PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درک ردیف

z_m
Wednesday 22 September 2010, 03:11 PM
سلام.
:30:استادم میگه برای درک بهتر گوشه ها بهتره که اون گوشه رو با اجراهای مختلف و در سازهای مختلف گوش بدم. تا درک قویتری از اون داشته باشم و بهتر بنوازم و بتونم خودم در اون دخل و تصرف کنم.
حالا سوالم اینه که چه جوری میتونم مثلا گوشه قرچه رو با اجراهای مختلف پیدا کنم؟:39:
البته خودم خیلی search کردما. ولی چیزی نتونستم گیر بیارم.
سوال دیگه اینجاست که حالا مثلا همون چندتایی هم که پیدا کردم ار کجا بفهمم مثلا گوشه ی قرچه کجای آهنگه؟:39:
از اساتید و کسانی که وارد هستن میخوام که کمکم کنن. ممنون...

makan
Wednesday 22 September 2010, 03:27 PM
فکر کنم تشخیصش کار هر کسی‌ نباشه ولی‌ میتونی‌ از بچه‌ها درخواست کنی‌ با سازشون اجراش کنن این جوری فکر کنم برات اسون تر بشه......................موفّق باشی‌

kak_maki_new
Wednesday 22 September 2010, 03:38 PM
سلام دوست عزیز ...من خودم برای اینکه بتونم ردیف ها رو بشناسم قبلا استادم به من پیشنهاد داد برنامه گلها رو بگیرم ...من هم کل آلبومش رو گرفتم که در هر دستگاهی بیش از 10 اجرا کردند اون هم اساتیدی مثل یا حقی و ملک و .... که الان به راحتی میتونم دستگاه ها رو با چند ثانیه گوش دادن آهنگ تشخیص بدم و بفهمم تو چه دستگاهی هستش ...
بهت پیشنهاد میکنم cd گلهای تازه یا گلهای رنگارنگ رو بخری و گوش کنی ...اولش میگه تو چه دستگاهی هست و نوازنده ها رو معرفی میکنه ...خیلی خوبه حتما بگیرش ..
بدرود