PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار midnght 1

midnight 1
Friday 17 September 2010, 09:48 AM
سلام...
for the love of god رو اماده کردم(با کلی سوتی!)
خداییش خیلی مشکل بود دهنم مسواک شد! تا حالا اینقدر وقت نزاشته بودم رو هیچ اهنگی 1 هفتس دارم ور میرم باهاش!
امیدوارم خوشتون بیاد
حجم:2.7 مگ
دانلود:
You can see links before reply (You can see links before reply)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درود .
این رو همین حالا زدم ...ten words از اقای ستریانی.
اگه یه کم مشکل جابه جایی توش دیدین به خاطر تنظیمشه یکم عجله ای تنظیم شده.شرمنده دیگه.
روش ریکورد هم باز مثله قبل زوم جی ناین رو به کامپیوتر وصل کردم.راستی تبلچرشم نداشتم گوشی در اوردم اهنگ رو ممکنه بعضی جاهاش مثل خودش نباشه.ممنون
لینک دانلود حجم 2.98 مگ

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

درود
دوستان من یه کار از ستریانی کاور کردم البته زیاد خوب در نیومد(اماتوریه دیگه:9:!) چون با اکوستیک اونم f310 yamaha زدمش..:40:
ولی در اینده سعی میکنم کارای بهتری بزارم..
اساتید نظرتون واسه من خیلی با ارزشه پس منتظر نظراتتون هستم.تا یه مدت دیگه که سیستم جدید رو ردیف کنم بازم کاور میزارم:19:
ممنون 1.21 مگ tears in the rain

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ورژن mp3 از میدنایت ضبط کردم به شیوه ای نوین!
zoom g9 رو این بار وصل کردم به کامپیوتر و ریکورد گرفتم...
خیلی کیفیتش بهتر از قبلی هستش ...
حجمشم کمه 1.5 مگ شده.
لینک دانلود: You can see links before reply (You can see links before reply)

mtb
Friday 17 September 2010, 12:26 PM
سلام دوست عزیز از اونجا که من تو این زمینه حرفه ایی نیستم و این قطعه رو هم نمی شناختم ننمیتونم نظر کارشناسی بدم ولی به نظر من زیبا نواختی ولی صدای حرکت دست چپت رو سیم ها خیلی زیاد بود . اینجوری فکر میکنم ولی در کل زیبا بود.
موفق باشی...

midnight 1
Friday 17 September 2010, 01:10 PM
سلام دوست عزیز از اونجا که من تو این زمینه حرفه ایی نیستم و این قطعه رو هم نمی شناختم ننمیتونم نظر کارشناسی بدم ولی به نظر من زیبا نواختی ولی صدای حرکت دست چپت رو سیم ها خیلی زیاد بود . اینجوری فکر میکنم ولی در کل زیبا بود.
موفق باشی...
سلام..
ممنون از لطفتون:am
بله دقیقا درسته یه مقدارش بر میگرده به گیتار اکوستیک و ضخامت بیشتر سیم نسبت به الکتریک

mika120
Friday 17 September 2010, 01:29 PM
از آمپ استفاده كردي موقع ضبط؟ :39:
خيلي كارت Reverb بالايي داره ولي خيلي قشنگ زدي :41:
يه ذره روي كاراي Neo-Classic كار كن. توي لحن كارت خيلي حس اونا رو احساس كردم. :43:

midnight 1
Friday 17 September 2010, 01:33 PM
از آمپ استفاده كردي موقع ضبط؟ :39:
خيلي كارت Reverb بالايي داره ولي خيلي قشنگ زدي :41:
يه ذره روي كاراي Neo-Classic كار كن. توي لحن كارت خيلي حس اونا رو احساس كردم. :43:

ممنون دوست من.
اتفاقا عاشق کارهای اینگوی هم هستم چند تاییش رو هم کاور کردم اون قدیم ندیما ...
نه من با میکروفن کامپیوتر رکورد کردم و افکت گذاری رو با برنامه ACID Pro 6.0 انجام دادم.

