PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آلبوم جدید گروه WICKEDS

SHEEP
Friday 17 September 2010, 10:58 AM
سلام...این آهنگ های جدید ماست...لطفا دانلود کنین و نظر بدین...راستی این آهنگا تو استودیو هوم رکورد شده...آهنگسازی با من است...هر کسی لیریکس خودشو نوشته....حتما دانلود کنین چون از دستون می ره.....
You can see links before reply
نظر بدین...بهمون از ده نمره بدین...ایرادای کارو بگین:am

mariwan
Friday 17 September 2010, 12:23 PM
سلام دوست عزيز اكر زحمتي نيست كفيتش رو كمي كم كنيد جون اينجوري همه نميتونن داونلود كنن
لطفا رسيدكي كنيد
منتظر لينك جديد هستم

SHEEP
Friday 17 September 2010, 07:55 PM
اینم لینک های جدید...نظر یادتوون نره دوستان.... ممنوووون........

beatbox
Saturday 18 September 2010, 07:29 PM
اگه قرار باشه از 10 نمره بدیم من میدم 3/5 .بیتش خیلی ضعیف بود یعنی بیتای پیشرو از این بهتره .بیت خیلی ضعیف بود .موضوع شعر خوب بود اما شعر خیلی ضعیف بود .من هرچی فکر میکنم نمیفهمم خدا چرا باید ببخش چی رو؟ کی رو؟
یعضی جاها شعر حتی وزنم نداشت .هوک کار خیلی ضعیف بود .وقتی یه هوک ضعیف نباید روش زیاد مانور داد .خوب بود میگفتی کار چندمت و از کجای ایرانی اگه کاره اولت باشه خوب اما اگر کار اولت باشه نباید این موضوع رو انتخاب میکردی یه نکته مثبتی که بخوام بگم صدات که به کار رپ میاد.

mariwan
Saturday 18 September 2010, 08:31 PM
من بهت 6 ميدم
نكات دوستمون درسته صدات خوبه و شعراتم ولي يه جاهايي مثل اين دوستمون اشاره كرد وزن معيني نداره
ولي يه سوال دارم اين بيتها cover ود يا نه؟

SHEEP
Saturday 18 September 2010, 09:49 PM
سلام...ممنون از نظرتون...بیت کاور نیست...کاره خودم بود....بازم ممنونم:23: