PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود تمامی صفحات مجله ی موسیقی ترانه ماه در شهریورماه

BaBak_ParSian
Saturday 18 September 2010, 05:56 PM
درود - اول اینکه قبل از اینکه بخواهید پست بنده را حذف کنید به سخم من گوش بدهید من برای اسکن گرفتن و کردن صفحات و اپلود کردن از هاست خودم زحمات زیادی کشیده ام و تنها هدفم استفاده کردن شما عزیزان است خیلی از دوستان به مجلات موسیقی دسترسی ندارند من هم تمامی صفحات مختص به موسیقی را برای شما اینجا قرار داده ام یکی یکی 43 صفحه رو اسکن کردن کار اسانی نیست و بعد هم با فوتوشاپ تنظیم و بعد یکی یکی اپلود کردن این مجلات را در سایت خود هم قرار می دهم ولی تصمیم بر گذاشتن در اینجا هم دارد امیدوارم استفاده کنید

دانلود تمامی صفحات در فایل زیپ دار با حجم 9 مگابایت (You can see links before reply)

You can see links before reply

Black_Violin
Saturday 18 September 2010, 06:00 PM
مرسی بابک جهان سالهاست که این مجله داره باره موسیقی پاپ رو میکشه مجله خوبیه...ممنون

BaBak_ParSian
Saturday 18 September 2010, 06:29 PM
مرسی بابک جهان سالهاست که این مجله داره باره موسیقی پاپ رو میکشه مجله خوبیه...ممنون
درود - خواهش میکنم مسعود جان

Don_Ramtin
Saturday 18 September 2010, 06:49 PM
سلام بابک جون . ببخشید که من فضولی می کنم ها ؛ اما به نظر من دانلود کردن یه مجله ای که الان داره منتشر میشه ، کار خیلی خوبی نیست . تو این مملکت خر تو خر و حسینقلی خانی که هیچ کس به هنر و هنرمند اهمیتی نمی ده و بخصوص هنر موسیقی که نه برای خیلی از عوام ارزش داره و نه برای حاکمان و تازه هر روز یه حکم و فتوایی دال بر ممنوعیت و حرام بودن این هنر شریف صادر می کنن ، یه مجله ای با این همه مشکلات و موانع ، اومده یه کار فرهنگی بکنه ( حالا با همه ی نواقص و ایرادهای خودش ) . حالا درسته ما بیایم اونو مجانی بخونیم و پولی براش ندیم . بالاخره این مجله با همین پول های خواننده هاش می گرده دیگه ، وگرنه دولت که برای امور فرهنگی - مخصوصا موسیقایی - کمکی نمی کنه ( مگه اینم فلسطین و لبنان و فلان دهات دور افتاده ی آفریقاییه ؟! ) . ما حتا اگه فقط یکی از خریداران این مجله رو هم کم کرده باشیم .... فکر نمی کنم اینجوری کمکی به موسیقی مملکتمون کرده باشیم ، نه ؟!
اگه می خوایم کمکی به رشد موسیقی بکنیم ، بیایم اون مجله های موسیقایی 30 - 40 سال پیش رو - که الان به صورت عتیقه خرید و فروش میشن - بخریم و این ماجرای اسکن و دانلود و .... رو با اونا انجام بدیم . این مجله های امروزی تو همه جا پیدا میشه و هرکسی هم تو شهر خودش پیدا نکنه ، می تونه مشترک اونا بشه و پست به دستش برسونه و اگه کسی هیچ کدوم از این امکانات رو نداشته باشه که اینترنت هم نداره و طبعا ماجرا " منتفی به انتفاع موضوع " میشه !
خوش باشی . فعلا ، یا حق !

Khashayar
Saturday 18 September 2010, 07:25 PM
درود

درود - اول اینکه قبل از اینکه بخواهید پست بنده را حذف کنید به سخم من گوش بدهیدبابک گرامی،پست و تاپیکی که اسپم و نقض قوانین نکنه برای چی باید پاک بشه.؟
اگر پست و تاپیکی از شما پاک میشه حتما نقض قانون انجام دادید که قوانین بسیار ساده ای هست که در همه جا حتی جوامع انارشیست رعایت میشه!!!
در ضمن شما این تاپیک رو دوبار در مکان خودش یعنی گوناگون ارسال کردید بهتر بود صبر میکردید تا تائید بشن.نه اینکه در جای نا مناسب دوباره ارسال کنید.
در ضمن من با حرف های رامتین کاملا موافق هستم این کار شما کاملا نقض کننده حقوق کپی رایت هست.!
اکثر این مجلات حتی از فروختن مجلات تاریخ گشته خود نیز پول در می اوردند!با فروش ارزانتر آن.
البته با اینکه نقض قانون هست برای کم شدن حساسیت این تاپیک پاک نمیشه...
هر کس وجدان داشته باشه و به حقوق کپی رایت و مولف احترام بزاره و برای کارشون ارزش قائل باشه دانلود نخواهد کرد
منتقل شد.
پاینده باشید.

