PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگ Father - ساخته ی Rumour

rumour
Monday 20 September 2010, 05:09 PM
این آهنگ چند وقتی هست که تموم شده. شعر هم داره که خوب نمی زارم.
البته این آهنگ من در باره ی پدرم ننوشتم...

از اینجا دانلود کنید (You can see links before reply)

خواهشن نظرتونو بگید!!!

Porya
Monday 20 September 2010, 05:35 PM
rumour جان تبریک میگم کارت خوبه .

فقط مشکلش کیفیت موزیک هست که خیلی نزدیک به فایل های میدیه ! اگه ساز گذاری رو با پلاگین های قوی تری انجام میدادی خیلی بهتر بود .

موفق باشی

rumour
Monday 20 September 2010, 05:40 PM
rumour جان تبریک میگم کارت خوبه .

فقط مشکلش کیفیت موزیک هست که خیلی نزدیک به فایل های میدیه ! اگه ساز گذاری رو با پلاگین های قوی تری انجام میدادی خیلی بهتر بود .

موفق باشی

خوب راستش من اینو با Guitar Pro یه فرمت wav گرفتم و بعد با کانورتر تبدیل کردم به mp3 چون راستش نه برنامه ای دارم نه کار باهاشونو بلدم...
و کلا آهنگ هارو من اینجوری خودم قبول ندارم و از سر ناچاری این کارو می کنم. موقعی آهنگ درست و حسابی می شه که اجرا با ساز باشه...
ممنون

makan
Monday 20 September 2010, 06:00 PM
rumourجان کارت خیلی‌ قشنگ شده فقط همون طور که پوریا جان گفتن خیلی‌ شبیه به فایل‌های میدی هستش..................موفّق باشی‌

mika120
Monday 20 September 2010, 06:26 PM
خيلي قشنگ بود. :41:
گيتار اكوستيكش خيلي خوب بود. :41:
ولي از نظر گيتار الكتريكشو خيلي ... چه جوري بگم :30:ريتم گيتارت زيادي شابلوني بود ... :ad يعني اينكه يه چيزه جديد و بكر نبود. كلاً گوش من زياد به كاراي طرح قديم عادت نداره. سولوت خوب بود. :41:
درام نويسيت هم مثل ريتم گيتارت :33: .
در كل يه كار كاملاً هارمونيك و خوب بود :41: و اگه نظر من باشه كه اصلاً اين كارا رو زياد قبول ندارم. چون زيادي برام غير قابل هضمه :31: .
يه پيشنهاد هم ميدم و اون اينه كه ريتمات رو يه كم پيچيده تر كن. هم از لحاظ نت و هم از لحاظ ضرب. باز هم مثل نظرم درباره كار AmonAmarth به تو هم پيشنهاد ميكنم حتماً كاراي باكت هد رو گوش كني اگه ميخواي در عين سادگي يه كار پيچيده و نو بسازي. :am

Orpheus
Monday 20 September 2010, 06:30 PM
درود
اقا سپهر کارتو گوش کردم خیلی زیبا بود مخصوصا سلوش که مثل سولو های ادریان اسمیت و دیو مورای بود:19:
در مورد گیتار پرو هم بگم که اگه از موتور rse استفاده کنی کیفیت کار بهتر میشه...
تنها مشکل کار هم همین افکت گذاریشه مثلا صدای ریف خیلی غیر طبیعی شده...
موفق باشی:am

Black_Violin
Monday 20 September 2010, 06:30 PM
ملودی کار زیباست اما اجرا نه ... موفق باشی

rumour
Monday 20 September 2010, 06:38 PM
ملودی کار زیباست اما اجرا نه ... موفق باشی
خوب اجرا که نداره... از کامپیوتر به عنوان یه دمو گرفتم

درود
اقا سپهر کارتو گوش کردم خیلی زیبا بود مخصوصا سلوش که مثل سولو های ادریان اسمیت و دیو مورای بود:19:
در مورد گیتار پرو هم بگم که اگه از موتور rse استفاده کنی کیفیت کار بهتر میشه...
تنها مشکل کار هم همین افکت گذاریشه مثلا صدای ریف خیلی غیر طبیعی شده...
موفق باشی:am
حالا یه ذره با اف ال ور می مرم اگر شد حتما با سمپلر میزارم