AmonAmath
Friday 17 September 2010, 01:35 PM
دوست عزیز ممنون از نمونه کاری که گذاشتی .
کارت هم خوب و با احساس اجرا کردی .
اما بهتر نبود اونرو تو قسمت تخصصی گیتار اکوستیک میذاشتی ؟
شاید نظرات و نگاه ها هم اکوستیکی تر میشد !

midnight 1
Friday 17 September 2010, 01:41 PM
دوست عزیز ممنون از نمونه کاری که گذاشتی .
کارت هم خوب و با احساس اجرا کردی .
اما بهتر نبود اونرو تو قسمت تخصصی گیتار اکوستیک میذاشتی ؟
شاید نظرات و نگاه ها هم اکوستیکی تر میشد !
مرسی ..
راستش من این قطعه رو با الکتریک قبلا کاور کرده بودم مثله خوده ستریانی (ایشونم با الکتریک نواختن این قطعه رو) متاسفانه ساز الکتریکم با مشکل مواجه شده و من جز اکوستیک گیتار دیگه نداشتم و مجبور شدم با اکوستیک رکورد بگیرم..اما قطعا بقیه کاور ها رو که در این تاپیک قرار میدم همه با گیتار الکتریک اجرا خواهند شد.:25:

mika120
Friday 17 September 2010, 03:36 PM
دوست عزيز منظورم از neo-classic كاراي اينگوي نيستا... يهو سو تفاهم نشه... منظورم كاراي كلاسيك امثال باخ و مزارت براي اكوستيكه ...
يه سوال داشتم اينكه چند ساله داري گيتار ميزني؟

midnight 1
Friday 17 September 2010, 04:46 PM
دوست عزيز منظورم از neo-classic كاراي اينگوي نيستا... يهو سو تفاهم نشه... منظورم كاراي كلاسيك امثال باخ و مزارت براي اكوستيكه ...
يه سوال داشتم اينكه چند ساله داري گيتار ميزني؟

اهان...:21:
والا من کلا با کلاسیک شروع کردم و در نهایت به سمت راک کشیده شدم...:redguitar:
کلا از وقتی گیتار دست گرفتم 5سال میگذره..که ازین 5 سال 3 سالش رو الکتریک کار کردم.
قبل از اونم حدوده 2 سال سه تار میزدم که کمی توی یادگیری سازهای زهی منو جلو انداخت.

midnight 1
Thursday 7 October 2010, 01:37 PM
سلام..
یه کاور از ستریانی (midnight ) البته با موبایل گرفته شده خیلی بی کیفیته امپشم خیلی بد بود صدا رو میکشت aria 10 w بود:21:..دیگه ببخشید .
حجمش 4.59 mb هستش..
راستی اون جای خفن که میبینید توی فیلم محل تمرین ماست در اعماق زمین:32: که صدا بیرون نره :32:
اون زیر تنفس هم مشکله چه برسه ساز زدن:24:
You can see links before reply

makan
Thursday 7 October 2010, 01:49 PM
قشنگ بود.............موفق باشي

DesironnA
Thursday 7 October 2010, 05:41 PM
سلام..
یه کاور از ستریانی (midnight ) البته با موبایل گرفته شده خیلی بی کیفیته امپشم خیلی بد بود صدا رو میکشت aria 10 w بود:21:..دیگه ببخشید .
حجمش 4.59 mb هستش..
راستی اون جای خفن که میبینید توی فیلم محل تمرین ماست در اعماق زمین:32: که صدا بیرون نره :32:
اون زیر تنفس هم مشکله چه برسه ساز زدن:24:
:41::41::41::41::41:
آفرین آفرین آفرین !
بسیار عالی و با احساس بود حامد جان:am
مردم و زنده شدم تا دانلود شد ! (دیال آپم دیگه !:21:)
باز هم کار از خودت بگذار :247_2:

midnight 1
Thursday 7 October 2010, 08:56 PM
:41::41::41::41::41:
آفرین آفرین آفرین !
بسیار عالی و با احساس بود حامد جان:am
مردم و زنده شدم تا دانلود شد ! (دیال آپم دیگه !:21:)
باز هم کار از خودت بگذار :247_2:
مرسیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییی.....
شما که ازم تعریف کنی دیگه باید یه حسابی رو خودم بکنم:36::36:
مهیار امپم خیلی بد بود ...حالا دارم یه امپ جدید بر میدارم اگه شد یه دونه دیگه میزارم با امپ جدید:38:
ممنون که دانلودش کردی.
و همچنین از روحیه ای که بهم دادی:9:

