PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : می گن صدام خشکه.....چه کنم؟؟؟؟

SHEEP
Monday 20 September 2010, 07:57 PM
سلام...این لینک یکی از آهنگامونه...من ورس دو می خونم...می گن صدای من خشکه...نمی دونم...شما هم گوش بدین یه نظری بدین...می گن بهتره که صدامو لیزری بکنم...اگه درست می گن یه سری پلاگین که بتونه بهم کمک کنه(واسه نییو.ان.دو)...ممنون از لطف شما....
You can see links before reply

makan
Monday 20 September 2010, 08:41 PM
اگه ميشه تو سايت اپلود کن.............موفق باشي

SHEEP
Monday 20 September 2010, 08:44 PM
4این لینک مستقیم هستش...می تونین اونو توی اوبیت یا ای.دی.ام کپی و دانلود کننین....
حتما دانلود کرده و نظر بدین........کمکم کنین...:17:

BaBak_ParSian
Monday 20 September 2010, 08:45 PM
درود - خوب اب بخور تا نرم شه - شوخی بود خوب بهترنی کار این است که نزد یک استاد برجسته بروید

SHEEP
Monday 20 September 2010, 10:12 PM
ممنون...ولی کمکی نکرد...یعنی تویه سیتی به این عظمت...کسی نمی تونه به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!:30::30:

Porya
Monday 20 September 2010, 10:31 PM
اگه نیاز به لیزری کردن صدا دارین (البته لیزری در اصل همون تیون کردن صدا به طرز فجیع هست !) میتونید از پلاگین auto tune استفاده کنید .

البته خشک بودن صداتون به میکس کلی آهنگ هم بستگی داره .

makan
Monday 20 September 2010, 11:10 PM
sheep جان من کارتو گوش کردم کاره قشنگيه منظورت از خشک بودن صدات چيه؟

SHEEP
Monday 20 September 2010, 11:35 PM
ممنون ماکان جان...نمی دونم...می گن صدام خسته کنندس!!!!یعنی حوصله ی طرف سر می ره....:29:
پیشنهاد دادن که صدام رو لیزری بکنم...نمی دونم حالا....:106:

makan
Monday 20 September 2010, 11:39 PM
نه داداش کارت عالیه هیچ مشگلیم نداره فقط تو نوشتن تکس‌هات دقت بیشتری کن................موفّق باشی‌