خيلي قشنگ بود. :41:
گيتار اكوستيكش خيلي خوب بود. :41:
ولي از نظر گيتار الكتريكشو خيلي ... چه جوري بگم :30:ريتم گيتارت زيادي شابلوني بود ... :ad يعني اينكه يه چيزه جديد و بكر نبود. كلاً گوش من زياد به كاراي طرح قديم عادت نداره. سولوت خوب بود. :41:
درام نويسيت هم مثل ريتم گيتارت :33: .
در كل يه كار كاملاً هارمونيك و خوب بود :41: و اگه نظر من باشه كه اصلاً اين كارا رو زياد قبول ندارم. چون زيادي برام غير قابل هضمه :31: .
يه پيشنهاد هم ميدم و اون اينه كه ريتمات رو يه كم پيچيده تر كن. هم از لحاظ نت و هم از لحاظ ضرب. باز هم مثل نظرم درباره كار AmonAmarth به تو هم پيشنهاد ميكنم حتماً كاراي باكت هد رو گوش كني اگه ميخواي در عين سادگي يه كار پيچيده و نو بسازي. :am

بسیار درست میگید. ریتمش یه جوری شد... احتمالا عوضش کنم. البته به نظرم کار کروس اون وسط بهتر شده. ولی رو ورس اصلی باید کار کنم.
گیتار اول آهنگ کلاسیک هست و آکوسیتیک نیست. و بعدش هم وسط آهنگ باز هم کلاسیکه و اول آهنگ هم الکتریک کلین کار شده.
درام هم به خاطر ریتم کار بد شدش. اونم عوض میکنم بعد از اصلاح ریف.
ممنون از نظرات.

BaBak_ParSian
Monday 20 September 2010, 06:43 PM
درود - در کل باید بگم که جساراتا بوی مبتدی بودن را هنوز می دهی ولی باز خوب بود باید پیشرف کنی تا بتونی بهتر از اینا باشی ولی باز خوب بود دیگه زیاد تو جزییاتش نمی رم و کلیاتو گفتم

soroosh_269
Tuesday 21 September 2010, 08:39 AM
درود
راستش اون بحث کیفیت خیلی اثر میذاره به امید روزی که همه سازاشو خودت بنوازی.:am
من حس می کنم تو بکگراند یه چیزی کم داره آهنگ.نمی دونم یه صدایی جاش تو بکگراند حس می کنم خالیه.
یه چیز دیگه حس می کنم اون ملودی 2:11 تا نزدیک 2:50 می تونست بیشتر ادامه پیدا کنه خیلی زود تمومش نکردی؟:39:
به هر حال در کل خوب بود:41: ولی باید با ساز باشه ها.

Mona
Wednesday 22 September 2010, 10:46 PM
سلام

مرسی کار خوبی بود به نسبت نمونه های قبلی، با توجه به فراز و فرودهایی که قبلا با هم صحبتشو کرده بودیم خیلی بهتر شده... البته من نظر تخصصی نمی تونم بدم، ولی این آهنگ رو چندین بار گوش دادم اگه میشه راجع به نامگزاری اش بیشتر توضیح بده چون واسه من زیاد حس پدر! را القا نکرد...

ممنون و موفق باشی :)

rumour
Thursday 23 September 2010, 05:50 PM
دوستان چون خیلی سوال کردن... با اینکه من در پست اول هم گفتم آهنگ برای پدرم ننوشتم.
شعر آهنگ مربوط به کشیش ها و کشتارشون میشه و به کشیش ها هم پدر خطاب میشه... برای همین این اسم انتخاب کردم.
در ضمن ممنون از دوستان و نظراتشون. مخصوصا اونهایی که به جزئیات اشاره کردن. اشکالات آهنگ بارز تر شد و حتما رفع می کنم و دوباره اینجا میزارم...

MA_Happy
Thursday 23 September 2010, 07:38 PM
کارت فوق العاده بود،فقط کیفیت صدا ها بد بود،او اگر فایل میدیشو به من بدی برات با vstها درستش میکنم با کیفیت برات میگذارم،پس خواهشا این کار را انجام بده.