DesironnA
Thursday 7 October 2010, 09:06 PM
خب !
میریم که داشته باشیم جو ستریانی ایران رو..:38::38:

midnight 1
Thursday 7 October 2010, 09:34 PM
اوکی پروژه بعدی
crush of love joe satriani:21::21::21:

استیو وای که داریم ولی این دفعه برعکس شده ستریانی باید بره پیش استیو شاگردی...
خیلی مخلصیم مهیار وای:9:

midnight 1
Thursday 14 October 2010, 10:01 AM
سلام.
ورژن mp3 از میدنایت ضبط کردم به شیوه ای نوین!
zoom g9 رو این بار وصل کردم به کامپیوتر و ریکورد گرفتم...
خیلی کیفیتش بهتر از قبلی هستش ...
حجمشم کمه 1.5 مگ شده.
لینک دانلود: You can see links before reply (You can see links before reply)

DesironnA
Thursday 14 October 2010, 12:11 PM
درود
به به !
بسی خرسند میشویم وقتی میبینیم کاربران محترم انجمن گیتار الکتریک نمونه کار میذارن..!
خسته نباشی JS جان

midnight 1
Thursday 14 October 2010, 12:17 PM
ممنون استیوی:10:

habib_best
Thursday 14 October 2010, 01:19 PM
آقا با چي باز ميشه ؟
اشكال داره ؟

midnight 1
Thursday 14 October 2010, 01:33 PM
آقا با چي باز ميشه ؟
اشكال داره ؟
نه من خودم با km player باز کردم مشکلی نداشت.
اول با win rar اکسترکتش کن بعد فایلو با یه پلیر باز کن.الان دوباره تست کردم سالمه.

DesironnA
Thursday 14 October 2010, 01:47 PM
آره سالمه..

habib_best
Thursday 14 October 2010, 02:40 PM
نه من خودم با km player باز کردم مشکلی نداشت.
اول با win rar اکسترکتش کن بعد فایلو با یه پلیر باز کن.الان دوباره تست کردم سالمه.
اولين كاري كه گذاشتي رو ميگم.بعد از دانلود اخطار ميده تو كامپيوتر من.ولي دومي رو باز ميكنه با همون km.

midnight 1
Thursday 14 October 2010, 02:42 PM
اولين كاري كه گذاشتي رو ميگم.بعد از دانلود اخطار ميده تو كامپيوتر من.ولي دومي رو باز ميكنه با همون km.
نمیدونم چرا اخطار میده اونم به همین صورت قبلی بود.
بچه ها دانلود کردن مشکلی نداشتن.دوباره چک میکنم.
چک کردم لینکو سالم بود...احتمال داره درست دانلود نکرده باشی.
ممنون

mahroo
Thursday 14 October 2010, 03:22 PM
سلام...
من دانلود کردم مشکلی نداشت...
مرسی دوست عزیز کارت خیلی قشنگ بود.البته من از گیتار الکتریک سر رشته ای ندارم ولی وقتی شنیدم خوشم اومد.
موفق باشید

midnight 1
Saturday 30 October 2010, 04:29 PM
درود .
اگه یه کم مشکل جابه جایی توش دیدین به خاطر تنظیمشه یکم عجله ای تنظیم شده.شرمنده دیگه.
روش ریکورد هم باز مثله قبل زوم جی ناین رو به کامپیوتر وصل کردم.راستی تبلچرشم نداشتم گوشی در اوردم اهنگ رو ممکنه بعضی جاهاش مثل خودش نباشه.ممنون
لینک دانلود حجم 2.98 مگ

Shamasblou
Saturday 30 October 2010, 07:46 PM
درود .
لینک دانلود حجم 2.98 مگ

سلام حامد عزيز.آفرين. خيلي خوشحالم كه سليقه مون به هم نزديكه. من هم قبل از اينكه تبلچر اين آهنگ رو داشته باشم گوشي روش كار كردم اما تو قسمت سولوي آهنگ كمي متفاوت ميشد.
الان تبلچرش رو دارم. من هم به زودي كاور ten words رو آپ مي كنم. تب رو برات ضميمه كردم (فايل gp5 هستش ). موفق باشي.
Tears in the rain و midnight هم عالي بود. منتظر شنيدن كارهاي بعديت هستم.

