PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین برند درامز کدام است؟

بنجامین
Saturday 18 September 2010, 12:20 AM
سلام
یک سوال؟
در حال حاضر بهترین برند درامزی که وجود داره چیه ؟

avm
Saturday 18 September 2010, 01:52 AM
سلام
یک سوال؟
در حال حاضر بهترین برند درامزی که وجود داره چیه ؟

بدون هیچ شک و تردیدی مارک DW با فاصله زیادی بهترین تولید کننده درامز هست ولی در درجه بعدی کلا" همه شرکتها ساز خیلی عالی دارن ساز بدم دارن

مرسی ارسلان

parvizdl
Saturday 18 September 2010, 04:59 PM
بدون هیچ شک و تردیدی مارک DW با فاصله زیادی بهترین تولید کننده درامز هست ولی در درجه بعدی کلا" همه شرکتها ساز خیلی عالی دارن ساز بدم دارن

مرسی ارسلان
سلام عزيزان
dwخوبه ولي براي هر كاري خوب نيست
ولي TAMAبراي همه كاري خوبه

avm
Saturday 18 September 2010, 07:22 PM
سلام عزيزان
dwخوبه ولي براي هر كاري خوب نيست
ولي TAMAبراي همه كاري خوبه

سلام
مگه شما تا حالا با DW زدی که این حرف رو صراحتا" میزنی؟!! بگو منم برم حالشو ببرم

اتفاقا یکی از سازهای من TAMA هست و کلی ام صداش خوبه، ولی من که باهاشون زدم ( اونم با کوک خودم) و خوب واقعا" عالی بود البته TAMA هم یک برند عالی هست که کلی هم خرج میکنه و کلی آرتیست معروف هم داره

مرسی ارسلان

mariwan
Saturday 18 September 2010, 08:23 PM
حالا كدوم بهتره؟

MA_Happy
Saturday 18 September 2010, 08:29 PM
سلا،اگر تازه کاری و یک چیزی میخواهی که صداش هم نسبت به اون یک ها کم تر باشد و هم قیمت پایینی داشته باشد AMR بگیر،من خودم سه تکه اش را داشتم 250 گرفته بودم ولی جدیدا 5 تکه اش شده بود 300 و 8 تکه 450 ولی باز میگم فقط عالی برای تازه کاران است،منم که همونجوری که خودتون میدونید،زیاد علاقه نداشتم دادم به پسر عموم تا اون لااقر یک پیشرفتی بکند.

mariwan
Saturday 18 September 2010, 08:42 PM
من خودم درامز الكتروني دارم ولي تيكه تيكس
ميخواستم اين نوعش رو بخرم اين بيشتر بهت جو ميده
من مشكل ندارم نوعاش و بكيد ببينم كدوم بهتره و قيمت مناسبي داره

avm
Sunday 19 September 2010, 12:28 AM
سلام
پس شما میخوای الکترونیکی باشه به نظر من اگه پول داری Roland بخر من خودم TD-12 دارم یکی از دوستام هم 20 اشو داره و من زیاد باهاش زدم و راضی هستم فقط یه مشکل داره اسفنجهای تریگرش کهنه میشه بعد از چند سال اگه کمتر میخوای باشه برو سراغ یاماها صداش بعد نیست ولی خوب به واسطه میدی داشتنش خیلی دست آدم باز هست و میتونی با سمپل ها بزنی با کیفیت عالی

مرسی ارسلان

mariwan
Sunday 19 September 2010, 02:03 AM
خيلي خوبه من هم دنبال رولاند بودم اين نوعش رو كفتي ميبرسم ببينم اينجا جقدره قيمتش

alimetallica_2
Monday 25 October 2010, 03:14 AM
درود.
یک درام اکتریک خیلی خیلی معمولی و ارزون (ارزون ترین اصلا) چقدر آب میخوره؟!
میخوام ببنم اگر در توان و اندازه ما باشه فقط داشته باشم برای ارضا شدن حس درام نوازی، شاید هم امتحان خودم در مورد علاقه به این ساز.
(آدمی که به سازهای متخلف علاقه داره و پول هم نداره خیلی آدم بیچاره ای میشه. چون من سالهاست میخوام کیبرد بخرم و با اینکه کمی هم بلدم قسمت نمیشه - حتی نمیتونم گیتارم رو عوض کنم)

