PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار های mehranxx

mehranxx
Tuesday 21 September 2010, 12:59 PM
سلام
وقتی بیکار میشم یه چیزی واسه خودم میزنم دیگه :دی . امیدوارم خوشتون بیاد :21ox66r:
به محض اینکه ناخنهام در بیان کارهای دیگه قرار میدم :icon_cheesygrin:

Mohammad_ngml
Tuesday 21 September 2010, 01:13 PM
صداهای قشنگی از ریتم درمیاری دوست عزیزم.. فقط کیفیت پایین بود و آواز هم کم داشت.. بی صبرانه منتظریم ناخنت در بیاد D:

makan
Tuesday 21 September 2010, 02:15 PM
مهران جان کارتو گوش کردم قشنگ بود...............موفق باشي

mehranxx
Sunday 26 September 2010, 06:53 PM
ریتم رو از یکی از آهنگ های Jesse Cook در آوردم . بقیه اش هم بداهه نوازی هست :biggrin: . و نهایتاً با نرم افزار Sound Forge میکس کردم . خوشحال میشم نظر دوستان رو بشنوم

You can see links before reply

makan
Sunday 26 September 2010, 08:07 PM
مهران جان منظورت از بداهه چیه؟(یعنی‌ این ریتمو زدی بد بدون اینکه ملودی شو بنویسی همون موقه‌ نواختیش ؟؟؟)

mehranxx
Sunday 26 September 2010, 08:39 PM
مهران جان منظورت از بداهه چیه؟(یعنی‌ این ریتمو زدی بد بدون اینکه ملودی شو بنویسی همون موقه‌ نواختیش ؟؟؟)

بله ، خلق قطعه در زمان اجرا .
اول ریتم رو زدم . بعد با هدفون ریتم رو پخش کردم و همون لحظه ملودی رو زدم و ضبط کردم و نهایتاً صدا هارو تنظیم کردم و میکس کردم:biggrin:

makan
Sunday 26 September 2010, 09:13 PM
بله ، خلق قطعه در زمان اجرا .
اول ریتم رو زدم . بعد با هدفون ریتم رو پخش کردم و همون لحظه ملودی رو زدم و ضبط کردم و نهایتاً صدا هارو تنظیم کردم و میکس کردم:biggrin:
پس خیلی‌ عالیه خوشم اومد:41:............موفّق باشی‌

mehranxx
Sunday 26 September 2010, 09:32 PM
پس خیلی‌ عالیه خوشم اومد:41:............موفّق باشی‌
مرسی . شما لطف دارید . به نظر خودم فقط دقیقه ی 1:00 خوب در اومد . بقیش چرت و پرت بود :دی !

nafiseh
Wednesday 27 October 2010, 06:52 AM
خیلی عالی بود موفق باشی