان هستن که مثل به اون صورت به کیبورد وارد نیستن و نمیدونند هنوز چه امکاناتی مهم تر . مثلا من باید با توجه به قیمت و هزینه چون امکانش نیست برام هزینه بیشتر کنم بین این سه تا یکی انتخاب کنم . حالا با توجه به تجربیات شما نظرتون در مورد این سه دستگاه از نظر اینکه :
برای نواختن زنده صدای جالبی داشت باشه نه برای عروسی همینجوری برای مهمونی خودمونی . ماندگاری بیشتر داشته باشه یعنی در عرض یکسال یادو سال یهو نترکه . دارای امکانات بیشتر باشه برای کار کردن . بدرد ریتم سازی و آهنگسازی بخوری . آیا وکال خور هستن ؟
فایل خروجی به صورتی میدی یا mp3 ؟ کلا یک مقایسه کلی بشه نه اینکه فقط گفته بشه این ریتم میخوره اون نمیخوره .

joojefarary
Sunday 19 September 2010, 01:55 PM
دوستان چرا نظری ندارند ؟ سعید جان شما که or700 و احسان و فریزی جان شما هم که pa500 و pa500 persian دارین آرش جان شما هم که pa50 sampler دارین و امین جان شما هم که pa80 داری خوب هرکدومتون در مورد مشخصات ظاهری بگین مثلا چه چیزایی روی کیبورد است بعدشم یک مقایسه خودتون کنید با کیبورد قبلیتون از نظر صدا و ریتم .

MA_Happy
Sunday 19 September 2010, 03:04 PM
راستیتش یکی از دوستان من نیز همین مشکل را داشت ولی وقتی من با رArckey صحبت کردم گفت or700 بهتر است و رفت or700 خرید،خودم هم که چند وقت دیگر انشاا... میخواهم کیبوردم را عوض کنم or700 خدا بخواهد میخواهم بگیرم،چون هم پلیفونی بیشتری دارد،مناسب تر برای ریتم سازی است،صداهای قوی تری دارد،این ها به نظر من دلایل قانع کننده ای بود که Arckey جان نسبت به برتری این کیبورد گفتند ولی گفتند اگر pa50 تبدیل شده بگیرید بهتر است.

firzi
Sunday 19 September 2010, 03:06 PM
سلام joojefarary عزیز.
شما تا وقتی که با یه کیبورد کاری نکنی و ازمشخصات چیزی سر در نیاری خیلی سردرگم میشی و میمونی که چی بگیری.
من در مورد هیچ کیبوردی اظهار نظر نمی کنم ولی من بهت میگم تا دیر نشده برو pa500 persian بگیر.
الآن قیمتش تا 830000 تومان رسیده.
امکان داره یهو به 1200000 یا بیشتر از اینا برسه.حالا از من گفتن.
بگیرش مطمئن باش پشیمون نمیشی.
اگه می خوای بری عروسی بزنی برو همون pa50 خالتوری رو بگیر.
pa500 persian با این قیمت فوق اولعادست.
دیگه خود دانی!

sunboys
Monday 25 October 2010, 10:15 PM
سلام من a1000 دارم.فقط واسه خونه استفاده ميكنم.خيلي از pa500 تعريف ميكنن به نظر شما كار درستيه a1000 با pa500 كنم.لطفا راهنمايم كنيد

ehsanmir
Friday 29 October 2010, 09:52 AM
سلام من a1000 دارم.فقط واسه خونه استفاده ميكنم.خيلي از pa500 تعريف ميكنن به نظر شما كار درستيه a1000 با pa500 كنم.لطفا راهنمايم كنيد

سلام
خب اصلا pa500 رو نمیشه با a1000 مقایسه کرد.اگر سبک ایرانی کار میکنی پرشینش رو بگیر.چون 500 واقعا صداهای شفاف و عالی داره.چیزی که باعث شد من انتخابش کنم.

mohamad2012
Sunday 15 January 2012, 04:45 PM
با سلام ولی دوستان بی احترامی نشه به کسی فقط دارم نظر شخصی خودمو میگم
چون من شنیدم ودیدم که خیلی ها که pa500 داشتن با خرابیهای زیادی مواجه شدن و ناراضی بودن

ehsanmir
Sunday 15 January 2012, 08:37 PM
با سلام ولی دوستان بی احترامی نشه به کسی فقط دارم نظر شخصی خودمو میگم
چون من شنیدم ودیدم که خیلی ها که pa500 داشتن با خرابیهای زیادی مواجه شدن و ناراضی بودن

سلام
نه دوست عزیز.این چیزها نیست.من خودم 2 سال 500 معمولی دارم نه مشکل هنگ تا حالا داشته و نه مشکل سخت افزاری.مدام هم ازش کار میکشم.واقعا ازش راضیم.

alish1
Friday 23 March 2012, 07:34 PM
از نظر من یه PA500پرشیا بگیر چون صدا های ایرانی عالی داره صفحه تاچ اسکرین داره عالیه من که راضیم

Iman88
Monday 14 May 2018, 11:08 AM
سلام دوستان اگه کسی هست و میتونه بیاد تلگرام من مخوام ارگ بخرم دست دوم بین pa50و 80 و 500و pa1xیکیو انتخاب کنم کمک کنید