midnight 1
Saturday 30 October 2010, 08:18 PM
سلام حامد عزيز.آفرين. خيلي خوشحالم كه سليقه مون به هم نزديكه. من هم قبل از اينكه تبلچر اين آهنگ رو داشته باشم گوشي روش كار كردم اما تو قسمت سولوي آهنگ كمي متفاوت ميشد.
الان تبلچرش رو دارم. من هم به زودي كاور ten words رو آپ مي كنم. تب رو برات ضميمه كردم (فايل gp5 هستش ). موفق باشي.
Tears in the rain و midnight هم عالي بود. منتظر شنيدن كارهاي بعديت هستم.
سلام...
ممنون دوست من..من هم بسیار خوشحالم که شما توی این سایت عضو شدین وقتی نمونه کار هاتون رو گوش دادم کلی کیفور شدم.:am
ایول من کلی گشتم دنبال تبلچرش ولی گیر نیاوردم..یدونه هم پیدا کردم که باز نشد..
ممنون که کار هارو گوش کردی دوست من.

mika120
Saturday 30 October 2010, 09:10 PM
بسيار جالب انگيز !!! نواختيد ...
خوبه ولي زيادي نيوز داشت !!!
البته جالبي كار در احساس داشتنش بود !!!

midnight 1
Saturday 30 October 2010, 09:15 PM
بسيار جالب انگيز !!! نواختيد ...
خوبه ولي زيادي نيوز داشت !!!
البته جالبي كار در احساس داشتنش بود !!!

ممنون میکائیل عزیز...
من سیم ارث رو وصل نکردم به جایی ...یعنی باید حدود 6متر سیم کشی کنم تا برسم یه جا که اتصال به زمین داشته باشه منم که حال این کارا رو ندارم:37:
از طرفی وقتی usb رو وصل میکنم به مولتی دیگه میشه نور علاء نور ..نویزش بیشترم میشه.:am

DesironnA
Saturday 30 October 2010, 10:19 PM
درود
نوازندگی خوبی داری.
اما متاسفانه اصلا روی ضرب نزدی !!!
نقد کامل رو فردا ارائه میدم (دارم از بی خوابی بیهوش میشم !)
سپاس

midnight 1
Saturday 30 October 2010, 10:27 PM
درود
نوازندگی خوبی داری.
اما متاسفانه اصلا روی ضرب نزدی !!!
نقد کامل رو فردا ارائه میدم (دارم از بی خوابی بیهوش میشم !)
سپاس

مرسی مهیار جان...
اون جریان ضرب یجوری شد که کلا بهم ریخت ...من رو ضرب زدم ولی بعد که میخواستم سوارش کنم روی بک ترک هر کار کردم نتونستم برش گردونم روی جای اولی که بود...هی عقب جلوش کردم که بهتر بشه ولی یا زیادی میومد عقب یعنی سولو عقب می افتاد یا زیادی move میشد جلو...نرم افزار خوبی برای تنظیمش نداشتم...شرمنده دیگه.:9:
من منتظر نقد شدیدا هستم....چون خیلی کمک میکنه.تا میتونی دقیق شو توی کار ریزه کاری هاشو هم بهم بگو...

rezaranjbaraan
Sunday 31 October 2010, 12:18 AM
عزیزم کارت خیلی خوب بود با توجه به امکانتی که گفتی داشتی خوب دراومده و مشکلی نداره حالا دوستان یه سری مسایل رو گفتن من مشکلی به اون صورت ندیدم جز همون مشکل یه تیکه ضرب بود که گفتی دلیلشو خیلیم عالی بود گفتی از اینگوی کاور کردی چی کاور کردی من baroque & roll رو و اویل آی رو حاضر دارم ازش اما خوب درگیر کارای خودمم وقت کنم دستم گرم باشه میزنم میزارم....:9:

