PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی هایی برای یک تازه وارد

istar
Saturday 25 September 2010, 10:04 AM
سلام به بروبچه های سایت

اینجانب حامد عیستار متولد بهمن ماه 71صادره از استان گلستان :38:در روز شنبه چند و چندش رو نمیدونم زیاد تو برش نیستم <<نشون از بیکار بودن و یک دنیا وقت بی مصرف من داره>>

میخواستم بگم من 2-3 سالی رو تو سبک رپ فعالیت کردم و الان حدود 1 سالیه زدم تو کار پاپ چون دیگه رپ نمیتونست منو ارضا کنه:18:

بنده یه کار بستم با یکی از حرفه ای ترین خوانندگان پاپ کشور <<فک نکنید صدام خوبه نه یه پولی دستم بود که با ضرب پول راضی کردمش به فیت دادن >> اما دیدم واقعا پاپ خوندن مث رپ نیست تمامش رو فالش میخوندم بدون هیچ حسی و کار آن طور که باید میشد نشد

طبق مشاوره هائی که گرفتم بنده باید به کلاسهای گیتار پاپ و سلفژ برم

اما الان یه سوال از شما دوستان داشتم

من این 2 تا کلاس رو با هم برم به مشکل بر نمیخورم؟؟؟؟؟

اگر به مشکل بر میخورم به نظرتون کدوم کلاس رو اول برم؟؟؟

و مدت زمان تسلط کامل بر این 2 تا رشته چند ماه یا چند ساله؟؟

و میخواستم ببینم گیتار c80 یاماها برای منی که تازه اول راهم چطوره؟؟؟/

خواهشا help کنین که یه گیتار بهم قالب نکن چون کسی نیست و تنهایی باید برم میون گرگ های بازار:29::29:

فک کنک اطلاعات کافی داده باشم :16:

با تشکر از تمامی دوستان

joojefarary
Saturday 25 September 2010, 10:37 AM
ببین گیتار که بهت گفتن برای ریتم گفتن که توی 5 6 ماه اکثر آکرد ریتمها رو یاد میگیری اصل قضیه توی سلفژ ( نت خوانی ) شما گیتار پاپ هم میتونی خودت یاد بگیری اون به خاطره این گفتن که بتونی همراش بخونی تا تقویت بشی . شما یگ گیتار معمولی ارزون بگیری برات کفایت میکنه . ببین اینکه چقد طول بکشه بستگی به خود داره چی میخوای یکی میبینی بعد از دو سال سلفژ میاد شروع میکن به خوندن یکیم میبینی نه سالها کار میکنه تا صداش عالی بشه مثل احسان خواجه امیری که سالها سلفژ کار کرد یا علی اصحابی که دو سال سلفژ کار کرد .

istar
Saturday 25 September 2010, 11:44 AM
ببین گیتار که بهت گفتن برای ریتم گفتن که توی 5 6 ماه اکثر آکرد ریتمها رو یاد میگیری اصل قضیه توی سلفژ ( نت خوانی ) شما گیتار پاپ هم میتونی خودت یاد بگیری اون به خاطره این گفتن که بتونی همراش بخونی تا تقویت بشی . شما یگ گیتار معمولی ارزون بگیری برات کفایت میکنه . ببین اینکه چقد طول بکشه بستگی به خود داره چی میخوای یکی میبینی بعد از دو سال سلفژ میاد شروع میکن به خوندن یکیم میبینی نه سالها کار میکنه تا صداش عالی بشه مثل احسان خواجه امیری که سالها سلفژ کار کرد یا علی اصحابی که دو سال سلفژ کار کرد .

از راهنماییتون ممنونم دوست عزیز :5:

الان به نظرتون من 2 تا کلاس رو با هم برم به مشکلی بر نمیخورم؟؟؟؟

یا اول کدوم یکی رو برم بهتره؟؟؟

بعدش گیتار پاپ رو هم که دارم میرم و وقتمو میزارم بهتر نیس مثلا از همین اول اصولی یاد بگیرم و کلاس های آموزشگاه برم؟؟؟؟

و یه سوال دیگه سلفژ برای هر سبکی به کار میاد مثلا سبک ترنس و یا نه سلفژم شاخه شاخه میشه و هر سبک یه کلاس جدایی داره؟؟؟

danger9597
Saturday 25 September 2010, 01:41 PM
دوست من منم مثل شما مونده بودم که سلفژ و گیتار رو با هم برم یا نه
و در نهایت تصمیم گرفتم که هر 2 رو با هم شروع کنم 1 ماه اول خوب بود اما بعد دیدم روی هر دو باید خیلی وقت بزارم منم کمبود وقت داشتم و سلفژ رو رها کردم
اما در کل خوب بود دوره سلفژ که من میرفتم 3 ماهه بود
به نظر من مشکلی نداره اگه با هم بری اما اگه قبلش بری سلفژ بیشتر آشنایی با نت خوانی و تو گیتار با سرعت بیشتری میری جلو
در مورد گیتار اگه اصولی کار بشه قطعا بهتره
اون کلاس سلفژ هم که من میرفتم تئوری موسیقی بود و سلفژ
که تو تئوری موسیقی کلا من با موسیقی آشنا شدم سلفژ هم که کار کردن رو حنجره بود و تمرینات بسیار جالبی هم داره :D

dariush2500
Sunday 31 October 2010, 01:36 PM
سلام دوستان خسته نباشید...

من یک گیتار حرفه ای اسپانیایی به نام "آدمیرا" دارم که چند هفته ایست صفحه آن ترک برداشته و باز شده! علت را اصلا نمیدانم و گیتار را همیشه جای معتدل نگهداری میکردم. هیچ ضربه ای هم نخورده!

الآن به دنبال یک تعمیرکار بسیار ماهر میگردم تا گیتارم را به حالت اول برگرداند. تخصص تعمیرکار و اینکه کار را برایم تمیز دربیاورد برایم بسیار مهم است...اگر ممکنه آدرس یا شماره تلفن یک تعمیرکار خبره و متخصص را برایم اینجا بنویسید.

سپاس فراوان از لطف و محبت شما.

منتظر پاسخ شما هستم...