PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه نفر پیدا نمیشه سنتور آموزش بده؟؟؟

mojtaba_bahador
Sunday 19 September 2010, 12:10 AM
دیگه خسته شدم.
گرفتارم
وقت ندارم
چیکار کنم؟
یه نفر پیدا نمیشه سنتور آموزش بده؟؟؟

سلام.
من 12 ساله که سنتور میزنم. اما به صورت گوشی کار کردم. کسی نیست که بتونه بدون یاد دادن نت، ردیف و گوشه ها و ... رو آموزش آنلاین بده؟
چندین بار کلاس رفتم اما هم وقتشو ندارم هم حوصله کلاس های ابتدایی.
میخوام یه ذره با دستگاهها و گوشه ها آشنا بشم تا حداقل در بداعه نوازی کم نیارم.
مثلا میخوام در جواب آواز یا سازهای دیگه، جواب زیبایی بدم. ولی چون به گوشه ها و دستگاهها آشنایی چندانی ندارم، جواب دلنشینی نمیتونم بدم.

محض رضای خدا یه نفر یه آموزش جامعی رو برای ما گوشی نوازها توی سایت بذاره.

makan
Sunday 19 September 2010, 12:30 AM
فکر کنم قبلا اموزش داده باشن يه سرچ بکن شايد باشه.............موفق باشي

Mezrab
Sunday 19 September 2010, 12:56 AM
شما به تاپیک گوشه ها که توسط Razoniaz عزیز ایجاد شده سری بزن، ولله برای یادگرفتن گوشه ها تنها راهش همون نت و اجراش هست..!راه گریز ناپذیری هست.

infante
Sunday 19 September 2010, 01:33 AM
ای دل به کدام سو میروی ما را هم با خود ببر...
درود بر همه دوستان

مجتبی جان نابرده رنج گنج میسر نشود.من خودم تازه کارم و از آبان ماه میخوام برم کلاس سنتور ولی به این نتیجه رسیدم باید استاد خصوصی بگیرم تا راه بیوفتم.توی این آموزشگاها به کندی پیش میبرن و میخوان حداقل یک سالی بری یو بیای.بهت پیشنهاد میکنم تو هم استاد خصوصی بگیری.

ALI2323
Sunday 19 September 2010, 12:44 PM
من هم با بقیه دوستان موافقم..تنها راه و بهترین راه یادگیری دستگاه ها و ردیف ها آموزش نت هست... گوشی کار خیلی خیلی سختیه.. شما که 12 ساله کار کردید یه با نت هارو یاد بگیری خیلی سریع پیشرفت میکنی.. خیلی وقتت رو نمیگیره...امتحان کن..

r20
Sunday 19 September 2010, 01:02 PM
البته گوشی کار کردن خوبه اما کامل نیست .خود من الان هم گوشی کار میکنم هم از رو کتاب میزنم. اگه این دو با هم باشه طوفان میشه.اما اگه نتی بااشه یکم سخت میشه.اما اگه فقط گوشی باشه زیاد خوب نیست چون سرعت پیشرفت کمه.شما باید به یه کلاس بری.

BaBak_ParSian
Sunday 19 September 2010, 01:11 PM
درود - یکی از دوستانم از طریق سی دی ها و مقالاتی که وجود دارد دارد سنتور کار می کند البته کار سختی است ولی اگه بخواهید می شود

z_m
Sunday 19 September 2010, 03:02 PM
ببخشید میشه یکی بگه یعنی جی با گوشی کار کردم؟ منظور از گوشی چیه؟

mori68_santoori
Sunday 19 September 2010, 09:57 PM
[quote=Arash-hadian;148849
اصلا بعضی از اساتید موسیقی اعتقاد دارند که ردیف میرزاعبدالله باید گوشی به هنرجو آموزش داده بشه

[/quote]

درود
اخ گفتی مثل استاد من گوشی درس میداد بهم میرفتم خونه چون کتابش رو نداشتم بعضی جاهاش یادم میرفت که بیچاره میشدم تا یادم بیاد یا بعضی از موقع ها میگفتم استاد یادم رفته اگه میشه یه بار بزنید من براتون بزنم:21ox66r:

makan
Sunday 19 September 2010, 11:01 PM
درود
اخ گفتی مثل استاد من گوشی درس میداد بهم میرفتم خونه چون کتابش رو نداشتم بعضی جاهاش یادم میرفت که بیچاره میشدم تا یادم بیاد یا بعضی از موقع ها میگفتم استاد یادم رفته اگه میشه یه بار بزنید من براتون بزنم:21ox66r:
در این موقه بهترین کار ضبط از نواختن استاد خیلی‌ میتونه کمک کنه

mojtaba_bahador
Sunday 19 September 2010, 11:15 PM
تشکر میکنم از تمام عزیزانی که وقت گرانمایه ی خودشون رو صرف پاسخ به بنده حقیر کردن. و همچنین عذر خواهی میکنم از اینکه دیر اومدم. ( تقصیر من نبود، اکانتم قطع شده بود - فکر کنم برای 31 شهریور)

از نظرات دوستان استفاده کردم و ان شاء الله اونها رو در رسیدن به اهداف خودم پر رنگ تر میکنم
ممنون

مثل اینکه از نت نمیشه فرار کرد:40:

ALI2323
Monday 20 September 2010, 12:08 AM
البته بعد یاد گیری نت پایه ای برخی از کتاب ها رو و بعضی قطعات رو شما بهتره خودتون در بیارید و با استاد چک کنید این بهترین راه یاد گیری هستش... البته گوشی هم میشه ولی مثل اینه که یه دلقمه رو سه بار دور سرت بپیچونی... سخته..

Razoniaz
Monday 20 September 2010, 12:50 PM
تشکر میکنم از تمام عزیزانی که وقت گرانمایه ی خودشون رو صرف پاسخ به بنده حقیر کردن. و همچنین عذر خواهی میکنم از اینکه دیر اومدم. ( تقصیر من نبود، اکانتم قطع شده بود - فکر کنم برای 31 شهریور)

از نظرات دوستان استفاده کردم و ان شاء الله اونها رو در رسیدن به اهداف خودم پر رنگ تر میکنم
ممنون

مثل اینکه از نت نمیشه فرار کرد:40:

آقا مجتبی عزیز سلام
خودتون بهتر از من می دونید که بهترین راه برای فراگیری ردیف ها گوش دادن دقیق و تکرار و تمرین هستش. زیاد مهم نیست که نت بلد باشی یا نه. به نظرم می تونید اجرای کتابهای ردیف مثل ردیف صبا و ... را تهیه کنید و گوش کنید تا با گوشه ها و دستگاهها بهتر آشنا بشید.
از طرف دیگه یادگرفتن نت ساده تر از اون چیزی هست که فکر می کنید. سعی کنید شروع کنید. بهر حال اگه کمکی هم از دست من ساخته بود دریغ نمی کنم.
حق نگهدار شما...