midnight 1
Sunday 31 October 2010, 07:57 AM
عزیزم کارت خیلی خوب بود با توجه به امکانتی که گفتی داشتی خوب دراومده و مشکلی نداره حالا دوستان یه سری مسایل رو گفتن من مشکلی به اون صورت ندیدم جز همون مشکل یه تیکه ضرب بود که گفتی دلیلشو خیلیم عالی بود گفتی از اینگوی کاور کردی چی کاور کردی من baroque & roll رو و اویل آی رو حاضر دارم ازش اما خوب درگیر کارای خودمم وقت کنم دستم گرم باشه میزنم میزارم....:9:
ممنونم رضا جان ازینکه کار رو گوش دادی
ایول ..رضا جون داداش اپلود کن زودتر حالشو ببریم:9:...
من like an angel و blackstar البته blackstar رو هنوز نتونستم اون چیزی که میخوام رو در بیارم...مالمستین خیلی کارهاش مشکله:42: بعضی وقتها حس میکنم اصلا الان مغزم منفجر میشه(بعد از تمرین طولانی روی کاراش اینجوری میشم:ad) یه سولوی کلاسک هم داره نمیدونم اسمش درست چی بود mangum oops 4 یه همچین چیزی بود اونم قبلا زدمش.(توی g3 زدش)
واقعا باید ادم رو فرم باشه هم دست هم بدن هم همه چیز که بشه کارهای مالمستین رو در حد قابل قبول کاور کنه.....
اقا ما شدیدا منتظریم کارهارو اپلود کنی:9::am

nafiseh
Sunday 31 October 2010, 08:17 AM
جالب بود مرسی که نمونه کارهاتونو میذارین خیلی باحاله D:

habib_best
Sunday 31 October 2010, 12:23 PM
نمونه كار جديدت اشكال داره

midnight 1
Sunday 31 October 2010, 12:35 PM
نمونه كار جديدت اشكال داره
ten words رو میفرمایین؟ یعنی دانلود نمیشه؟یا باز نمیشه؟
بازم بچه ها دانلود کردن کسی مشکل نداشت...
نمیدونم شما چرا فایل های منو نمیتونید باز کنید...شاید winrar شما یه مشکلی داره:39:..
الان خودم دانلودش کردم و با km بازش کردم مشکلی نداره...
اگر نمیتونید دانلود کنید بگین جای دیگه اپلود میکنم.
فایل rar هستش اول با وینرر اوپن کنید بعد فایلو با km باز کنید..
ممنون

habib_best
Sunday 31 October 2010, 01:21 PM
اره همونو ميگم.6درصد دانلود ميشه بقيه اش با سرعت پرميشه.و دوباره دانلود ميخواد و اينجوري تكرار ميشه.چرا فرمتشو mp3نميزارين؟
بازم سعيمو ميكنم.
شايد قسمت نيست ما دانلود كنيم

midnight 1
Sunday 31 October 2010, 01:24 PM
اره همونو ميگم.6درصد دانلود ميشه بقيه اش با سرعت پرميشه.و دوباره دانلود ميخواد و اينجوري تكرار ميشه.چرا فرمتشو mp3نميزارين؟
بازم سعيمو ميكنم.
شايد قسمت نيست ما دانلود كنيم
اپلود میکنم توی 4shared واستون:am...
برای اینکه حجم رو کمتر کنم مجبورم زیپ کنم...
اپلود میکنم لینک جدید رو میزارم واستون.

habib_best
Sunday 31 October 2010, 01:28 PM
مرسي.منتظر هستيم.

midnight 1
Sunday 31 October 2010, 01:35 PM
بفرمایین دوست من اینم لینک 4shared .
همون فایل اصلی رو واستون اپلود کردم دیگه زیپش نکردم.
حجم:3.151

habib_best
Sunday 31 October 2010, 04:37 PM
مرسي.حالا شد يه چيزي.فعلا مشكل صدا دارم نميتونم صدا بگيرم از كامپيوتر.به محض گرفتن گوش ميدم.حتما كه عاليه.دست مريزاد

midnight 1
Friday 12 November 2010, 03:48 PM
سلام...
خداییش خیلی مشکل بود دهنم مسواک شد! تا حالا اینقدر وقت نزاشته بودم رو هیچ اهنگی 1 هفتس دارم ور میرم باهاش!
امیدوارم خوشتون بیاد
دانلود:

nafiseh
Friday 12 November 2010, 06:48 PM
سلام...
امیدوارم خوشتون بیاد
دانلود:

خیلی باحال زدی که
خسته نباشی :41:

blackover
Friday 12 November 2010, 07:19 PM
سلام...
امیدوارم خوشتون بیاد
دانلود:
معلومه که خیلی تمرین کردی.
خسته نباشی.زیبا بود.:41:

DesironnA
Friday 12 November 2010, 08:59 PM
سلام...
امیدوارم خوشتون بیاد
دانلود:
درود

پا تو کفش ما می کنی دیگه ؟!؟!!!
خسته نباشی جو
بسیار زیبا بود. براش خیلی زحمت کشیدی و این کاملا مشهوده..
نوازندگی رو می گذارم کنار، بخاطر اینکه برعکس بسیاری که نوازندگی شون رو سعی کردند از دیگران تقلید کنند و تازه هم نتونستند و هم نوازندگی و لهجه خودشون رو هم یادشون رفته !!!، تو لهجه بخصوص خودت رو در نوازندگی داری. پس از نظر من، نقد کردنش کاملا اشتباهه..