avm
Monday 25 October 2010, 09:32 AM
درود.
یک درام اکتریک خیلی خیلی معمولی و ارزون (ارزون ترین اصلا) چقدر آب میخوره؟!
میخوام ببنم اگر در توان و اندازه ما باشه فقط داشته باشم برای ارضا شدن حس درام نوازی، شاید هم امتحان خودم در مورد علاقه به این ساز.
(آدمی که به سازهای متخلف علاقه داره و پول هم نداره خیلی آدم بیچاره ای میشه. چون من سالهاست میخوام کیبرد بخرم و با اینکه کمی هم بلدم قسمت نمیشه - حتی نمیتونم گیتارم رو عوض کنم)

سلام
من فکر میکنم حداقل 400 ، 500 باید باشه حالا ارزون تر از اینو نمیدونم

ارسلان

بنجامین
Monday 25 October 2010, 02:29 PM
سلام بکس
برا یه وی-درام خوب در حال حاضر چه آمپی توصیه میکنید ؟
اگه قیمتم دارید بگید....

avm
Monday 25 October 2010, 03:58 PM
سلام
راستش من توی صدا برداری لایو اصلا" تخصصی ندارم فکر کنم از دوستانی که بیشتر رو صدا برداری لایو کمک بگیرین بهتر باشه

مرسی ارسلان

alimetallica_2
Monday 25 October 2010, 09:52 PM
سلام
من فکر میکنم حداقل 400 ، 500 باید باشه حالا ارزون تر از اینو نمیدونم

ارسلان
در این چند سالی که عشق موسیقی داشتم در نهایت فهمیدم در موسیقی هیچ چیز به اندازه پول مهم نیست و اگر نداشته باشی باید گور پدر علاقه و عشقت بشی.
:32:
چقدر گرونه برای یک چیز ارزون و مشقی.
توقع داشتم کمتر از این حرفها باشه.

mariwan
Tuesday 26 October 2010, 12:30 PM
ولي فكر كنم كمتر هم باشه من خودم يه درام الكتريك معمولي رو برسيدم 250$

avm
Saturday 30 October 2010, 12:09 AM
کجا دیدی؟!! این قیمت یه پد تمرینی هست! اگه باشه خیلی می ارزه

مرسی ارسلان

mariwan
Monday 1 November 2010, 08:50 PM
You can see links before reply IT
اين توي اينترنت
ولي من همين نوع رو برسيدم تا 300$ بيشتر نرفته توي كردستان عراق
داريم باهم هست اينجور تيكه تيكه نيست
اونا ارزون ترن
اينم عكسش
You can see links before reply

avm
Tuesday 2 November 2010, 12:51 PM
سلام
نه من منظورم درامز واقعی الکتریک بود با همون صدا اینا بیشتر برای پرکاشن استفاده میشه، درامز باید با چینش استاندارد باشه، من فکر کردم تو درامز رو میگی نه پد

مرسی ارسلان

mariwan
Tuesday 2 November 2010, 01:01 PM
اينم براي تمرين بد نيست ها

avm
Wednesday 3 November 2010, 08:34 AM
اينم براي تمرين بد نيست ها

سلام
راستش من این رو پیشنهاد نمی کنم، اونم به دلیل اینکه در ساز درامز تحرک بین تام تامها و سنج ها وجود دارهو بدن باید به چرخش ها عادت کنه، به نظر من برای تمرین های روی اسنیر میتونه مناسب باشه، ولی خوب من ترجیح میدم این تمرینا رو روی پد 25000 تومنی انجام بدم تا پد 300000 تومنی :42:راستش ایجور پدها به بودجه من یکی که سازگار نیست :43::ad

مرسی ارسلان

بنجامین
Friday 26 November 2010, 07:55 PM
ممنون از راهنماییتون