PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاهش انرژی

danger9597
Monday 20 September 2010, 09:29 PM
سلام به همه
بچه ها من الان 3 ماه هست که دارم میرم کلاس
اما متاسفانه مثل قبل که شور شوق داشتم واسه گیتار الان هیچ انرژی واسه تمرین کردن ندارم
چون تمرین نمیکنم یه مطلب رو 2-3 جلسه طول میکشه تا یاد بگیرم
میترسم همین جوری که پیش بره زده بشم از گیتار و مثل بقیه دوستام بندازمش گوشه اتاق خاک بخوره :46:
اون اوایل حتی قبل از کلاس رفتن کارم شده بود کنسرت دیدن و ......
خیلی عجله داشتم حتی انواع آموزش هارو از اینترنت دانلود میکردم و میدیدم اما الان
ممنون میشم کمکم کنید

Petal
Monday 20 September 2010, 09:47 PM
سلام
اين يه امر طبيعيه كه از ساز خسته بشي
اما سعي كن كه زيادي طول نكشه
اگه ميتوني با يك نفر... مثلا دوستي كه ساز بزنه يا هم آموزشگاهيات تمرن كن
موفق باشي.

Mohammad_ngml
Monday 20 September 2010, 09:49 PM
تقریبا همه به این وضع دچار میشن... و بعد 2 حالت پیش میاد.. یا استعداد داری و پیشرفت خواهی کرد... یا استعدادت کمه و از مقایسه ی خودت با وضع ایده آل پژمرده میشی و به قول خودت میذاریش گوشه ی اتاق خاک بخوره... اینقدر کنسرت نبین دوست عزیز.. منم قبلا فکر میکردم همن که گیتار رو خریدم مثل فلان نوازنده گیتار رو قورت میدم.. ولی وقتی گیتار اومد دستم دیدم بلا نسبت، گاو بهتر از من گیتار میزنه... خلاصه این دوره ی آماتوری رو باید طاقت بیاری.. بعد از مدتی که این دوره رو طی کردی به خودت میای و میبینی از خیلیها بهتر گیتار میزنی.. قبل از باختن نا امید نشو.. یه اندیشمندی میگه اکثر کسایی که از موفقیت نا امید میشن فقط یک قدم باهاش فاصله دارن.. نا امیدی فقط یه فکره.. فکر هم که باد هواست.. هدفت رو گم نکن...
موفق باشی

makan
Monday 20 September 2010, 11:08 PM
ببين رفيق من بهت پيشناهاد ميکنم چند وقت کلاس نرو فقط خودت بزن بعد مدتي دوباره اشتياقت بر ميگرده البته اين تجربيه شخصيه من............................موفق باشي

rezabatista
Tuesday 21 September 2010, 08:10 AM
دوسته عزیز خودت تمرین کن 2 3 تا آهنگ بتونی بزنی کم کم برا خودت بخونی و حتی 2 تا دوستاتم اومدن بزن براشون با گیتارت بازی کن بزن تا بتونی یه آهنگ یهو در بیاد لازم
چیز سختی نیست یه خورده بیشتر دوسش داشته باش، برو دنبال خواننده مورد علاقت آکوردشو پیدا کن بزن همراش بخون
هر آهنگی خوشت اومد برو دنبالش آموزششو بگیر
دوستات اگه میزنن فیلم بگیر ازشون من که کلاس نرفتم خیلی هم بیشتر از شما طول کشید یاد بگیرم ولی زده نشدم.

mehranxx
Friday 24 September 2010, 09:51 AM
ببين رفيق من بهت پيشناهاد ميکنم چند وقت کلاس نرو فقط خودت بزن بعد مدتي دوباره اشتياقت بر ميگرده البته اين تجربيه شخصيه من............................موفق باشيبله ، این کار به شدت توصیه میشه . شاید چون در شرایط رفع تکلیف قرار گرفتی یه خورده خسته شدی . اصلاً کلاس گیتار واسه چی میری ؟ کلاس فقط واسه رفع اشکال . چیزی که زیاده کتاب آموزشی گیتار . توی خونه واسه خودت تمرین کن . هفته ای 2 جلسه هم واسه رفع اشکال با استادت مشورت کن .

موفق باشی

joojefarary
Friday 24 September 2010, 11:07 AM
ببین دوست من مشکل تو مشکلی که من داشتم و خیلیها دارند . من 18 سالگی همین اتفاق افتاد و سازم برای 5 سال گذاشتم کنار . ببین دوست من با دیدن اون فیلمها و کنسرتها جز افسردگی به خودت چیز دیگه نمیدی من از این میدیدم که اذیتم میکرد . خودت باشه برای خود یک هدف تعیین کن . هدفی که بتونی بهش برسی نه همینجوری منمیخوام این باشم این ... که بهش هیچ وقت نتونی برسی ببین از سازت چی میخوای ؟ برای چی داری یاد میگیری ؟ دنبال چی هستی ؟ ببین واقعا علاقه داری ؟ مثلا من دوست دارم اون آهنگها یی که میشنیدم بزنم و بعدشم بتونم بخونم و آهنگسازی کنم و حتی به بالاترم برسم ولی اگه نشد همین قدم منو راضی میکنه .
به بالاتر از خودت نگاه نکن که اون کنسرتها باعث میشه تو به بالاتر از خودت نگاه کنی پایین تر رو ببین . به این فکر کن من نوعی که بلدم نیستم . به این فکر کن که بین دوستات چند نفر ساز بلدن تو ز اونا چقد جلوتر به این فکر کن از اون روز اولت چقد جلوتری .

در کل این مشکل زمانی برای هرکسی پیش میاد که از روی علاقه نبومد باشه و ندونه چی میخواد .

danger9597
Friday 24 September 2010, 05:31 PM
ممنون از همتون من با استادم مشورت کردم اون گفت تو تازه موسیقی رو شروع کردی و در کل موسیقی و بیشتر همین گیتار خیلی واست روشن نشده مثل این میمونه که تو یه اتاق تاریکی و میخوای عجله کنی ممکنه هر اتفاقی واست بیفته.
راستش اینو که گفت و با یه نتیجه گیری کلی از حرفاتون من تصمیم گرفتم فقط به تمرین کردن اون چه که یاد میگیرم فکر کنم و عمل کنم نه بیشتر از اون
واسه همینه به همین چیزایی که الان میزنم علاقه مند شدم و باعث شده که تمرینم بیشتر بشه
بازم ازتون ممنونم