اما در مورد اجرای صحیح نت ها.
همونطور که میدونیم، قطعاتی مثل این قطعه، از مشهورترین و مهم ترین و قابل توجه ترین قطعات اینسترومنتال گیتار الکتریک در دنیاست، پر از تکنیک و احساس..

تکنیک های این قطعه، بسیاریشون معلوم و عمومی، و برخی از اونها، تکنیک های بخصوص شخص استیو وای هست..
پس اجرای تکنیک ها (بصورت کاملا صحیح و در تسلط کامل) یکی از مهم ترین نکات در نواختن این قطعه بشمار میاد.
پس می بایست روی تک تک تکنیک های استفاده شده در این قطعه بخوبی و با صبر و حوصله و تمرین صحیح تمرکز کنی. (بخصوص تکنیک سوییپ سه سیم بصورت آبشاری)

اما فیلینگ یا همون احساس در این قطعه که در کنار و در حین اجرای تکنیک ها، بسیار بسیار مهم هستند..
و دیگری، اجرای تک به تک نت ها، روی ضرب البته !

این رو باید بدونیم که نوازندگان بزرگ گیتار الکتریک، هیچ نتی رو بدون منظور و علم و احساس ننواختند.
پس عدم اجرای نت های کلیدی و اساسی در حین اجرا، صدمات بسیاری به رساندن حق مطلب قطعه به شنونده وارد میکنه..

اما نکته قابل توجه اینکه، برای اجرای یک قطعه بصورت کاور، میشه اجراهای متفاوت اون قطعه رو از نوازنده اصلیش دید و شنید و ارزیابی کرد و در آخر، جمع آوری کرد و بعد تمرین و اجرا نمود.
بر فرض مثال، من برای اجرای این قطعه، چند مدل اجرای این قطعه رو، کنار قطعه اصلی آلبوم گذاشتم، بعد تغییرات رو ارزیابی کردم، و فهمیدم استیو وای، در فلان میزان، فلان نت رو عوض کرده و بجاش فلان نت رو نواخته و متوجه شدم در اجراهای بعد هم اون تغییر رو تکرار کرده. پس نتیجه گرفتم به این نت تغییر یافته جدید، بیشتر علاقه داره.
باز مهم نیست استیو وای چرا به این تغییر جدید علاقه داره ! مهم اینه که چرا این تغییر رو ایجاد کرده.
پس دنبال احساسی متفاوت در حین تغییر گشتم و اون رو پیدا کردم و دیدم قصد استیو وای برای این تغییر، القاء احساس مورد نظر اصلیش به صورت بهتر یا بهترین به شنونده بوده !
پس من هم اون تغییر رو کاور کردم !
به همین سادگی..

در کل بهت خسته نباشید میگم، و امیدوارم روزی برسه بتونیم در کنار هم دو نفری سازی بزنیم..:41:

سپاس

midnight 1
Friday 12 November 2010, 10:35 PM
مرسی مهیار عزیز ...
بابا من کجا شما کجا...من هنوز خیلی کار دارم تا به تسلط شما روی ساز برسم.
ممنون از نقد بله حق با شماست و مسلما دید شما نسبت به من روی اهنگ بسیار باز تره...
یکی از اهدافم هم همین بوده که نظرات اشخاص حرفه ای مثل شما و سایر دوستان رو نسبت به کارهام بدونم...
خداییش حرفتون در مورد سوئیپ درسته چون یکی از سوتی های کار هم همون قسمت سویپ بود که البته توی اجرا اینطوری شد و موقع تمرین خراب نکرده بودمش.:9:
بسیار ممنون هستم که نکات مهم و کلیدی رو گوشزد میکنی مهیار عزیز و باعث افتخار من هست که بتونم روزی در کنار شما ساز بزنم.:38:
بازم ممنونم از توجه ای که میکنی و لطفی که به من داری:am

habib_best
Saturday 13 November 2010, 09:59 AM
ايول خوب بود آفرين