BaBak_ParSian
Saturday 18 September 2010, 08:12 PM
سلام بابک جون . ببخشید که من فضولی می کنم ها ؛ اما به نظر من دانلود کردن یه مجله ای که الان داره منتشر میشه ، کار خیلی خوبی نیست . تو این مملکت خر تو خر و حسینقلی خانی که هیچ کس به هنر و هنرمند اهمیتی نمی ده و بخصوص هنر موسیقی که نه برای خیلی از عوام ارزش داره و نه برای حاکمان و تازه هر روز یه حکم و فتوایی دال بر ممنوعیت و حرام بودن این هنر شریف صادر می کنن ، یه مجله ای با این همه مشکلات و موانع ، اومده یه کار فرهنگی بکنه ( حالا با همه ی نواقص و ایرادهای خودش ) . حالا درسته ما بیایم اونو مجانی بخونیم و پولی براش ندیم . بالاخره این مجله با همین پول های خواننده هاش می گرده دیگه ، وگرنه دولت که برای امور فرهنگی - مخصوصا موسیقایی - کمکی نمی کنه ( مگه اینم فلسطین و لبنان و فلان دهات دور افتاده ی آفریقاییه ؟! ) . ما حتا اگه فقط یکی از خریداران این مجله رو هم کم کرده باشیم .... فکر نمی کنم اینجوری کمکی به موسیقی مملکتمون کرده باشیم ، نه ؟!
اگه می خوایم کمکی به رشد موسیقی بکنیم ، بیایم اون مجله های موسیقایی 30 - 40 سال پیش رو - که الان به صورت عتیقه خرید و فروش میشن - بخریم و این ماجرای اسکن و دانلود و .... رو با اونا انجام بدیم . این مجله های امروزی تو همه جا پیدا میشه و هرکسی هم تو شهر خودش پیدا نکنه ، می تونه مشترک اونا بشه و پست به دستش برسونه و اگه کسی هیچ کدوم از این امکانات رو نداشته باشه که اینترنت هم نداره و طبعا ماجرا " منتفی به انتفاع موضوع " میشه !
خوش باشی . فعلا ، یا حق !
درود - رامتین جان درست می فرمایید ولی اگه دانلود کنید می بینید من همه صفحه ها رو نذاشتم همچنین مجله ی اتفاق نو که بخش های موسیقیشو با کیفیت پایین مکی زارم تا اینطوری تبلیغی برای مجله ی مقابل شود فقط با این کار خواستیم در دیگر زمینه های موسیقی فعال باشیم

BaBak_ParSian
Saturday 18 September 2010, 08:19 PM
درود
بابک گرامی،پست و تاپیکی که اسپم و نقض قوانین نکنه برای چی باید پاک بشه.؟
اگر پست و تاپیکی از شما پاک میشه حتما نقض قانون انجام دادید که قوانین بسیار ساده ای هست که در همه جا حتی جوامع انارشیست رعایت میشه!!!
در ضمن شما این تاپیک رو دوبار در مکان خودش یعنی گوناگون ارسال کردید بهتر بود صبر میکردید تا تائید بشن.نه اینکه در جای نا مناسب دوباره ارسال کنید.
در ضمن من با حرف های رامتین کاملا موافق هستم این کار شما کاملا نقض کننده حقوق کپی رایت هست.!
اکثر این مجلات حتی از فروختن مجلات تاریخ گشته خود نیز پول در می اوردند!با فروش ارزانتر آن.
البته با اینکه نقض قانون هست برای کم شدن حساسیت این تاپیک پاک نمیشه...
هر کس وجدان داشته باشه و به حقوق کپی رایت و مولف احترام بزاره و برای کارشون ارزش قائل باشه دانلود نخواهد کرد
منتقل شد.
پاینده باشید.
درود - در مورد پاک شدن اخه این روزها اینقدر ناراحت از این و اون ناراحت شده بود در مورد مجلات هم هم در در خطاب به رامتین عزیز اشاره کردم